NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/MikeClayNFL/status/965606806625177600

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Bowlhu/status/964542719317172224
baggio 🏈
10 év múlva talán rá tudják beszélni, hogy visszatérjen Indybe, addig minden évben valahol felmerül a neve 😛
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 twitter.com/Bowlhu/status/964542719317172224
baggio 🏈
remélem elmagyarázza mit jelent az omaha végre 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/964542719317172224


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó szemezgetést, bár, hogy melyik az első.....😊

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Nem is tudtam, hogy a Texansnál nincs OC, még mutogatóba se. 😊
peterk2005
már 2014-ben se volt, aztán két évig a QB coach George Godsey töltötte be a pozíciót, de mikor tavaly kirúgta őt BoB, nem vett fel a helyére senkit

ugye a 49ers-nél sincs papíron, és lehet Reich távozása után az Eagles-nél se lesz, a Browns-nál viszont Haley érkeztével újra igen

15 OC-t küldtek el, ebből 3 esett a talpára (+1, LeFleur önként váltott), 3-at léptettek elő főedzőnek, még a maradók listája is érdekes:

Josh McDaniels (2012) - Patriots
Marty Mornhinweg (2016) - Ravens
Nathaniel Hackett (2016) - Jaguars
Ken Whisenhunt (2016) - Chargers
Scott Linehan (2015) - Cowboys
Matt Cavanaugh (2017) - Redskins
Jim Bob Cooter (2015) - Lions
Pete Carmichael Jr. (2009) - Saints
Steve Sarkisian (2017) - Falcons
Todd Monken (2016) - Bucs

a DC-knél 7 ember munkáját köszönték meg, ebből kettőt mégis felvettek ugyanúgy koordinátornak máshol (+ Guenther mellett én Austint és Bettchert is a nem kényszerből váltók közé soroltam), itt is 3-ból lett HC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Nem is tudtam, hogy a Texansnál nincs OC, még mutogatóba se. 😊
peterk2005
Be is vált!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is tudtam, hogy a Texansnál nincs OC, még mutogatóba se. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
elkészítettem újra, korábban sokaknak tetszett

2017/18-as koordinátormozgások az NFL-ben
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Zt33XvFFtBl0wvVO2GXo-rY9p4_WOmma2Z3OPR3pnPY/edit?usp=sharing


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Állítólag az első négy draft pickből három is eladó...
ozibozi
sőt Brady is eladó, hiszen "van az a pénz"!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Állítólag az első négy draft pickből három is eladó...
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Te ott vagy? 😁

 gigapixel.panoramas.com/superbowl/2018/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mike Florio: The NFL is considering going back to square one with the catch rule, but that could do more harm than good.

 www.nbcsports.com/video/nfl-catch-rule-can-be-fixed-easy-tweaks


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
GM játékban megüresedett két hely, ha valakit érdekel, nálam lehet jelentkezni PM-ben.
vassadi
Én jönnék. Szólj, ha bejelentettél, aztán vissza is mondom.

| Igen, tudom-tudom, lejárt lemez. |

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
GM játékban megüresedett két hely, ha valakit érdekel, nálam lehet jelentkezni PM-ben.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
én viszont felvettem a Dawkins mezt
Janek
Én meg McCoyt, nem lehetett kérdés a győzelem 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, hát ha nem nézed meg, de biztos vagy benne, akkor nehéz vitatkozni érzésekről a konkrét számok rendszerében. 😊
tomi-tomi
Ismersz. Lusta is vagyok és az időm is kevés kotorászni, de az önbizalmam annál nagyobb. 😊 Szerintem a statokban igazam van. Azt gondolom, hogy a statok alátámasztják amit mondtam. De ha van kedved kibányászni, és kiderül, hogy nincs igazam, akkor elismerem, hogy tévedtem.

Az idei konkrét számok. Négy csoportgyőztes ellen kellett játszani - vegyük őket erős csapatnak (Chiefs, Panthers, Texans (még Watsonnal) és Steelers). Három PO csapat van közte. Hazai mérleg: 1-2, idegenben: 1-0. Tavaly a Hawks ellen is otthon szoptunk.tomi-tomi
Közel két évtizedről beszéltünk. Egy évben bármilyen szélsőérték előfordulhat. A statisztikához - a W/L arány elemzéséhez is - kellő mennyiségű minta kell, anélkül kutya fülét nem éri. De ezt úgy is tudod.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
én viszont felvettem a Dawkins mezt

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bizony. Nem borotválkoztam meg a döntő előtt most. Mindenki tudja a végeredményét 😕

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Lássuk csak:
Idegen tollakkal ékeskedsz -hiszen semmi közöd a Pecc sikereihez, másokat faragsz a csapatuk relatív sikertelensége miatt, amire ugyanúgy 0 ráhatásuk van.
Helmut Zimmer
Ejj Helm!
Hogy lehet ilyet írni!?! Amikor minden vérbeli szurkoló tudja, hogy a csapat sikeressége 99%-ban azon múlik, hogy Ő aznap reggel mit evett, milyen zokni van rajta, vagy, hogy milyen testtartásban nézi a meccset. 😊


Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Nekem ezzel nincs gondom, csak meglepődtem a kommenten, mert nem ilyennek ismertelek.
üdv.
Helmut Zimmer
kösz az értelmes választ, már rájöttem én voltam a hülye mert szarul indult a napom és nem vártam meg míg egy kicsit lenyugszom, így utólag ostobaság volt reagálni arra a kommentre
Cuchulain82
😊 pácse
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Nekem ezzel nincs gondom, csak meglepődtem a kommenten, mert nem ilyennek ismertelek.
üdv.
Helmut Zimmer
kösz az értelmes választ, már rájöttem én voltam a hülye mert szarul indult a napom és nem vártam meg míg egy kicsit lenyugszom, így utólag ostobaság volt reagálni arra a kommentre
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Lássuk csak:
Idegen tollakkal ékeskedsz -hiszen semmi közöd a Pecc sikereihez, másokat faragsz a csapatuk relatív sikertelensége miatt, amire ugyanúgy 0 ráhatásuk van.

Helmut Zimmer
ez teljesen jogos
Szurkálód a többieket, Kicsit fogyatékosnak is tartod őket...
Kb ennyi.
Helmut Zimmer
a szurkálást annak szántam akire reagáltam; a fogyatékosságot nem tudom hogy érted, ha arra gondolsz hogy Barkley 1/2 kihúzása a Giants mostani helyzetében hülyeség lenne azt bármikor vállalom, talán lehet úgy értelmezni hogy lehülyézem az egész Giantsot és a teljes szurkolótábort ez esetben ezért elnézést kérek, "Offensive Blow Job"-ot viszont továbbra is parasztnak tartom
Hozzáteszem én nem hiszek a"tipikus pecces mentalitásban", mert ilyen nincs, ezért is nem kap AK like-ot.
Én az egyéni magatartásban hiszek. Az okait nem tudom, meg nem az én dolgom. Tanácsokat nem adok kéretlenül.
Helmut Zimmer
mindenesetre kösz a választ majd igyekszem visszafogni magam

u.i: bocs áthoztam ide, nem akartam tovább offolni a Colts topikban
Cuchulain82
Nekem ezzel nincs gondom, csak meglepődtem a kommenten, mert nem ilyennek ismertelek.
üdv.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Lássuk csak:
Idegen tollakkal ékeskedsz -hiszen semmi közöd a Pecc sikereihez, másokat faragsz a csapatuk relatív sikertelensége miatt, amire ugyanúgy 0 ráhatásuk van.

Helmut Zimmer
ez teljesen jogos
Szurkálód a többieket, Kicsit fogyatékosnak is tartod őket...
Kb ennyi.
Helmut Zimmer
a szurkálást annak szántam akire reagáltam; a fogyatékosságot nem tudom hogy érted, ha arra gondolsz hogy Barkley 1/2 kihúzása a Giants mostani helyzetében hülyeség lenne azt bármikor vállalom, talán lehet úgy értelmezni hogy lehülyézem az egész Giantsot és a teljes szurkolótábort ez esetben ezért elnézést kérek, "Offensive Blow Job"-ot viszont továbbra is parasztnak tartom
Hozzáteszem én nem hiszek a"tipikus pecces mentalitásban", mert ilyen nincs, ezért is nem kap AK like-ot.
Én az egyéni magatartásban hiszek. Az okait nem tudom, meg nem az én dolgom. Tanácsokat nem adok kéretlenül.
Helmut Zimmer
mindenesetre kösz a választ majd igyekszem visszafogni magam

u.i: bocs áthoztam ide, nem akartam tovább offolni a Colts topikban