NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
senkit nem akarok megbántani, csak lenne egy kérdésem ami azóta foglalkoztat, hogy reggel beléptem az oldalra és megláttam a JMD féle hírt és a következményét

tehát ha teszem azt a Bears nem nevezte volna ki mostanáig Nagyot mert a Chiefs eljut az SBbe, Nagy felmond Kansasben mert ott a chicagoi meló, de amikor megérkezik a szeles városba Pace közli vele hogy bocs de mégsem te leszel a HC mert meggondoltam magam akkor most a Bearst savazná minden ember a fórumon vagy egy vállrándítással elintéznék hogy van ilyen?

u.i: JMD szerintem egy paraszt, ugyanakkor amíg nincs aláírt szerződése minden joga megvan ahhoz hogy meggondolja magát /bár azt még mindig nem vágom hogy egyesek szerint miért a Pats hibája hogy meggondolta magát/
Cuchulain82
Igen, akkor a Bears (vagyis inkább azon belül Pace) lenne a liga parasztja.

JMD-vel kapcsolatban nem az a probléma hogy végül nem ment HC-nek. Az a gond, hogy ha már hezitált, akkor nem kellett volna eddig hitegetnie a Coltsot. Rá vártak (másokkal már nem is foglalkoztak régóta), pont úgy le volt zsírozva mint Mattnek Detroit a hírek alapján. Elkezdték oda vinni a saját embereit. Ne gondoljuk azt hogy aláíratnak úgy DC-t Indianapolisban, hogy a leendő HC nem bólintott rá. Majd volt már bejelentés is róla, aztán visszatáncol. Emiatt lehet sarazni JMD-t, nem kellett volna eddig eljutnia a folyamatban és nem lenne semmi gond.
Ettemlevest
kösz az értelmes választ, egyetértünk McDaniels jó nagy fasz volt
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
senkit nem akarok megbántani, csak lenne egy kérdésem ami azóta foglalkoztat, hogy reggel beléptem az oldalra és megláttam a JMD féle hírt és a következményét

tehát ha teszem azt a Bears nem nevezte volna ki mostanáig Nagyot mert a Chiefs eljut az SBbe, Nagy felmond Kansasben mert ott a chicagoi meló, de amikor megérkezik a szeles városba Pace közli vele hogy bocs de mégsem te leszel a HC mert meggondoltam magam akkor most a Bearst savazná minden ember a fórumon vagy egy vállrándítással elintéznék hogy van ilyen?

u.i: JMD szerintem egy paraszt, ugyanakkor amíg nincs aláírt szerződése minden joga megvan ahhoz hogy meggondolja magát /bár azt még mindig nem vágom hogy egyesek szerint miért a Pats hibája hogy meggondolta magát/
Cuchulain82
Igen, akkor a Bears (vagyis inkább azon belül Pace) lenne a liga parasztja.

JMD-vel kapcsolatban nem az a probléma hogy végül nem ment HC-nek. Az a gond, hogy ha már hezitált, akkor nem kellett volna eddig hitegetnie a Coltsot. Rá vártak (másokkal már nem is foglalkoztak régóta), pont úgy le volt zsírozva mint Mattnek Detroit a hírek alapján. Elkezdték oda vinni a saját embereit. Ne gondoljuk azt hogy aláíratnak úgy DC-t Indianapolisban, hogy a leendő HC nem bólintott rá. Majd volt már bejelentés is róla, aztán visszatáncol. Emiatt lehet sarazni JMD-t, nem kellett volna eddig eljutnia a folyamatban és nem lenne semmi gond.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
senkit nem akarok megbántani, csak lenne egy kérdésem ami azóta foglalkoztat, hogy reggel beléptem az oldalra és megláttam a JMD féle hírt és a következményét

tehát ha teszem azt a Bears nem nevezte volna ki mostanáig Nagyot mert a Chiefs eljut az SBbe, Nagy felmond Kansasben mert ott a chicagoi meló, de amikor megérkezik a szeles városba Pace közli vele hogy bocs de mégsem te leszel a HC mert meggondoltam magam akkor most a Bearst savazná minden ember a fórumon vagy egy vállrándítással elintéznék hogy van ilyen?

u.i: JMD szerintem egy paraszt, ugyanakkor amíg nincs aláírt szerződése minden joga megvan ahhoz hogy meggondolja magát /bár azt még mindig nem vágom hogy egyesek szerint miért a Pats hibája hogy meggondolta magát/
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, hát ha nem nézed meg, de biztos vagy benne, akkor nehéz vitatkozni érzésekről a konkrét számok rendszerében. 😊

Az idei konkrét számok. Négy csoportgyőztes ellen kellett játszani - vegyük őket erős csapatnak (Chiefs, Panthers, Texans (még Watsonnal) és Steelers). Három PO csapat van közte. Hazai mérleg: 1-2, idegenben: 1-0.
Tavaly a Hawks ellen is otthon szoptunk.

Az évek óta killerB-vel riogató Steelers vajon azért képtelen még a byweek-re is (az idei kivétellel), mert olyan erős a North? Vagy azért, mert minden évben okoznak maguknak egy-két-három agyzsibbasztó meglepetést? Idén például nulla jelentősége lett volna a Pats elleni meccsüknek, ha a ligaelit Bears ellen képesek lettek volna 24 pontot feltenni. Ha már engedtek 222 yardot futni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegyük már tisztába ezt a Pats-nek az AFC East gyengesége miatt könnyebb a dolga mítoszt. (Főleg akkor, ha ezt egy Colts fan vesézgeti!)tomi-tomi
Hejj, Paganoval jönni övön aluli 😊 Meg sem említettem a Pagano féle Colts-ot a riválisok között, nem véletlenül, ezt elvárom, hogy a javamra írd. 😊

A százalékos statok - te tudod a legjobban -, bármit igazolnak, csak úgy kell őket elővenni. Például Manningról mindig azt mondták, hogy dome QB, nem tud szabad ég alatt játszani. És ezt így is meg úgy is simán körbe is tudták bástyázni statokkal. Aztán öreg korára elkerült Denverbe, és jobb szabad ég alatti statokat produkált abban a négy évben, mint Brady Bostonban. Annak ellenére, hogy szerintem Brady valóban jobb szabad ég alatt hidegben, mint Manning volt, a stílusbeli különbség miatt. Aztán mégis. Nesze neked statok.

Az alapszakasz W/L arányok egyébként nem cáfolját vagy igazolják ebben a tekintetben egyik állítást sem. Nem relevánsak. Megindoklom, hogy miért. Vegyük a Pats erejét 100%-nak. A győzelem akkor is egynek számít, ha 50%-os és akkor is ha 80%-os csapatot versz meg. Nézd meg mondjuk a Pats hazai mérlegét az elmúlt tizenévben negatív mérlegű és pozitív mérlegű csapatok ellen hazai pályán. Nem néztem meg, de biztos vagyok benne, hogy nem fogsz drasztikus különbséget találni a mérlegben. Egyszerűen, hazai pályán majdnem mindegy, hogy 50% vagy 80%-os ellenfeleid vannak, mindegyiket vered a home field miatt. Idegenben van a gond, ott nehezebb a jobbat megverni. Tuti, hogy ez is kikukázható a statokból. Idegenben sokkal nagyobb lesz a különbség a Pats W/L mutatójában is a pozitív és negatív mérlegű csapatok ellen, mint otthon. Namost, ha sok éves arányokat nézel, akkor ezt a különbséget alig fogod látni a W/L mutatóban, mert mindegy, hogy az eastben vannak-e 80%-os ellenfelek és a többi divízióban 50%-osak vagy fordítva, mert az arány akkor is annyi lesz, ha X idegenbeli és X hazai meccset játszol mondjuk a 80%-os csapatok ellen és akkor is ha X+10-et. Közben meg marhára nem mindegy, hogy ott van-e az a +10. Ha a divíziód olyan, hogy tele van 80%-os csapatokkal, akkor évente hat meccset játszol ellenük, ha másik divízióban vannak, akkor csak négyet. Egy idegenbeli mecs lesz a különbség. Az pont elég arra, hogy adott esetben eldöntse a home field advantage sorsát. És ebből a százalékos arányokban közben az ég világon semmit nem fogsz látni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem azért gyenge az AFC East, mert ti nem tudjátok minden évben söpörni a másik három csapatot, hanem mert a Bills, Jets, Dolphins mindig körbeveri egymást vagy becsúsznak láma vereségek, és nincs egy olyan csapat, aki konstans 10-11 győzelemmel zárna. Szóval de, gyenge az AFC East, de ti az AFC-ben is túl erősek vagytok 😊
Löfli
S hol az a csoport, amelyikben a mindenkori győztes mögött konstansan van egy 10-11 győzelmes csapat? Az AFC North-ban volt pár ilyen év. (Érdekes, ők meg azt mondták akkor, hogy ez a jó, az ilyen éles meccsek készítik fel őket igazán a rájátszásra.) Ahol nem mellesleg a Browns jelenléte az esetek jó részében két ingyen győzelmet jelent a körbeverés helyett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem azért gyenge az AFC East, mert ti nem tudjátok minden évben söpörni a másik három csapatot, hanem mert a Bills, Jets, Dolphins mindig körbeveri egymást vagy becsúsznak láma vereségek, és nincs egy olyan csapat, aki konstans 10-11 győzelemmel zárna. Szóval de, gyenge az AFC East, de ti az AFC-ben is túl erősek vagytok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tegyük már tisztába ezt a Pats-nek az AFC East gyengesége miatt könnyebb a dolga mítoszt. (Főleg akkor, ha ezt egy Colts fan vesézgeti!)

A Pats-nek a győzelmi aránya 2001 óta 75-79% között mozog akármilyen szegmentálás után. Nézheted/bonthatod akárhogy, nem lesz szignifikáns eltérés. A Pats négyből hármat megnyer, fedett pályán, idegenben, NFC csapat ellen, napsütésben, hóesésben. Csak egy példa: (Kicsivel) Jobb a győzelmi mutatója az AFC North ellen, mint az East ellen. Tehát három év alatt játszik 18 meccset a hullagyenge East ellen és hatot a gyilkos North ellen (ebből hármat a mindenkori csoportgyőztes ellen!), és a bika North annyit (se) ér el, mint a nyamvadt East.

2001 óta az AFC 34 WC helyéből 11-et vitt a North, 8-8 jutott East-nek-South-nak és hét ment Nyugatra. Nem látom itt sem az East korszakon átívelő gyengeségét.

A Pats azért hozza általában az első két kiemelés egyikét, mert az egész mezőnnyel szemben jól játszik. Mutass egy olyan évet, hogy kisöpörte a saját csoportját és a másik 10 meccséből négyszer vereséget szenvedett.

Söprögessünk a saját házunk táján! Pagano-Luck alatt a Colts a South-ban 80% feletti győzelmi mutatója párosul az "egyebek" elleni 50%-kal.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a baj hogy az afcben kevés az a csapat aki képes megfogni a patset a POban, talán egy jó OC választással a pittsburg és ha Cousins odamegy akkor a Denver és kb ennyi, és ha Foxborough-ba kell menni ők sem biztos. Ezzel szemben az nfcben nincs olyan csapat ami ennyire kilógna felfelé és jövőre jó eséllyel még sűrűbb lesz a mezőny.
davemayer
Az AFC-ben az a baj, hogy addig sem tudnak eljutni a csapatok, hogy ne a Patsé legyen a home field advantage minden évben. A Gillette-ből továbbjutni meg legalább annyira nehéz, mint a Mile High/Sports Authority-ból vagy CenturyLink-ből. A Pats 2006 óta 16(!) hazai és 3(!) idegenbeli playoff meccset játszott. A 16 hazaiból csak hármat vesztett. Ekkora előny a Gillette. Idegenben viszont mindhármat elbukta. (A Brady/Belichick éra mostanáig utolsó idegenbeli playoff győzelme 2005-ben született, 12 éve, San Diego-ban.)

A home field advantage-et meg is kell szerezni, az érdem természetesen a Pats-é, De. Azért nem mindegy, hogy az aktuális években a potenciális kihívóknak (ez változott, hol Colts, hol Steelers, hol Broncos, hol Ravens) milyen csoportból kellett továbbjutni. Volt olyan év is amikor nem volt különbség, de azért többnyire a Patsnek kedvezett a sors, az AFC east többször volt könnyebben nyerhető, mint az aktuális north, vagy a west, vagy régebben a south. A jó kapusnak van szerencséje, tartja ugye a mondás 😊

Mindenesetre szerintem most a Jetsnél a Billsnél és Miamiban is elég jó a stáb. Egyelőre szenvednek a QB hiánytól, de ha sikerülne keríteni valamelyiknek egyet - amire a Jets és Bills esetén akár idén is megvan az esély -, akkor hamar változhatna a helyzet. Nem feltétlenül úgy, hogy rögtön meg is nyerik a Pats előtt a csoportot, de annyira feltétlenül, hogy a playoffban ne legyen szinte alapértelmezés, hogy a Pats játszik végig otthon. Csak ez a változás már egészen más erőviszonyokat teremthetne, mert azért nem csak Denverben marha nehéz nyerni, de Pittsburghben, Baltimore-ban, Kansas-ben, Indianapolisban, stb. is sokkal nehezebb, mint a Gillette-ben.

Arról ugye nem is beszélve, hogy a Pats dinasztiának erősen ketyeg azért már az óra. Jópár éve konstans téma, hogy ez volt az utolsó év, most már tényleg, és eddig még mindig rácáfoltak. De az utolsó év már nincs messze, akármilyen csodadiétán is van Brady, akármeddig is van kedve Belichicknek még dolgozni, nem évtizedekről beszélünk, hanem 1-2-3-4 évről. És az az év is úgy indul majd, hogy idény elején károgókról beszél majd mindenki, de annak az évnek a vége tényleg a korszak végét is jelenti majd. Nem lehet tudni, hogy az 2021 lesz-e vagy 2019, esetleg 2018. Egyik sem kizárható.

Szóval én az AFC-s sem írom le 1-2 éves távlatban sem. Az utolsó 1-2 év kifejezetten unalmas lett - éppen én nyafogtam pár napja, hogy mennyire -, de az NFL dinamikája ez ellen dolgozik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
pont ezért jó most az nfc, ha ugyanezt átgondolod az afc-re nézve 10-ből 6szor tuti ugyanaz a legjobb 4 és kb 10ből 9szer a pats nyeri.
Amúgy jó eséllyel ez csak tovább fog bővülni mert ha rendbe szedi Patricia a Lionst és mi is megtesszük azt a fejlődési utat amit várunk akkor ott tartunk hogy a PO 6 helyére 12-13 csapat tuti reálisan pályázhat, óriási harc lesz minden győzelemért.
davemayer
2001 óta 17 Superbowlból Brady, Manning és Roethlisberger 15-öt elvitt az AFC-ben. Durva. Nem követem igazán közelről már az NBA-t, de ott is hasonló a helyzet mostanában keleten. Van Lebron aktuális csapata és még a Boston, aztán senki.

De azért szerencsére az AFC is éledezget. A Jags, Texans, Chiefs, Raiders, de még a Chargers, Ravens, (Colts?, Bills?) is odaérhet, hogy versenyképes legyen akár már jövőre is. Eddig is odaért 1-1, az volt a baj, hogy több nem. Reméljük, hogy a közeljövőben több is lesz egyszerre.
peterk2005
Az a baj hogy az afcben kevés az a csapat aki képes megfogni a patset a POban, talán egy jó OC választással a pittsburg és ha Cousins odamegy akkor a Denver és kb ennyi, és ha Foxborough-ba kell menni ők sem biztos. Ezzel szemben az nfcben nincs olyan csapat ami ennyire kilógna felfelé és jövőre jó eséllyel még sűrűbb lesz a mezőny.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kijött a hivatalos lista a 2018-as combine résztvevőiről. 326-an lesznek, 19 QB, 32 RB, 44 WR többek között:

 www.nfl.com/combine/participants?campaign=tw-cf-sf181416979-sf181416979&sf181416979=1&utm_source=t.co&utm_medium=referral


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
pont ezért jó most az nfc, ha ugyanezt átgondolod az afc-re nézve 10-ből 6szor tuti ugyanaz a legjobb 4 és kb 10ből 9szer a pats nyeri.
Amúgy jó eséllyel ez csak tovább fog bővülni mert ha rendbe szedi Patricia a Lionst és mi is megtesszük azt a fejlődési utat amit várunk akkor ott tartunk hogy a PO 6 helyére 12-13 csapat tuti reálisan pályázhat, óriási harc lesz minden győzelemért.
davemayer
2001 óta 17 Superbowlból Brady, Manning és Roethlisberger 15-öt elvitt az AFC-ben. Durva. Nem követem igazán közelről már az NBA-t, de ott is hasonló a helyzet mostanában keleten. Van Lebron aktuális csapata és még a Boston, aztán senki.

De azért szerencsére az AFC is éledezget. A Jags, Texans, Chiefs, Raiders, de még a Chargers, Ravens, (Colts?, Bills?) is odaérhet, hogy versenyképes legyen akár már jövőre is. Eddig is odaért 1-1, az volt a baj, hogy több nem. Reméljük, hogy a közeljövőben több is lesz egyszerre.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27417496_1821610781218935_2759311544725536768_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=fsY2CiRQKcgQ7kNvgFQTNzC&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBFj7v-U4BFlfbrrKKHM_DGh4pxsGIWfn7-OcSjXf2C9Q&oe=663729DB
Brady dropping it | 😂😂😂 (SB Nation) | By NFL MemesFacebook
😂😂😂 (SB Nation)
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Miután véget ért a szezon emlékezzünk meg, hogy az NFC-ben:
-A Carolina támadott a győzelemért a szentek ellen, akár ők is mehettek volna Minnesotába
-Az Atlanta 4 yardnyira volt a főcsoport döntőtől a Philly ellen
-A Szentek egy tackle-re voltak a továbbjutástól
Állítom, ha ezt az NFC-t 6x lejátsszák 6 győztese lett volna😊 De erre kb egy hónap múlva már a kutya nem fog emlékezni 😊
NB2
pont ezért jó most az nfc, ha ugyanezt átgondolod az afc-re nézve 10-ből 6szor tuti ugyanaz a legjobb 4 és kb 10ből 9szer a pats nyeri.
Amúgy jó eséllyel ez csak tovább fog bővülni mert ha rendbe szedi Patricia a Lionst és mi is megtesszük azt a fejlődési utat amit várunk akkor ott tartunk hogy a PO 6 helyére 12-13 csapat tuti reálisan pályázhat, óriási harc lesz minden győzelemért.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
Miután véget ért a szezon emlékezzünk meg, hogy az NFC-ben:
-A Carolina támadott a győzelemért a szentek ellen, akár ők is mehettek volna Minnesotába
-Az Atlanta 4 yardnyira volt a főcsoport döntőtől a Philly ellen
-A Szentek egy tackle-re voltak a továbbjutástól
Állítom, ha ezt az NFC-t 6x lejátsszák 6 győztese lett volna😊 De erre kb egy hónap múlva már a kutya nem fog emlékezni 😊
több mint 6 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Majd megunja.
gyeek
Bocs, de ez nem jó hozzáállás. Pl Cypress hülyeségét miért kell folyamatosan olvasgatni a pats meccsek alatt? Simán topik rombolásért ban-oltam volna.
NB2
Folyamatos olvasgatás helyett inkább ajánlom figyelmedbe a SuperBowl ismétlését a Sport2-őn. Garantálom, hogy a zsigereidig fog hatni a Sasok sziporkázó játéka és orgazmus közeli állapotba dédelget majd a "védelem alázó", Foles elkapott TD-je, miközben a boldogság hormonok elöntik a tested minden egyes centiméterét, hogy ez az eufórikus állapot egy fenomenális pillanatban csúcsosodjon ki: amikor Doug Peterson felemeli a Lombardi trófeát, mialatt Brady szipogva bandukol be az öltözőbe. Csodálatos ez a sport, csodálatos ez az NFL.

Szerkesztette: Riverske
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Majd megunja.
gyeek
Bocs, de ez nem jó hozzáállás. Pl Cypress hülyeségét miért kell folyamatosan olvasgatni a pats meccsek alatt? Simán topik rombolásért ban-oltam volna.
NB2
komment jobb alsó sarkában fogaskerék -> xy némítása
a "topik tombolás" elég tág fogalom, ilyen alapon minden nem nekünk nem tetsző véleményt törölhetnénk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 019 — nabege2@yahoo.com
Majd megunja.
gyeek
Bocs, de ez nem jó hozzáállás. Pl Cypress hülyeségét miért kell folyamatosan olvasgatni a pats meccsek alatt? Simán topik rombolásért ban-oltam volna.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mondjuk Pederson oké, hogy rámutat az agresszív felfogásra, de tavaly a Pats épp emiatt az agresszív felfogás miatt tudott nyerni a Falcons ellen, miután Shanahan le akarta zárni a meccset egy kegyelemdöféssel.

Ha jövőre aztán valami remek védőteljesítménnyel nyer egy csapat, akkor ismét megkapjuk a „védelem nyeri a bajnokságot” okossággal.

Szerintem az nyeri a bajnokságot, aki a rájátszásban az összes meccsen több pontot szerez, mint az ellenfele. Ennek kellene az örök bölcsességnek lennie.
Stez
Nem, Shanny szimplán nem volt képben, mi a bánat történik éppen (saját elmondása szerint nem vette észre, hogy FG-vel lezárják a meccset, és már ott vannak). Az nem agresszív felfogás volt, hanem hülyeség. A kettő között van difi.

Ez szimplán tökös volt. A Houston nem merte megcsinálni a 3. fordulóban, pedig ott is le lehetett volna zárni a meccset. Ehelyett odaadták a labdát Bradynek. Sajnos a Philly nem tette meg ezt a szívességet.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A helyesírása kifogástalan, ez nem lehet ano. 😊
gyeek
Riverske az OTP vezérigazgató, aki higgadt, kerek mondatokat szerkeszt és ilyen tartalommal tölti meg? Ez kérem lószar evés öltönyben. Csak Sobri lehet!

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Hát mondjuk Pederson oké, hogy rámutat az agresszív felfogásra, de tavaly a Pats épp emiatt az agresszív felfogás miatt tudott nyerni a Falcons ellen, miután Shanahan le akarta zárni a meccset egy kegyelemdöféssel.


Stez
Azért DP-nél másabb volt ez. Amikor igazán fontos volt a végén nem durrant el az agya és próbált agresszív lenni. Megcsinálták a szinte meccs lezáró play-t 2:10-zel a vége előtt,onnantól ő csak futtatta az órát nem ment rá a TD-re hiába voltak a Pats 25 yardosán. Shanahan a meccs lezáró play után kattant be és szopatta le saját magukat.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
direkt trollkodik, ez már a legelső hsz-énél leesett, de amúgy hihetetlen, ilyenek honnan jutnak eszébe, tuti anyo van mögötte és bepiálva írja a faszságait :d
eaglesmcnabb
A helyesírása kifogástalan, ez nem lehet ano. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
direkt trollkodik, ez már a legelső hsz-énél leesett, de amúgy hihetetlen, ilyenek honnan jutnak eszébe, tuti anyo van mögötte és bepiálva írja a faszságait :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
[barf]
Riverske



Ilyen hülyékre miért van szüksége az oldalnak?
NB2
Majd megunja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0115%2Fnfl_split1x_1296x729.jpg
O'Connor: Ranking the NFL head-coaching hires
Six of the seven open jobs are filled, leaving only the Titans still looking for a head coach. Ian O'Connor evaluates the hires, giving the top spot to Cleveland for securing Hue Jackson.


Ez jól bejött 😀