NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugye van ez a mantra, hogy az ellentmondásos bìrói döntések hosszútàvon kiegyenlìtik egymást. Most nem akarok összeesküvést gyártani, de fura, hogy ebben a szezonban pont a Pats sorsfordító meccsein kedveznek konzekvensen nekik.Fast Willie
Azt gyártasz. 😊 Az összeesküvés-elméletek leggyengébb pontja mindig a miért? És miért úgy? Miért úgy, amikor sokkal egyszerűbben, feltűnésmentesen is menne? példul: Miért kéne titkosan összefognia a "háttérhatalomnak", ha az előtérben is ők vannak hatalmi pozícióban? Úgy is ők döntenek, ha nem öltöznek be valami igentitkoshangzású szervezet ruhájába.

Itt is ugyanez buktatja az elméletet. Ha a Pats győzelmét akarnák, akkor egyszerűen szétfújnák apró pici szabálytalanságokkal a meccset. Észre se vennéd. A feltűnő mindig az, ha nem szándékosan, véletlenül, ügyetlenségből marhák.

Nem arról van szó, hogy ne untatna a konstans Pats siker. Hogyne untatna. A hátam közepére se kívánom már az egészet. De ez ilyen. Én pl. Federer fan vagyok. Szétnyerte már magát a pali, én mégsem tudom megunni, ha nyer. De teljesen természetes, hogy a világ nem Federer fan részének viszont már teljesen elege van belőle, szeretne valaki mást nyerni látni.

Megjegyzem, nekem nagyobb bajom van azzal, hogy hol vannak a riválisok? Kb. mint amikor se Nadal, se Djokovics, se senki. Nem az igazi. Ez lenne a történelem legjobb franchise-a, amelyik egy félkész Titans-on / Mariota-n meg három csere QB-n keresztül gyűrűt nyerhet? Meh.... Gyűjtsék be, aztán lépjünk tovább.
peterk2005
Mondjuk ezt a hatást elérheted úgy is, hogy konzekvensen nem fújsz. Pl a Pats OL- re. Bárcsak látnám, hogy a csapatom lehoz egy meccset szabálytalanság nélkül v eggyel. Gondolom a vasszigor az oka. Aham...

De hogy ne legyen Pats orientált, én anno hasonlót éreztem a LOB játékstìlusban is. Nekik - szigorúan érzésre - akkoriban többet szabadott mint másnak. Lehet hogy a szemem cserbenhagyott.
Fast Willie
Körbeértünk, én meg azt érzem, hogy a JaxDnek is több pislantás jutott.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Ugye van ez a mantra, hogy az ellentmondásos bìrói döntések hosszútàvon kiegyenlìtik egymást. Most nem akarok összeesküvést gyártani, de fura, hogy ebben a szezonban pont a Pats sorsfordító meccsein kedveznek konzekvensen nekik.Fast Willie
Azt gyártasz. 😊 Az összeesküvés-elméletek leggyengébb pontja mindig a miért? És miért úgy? Miért úgy, amikor sokkal egyszerűbben, feltűnésmentesen is menne? példul: Miért kéne titkosan összefognia a "háttérhatalomnak", ha az előtérben is ők vannak hatalmi pozícióban? Úgy is ők döntenek, ha nem öltöznek be valami igentitkoshangzású szervezet ruhájába.

Itt is ugyanez buktatja az elméletet. Ha a Pats győzelmét akarnák, akkor egyszerűen szétfújnák apró pici szabálytalanságokkal a meccset. Észre se vennéd. A feltűnő mindig az, ha nem szándékosan, véletlenül, ügyetlenségből marhák.

Nem arról van szó, hogy ne untatna a konstans Pats siker. Hogyne untatna. A hátam közepére se kívánom már az egészet. De ez ilyen. Én pl. Federer fan vagyok. Szétnyerte már magát a pali, én mégsem tudom megunni, ha nyer. De teljesen természetes, hogy a világ nem Federer fan részének viszont már teljesen elege van belőle, szeretne valaki mást nyerni látni.

Megjegyzem, nekem nagyobb bajom van azzal, hogy hol vannak a riválisok? Kb. mint amikor se Nadal, se Djokovics, se senki. Nem az igazi. Ez lenne a történelem legjobb franchise-a, amelyik egy félkész Titans-on / Mariota-n meg három csere QB-n keresztül gyűrűt nyerhet? Meh.... Gyűjtsék be, aztán lépjünk tovább.
peterk2005
Mondjuk ezt a hatást elérheted úgy is, hogy konzekvensen nem fújsz. Pl a Pats OL- re. Bárcsak látnám, hogy a csapatom lehoz egy meccset szabálytalanság nélkül v eggyel. Gondolom a vasszigor az oka. Aham...

De hogy ne legyen Pats orientált, én anno hasonlót éreztem a LOB játékstìlusban is. Nekik - szigorúan érzésre - akkoriban többet szabadott mint másnak. Lehet hogy a szemem cserbenhagyott.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
meséld el kérlek a Steelers meccsen mi volt a kétes szitu

de igen, ha mindig CSAK azt nézed mikor és mennyi "kétes szitu" volt a pats ELLEN, akkor könnyen ki fog jönni a matek, a mérhetetlen hátszél ami lassan több mint 15 éve van
ZERO_L
Én pusztán megjegyztem, hogy ebben a szezonban furcsa. És a legyőzött ellenfelek szurkolói, de még semlegesek is érdekes módon mind észreveszik ezt. Nézz körül a fórumon. ( persze mindenki Pats hater. én spec nem gyűlölöm őket, de a bukásukért sem ejtek könnyet) Melyik más győztes csapat kapcsán vetődött fel hasonló? Én pl Broncosnál nem éreztem, h nyomták őket, pedig az én csapatom is verték.

Nem azt mondtam, hogy ezért nyertek 15 éve. Belichick miatt nyertek 15 éve. Én azt mondtam, hogy ebben az évben látványosan veletek voltak a bírói döntések.

Szerintem érdekből, hogy legyen minél több megdönthetetlennek vélt rekord.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
1. Ha megnéztél pár meccset (főleg az idei PO-t) nem tűnt fel, hogy mennyire nem dobnak O-falra holdingot???
NB2

Ezek szerint csak a Pats meccseit nézed a PO-ban 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ugye van ez a mantra, hogy az ellentmondásos bìrói döntések hosszútàvon kiegyenlìtik egymást. Most nem akarok összeesküvést gyártani, de fura, hogy ebben a szezonban pont a Pats sorsfordító meccsein kedveznek konzekvensen nekik.Fast Willie
Azt gyártasz. 😊 Az összeesküvés-elméletek leggyengébb pontja mindig a miért? És miért úgy? Miért úgy, amikor sokkal egyszerűbben, feltűnésmentesen is menne? példul: Miért kéne titkosan összefognia a "háttérhatalomnak", ha az előtérben is ők vannak hatalmi pozícióban? Úgy is ők döntenek, ha nem öltöznek be valami igentitkoshangzású szervezet ruhájába.

Itt is ugyanez buktatja az elméletet. Ha a Pats győzelmét akarnák, akkor egyszerűen szétfújnák apró pici szabálytalanságokkal a meccset. Észre se vennéd. A feltűnő mindig az, ha nem szándékosan, véletlenül, ügyetlenségből marhák.

Nem arról van szó, hogy ne untatna a konstans Pats siker. Hogyne untatna. A hátam közepére se kívánom már az egészet. De ez ilyen. Én pl. Federer fan vagyok. Szétnyerte már magát a pali, én mégsem tudom megunni, ha nyer. De teljesen természetes, hogy a világ nem Federer fan részének viszont már teljesen elege van belőle, szeretne valaki mást nyerni látni.

Megjegyzem, nekem nagyobb bajom van azzal, hogy hol vannak a riválisok? Kb. mint amikor se Nadal, se Djokovics, se senki. Nem az igazi. Ez lenne a történelem legjobb franchise-a, amelyik egy félkész Titans-on / Mariota-n meg három csere QB-n keresztül gyűrűt nyerhet? Meh.... Gyűjtsék be, aztán lépjünk tovább.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
meséld el kérlek a Steelers meccsen mi volt a kétes szitu

de igen, ha mindig CSAK azt nézed mikor és mennyi "kétes szitu" volt a pats ELLEN, akkor könnyen ki fog jönni a matek, a mérhetetlen hátszél ami lassan több mint 15 éve van



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Ugye van ez a mantra, hogy az ellentmondásos bìrói döntések hosszútàvon kiegyenlìtik egymást. Most nem akarok összeesküvést gyártani, de fura, hogy ebben a szezonban pont a Pats sorsfordító meccsein kedveznek konzekvensen nekik.

Steelers elleni 1st seedről döntő meccsen kétes szitu, vezet a Titans kétes szituk, labdát szerez a Jax kétes szitu.

Sokak számára ez a keserű pirula, de én ezen túllépek, mert a saját csapatom elbénàzta. Más szurkolók viszont érezhetik úgy, h az ő csapatuk mindent megtett és még az sem volt elég. A legnagyobb arcoskodás elvitatni tőlük (a vesztesektől) a felháborodás jogát!

Néhány fórumtársnak ezt kellene megértenie. Kìvánom nekik, hogy legyenek ők is a rossz oldalon! Megnézném a sírást rívásukat. Ja nem...
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
(Viszont az pozitív, hogy a bírók "örülésén" ennyire nem rágódnak sokan, ez is mutatja, hogy szakértő közönség van a fórumon 😊)
Igor
Ahhoz már hozzászokott a nép. A Titans ellen is vigyorogva mondták be a Tennessee DPI/False start/Holding dolgait. Főleg amikor bemondták az offside-ot, majd áthívta, hogy legyen inkább false start, mert nehogymá a pecc szívjon.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Ok, de akkor mi értelme a szabálynak? 😊 Azt mindenki elfogadja, hogy nem mindig van bedobva, mert nem látja, játékot nem befolyásol, akármi...na de egyszer sem. Egy elit DL esetében meg fel is tűnik.
Chargers LT
Hiszed v. nem, de már múlt héten is kérdezni akartam itt, hogy ez miért van, illetve hosszú távon nem okés, hogy az Ofal tudja, hogy kb bármi áron megállíthatja az ellent, csak nagyon drasztikus esetben jön a sárga. Így is lett...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
1. Ha megnéztél pár meccset (főleg az idei PO-t) nem tűnt fel, hogy mennyire nem dobnak O-falra holdingot??? Nem csak a Patriotsra, SENKIRE!!!

4. Pedig elő lehet venni a JAX-et. Aki a félidő előtt 3 idővel, egy perc alatt nem meri bevállalni az FG-t, az essen ki a rákba. Főleg úgy, hogy kb itt a legutolsó ember is tudja, hogy milyen jó a szünetbeli elemzés nálunk.
NB2
Ok, de akkor mi értelme a szabálynak? 😊 Azt mindenki elfogadja, hogy nem mindig van bedobva, mert nem látja, játékot nem befolyásol, akármi...na de egyszer sem. Egy elit DL esetében meg fel is tűnik.
A közbe fújás is pl. nyilván nem a Pats ellen szól, nem Brady fújt, hanem egy zebra. A lejjebb említett KC meccsen is kiakasztott, meg mindig kiakaszt, ha belefújnak valmibe. Az a furcsa, hogy ez csak 2-3 éve van, hogy belefújnak dolgokba...korábban nem láttam ilyet (vagy rossz meccseket néztem 😀 )

Én már akkor a meccs alatt sem annyira hibáztattam a félidő előtt a Jaxet. Ok, fura volt...mert nem ehhez szoktunk hozzá általában. De a Jax screenekkel, futásokkal, rövid játékokkal haladt előre...szerintem felmérve a működő játékukat kevés esély volt arra, hogy 50 mp alatt végigmenjenek akár 50 yardot egy kb. 40 yardos FG-ig. Benne volt a kockázat, gyors játékok kellettek volna, no huddle, stb, ami nekik rohadtul nem fekszik. Nem akartak labdavesztést. ott és akkor nem. Felmérték mi a tét. Egy alapszakasz meccsen biztos nem térdelnek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Engem pár dolog akasztott ki a legjobban, mióta NFL-t nézek (2005):
4. "..."
Chargers LT
nem merném azt mondani, hogy kifejezetten a zebrák irányították volna a meccs alakulását és a végeredményt.
Pari
Természetesen nem is mondom, hülyeség is lenne. Sőt, a másik oldalról közelítem meg inkább, hogy a Jax megtette, amit meg kellett egy győzelemhez. Persze rá lehet fogni a bírók konkrét hibái helyett a világmindenségre is, vagy a csillagok állására, hogy x zebra pont rossz szögben állt végig, mert rossz napja volt, fájt a feje, és ezért egyszer sem látott holdingot a meccs alatt, hiába kizárólag azt figyeli feladataként. Meg Jack eseténél...hogy azt, amin páran max elbizonytalanodnak a sokadik lassított visszanézés után is, azt egy bíró ezredmp. alatt jól látta és ítélte, mert neki meg tökre 100%-on pörögtek az agysejtjei a reggeli kávétól.
Nem állítok én se dolgokat, de azért nah...😀 Örök érvényű, hogy nem zörög a haraszt...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
1. Ha megnéztél pár meccset (főleg az idei PO-t) nem tűnt fel, hogy mennyire nem dobnak O-falra holdingot??? Nem csak a Patriotsra, SENKIRE!!! A szabálytalanságok nagy része DPI vagy védő holding. Néha ST-ben 1-1 block in the back. A bírók nem akarják szétfújni a meccset. De egyébként ezt már tavaly is megfigyeltem. Pl az SB-ben.
2. Meló van, de ha lesz időm megnézem ki ment oda. Talán volt 2 ember. Takirob-ra tuti, de őt nem is láttam még a topikunban😀 Nem tudom ki volt a másik, de a fórum által elfogadott "szaktekintélyek" még véletlenül sem álltak bele a dologba.
3. Ami nálam véleményes az a Cook-son befújt DPI, de ilyen alapon kezdhetjük vesézni a játékokat és találnánk cserébe máskor be nem fújt szabálytalanságok. Hülyeség lenne.
4. Pedig elő lehet venni a JAX-et. Aki a félidő előtt 3 idővel, egy perc alatt nem meri bevállalni az FG-t, az essen ki a rákba. Főleg úgy, hogy kb itt a legutolsó ember is tudja, hogy milyen jó a szünetbeli elemzés nálunk.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Engem pár dolog akasztott ki a legjobban, mióta NFL-t nézek (2005):
4. "..."
Chargers LT
Szerintem utólag már kár ezen agyalni. Mert ha a patsnek az gwg drive-ban befújtak volna az egyik holdingot, akkor mi garantálta volna azt, hogy a következő playbe nem csináljak meg ugyanúgy a first downt. Megyek tovább, akkor lett volna 2. és 3. holding is, vagy kövi play egy TD lett volna, esetleg egy pick6?

FK-n mutattak egy 3. és 4. kamera állásos visszajátszást a Jack esetről, ott már én is elbizonytalanodtam, hogy valóban volt-e kontakt lewis segge és jack lába közt amikor Jack-hez került a labda. 3 olyan töréspont is volt abban a playben ami mehetett volna ide is, oda is (lewis térd/birtkolás, jack birtoklás/kontakt, Jack végig vitte volna-e, lett-e volna közben zászló, stb...)szerintem a "legkisebb rossz esete" lett az ítélet, de ez nézőpont kérdése.

Összességében mindkét csapatnak megvolt az esélye, hogy behúzza a meccset, nem merném azt mondani, hogy kifejezetten a zebrák irányították volna a meccs alakulását és a végeredményt.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Engem pár dolog akasztott ki a legjobban, mióta NFL-t nézek (2005):
1. Megnéztem pár meccset (százas nagyságrendben) NFL + NCAA-ben, de olyanra tényleg nem emlékszem, hogy egy csapatra nem ment zászló O# és D# oldalon sem. Nulla db. Ha a bírók néha hülyeségeket is fújnak, vagy nem konzekvensek, akkor is dobnak valamiket, mert olyan nincs, hogy egy csapat nem szabálytalankodik.
Tegnap volt...nyilván a Jax elit DL-jét tökre könnyű volt megállítani, a féltucat holdingot lehet a sör miatt láttam, amit amúgy nem is ittam 😊 A Pats TD drive alatt volt 3 olyan, hogy kiütötte a képernyőt. Azt hiszem ( | nem | ) erre szokták mondani, hogy nem minden holdingot fújnak be...😊
2. Az, hogy a meccs vége felé megjelentek a Patsos pajtik, és hogy mi mekkora "ellendrukkerek", stb vagyunk. Én azért itt az értelmesebbjével hosszú évek óta együtt fórumozok, mint sportkedvelő. Nyilván van kivétel, de Én és szerintem sokadmagam nem a Pats ellen drukkoltunk, hanem a Jaxnek.
3. Zebrák ténykedése (már érintve volt, és előttem ki lett vesézve a Jack rec. is, így no comment, #zebragate 😀
4. És az egyik legnagyobb hülyeség, hogy a meccs után sokan azzal jöttek, hogy "ejnye-bejnye persze", de a Jaxnek megvoltak a lehetőségei, ők baszták el többször, stb...Ez mindig a legnagyobb idióta általánosítás! Basszus, minden sportban, de még az életben is megvannak a lehetőségek, de nyilván nem él minddel senki, hiszen nincs olyan, hogy tökéletes, 100%-os lehetőség kihasználtság. A Patsra senki nem mondja most, hogy az első félidő trágya játékában ott volt x db 3. kísérletük, amiket sorra elrontottak. Jah, mert nyertek. Mindig lesznek olyan lehetőségek, amikkel nem élünk. Pont ezért nem ezek a meghatározóak, mert a kiegyenlítődés megvan. Inkább meghatározóak azok a lehetőségek, amikkel él egy csapat, mert azok konkrétan megtörténnek. pl. hogy Jack felkapja és elkezd visszafutni...Na és ilyenkor jönnek azok a dolgok, amik borítják a lehetőségek egyensúlyát, hogy jön egy sípszó, aminek nem kellene. Éltek egy lehetőséggel...ja nem. Csak éltek volna. Hasonlóan a Jax DL emberek betolták a falembereket Bradyre? Igen, éltek a lehetőséggel és betolták, akik csak holding árán tudták néha őket visszartani. De a zászlók hiánya megint egyensúlyt bontott.
Szóval marhaság azzal jönni, hogy de ott volt 50 mp. az első félidő végén, stb...volt lehetőség, de nem éltek vele. Ennyi. A Pats előtt is volt lehetőség, hogy első félidőben megcsinálja azt a féltucat 3. kísérletet, de nem éltek vele. Érdekes, rájuk nem mondja senki, hogy "nem nyertek 40 ponttal, pedig volt rá lehetőségük"...volt bizony pedig, de nem éltek velük. És? Nem befolyásolt semmit, mert nem történt meg.
Csak a megragadott lehetőségek, amik meg is történnek, azok adják egy meccs összképét és egyensúlyát, igazságosságát. Na, ha ebbe belerondítanak, akkor borul a dolog... szóval hagyjuk ezt, hogy a Jax nem élt a lehetőségekkel. Mert éltek annyival, ami elegendő volt tegnap a győzelemhez...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
félelmetes ahogy az nfl másolja az ncaa-t... 😊 ott is a nagydöntőben a punt block returnön múlt, ha azt nem fújják vissza, vagy hajlandóak a játékvezetők legalább egy-egy holdingot/dpi-t bedobni, le lehetett volna taszítani a trónról a sötét birodalmat, de valamiért (oké, némiképp érthető módon, csak ennek mégse szabadna ráhatással lennie a játékra) túlságosan tisztelik ezeket a csapatokat

mocskosul frusztráló ez így, ha a Patriots nyer 38-7-re könnyebben elfogadná az ember, így meg olyan hülyeségeken agyal, hogy mi is volt az a bírói ünneplés az első TD-nél és a meccs lefújásakor...
baggio 🏈
Ez az örömködés a TD-nél nem mondhatod komolyan, ha nézted a meccset.
Konkrétan arról volt szó, hogy a White befutott a labdával, és a TD után még a védő eldobta White-ot. Ez pár perccel Gronk kiütése után történt. Elkezdtek egymásnak menni és a bíró így lépett közbe, hogy ne verjétek már szét egymást. Lehet zászlókat dobálni, vagy közéjük lépni és egy mosollyal elintézni.
Örültek a Pats TD-nek, ne már...kicsit túltoljátok a paranoiát.
vpi
írtam is, hogy hülyeség, ahogy nyilván annak sincs semmi értelme, hogy az nfl hirtelen beleszeretett a patriots-ba, mert ez az egyeduralom rajtuk kívül senkinek nem jó, de mikor a domináns csapat egyértelműen sebezhetőnek tűnik és kis nüanszok miatt valahogy mégse sikerül őket legyőzni, akkor talán érthető és elfogadható az ellentábor mérhetetlen frusztrációja

de hát hatás-ellenhatás, szóval a bírózást valahogy ki kell egyenlíteni a másik oldalon
baggio 🏈
nem értek egyet

a dominancia tett a legtöbbet azért, hogy a különböző csapatoknak megnövekedjen a szurkolóbázisa, lásd az itteni példát mindenki volt már Colts, Broncos, Jets, Chargers, Jags, Giants, Ravens, Steelers, Texans, Seahawks, Falcons, Titans és most egy emberként lesznek Eagles fanok, mégis mi ez ha nem közösségkovácsoló erő? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
A Jags meccs erdekes volt.
Ment a vita az eredmeny kovetoben a szabalytalansagok miatt, de nem csak azon mulott sztem.A keson elinditott jatek az nagy veszteseg illetve a felido vegen a leporgetett ora is fura volt nekem.a csapatok nem keszulnek felido elott nagy menetelesre td vagy fg erejeig?kockazat van benne de a kick off ugyis az oveke lett.
ZoliMP
Persze h hülyeség volt térdelni, de azért ezt emlegetni a Jags vereség kapcsán..

Ha nem fújnak bele a Jack-playbe, akkor valószínűleg game over, és most nem ezen elmélkedünk. Szóval mivel az egy valószínűleg meccsdöntő play volt (pláne Pats ellen 😀) szerintem nem túl meglepő h ezen megy a morgás. Engem speciel az lep meg, hogy ennyire kevés volt a hiszti, én többre számítottam.. 😀
(Viszont az pozitív, hogy a bírók "örülésén" ennyire nem rágódnak sokan, ez is mutatja, hogy szakértő közönség van a fórumon 😊)

De egy turnoveres playbe belefújni az egyik legabszurdabb hiba, amit bíró elkövethet..
Igor
Felháborító módon az Eagles meccsen Robinson recoverjébe nem fújtak bele...vérlázító 😉 Tudom én, hogy csak egy Vikings volt az ellenfél, de akkor is...érthetetlen 😊
Chargers LT
A Chiefs elleni meccsünkön meg belefújtak. Azzal a fumble return TD-vel valószínűleg ki is estünk volna, de nem hinném, hogy ezért a Titans a liga csapata lenne.
Azért ne felejtsük el, hogy a sporik is csak emberek, sokszor ezredmásodperc alatt kell dönteniük. Aki fújt, nem is biztos, hogy látta, hogy fumbli volt, mert mondjuk a játékosok félig kitakarták az akciót, és csak azt érzékelte, hogy White a földre került és ezért rosszul döntött. Ugyanez Mariota esetében: kiütötték, és nem vettek észre, hogy a labda szabadon van, így belefújt a spori. Természetesen nem mondom, hogy a felvetésem helytálló, de az éremnek mindig két oldala van.
Nandito
Valószínűleg ez lehetett egyébként, hogy aki fújt, az nem látott szinte semmit, de ááááá, hát akkor azért nem fújok, mert nem láttam bazdki. Ráadásul csávókám fut vissza a labdával, mintha az életéért szaladna. : (((
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A Jags meccs erdekes volt.
Ment a vita az eredmeny kovetoben a szabalytalansagok miatt, de nem csak azon mulott sztem.A keson elinditott jatek az nagy veszteseg illetve a felido vegen a leporgetett ora is fura volt nekem.a csapatok nem keszulnek felido elott nagy menetelesre td vagy fg erejeig?kockazat van benne de a kick off ugyis az oveke lett.
ZoliMP
Persze h hülyeség volt térdelni, de azért ezt emlegetni a Jags vereség kapcsán..

Ha nem fújnak bele a Jack-playbe, akkor valószínűleg game over, és most nem ezen elmélkedünk. Szóval mivel az egy valószínűleg meccsdöntő play volt (pláne Pats ellen 😀) szerintem nem túl meglepő h ezen megy a morgás. Engem speciel az lep meg, hogy ennyire kevés volt a hiszti, én többre számítottam.. 😀
(Viszont az pozitív, hogy a bírók "örülésén" ennyire nem rágódnak sokan, ez is mutatja, hogy szakértő közönség van a fórumon 😊)

De egy turnoveres playbe belefújni az egyik legabszurdabb hiba, amit bíró elkövethet..
Igor
Felháborító módon az Eagles meccsen Robinson recoverjébe nem fújtak bele...vérlázító 😉 Tudom én, hogy csak egy Vikings volt az ellenfél, de akkor is...érthetetlen 😊
Chargers LT
A Chiefs elleni meccsünkön meg belefújtak. Azzal a fumble return TD-vel valószínűleg ki is estünk volna, de nem hinném, hogy ezért a Titans a liga csapata lenne.
Azért ne felejtsük el, hogy a sporik is csak emberek, sokszor ezredmásodperc alatt kell dönteniük. Aki fújt, nem is biztos, hogy látta, hogy fumbli volt, mert mondjuk a játékosok félig kitakarták az akciót, és csak azt érzékelte, hogy White a földre került és ezért rosszul döntött. Ugyanez Mariota esetében: kiütötték, és nem vettek észre, hogy a labda szabadon van, így belefújt a spori. Természetesen nem mondom, hogy a felvetésem helytálló, de az éremnek mindig két oldala van.

Music City Miracle
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A gondom az hogy egyes Pats fanok már megfordítják a dolgot és lásd nagyszerű FK kommentelők már azon fröcsögnek hogy inkább a Pats ellen fújtak. Ez azért röhej.

Véleményes az egész Lewis-Jack szitu. továbbra is a leggázabb hogy a csávó belefütyült. A fumble nálam egyértelmű, a down by contact nem. Mondjuk ha belefütyül és TD, akkor tök érdekes lett volna hogy megadják vagy elveszik a TDt.
braxa88
Haha, mondjuk az kemény 😀 annak fényében, hogy a Patsra bedobott zászlók száma Offense, és Defense oldalon: NULLA, zéró, 0 db volt

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A Jags meccs erdekes volt.
Ment a vita az eredmeny kovetoben a szabalytalansagok miatt, de nem csak azon mulott sztem.A keson elinditott jatek az nagy veszteseg illetve a felido vegen a leporgetett ora is fura volt nekem.a csapatok nem keszulnek felido elott nagy menetelesre td vagy fg erejeig?kockazat van benne de a kick off ugyis az oveke lett.
ZoliMP
Persze h hülyeség volt térdelni, de azért ezt emlegetni a Jags vereség kapcsán..

Ha nem fújnak bele a Jack-playbe, akkor valószínűleg game over, és most nem ezen elmélkedünk. Szóval mivel az egy valószínűleg meccsdöntő play volt (pláne Pats ellen 😀) szerintem nem túl meglepő h ezen megy a morgás. Engem speciel az lep meg, hogy ennyire kevés volt a hiszti, én többre számítottam.. 😀
(Viszont az pozitív, hogy a bírók "örülésén" ennyire nem rágódnak sokan, ez is mutatja, hogy szakértő közönség van a fórumon 😊)

De egy turnoveres playbe belefújni az egyik legabszurdabb hiba, amit bíró elkövethet..
Igor
Felháborító módon az Eagles meccsen Robinson recoverjébe nem fújtak bele...vérlázító 😉 Tudom én, hogy csak egy Vikings volt az ellenfél, de akkor is...érthetetlen 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
zászló: Pats 1/10 Jags 6/98
Plusz a térdelés, be nem dobott piros, elbaszott utolsó drive.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
félelmetes ahogy az nfl másolja az ncaa-t... 😊 ott is a nagydöntőben a punt block returnön múlt, ha azt nem fújják vissza, vagy hajlandóak a játékvezetők legalább egy-egy holdingot/dpi-t bedobni, le lehetett volna taszítani a trónról a sötét birodalmat, de valamiért (oké, némiképp érthető módon, csak ennek mégse szabadna ráhatással lennie a játékra) túlságosan tisztelik ezeket a csapatokat

mocskosul frusztráló ez így, ha a Patriots nyer 38-7-re könnyebben elfogadná az ember, így meg olyan hülyeségeken agyal, hogy mi is volt az a bírói ünneplés az első TD-nél és a meccs lefújásakor...
baggio 🏈
Ez az örömködés a TD-nél nem mondhatod komolyan, ha nézted a meccset.
Konkrétan arról volt szó, hogy a White befutott a labdával, és a TD után még a védő eldobta White-ot. Ez pár perccel Gronk kiütése után történt. Elkezdtek egymásnak menni és a bíró így lépett közbe, hogy ne verjétek már szét egymást. Lehet zászlókat dobálni, vagy közéjük lépni és egy mosollyal elintézni.
Örültek a Pats TD-nek, ne már...kicsit túltoljátok a paranoiát.
vpi
írtam is, hogy hülyeség, ahogy nyilván annak sincs semmi értelme, hogy az nfl hirtelen beleszeretett a patriots-ba, mert ez az egyeduralom rajtuk kívül senkinek nem jó, de mikor a domináns csapat egyértelműen sebezhetőnek tűnik és kis nüanszok miatt valahogy mégse sikerül őket legyőzni, akkor talán érthető és elfogadható az ellentábor mérhetetlen frusztrációja

de hát hatás-ellenhatás, szóval a bírózást valahogy ki kell egyenlíteni a másik oldalon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
félelmetes ahogy az nfl másolja az ncaa-t... 😊 ott is a nagydöntőben a punt block returnön múlt, ha azt nem fújják vissza, vagy hajlandóak a játékvezetők legalább egy-egy holdingot/dpi-t bedobni, le lehetett volna taszítani a trónról a sötét birodalmat, de valamiért (oké, némiképp érthető módon, csak ennek mégse szabadna ráhatással lennie a játékra) túlságosan tisztelik ezeket a csapatokat

mocskosul frusztráló ez így, ha a Patriots nyer 38-7-re könnyebben elfogadná az ember, így meg olyan hülyeségeken agyal, hogy mi is volt az a bírói ünneplés az első TD-nél és a meccs lefújásakor...
baggio 🏈
Ez az örömködés a TD-nél nem mondhatod komolyan, ha nézted a meccset.
Konkrétan arról volt szó, hogy a White befutott a labdával, és a TD után még a védő eldobta White-ot. Ez pár perccel Gronk kiütése után történt. Elkezdtek egymásnak menni és a bíró így lépett közbe, hogy ne verjétek már szét egymást. Lehet zászlókat dobálni, vagy közéjük lépni és egy mosollyal elintézni.
Örültek a Pats TD-nek, ne már...kicsit túltoljátok a paranoiát.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ja hogy nem is fumble 😀 okkkééé 😀
braxa88
Csak arra céloz, hogy bármennyire szeretnéd, nem olyan egyszerű és világos a helyzet, mint te állítod, hogy egy szabályos TD-t vettek el a Jax-től.

Szerintem is a fumble ténye véleményes (persze elfogult vagyok), de elfogadom, hogy a bírók így itéltek.
Azért véleményes, mert a térde már a földön volt, amikor egyértelműen nem birtokolta. Elindult a kezéből, a combjánál megtartotta, földet ért és elvesztette.

Szerinted a down by contact véleményes, de aki nem úgy gondolkodik, mint te, az egy hozzánemértő elfogult barom és az egész NFL összefogott, hogy a Pats-et tolja.

Bortles egyébként azért nem futott egész meccsen, mert félt, hogy lépéshibát fújnak rá.
vpi
Sehol nemírtam hogy bárki hozzánemértő elfogult barom lenne 😊 nem is gondolom így.
A gondom az hogy egyes Pats fanok már megfordítják a dolgot és lásd nagyszerű FK kommentelők már azon fröcsögnek hogy inkább a Pats ellen fújtak. Ez azért röhej.

Véleményes az egész Lewis-Jack szitu. továbbra is a leggázabb hogy a csávó belefütyült. A fumble nálam egyértelmű, a down by contact nem. Mondjuk ha belefütyül és TD, akkor tök érdekes lett volna hogy megadják vagy elveszik a TDt.
De a Bouye DPI, és a végén az ordasholding is nálam egyértelmű.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
ja hogy nem is fumble 😀 okkkééé 😀
braxa88
Csak arra céloz, hogy bármennyire szeretnéd, nem olyan egyszerű és világos a helyzet, mint te állítod, hogy egy szabályos TD-t vettek el a Jax-től.

Szerintem is a fumble ténye véleményes (persze elfogult vagyok), de elfogadom, hogy a bírók így itéltek.
Azért véleményes, mert a térde már a földön volt, amikor egyértelműen nem birtokolta. Elindult a kezéből, a combjánál megtartotta, földet ért és elvesztette.

Szerinted a down by contact véleményes, de aki nem úgy gondolkodik, mint te, az egy hozzánemértő elfogult barom és az egész NFL összefogott, hogy a Pats-et tolja.

Bortles egyébként azért nem futott egész meccsen, mert félt, hogy lépéshibát fújnak rá.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
félelmetes ahogy az nfl másolja az ncaa-t... 😊 ott is a nagydöntőben a punt block returnön múlt, ha azt nem fújják vissza, vagy hajlandóak a játékvezetők legalább egy-egy holdingot/dpi-t bedobni, le lehetett volna taszítani a trónról a sötét birodalmat, de valamiért (oké, némiképp érthető módon, csak ennek mégse szabadna ráhatással lennie a játékra) túlságosan tisztelik ezeket a csapatokat

mocskosul frusztráló ez így, ha a Patriots nyer 38-7-re könnyebben elfogadná az ember, így meg olyan hülyeségeken agyal, hogy mi is volt az a bírói ünneplés az első TD-nél és a meccs lefújásakor...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal