NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Részben igazad van, egy játékos impactja nagyban függ a csapattól is ahová draftolták, nem csak a draft picktől. Ugyanakkor a semmin kaptad föl a vizet. A Dallasnak Ramsey ugyanannyira indokolható választása lehetett volna, mint Zeke. Mi abban a baj, ha Ik örül, mint a kisgyerek, hogy nem így történt? Nektek Zeke jött be, a Jagsnek Ramsey jött be nagyon. Még jó, hogy örül. (Fournette-nek már nem biztos hogy annyira, látva pl. Deshaun Watsont.)

Egyébként nem tisztem megvédeni Ikriad-ot, de azért álljon már meg a nászmenet. Ő sohasem sértegetett senkit itt a fórumon. Soha. És tudom, hogy soha meg se fordulna ilyen a fejében. Sok év után örül, mint a kisgyerek, hogy jó a csapata. És ezért örömében túl tolja? Hát istenem. Ez aztán a főbenjáró bűn. A szemembn sokkal szomorúbb, hogy erre nem egy jóvan haver, vagy egy félmosoly a válasz, hanem ilyen "oké, megtanultad jól rúgni a bőrt, de tudd hol a határ, cigánygyerek" stílusú nagyképű, pökhendi "tudd a helyed" reakció jön. 😕 Mérték és méltóság. Ja...
peterk2005
Szívemből szóltál, már ami a Fournette Watson dolgot (is) illeti,
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Nem élcelődök, csak megköszöntem neki. 😊 És Ramsey hatását ne becsüld alul. Egy csapatnak baromi rosszat tud tenni, ha az 1. számú passz elkapó opciót nem tudod használni, mert kvázi nem lehet felé dobni. Már pedig ő erre képes (Bouye meg a 2.-at veszi le) 😉
A mértékkel vagy épp méltósággal kezelésre meg annyit, nem én veszem a lelkemre a legapróbb kritikát/zrikát. 😉
iktriad
Szóval nem élcelődsz, csak köszönsz. És ez egy apró kritika ill. zrika is egyben. Értem. Nem vettem én magamra semmit, csak segítek neked észrevenni a logikai inkonzisztenciád. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Részben igazad van, egy játékos impactja nagyban függ a csapattól is ahová draftolták, nem csak a draft picktől. Ugyanakkor a semmin kaptad föl a vizet. A Dallasnak Ramsey ugyanannyira indokolható választása lehetett volna, mint Zeke. Mi abban a baj, ha Ik örül, mint a kisgyerek, hogy nem így történt? Nektek Zeke jött be, a Jagsnek Ramsey jött be nagyon. Még jó, hogy örül. (Fournette-nek már nem biztos hogy annyira, látva pl. Deshaun Watsont.)

Egyébként nem tisztem megvédeni Ikriad-ot, de azért álljon már meg a nászmenet. Ő sohasem sértegetett senkit itt a fórumon. Soha. És tudom, hogy soha meg se fordulna ilyen a fejében. Sok év után örül, mint a kisgyerek, hogy jó a csapata. És ezért örömében túl tolja? Hát istenem. Ez aztán a főbenjáró bűn. A szemembn sokkal szomorúbb, hogy erre nem egy jóvan haver, vagy egy félmosoly a válasz, hanem ilyen "oké, megtanultad jól rúgni a bőrt, de tudd hol a határ, cigánygyerek" stílusú nagyképű, pökhendi "tudd a helyed" reakció jön. 😕 Mérték és méltóság. Ja...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...
gyeek
Nem élcelődök, csak megköszöntem neki. 😊 És Ramsey hatását ne becsüld alul. Egy csapatnak baromi rosszat tud tenni, ha az 1. számú passz elkapó opciót nem tudod használni, mert kvázi nem lehet felé dobni. Már pedig ő erre képes (Bouye meg a 2.-at veszi le) 😉
A mértékkel vagy épp méltósággal kezelésre meg annyit, nem én veszem a lelkemre a legapróbb kritikát/zrikát. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊
Wyatt
Azért egy RB szavatossága gyorsabban lejár, mint egy CB-é. Mellesleg a CB azért fontosabb poszt napjaink NFL-jében, mint az RB...


Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi
gyeek
Minimum egyenlőségjel van a 2 ember közt.
iktriad
1) Figyu, ilyet asszem már hallottam. Egy kategóriába tartozik az "ilyen magasan nem lehet RB-t draftolni"-val és a "hülye Cowboys, ilyen fal mögé később is tudtak volna RB-t választani"-val.

2) Nincs egyenlőség jel, két játékos nem is nagyon lehet egyenlő. A hatás amit Zeke, a futó gyakorol a csapatra össze sem hasonlítható egy corner hatásával.

Képtelennek tűnsz a dolgokat mértékkel vagy épp méltósággal kezelni. 10 év alatt sacc/per kb. 9 top10 pick amik tele vannak ordas bustokkal, erre egy jónak tűnő húzás után máris Jerry Joneson kezdesz élcelődni. Szállj le a földre...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az sem lett volna egy rossz opció. Mondjuk ennyi top pickből már illett is eltalálni néhányat 😀
Wyatt
2012 óta 1,5/6 az arány Top 5-ös pickjeinket illetően. És azt a felet kb 3-an adják ki...
Justin "Füves Alkesz" Blackmon - (pályán kívüli ügyek miatt) bust
Luke Joeckel - bust
Blake Bortles - mint QB bust, mint RB hit 😊
Dante Fowler - eh
Jalen Ramsey - Jackpot
Leonard Fournette - TBD
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az sem lett volna egy rossz opció. Mondjuk ennyi top pickből már illett is eltalálni néhányat 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De komolyra fordítva a szót, nyilván a CB fontosabb, viszont Elliott berobbanása egyrészt PO-ba juttatta a Cowboyst, másrészt újra elhitette a csapatokkal, hogy érdemes elöl RB-t húzni. Ki is szedtetek egyet.

Szerinted annyival rosszabbak lennétek, ha Elliottot és Lattimore-t húzzátok, mint Ramseyvel és Fournette-tel? 😊

Szerintem kb ugyanott lennétek, és én a Cowboyst sem hibáztatom az Elliott-húzás miatt.

De kétségtelen, hogy azzal, hogy ott hagyták Ramseyt, nektek nagy szolgálatot tettek 😊
Wyatt
(Not so) fun fact: Ha Ramsey ment volna Dallasba, és Elliott bent marad, akkor is 100%, hogy DeForest Buckner jött volna 1/5-n a Jagsbe.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De komolyra fordítva a szót, nyilván a CB fontosabb, viszont Elliott berobbanása egyrészt PO-ba juttatta a Cowboyst, másrészt újra elhitette a csapatokkal, hogy érdemes elöl RB-t húzni. Ki is szedtetek egyet.

Szerinted annyival rosszabbak lennétek, ha Elliottot és Lattimore-t húzzátok, mint Ramseyvel és Fournette-tel? 😊

Szerintem kb ugyanott lennétek, és én a Cowboyst sem hibáztatom az Elliott-húzás miatt.

De kétségtelen, hogy azzal, hogy ott hagyták Ramseyt, nektek nagy szolgálatot tettek 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊
Wyatt
Azért egy RB szavatossága gyorsabban lejár, mint egy CB-é. Mellesleg a CB azért fontosabb poszt napjaink NFL-jében, mint az RB...


Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi
gyeek
Minimum egyenlőségjel van a 2 ember közt.
iktriad
Ezzel nincs semmi baj. Megkérdezhetem, mi volta 2017-es 1/4-etek?
Wyatt
Egyre több a gondom azzal a pickkel.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊
Wyatt
Azért egy RB szavatossága gyorsabban lejár, mint egy CB-é. Mellesleg a CB azért fontosabb poszt napjaink NFL-jében, mint az RB...


Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi
gyeek
Minimum egyenlőségjel van a 2 ember közt.
iktriad
Ezzel nincs semmi baj. Megkérdezhetem, mi volt a 2017-es 1/4-etek?

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊
Wyatt
Azért egy RB szavatossága gyorsabban lejár, mint egy CB-é. Mellesleg a CB azért fontosabb poszt napjaink NFL-jében, mint az RB...


Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi
gyeek
Minimum egyenlőségjel van a 2 ember közt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Megérkezett a 2016os is.

alatriste
Még egyszer köszi Jerry bácsi, hogy Zeket vitted Ramsey helyett. 😊
iktriad
Zeke > Ramsey.

"Nincs mit." -- Jerry bácsi

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen rosszul is járt a Cowboys 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Megérkezett a 2016os is.

alatriste
Még egyszer köszi Jerry bácsi, hogy Zeket vitted Ramsey helyett. 😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 419 — LIGHTS OUT!
Nah most komolyan bezártátok a Molnár Krisztián bebaszós live követőt ???

több mint 6 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kicsit reklám, de igazából semmi közöm nem volt az elkészítéséhez, úgyhogy valamelyest kívülállóként és objektíven ajánlom a PFF QB Annual kiadványunkat, amelyben 300 oldalnyi anyag található az NFL irányítókról. Minden irányítóról 6-6 oldal és, nem, nem csak grade-ek, sőt inkább statok sokasága (red zone, 3rd/4th down, under pressure, route tree, stb.) található meg benne. Itt érhető el:  join.profootballfocus.com/qb/

Ha valaki ezen a linken keresztül fizet elő valamelyik PFF előfizetésre (mindkettőben benne van a QB Annual), akkor 10 dollár kedvezményt kap: pff.refr.cc/zoltanb Az előfizetések 365 napra szólnak, tehát nem járnak le a szezon végén.

Szerkesztette: zolika26


http://insidehandoff.com/
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
néhány gondolat pass rusheröktől
 www.youtube.com/watch?v=hlVXEIJoR28

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
lol Burns első körös volt, nem is tudtam am 😀
adam8
a Sport2-n akkor mentünk reklámra
Höri
Mindent értek. 😛

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lol Burns első körös volt, nem is tudtam am 😀
adam8
a Sport2-n akkor mentünk reklámra

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Megérkezett a 2016os is.

alatriste
Forfeited mekkorát játszott má!
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Megérkezett a 2016os is.

alatriste
Amúgy ez egy erős top tíz volt, lol Burns első körös volt, nem is tudtam am 😀

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Megérkezett a 2016os is.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Elég fura ez a skála 😀
adam8
Én Pl. Mahomest teljesen nem értem.
A 22 sikeres passz 35 kisérletből, 284 yardért, 0/1 TD/INT arány hogy adta ki a 79.9 PFF pontot?!
Miért nem 80? Vagy 73.45? És mitől több, mint Watsoné?
Valaki a választ?
Esetleg Buday Zoli?
Sobri Jóska
mai cikk, igaz angol:  www.profootballfocus.com/news/pro-pff-qb-grading-most-effective-tool-there-is

Mahomes-nél ez a négy dobás valószínűleg jól lefedi a "big time throw" fogalmát

 twitter.com/FourVerts/status/951175363291467776

 twitter.com/FourVerts/status/951176419673104384

 twitter.com/FourVerts/status/951177011107594240

 twitter.com/FourVerts/status/951178120022974464


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
 pbs.twimg.com/media/DTHXvX0WkAA27dm.jpg
Black_Adder
Elég fura ez a skála 😀
adam8
Én Pl. Mahomest teljesen nem értem.
A 22 sikeres passz 35 kisérletből, 284 yardért, 0/1 TD/INT arány hogy adta ki a 79.9 PFF pontot?!
Miért nem 80? Vagy 73.45? És mitől több, mint Watsoné?
Valaki a választ?
Esetleg Buday Zoli?