NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 8 éve
Akkor ide is az ágrajzotÉs itt a lényeg, a "was he able to became a runner - by Dez" -re adandó válasz, mert ha igen, akkor nem kell vizsgálni a kontrollt, csak azt hogy labda átjutott e a gólvonal síkján - de ha nem lett futó, márpedig a Dez rule alapján nem (ami megint egy fura ágrajzért kiált), akkor kell vizsgálni a kontrollt.
Wyatt
Nem annyira bonyolult ez, de adott esetben 5 kérdést/választ is meg kell vizsgálni egy elkapásnál, és akár mind az 5 válasz lehet véleményes.
Pari
Pont az a lényeg, h senki nem tudja, h mikor válik futóvá az elkapó. Hányat lépjen, hova húzza be a labdát- James esetnél kitűnt, h nem elég, ha lekapja a polcról-, milyen mozdulatot végezzen a possession közben/után, Endzone felé forduljon-e etc.
A többi része nagyjából tisztázható
több mint 8 éve
"Ez a szép a fociban."Akkor ide is az ágrajzotÉs itt a lényeg, a "was he able to became a runner - by Dez" -re adandó válasz, mert ha igen, akkor nem kell vizsgálni a kontrollt, csak azt hogy labda átjutott e a gólvonal síkján - de ha nem lett futó, márpedig a Dez rule alapján nem (ami megint egy fura ágrajzért kiált), akkor kell vizsgálni a kontrollt.
Wyatt
Nem annyira bonyolult ez, de adott esetben 5 kérdést/választ is meg kell vizsgálni egy elkapásnál, és akár mind az 5 válasz lehet véleményes.
Pari
több mint 8 éve
Akkor ide is az ágrajzotÉs itt a lényeg, a "was he able to became a runner - by Dez" -re adandó válasz, mert ha igen, akkor nem kell vizsgálni a kontrollt, csak azt hogy labda átjutott e a gólvonal síkján - de ha nem lett futó, márpedig a Dez rule alapján nem (ami megint egy fura ágrajzért kiált), akkor kell vizsgálni a kontrollt.
Wyatt
Nem annyira bonyolult ez, de adott esetben 5 kérdést/választ is meg kell vizsgálni egy elkapásnál, és akár mind az 5 válasz lehet véleményes.
több mint 8 éve
De jót mondott Márk @maximilien , és teljesen jól látja a dolgot Jessy James elkapásánál...hogy lehet előrenyújtani valamit, ha nem kontrollálod alapon...itt ugyanis nem a két lépés elvet kellett ugye követni, nézni, hanem a kontrollt. Nálam is elkapás volt simán, Elkapta, behúzta, eldőlt vele, kinyújtotta a célterület felé...nálam ez simán belefér esésnél a "végig kontrollálta" dologba, mert különben mégis meddig kontrollálja? Vigye haza, és fogja még a zuhany alatt is?! 😀 Nem csak a szabály vérlázítóan hülye, hanem a bírók is néha.Nézz be a Steelers topikba, milyen értekezést generáltam😁
Chargers LT
több mint 8 éve
De jót mondott Márk @maximilien , és teljesen jól látja a dolgot Jessy James elkapásánál...hogy lehet előrenyújtani valamit, ha nem kontrollálod alapon...itt ugyanis nem a két lépés elvet kellett ugye követni, nézni, hanem a kontrollt. Nálam is elkapás volt simán, Elkapta, behúzta, eldőlt vele, kinyújtotta a célterület felé...nálam ez simán belefér esésnél a "végig kontrollálta" dologba, mert különben mégis meddig kontrollálja? Vigye haza, és fogja még a zuhany alatt is?! 😀 Nem csak a szabály vérlázítóan hülye, hanem a bírók is néha.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
bowl.hu/quo-vadis-blake-bortlesNagyszerű írás, Baggio. Nagy köszönet érte!
baggio
több mint 8 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
A gurulós foci valóban kilóg a sorból, de a másik háromban is nagyon gyakoriak az agyrázkódások, sajnos.nem mindegyik hasonlat ül azért igazán , de igen !amelyikben ennyire szóba jöhet ez a betegségazért ez a CTE dolog kezd tényleg eléggé aggasztó lenni ...Meg a gurulós, a jégkorong, a box, a stock car....
brutális számokról hallani és egyre többet beszélnek a játékosok is erről !
amennyiben tényleg ennyire hatalmas a kockázat már akár profi pályafutás nélkül is akkor (teljes joggal sajnos)
simán benne van hogy egyszerűen megszűnik létezni ez a sport akár igen rövid időn belül is....
yooker
gaben
az szintén potenciális veszélyben lehet szerintem
yooker
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nem mindegyik hasonlat ül azért igazán , de igen !amelyikben ennyire szóba jöhet ez a betegségazért ez a CTE dolog kezd tényleg eléggé aggasztó lenni ...Meg a gurulós, a jégkorong, a box, a stock car....
brutális számokról hallani és egyre többet beszélnek a játékosok is erről !
amennyiben tényleg ennyire hatalmas a kockázat már akár profi pályafutás nélkül is akkor (teljes joggal sajnos)
simán benne van hogy egyszerűen megszűnik létezni ez a sport akár igen rövid időn belül is....
yooker
gaben
az szintén potenciális veszélyben lehet szerintem
több mint 8 éve
azért ez a CTE dolog kezd tényleg eléggé aggasztó lenni ...Meg a gurulós, a jégkorong, a box, a stock car....
brutális számokról hallani és egyre többet beszélnek a játékosok is erről !
amennyiben tényleg ennyire hatalmas a kockázat már akár profi pályafutás nélkül is akkor (teljes joggal sajnos)
simán benne van hogy egyszerűen megszűnik létezni ez a sport akár igen rövid időn belül is....
yooker
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
azért ez a CTE dolog kezd tényleg eléggé aggasztó lenni ...brutális számokról hallani és egyre többet beszélnek a játékosok is erről !
amennyiben tényleg ennyire hatalmas a kockázat már akár profi pályafutás nélkül is akkor (teljes joggal sajnos)
simán benne van hogy egyszerűen megszűnik létezni ez a sport akár igen rövid időn belül is....
több mint 8 éve
A tegnapi Pitt-Ne meccs elvett TD-jét valahogy mindenki Dez Bryanthez köti, pedig szerintem Megatrontól többször vettek el ilyet, egyiket pont ellenünk......Valóban vele kezdődött, egy Bears-Lionson, még 2010-ben. Ha azt akkor megadják, ma lehet nem lenne ez az egész faszság.
csi77
több mint 8 éve
Lewis túl magasan lesz! 😊kedden frissítik a listát 😀www.headcoachranking.comLewis túl magasan van!
baggio
Mikey
baggio
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
kedden frissítik a listát 😀www.headcoachranking.comLewis túl magasan van!
baggio
Mikey

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
www.headcoachranking.comLewis túl magasan van!
baggio
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
A tegnapi Pitt-Ne meccs elvett TD-jét valahogy mindenki Dez Bryanthez köti, pedig szerintem Megatrontól többször vettek el ilyet, egyiket pont ellenünk......
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Tényleg kedves gesztus Halitól, de ezt a tudást Mahomes ellen fogja kamatoztatni az elkövetkező években. Gondolom Reid is értékelte a dolgot. 😀WyattEz kurvanagy!
Bajtársiasság.
gaben
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
WyattEz kurvanagy!
Bajtársiasság.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Vagy Sanchonak Travis névvel...az olyan mexikóis 😊 ...Mark Travis John SanchezFavre-nak is Lorenzóként kellett volna játszaniaÚgy látom John is játszik maPoéngyilkolás következik: Stafford teljes neve John Matthew Stafford.
Höri
empty taxi
Kampman
De az egyik legjobb... Hilton Palmer lenne 😀 ...Carson Hilton Palmer
Továbbá öregedő korára igazán használhatná a komolyabb Edwardot 😊...Thomas Edward Patrick Brady Jr.
és még lehetne folytatni 😊
Szerkesztette: Chargers LT
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Buffaloban ma nem lesz hó...mert rohadt hideg lesz 😊 -10 körül, a delfinek odafagynak a gyephez.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Favre-nak is Lorenzóként kellett volna játszaniaÚgy látom John is játszik maPoéngyilkolás következik: Stafford teljes neve John Matthew Stafford.
Höri
empty taxi
több mint 8 éve
beírom ide, talán ebben a topicban olvassák a legtöbben: mivel nfl-es cikkírók terén (is) szinte teljesen leolvadtunk, így aki érez magában elég tudást és kreativitást beharangozók vagy bármilyen más témájú írások kreálására, esetleg podcastelésre, jelentkezzen PM-ben

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal



