NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatérve az AFC Southra (bocs hogy nem idézek), kíváncsi leszek a divíziógyőztes HC-t is beszántják-e 😊 😊, mert a többit kb. biztosan
sapka
Ha nálunk összejön 6 W az elég lesz Bradleynek a maradáshoz. Illene is ennyit idén összehozni, mert jelenleg a Jaguarsnak van a legkönnyebb hátralévő sorsolása az NFLben.
iktriad
Korábban se a sorsolás erőssége volt szerintem a gondotok 😛

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
visszatérve az AFC Southra (bocs hogy nem idézek), kíváncsi leszek a divíziógyőztes HC-t is beszántják-e 😊 😊, mert a többit kb. biztosan
sapka
Ha nálunk összejön 6 W az elég lesz Bradleynek a maradáshoz. Illene is ennyit idén összehozni, mert jelenleg a Jaguarsnak van a legkönnyebb hátralévő sorsolása az NFLben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 797 — Keep pounding

érdekes azért 😀
ennyit számít meccs végén h W v L
braxa88
Illetve nagyon nem mindegy, hogy mikor produkálod a számaidat.
Minusz 30-nál felírsz 200 yardot és 2 TD-t, vagy az utolsó két percben, esetleg a hossazbbításban fordítod meg meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ennyit számít meccs végén h W v L
braxa88
Itt az ideje Kaepnek megtanulni szaltózni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jó ez a kép és kimutatás... soha de soha nem fogom megérteni, hogy a SB szezon óta miért nem úgy használják Kaep-et, ahogy kell!!! Kifejezetten olyan QB, akire lehet játékokat készíteni, futtatni... mert, ha fut, a mai napig bekajálják a védelmek. A SB szezonban volt egy működő Play Book, hogy azt miért kellett teljesen megváltoztatni, rejtély... és azóta sem változott semmi... jah, de... közben a csapatot is hagyták szétesni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatérve az AFC Southra (bocs hogy nem idézek), kíváncsi leszek a divíziógyőztes HC-t is beszántják-e 😊 😊, mert a többit kb. biztosan
sapka
Ha nem mi nyerünk, akkor nyilvàn marad az ember.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
visszatérve az AFC Southra (bocs hogy nem idézek), kíváncsi leszek a divíziógyőztes HC-t is beszántják-e 😊 😊, mert a többit kb. biztosan

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

érdekes azért 😀
ennyit számít meccs végén h W v L

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok az afc southban cserélik e év végén az összes Hc-t vagy sem 😊
sapka
Szerintem 4ből 3 repül év végén (plusz Mularkey is). Vagy BoB vagy Gus fogja egyedül túlélni. Aki jobb mérleggel végez feltehetőleg kettőjük közül.

Amúgy íme ilyen "remek" az AFC South idén
 twitter.com/ColeFartley/status/661570685022642176
Súlyosbító tényező: A 9 AFC South győzelemből 5 jött egymás közti divíziómeccseken.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Kíváncsi vagyok az afc southban cserélik e év végén az összes Hc-t vagy sem 😊
sapka
Mi tuti. Lehet a szezon végét se éli meg Pagano.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Kíváncsi vagyok az afc southban cserélik e év végén az összes Hc-t vagy sem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Sűrűsödnek az események, mint a Chargersnél a sérülések...(amolyan önirónikus hasonlattal élve), elég fájdalmas ( | hogy a Jax is a SD előtt van jelenleg | ) hogy még Allen is kiesik talán, pedig elit szezonja volt eddig idén (is), bár 6-2 helyett 2-6 van úgyis. Szegény embert az ág is húzza effektus...
Amúgy mellékesen én csak megdícsérném Elit Eli-t a 6 TD miatt, mert róla megint nem beszél senki Brees 7 TD-je miatt : D bezzeg előveszik, ha 5 Int jön neki össze...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/SandoESPN/status/661611431239000064

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 577
3-20-as overall mérleggel búcsúzott a csapattól, de...

Ken Whisenhunt is 1-20 as Titans coach when he has less than 8 months to prepare for a game.

😛
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
This week in the NFL:
 twitter.com/AdamBCC/status/661554404911267841
Szerintem Justin Blackmon eltiltásának az eltörlését is bejelenti a héten Goodell. November 1.-én volt 2 éve, hogy eltiltotta a liga..
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Most láttam a Hawks-Cowboys ismétlést. Lockett-ről van valami hír? Nagyon rosszul nézett ki.
Lucifer
nyakműtéten esik/esett át.
braxa88
Igen, köszi. Pont most hozta le a 120 yard is. Kitartást és mielőbbi felépülést neki.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most láttam a Hawks-Cowboys ismétlést. Lockett-ről van valami hír? Nagyon rosszul nézett ki.
Lucifer
nyakműtéten esik/esett át.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Most láttam a Hawks-Cowboys ismétlést. Lockett-ről van valami hír? Nagyon rosszul nézett ki.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Egyébként vicces, mert én is szurkoltam a Raidersnek, h legyen belőlük egy normális csapat, mert ismerős az érzés, ha egy csapat csak box zsák :/ De azért nem gondoltam vna, h minket is így elp.csáznak.

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelzem h ha hétvégén nyer a Raiders a Jets ellen máris ők vannak Wild Card helyen az AFC-ben.
empty taxi
Mit csinál a Raiders? 😀 Nem akarom leszólni a csapatot, de azért a védelem megeszi őket sztem. Plusz ha még a Marshall, Decker, Ivory hármas is közepesen jó napot fog ki, akkor nincs mitől félni. Azért az idei teljesítményeket látva nem hiszem, h lemaradunk a PO-ról, de legyen igazam.
Lucifer
Karma is a bitch 😊

Szerk: Egyébként amint beírtam ezt biztos voltam benne, hogy elkezd feltámadni a Jets 😀

Egyébként, hogy konstruktív is legyen a posztban, borzasztóan örülök, hogy végre jó nézni a Raiderst. Nagyon megérdemelték már a fanek, hogy végre összeálljon egy jónak tűnő, élvezhető csapat.
tenorx
És mire összeáll, a franchise kb. költözik is.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jelzem h ha hétvégén nyer a Raiders a Jets ellen máris ők vannak Wild Card helyen az AFC-ben.
empty taxi
Mit csinál a Raiders? 😀 Nem akarom leszólni a csapatot, de azért a védelem megeszi őket sztem. Plusz ha még a Marshall, Decker, Ivory hármas is közepesen jó napot fog ki, akkor nincs mitől félni. Azért az idei teljesítményeket látva nem hiszem, h lemaradunk a PO-ról, de legyen igazam.
Lucifer
Karma is a bitch 😊

Szerk: Egyébként amint beírtam ezt biztos voltam benne, hogy elkezd feltámadni a Jets 😀

Egyébként, hogy konstruktív is legyen a posztban, borzasztóan örülök, hogy végre jó nézni a Raiderst. Nagyon megérdemelték már a fanek, hogy végre összeálljon egy jónak tűnő, élvezhető csapat.

Szerkesztette: tenorx
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/nfl/2015/11/1/9632096/nfl-quarterback-rankings-aaron-rodgers-peyton-manning Úgy is lehetne mondani, hogy kiből lesz klasszis irányító és kiből lesz csak szimplán jó irányító. Brady, Manning, Rodgers ez egy külön szint, nem tudom, hogy a jelen lévő irányítók közül lesz e olyan aki erre a szintre fel tud lépni. Nekem egyenlőre nem úgy tűnik.

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Remélem nem volt még. Jó kis Nike reklám:
 youtu.be/o2P5E7cFt9s


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne is emlegesd ezt a két bohócot!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Effective immediately we are suspending the publication of Grantland. After careful consideration, we have decided to direct our time and energy going forward to projects that we believe will have a broader and more significant impact across our enterprise.

Grantland distinguished itself with quality writing, smart ideas, original thinking and fun. We are grateful to those who made it so. Bill Simmons was passionately committed to the site and proved to be an outstanding editor with a real eye for talent. Thanks to all the other writers, editors and staff who worked very hard to create content with an identifiable sensibility and consistent intelligence and quality. We also extend our thanks to Chris Connelly who stepped in to help us maintain the site these past five months as he returns to his prior role.

Despite this change, the legacy of smart long-form sports story-telling and innovative short form video content will continue, finding a home on many of our other ESPN platforms. espnmediazone.com/us/espn-statement-regarding-grantland/
Az Advanced Football Analyticset már korábban kicsinálták...
Black_Adder
Ott dögöljenek meg! Egyik faszságot csinálják a másik után - most már folyamatosan. Ha rajtuk múlna minden érdemi tartalmat eltüntetnének, csak hogy a saját baromságaiknak jusson nagyobb figyelem.
tomi-tomi
Még több Stephen A. Smith-t és Skip Bayless-t a népnek!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal