Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Micsoda TERVek vannak itt kérem szépen...

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Lesz, addigra feltalálják a pulyka ízű csirkét 😉
davemayer
ja azt majd jön egy fasza baromfipestis oszt baszhaSSSuk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Emberméretűt!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Lesz, addigra feltalálják a pulyka ízű csirkét 😉
davemayer
30 kilósakat!
ÁÁÀÀ

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Lesz, addigra feltalálják a pulyka ízű csirkét 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
ez semmi, én akkor dobtam le az ékszíjat amikor második félidőben Ricsi elkezdte, hogy nagyon sok üzenetet kapnak a meccs alatt, sajnos mindegyikre nincs idő, de a szünetben olvasott egy régi üzenetet ami nagyon fontos és mindenféleképpen meg kell osztani... én meg már néztem, mi a tököm történhetett a ligában amiről a félidei twitter böngészés közben lemaradtam, pats, fantasy, eltiltás, Zeke visszatér, Goodell végre elment a p*csába, vagy mi a fene lehet

SURPRISE!!!

Valakinek kölke született............

ZERO_L
Ez mondjuk a népességnövekedés és a világ fenntartása szempontjából valóban fontos hír. Szarban lesz az NFL, ha kihal az emberiség.
Stez
Miért? Mert nem lesznek vizsgàzók akik fennmaradnak? 😁😁
| Én is úgy kezdtem nézni 😁 |

Szerkesztette: Fattyu

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Akkor te sem nézed a South Parkot?

| már dolgoznak rajta Goodellék |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
ez semmi, én akkor dobtam le az ékszíjat amikor második félidőben Ricsi elkezdte, hogy nagyon sok üzenetet kapnak a meccs alatt, sajnos mindegyikre nincs idő, de a szünetben olvasott egy régi üzenetet ami nagyon fontos és mindenféleképpen meg kell osztani... én meg már néztem, mi a tököm történhetett a ligában amiről a félidei twitter böngészés közben lemaradtam, pats, fantasy, eltiltás, Zeke visszatér, Goodell végre elment a p*csába, vagy mi a fene lehet

SURPRISE!!!

Valakinek kölke született............

ZERO_L
Ez mondjuk a népességnövekedés és a világ fenntartása szempontjából valóban fontos hír. Szarban lesz az NFL, ha kihal az emberiség.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
ez semmi, én akkor dobtam le az ékszíjat amikor második félidőben Ricsi elkezdte, hogy nagyon sok üzenetet kapnak a meccs alatt, sajnos mindegyikre nincs idő, de a szünetben olvasott egy régi üzenetet ami nagyon fontos és mindenféleképpen meg kell osztani... én meg már néztem, mi a tököm történhetett a ligában amiről a félidei twitter böngészés közben lemaradtam, pats, fantasy, eltiltás, Zeke visszatér, Goodell végre elment a p*csába, vagy mi a fene lehet

SURPRISE!!!

Valakinek kölke született............


Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Hozzávette még a Packerst is, mint elmúlt években domináns csapat, amely ebben a szezonban nem játszik magabiztosan, ott az a 12-eske biztosan csak dísznek volt az elmúlt években 😊
Wyatt
Rólunk már 2011-ben megmondta egy sms-író Flynn 6 TD-s meccse után, hogy Rodgerset nyugodtan ki lehetne rakni, system QB, akit az elkapói tettek naggyá. Kb. ilyen üzenetek jönnek majd az MNF-en is, most hogy Hundley produkálta magát.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hozzávette még a Packerst is, mint elmúlt években domináns csapat, amely ebben a szezonban nem játszik magabiztosan, ott az a 12-eske biztosan csak dísznek volt az elmúlt években 😊

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Hát, pedig jelen állás szerint az az egy értelmes meccs lesz az AFC PO-ban, max a Chargers részéről tudok elképzelni vmi upsetet, különben fölösleges lejátszani a többi meccset. De biztos van vmi titkos contender, akiről lemaradtam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
akkor ki? erről lemaradtam....
gabokocka
Én nem szoktam fikázni az sms-eket, de egy ilyet beolvasni, azért minimum wtf...

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
akkor ki? erről lemaradtam....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Tony Boselli idén jusson be.
iktriad
Azért erre ne tegyél rá egy félhavi fizetést 😀
adam8
Múltkor nem sokon múlott, hogy bekerüljön, van pár erős támogatója van (pl. Peter King), ami megnyithatja száméra az utat Cantonba. Egyébként meg amíg egészséges volt, nem volt nála jobb a posztján. Amit 96-ban a playoffban csinált a Bills ellen Bruce Smithtel(a korszak JJ Wattja) az kiérdemli a legendás jelzőt.
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Tony Boselli idén jusson be.
iktriad
Azért erre ne tegyél rá egy félhavi fizetést 😀

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.
Sixo
Herremans, DJ Fluker, és ki a harmadik?
eaglesmcnabb
Luke Joeckel

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.
Sixo
Herremans, DJ Fluker, és ki a harmadik?
eaglesmcnabb
Khalif Barnes

built for this shit

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.
Sixo
Herremans, DJ Fluker, és ki a harmadik?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Tippek a HoF tagokra? Ok...Ray Lewis 😊 | + Randy Moss | De ki még...
Chargers LT
Szerintem 3 OL játékos be fog kerülni.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Én is titkon évek óta imádom a Chargerst, főleg Joey Bosa miatt.
Stez
Te titkon évek óta bekit imádod meg anyót ...

több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Na mondjuk a Chargersnek én mindig szurkolok kicsit Rivers miatt.Wyatt
hónapok óta az első emberi megnyilvánulásod

RES-PEK-TÁ-LOM

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFC-ből felsoroltál kb minden 1-3 éves irányítót, akinek volt jó meccse 😊 Az AFC-ben lévőknél ugyanezeknél legalább probléma van. Szerintem is jobb az NFC, ekkora különbség viszont nincs. Az meg, hogy sok a potens csapat, és bármikor lehet bárki ott, pont azt jelzi, hogy azért, kevés az igazán kiemelkedő csapat, és amelyik az egyik évben jó, az a köviben simán középszer. És nem feltétlenül azért, mert mindenki más marha erős, hanem mert hiába jön össze egy-egy pazar év itt, ott, attól még nem biztos, hogy elit is az a csapat/irányító. Wyatt
Körülbelül én is ezt gondolom. Fontos a QB, de ebben a tekintetben szerintem nem jó az éppen dobáló QB-kra visszavezetni hogy az NFC miért jobb. Mert szerintem is jobb, méghozzá sokkal. Én harminc éve nézek NFL-t, és volt már többször is, hogy overall az NFC volt az erősebb, de ennyire kiüresedett, nem izgalmas, megjósolható AFC-re, mint amilyen az elmúlt két évben lett, nem emlékszem. Az AFC 2000 óta kiszámíthatóbb, mint az NFC, a Pats, Steelers és valamelyik Manning csapat (Colts, Broncos) 1-2 év kivételével minden évben kötelezően ott volt - legtöbbször contenderként, nem is csak becsúszóként - a playoffban. De azért mindig volt melléjük pár csapat amelyik izgalmassá tudta tenni még a playoffot is. A 2010 környéki Ravens, a 2000-es évek közepi Chargers, néhány évben a Titans, stb. ellen senki nem mehetett biztosra. Tavaly és idén viszont el nem tudok képzelni más főcsoportdöntőt, mint Pats vs Steelers és az SB-re el nem tudom képzelni, hogy ne a Pats menjen. Tavaly dettó.

Viszont mindez ugyan olyan hirtelen megváltozhat, amilyen hirtelen ilyen lett. Az NFC azért lett ilyen jó, mert az utóbbi másfél évben több minden is összejött. Prescott/Elliot, Wentz, Goff/stábcsere, Atlanta/Ryan/stábcsere, Hawks, Vikings féle erős overall rosterű csapatok jó szakmai vezetéssel. Ezeknek a lehetséges megfelelői az AFC-ben is megvannak, csak éppen mindegyik éppen féllábú. A Texans, Titans, Raiders bármelyike kifuthat hasonlót, mint a Philly. A Jags, Broncos, Ravens overall nincs messze a VIkings, Seahawks-tól - sőt -, csak rendbe kellene szedni kicsit a nagyon bukdácsoló offense-t. És vannak olyan csapatok is mint az Atlanta, Carolina, ahol van QB, csak éppen sérültek, a csapat nem működik, szakmai gond van, stb. (Colts, Titans például). Ezeknél 1 jó draft, edzőcsere, felépülő QB elég lehet, hogy ugyanott legyenek, mint az NFC megfelelőik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)