NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tud valaki olyan oldalt (ingyenes), ahol vezetve van az OL playerek statisztikája?
Gondolok itt engedett sack-re, hit-re, hurry-ra, FS, holding és ami fontos lenne, meccsekre is le lehessen bontani ne csak az adott szezon egészét mutatva.
alatriste (ex-balazs799)
 hosted.stats.com/fb/players.asp


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Persze.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Akkor ahogy nézem a capben foglalt hely 3 részből tevődik össze, a garantált tartalomból, a roster és a workout bónuszból jól látom? Az aláírási akkor gondolom nem számít bele, mert az egyszeri juttatás ugye?
TheBerzerker
Az aláírási bónusz a "garantált". Ez az összeg mindenképpen jár a játékosnak, de a szerződés éveire egyenlően elosztva terheli a sapkát.
A roster bónusz évente terheli a sapkát és lehet opcióhoz kötve garantálni. Ez a meccs pénz, a játékos meccsenként kapja az összeg 1/16-át.
Az egyéb bónuszok teljesítményhez, megjelenéshez vannak kötve, nem lehet garantált.
tomi-tomi
De ezek mellett a workout is terheli a sapkát nem?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor ahogy nézem a capben foglalt hely 3 részből tevődik össze, a garantált tartalomból, a roster és a workout bónuszból jól látom? Az aláírási akkor gondolom nem számít bele, mert az egyszeri juttatás ugye?
TheBerzerker
Az aláírási bónusz a "garantált". Ez az összeg mindenképpen jár a játékosnak, de a szerződés éveire egyenlően elosztva terheli a sapkát.
A roster bónusz évente terheli a sapkát és lehet opcióhoz kötve garantálni. Ez a meccs pénz, a játékos meccsenként kapja az összeg 1/16-át.
Az egyéb bónuszok teljesítményhez, megjelenéshez vannak kötve, nem lehet garantált.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van esetleg egy átfogóbb cikk arról, hogy pontosan hogyan épülnek fel az nfl-es játékosszerződések? Mit tartalmaznak általában stb stb. Gondolok itt olyanokra, hogy fix összegek, roster bónusz aláírási bónusz etc etc.
TheBerzerker
Először nézz körül gsn blogján:  www.profootballbusiness.com/

Angolul a két legnagyobb, szerződésekkel foglalkozó oldal:  www.spotrac.com/ és  overthecap.com/
tomi-tomi
Köszi!
TheBerzerker
Akkor ahogy nézem a capben foglalt hely 3 részből tevődik össze, a garantált tartalomból, a roster és a workout bónuszból jól látom? Az aláírási akkor gondolom nem számít bele, mert az egyszeri juttatás ugye?
TheBerzerker
Az aláírási bónusz is beleszámít, csak azt a szerződés éveire már előre le tudják könyvelni. Így nem az aláírás évében terheli egy összegként a fizetési sapkát. Valamint egyrészt ebből következik, hogy ha valakit a szerződés lejárta előtt kivágnak/elcserélnek, attól még évekig terhelheti a sapkát.
vandeminek
ahha értem. köszi!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Van esetleg egy átfogóbb cikk arról, hogy pontosan hogyan épülnek fel az nfl-es játékosszerződések? Mit tartalmaznak általában stb stb. Gondolok itt olyanokra, hogy fix összegek, roster bónusz aláírási bónusz etc etc.
TheBerzerker
Először nézz körül gsn blogján:  www.profootballbusiness.com/

Angolul a két legnagyobb, szerződésekkel foglalkozó oldal:  www.spotrac.com/ és  overthecap.com/
tomi-tomi
Köszi!
TheBerzerker
Akkor ahogy nézem a capben foglalt hely 3 részből tevődik össze, a garantált tartalomból, a roster és a workout bónuszból jól látom? Az aláírási akkor gondolom nem számít bele, mert az egyszeri juttatás ugye?
TheBerzerker
Az aláírási bónusz is beleszámít, csak azt a szerződés éveire már előre le tudják könyvelni. Így nem az aláírás évében terheli egy összegként a fizetési sapkát. Valamint egyrészt ebből következik, hogy ha valakit a szerződés lejárta előtt kivágnak/elcserélnek, attól még évekig terhelheti a sapkát.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van esetleg egy átfogóbb cikk arról, hogy pontosan hogyan épülnek fel az nfl-es játékosszerződések? Mit tartalmaznak általában stb stb. Gondolok itt olyanokra, hogy fix összegek, roster bónusz aláírási bónusz etc etc.
TheBerzerker
Először nézz körül gsn blogján:  www.profootballbusiness.com/

Angolul a két legnagyobb, szerződésekkel foglalkozó oldal:  www.spotrac.com/ és  overthecap.com/
tomi-tomi
Köszi!
TheBerzerker
Akkor ahogy nézem a capben foglalt hely 3 részből tevődik össze, a garantált tartalomból, a roster és a workout bónuszból jól látom? Az aláírási akkor gondolom nem számít bele, mert az egyszeri juttatás ugye?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tud valaki olyan oldalt (ingyenes), ahol vezetve van az OL playerek statisztikája?
Gondolok itt engedett sack-re, hit-re, hurry-ra, FS, holding és ami fontos lenne, meccsekre is le lehessen bontani ne csak az adott szezon egészét mutatva.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van esetleg egy átfogóbb cikk arról, hogy pontosan hogyan épülnek fel az nfl-es játékosszerződések? Mit tartalmaznak általában stb stb. Gondolok itt olyanokra, hogy fix összegek, roster bónusz aláírási bónusz etc etc.
TheBerzerker
Először nézz körül gsn blogján:  www.profootballbusiness.com/

Angolul a két legnagyobb, szerződésekkel foglalkozó oldal:  www.spotrac.com/ és  overthecap.com/
tomi-tomi
Köszi!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van esetleg egy átfogóbb cikk arról, hogy pontosan hogyan épülnek fel az nfl-es játékosszerződések? Mit tartalmaznak általában stb stb. Gondolok itt olyanokra, hogy fix összegek, roster bónusz aláírási bónusz etc etc.
TheBerzerker
Először nézz körül gsn blogján:  www.profootballbusiness.com/

Angolul a két legnagyobb, szerződésekkel foglalkozó oldal:  www.spotrac.com/ és  overthecap.com/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van esetleg egy átfogóbb cikk arról, hogy pontosan hogyan épülnek fel az nfl-es játékosszerződések? Mit tartalmaznak általában stb stb. Gondolok itt olyanokra, hogy fix összegek, roster bónusz aláírási bónusz etc etc.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
"érdekes" kis cikk:
pl Washington 1:3 harcban az 1/1-ért! 😊
valójában ugye 2:2 és a csoportgyőzelemért...

 index.hu/sport/amerikaifutball/2015/10/08/nfl_negy_fordulo_utan/

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs Broncos, nem érdekel így senkit 😕
Amúgy van RZ idén is, most már van tippelde is benne, @maximilien vezet, Höri a második, @VIZILÓ a harmadik helyen
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-szurrealis-interception-uj-szabalyok-seattle-ben-2442471
Wyatt
Azért hatalmas a kép és a "a játékvezető nem vette észre" szöveg egymás mellett.
Vagy nem tudta a szabályt vagy csalt. Ennél jobban csak akkor láthatta volna ha ő üti ki vagy ő a labda.
Bazzani
:ironyalert:
Löfli
Nekem nem jött át az irónia.
Biztos még a meccs hatása alatt vagyok. 😊

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nincs Broncos, nem érdekel így senkit 😕
Amúgy van RZ idén is, most már van tippelde is benne, @maximilien vezet, Höri a második, @VIZILÓ a harmadik helyen
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-szurrealis-interception-uj-szabalyok-seattle-ben-2442471
Wyatt
Azért hatalmas a kép és a "a játékvezető nem vette észre" szöveg egymás mellett.
Vagy nem tudta a szabályt vagy csalt. Ennél jobban csak akkor láthatta volna ha ő üti ki vagy ő a labda.
Bazzani
:ironyalert:


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs Broncos, nem érdekel így senkit 😕
Amúgy van RZ idén is, most már van tippelde is benne, @maximilien vezet, Höri a második, @VIZILÓ a harmadik helyen
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-szurrealis-interception-uj-szabalyok-seattle-ben-2442471
Wyatt
Azért hatalmas a kép és a "a játékvezető nem vette észre" szöveg egymás mellett.
Vagy nem tudta a szabályt vagy csalt. Ennél jobban csak akkor láthatta volna ha ő üti ki vagy ő a labda.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott van ő, de mar nem sokáig 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincs Broncos, nem érdekel így senkit 😕
Amúgy van RZ idén is, most már van tippelde is benne, @maximilien vezet, Höri a második, @VIZILÓ a harmadik helyen
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-szurrealis-interception-uj-szabalyok-seattle-ben-2442471
Wyatt
Sanyinak oda kéne érni a 4. helyre a teljes Sport Tv hengerhez, de a sok Bears tippel nehéz.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs Broncos, nem érdekel így senkit 😕
Amúgy van RZ idén is, most már van tippelde is benne, @maximilien vezet, Höri a második, @VIZILÓ a harmadik helyen
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-szurrealis-interception-uj-szabalyok-seattle-ben-2442471

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Tavaly hány pats meccset adtak? Mi volt az első és mi a második.
PO nélkül persze.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Ez mar a harmadik iden. Mi vagyunk az uj pecc. | kar, hogy a teljesitmenyunk mar kevesbe hasonlit 😀 |

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 twitter.com/galuskahulud/status/651708095358439424


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Elsőnegyed értékelő az mmqb-tól
 mmqb.si.com/mmqb/2015/10/05/nfl-quarter-season-surprises-disappointments-mvp

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Remélem Jack tud mindent a korábbi pajtásairól és szépen felépítik az O-t.
Én drukkolok nektek. 😀
Demecs
Trash on:
Jövő héten olyan Drew Litton rajz lesz az oldalon, hogy:
A Black Hole előtt Mack egy golyós-szájpeckes Manning alakú műrodeóbikán lovagol csupaszon, háttérben meg a Raiders D vár a sorára - John Persons stílusban xDDDD
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Remélem Jack tud mindent a korábbi pajtásairól és szépen felépítik az O-t.
Én drukkolok nektek. 😀

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
A jövő heti sport tv-s meccseket lehet már tudni?
Demecs
Jövőhéten 3 pecc meccset is közvetítenek.
Sixo
Na? Ismétlik a super bowl-t?
😀

Amúgy meg lehet érdekesebb meccs lett volna, mint a denver oakland.

Demecs
ezt te se gondolod komolyan....:/
izgalmasabb, mint ahogy Mack megkukizza Manninget😀
Vagy Carr felkoncolja a rettegett Denveri D-t...ugyan már😊
Olyan arcok lesznek Cwood mellett a secondary-nkbe, akiket még csak most fogunk leigazolni....

Szerkesztette: Pari