NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Mik voltak a tavalyi szezon nagy meccsei, amiket érdemes újranézni?Demecs
Patriots - SeahawksHöri
Lehet ilyet mondani a digitális világban, hogy rongyosra néztem?

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jax–Titanst.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Eagles colts

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mik voltak a tavalyi szezon nagy meccsei, amiket érdemes újranézni?Demecs
Patriots - Seahawks

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mik voltak a tavalyi szezon nagy meccsei, amiket érdemes újranézni?Demecs
 www.nfl.com/labs/rr/top20games2014/game/main

 www.sbnation.com/college-football/2015/1/20/7852433/top-100-college-football-games-of-2014


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 446
Mik voltak a tavalyi szezon nagy meccsei, amiket érdemes újranézni?Demecs
Raiders - Chiefs TNF

choose life
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Mik voltak a tavalyi szezon nagy meccsei, amiket érdemes újranézni?

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 408
It's Remarkably Easy To Beat NFL Drug Testing
Aaron Hernandez smoked a lot of weed. Like, a ton of it, and all the time. And yet the NFL never caught on.

 deadspin.com/its-remarkably-easy-to-beat-nfl-drug-testing-1695935246?utm_campaign=socialflow_deadspin_facebook&utm_source=deadspin_facebook&utm_medium=socialflow
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Találtam egy statisztikát amiben első a Bears. A kereten lévő 30 fölötti játékosok számában vezetnek a mackók...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Which teams have signed the most/fewest players?

A toplista és a lista alja:



A trade-ek és a future contractok nincsenek benne, csak a FA igazolások, és a saját játékosok visszaszerződtetése.

A darabszámok önmagukban nyilván nem mondanak sokat, de abból a szempontból érdekes a lista, hogy a nagy FA felfordulást okozó csapatok közül a Saints és Eagles meglepően hátul tanyázik, miközben pl. a látszólag csendes offseasonnal indító Pats vagy Ravens mennyire elöl van.peterk2005
És még szebb lesz, amikor kapunk még egy 3. kört, meg pár ötödiket jövőre

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Which teams have signed the most/fewest players?

A toplista és a lista alja:



A trade-ek és a future contractok nincsenek benne, csak a FA igazolások, és a saját játékosok visszaszerződtetése.

A darabszámok önmagukban nyilván nem mondanak sokat, de abból a szempontból érdekes a lista, hogy a nagy FA felfordulást okozó csapatok közül a Saints és Eagles meglepően hátul tanyázik, miközben pl. a látszólag csendes offseasonnal indító Pats vagy Ravens mennyire elöl van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Summázva hát, úgy érzem megdolgoztál érte, tessék:Sobri Jóska
Mindenre számítottam, de arra, hogy pont Tőled kapom ezt a díjat, na, arra nem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
nyugi Sobri, ez tuti vándordíj, hamar visszakapod 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
A pro-style-os dolog is épp eléggé felbőszített, most meg a footballperspective alapítójára (+ cikkíró a New York Times-ban, a pro-football reference, footballguys, big lead, stb. oldalakon, Advanced Football Analytics podcast egyik szerkesztője) az egyik legismertebb amerikai futballstatisztikusra* sikerült rásütnöd, hogy "nyilvánvalóan nincs otthon a statisztika területén". Vitatkoztam már veled pár témában, tényleg ez volt a utolsó.
*  sportsanalyticsblog.com/articles/60-active-influencers-in-the-sports-analytics-worldbaggio
Na, na, na. Stuart nem több, mint bármelyik NFL edző, menedzser, scout, szakértő, kommentátor, stb. akit napi rendszerességgel hülyéz le itt bárki. Köztük te is. A szakmai döntéseiket, a kommentárjaikat, írásaikat, interjúikat, meccs alatti döntéseiket, a scout tevékenységüket, ésatöbbi.

Úgyhogy hagyjuk ezt a ki hova ír dolgot. Azt állítottam, hogy a pali nincs otthon a statisztika területén. Lehet, hogy tévedek. De ha tévedek, és tisztában van vele, attól még ez a cikk hibás. Mindenki tévedhet, ő is. Meg én is természetesen, de ha így van, akkor cáfold meg. Illetve most már ne fáradj. Teljesen igazad van, neked is, nekem is jobb, ha nem foglalkozunk egymással. 😊 Esetleg tegyél rám némítást is, ha úgy tetszik. 😉peterk2005
Szerintem mókás, hogy hsz-ről hsz-re változtatod, hogy mit állítasz.
Az is mókás, hogy mindenféle érv nélkül hibásnak tartasz egy cikket, ha meg érvet kérnek tőled, akkor azzal érvelsz, hogy a cikk szerzője dilettáns a statisztikában, ha meg kiderül, hogy nem dilettáns, akkor elintézed azzal, hogy mindenki tévedhet, te is, ő is, elfeledkezve arról, hogy bár ez igaz, de az érved az volt, hogy a fickó dilettáns, ami így már nehezen nevezhető értékelhető érvnek.
Az is mókás, hogy ha ezt így valaki leírja, akkor megsértődsz, duzzogsz, "némításért kacsintasz".
Summázva hát, úgy érzem megdolgoztál érte, tessék:


több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A pro-style-os dolog is épp eléggé felbőszített, most meg a footballperspective alapítójára (+ cikkíró a New York Times-ban, a pro-football reference, footballguys, big lead, stb. oldalakon, Advanced Football Analytics podcast egyik szerkesztője) az egyik legismertebb amerikai futballstatisztikusra* sikerült rásütnöd, hogy "nyilvánvalóan nincs otthon a statisztika területén". Vitatkoztam már veled pár témában, tényleg ez volt a utolsó.
*  sportsanalyticsblog.com/articles/60-active-influencers-in-the-sports-analytics-worldbaggio
Na, na, na. Stuart nem több, mint bármelyik NFL edző, menedzser, scout, szakértő, kommentátor, stb. akit napi rendszerességgel hülyéz le itt bárki. Köztük te is. A szakmai döntéseiket, a kommentárjaikat, írásaikat, interjúikat, meccs alatti döntéseiket, a scout tevékenységüket, ésatöbbi.

Úgyhogy hagyjuk ezt a ki hova ír dolgot. Azt állítottam, hogy a pali nincs otthon a statisztika területén. Lehet, hogy tévedek. De ha tévedek, és tisztában van vele, attól még ez a cikk hibás. Mindenki tévedhet, ő is. Meg én is természetesen, de ha így van, akkor cáfold meg. Illetve most már ne fáradj. Teljesen igazad van, neked is, nekem is jobb, ha nem foglalkozunk egymással. 😊 Esetleg tegyél rám némítást is, ha úgy tetszik. 😉peterk2005
Ne hagyd magad

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pro-style-os dolog is épp eléggé felbőszített, most meg a footballperspective alapítójára (+ cikkíró a New York Times-ban, a pro-football reference, footballguys, big lead, stb. oldalakon, Advanced Football Analytics podcast egyik szerkesztője) az egyik legismertebb amerikai futballstatisztikusra* sikerült rásütnöd, hogy "nyilvánvalóan nincs otthon a statisztika területén". Vitatkoztam már veled pár témában, tényleg ez volt a utolsó.
*  sportsanalyticsblog.com/articles/60-active-influencers-in-the-sports-analytics-worldbaggio
Na, na, na. Stuart nem több, mint bármelyik NFL edző, menedzser, scout, szakértő, kommentátor, stb. akit napi rendszerességgel hülyéz le itt bárki. Köztük te is. A szakmai döntéseiket, a kommentárjaikat, írásaikat, interjúikat, meccs alatti döntéseiket, a scout tevékenységüket, ésatöbbi.

Úgyhogy hagyjuk ezt a ki hova ír dolgot. Azt állítottam, hogy a pali nincs otthon a statisztika területén. Lehet, hogy tévedek. De ha tévedek, és tisztában van vele, attól még ez a cikk hibás. Mindenki tévedhet, ő is. Meg én is természetesen, de ha így van, akkor cáfold meg. Illetve most már ne fáradj. Teljesen igazad van, neked is, nekem is jobb, ha nem foglalkozunk egymással. 😊 Esetleg tegyél rám némítást is, ha úgy tetszik. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A pro-style-os dolog is épp eléggé felbőszített, most meg a footballperspective alapítójára (+ cikkíró a New York Times-ban, a pro-football reference, footballguys, big lead, stb. oldalakon, Advanced Football Analytics podcast egyik szerkesztője) az egyik legismertebb amerikai futballstatisztikusra* sikerült rásütnöd, hogy "nyilvánvalóan nincs otthon a statisztika területén". Vitatkoztam már veled pár témában, tényleg ez volt a utolsó.

*  sportsanalyticsblog.com/articles/60-active-influencers-in-the-sports-analytics-world


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
csodálom, hogy senki nem sütötte el az elcsépeltet: csak azt hiszem el, amit magam hamisítottam.Amadeus91
Talán azért mert már ez is unalmas. 😊

Lényeg a lényeg - és ezzel magam részéről ki is szállok a vitából -, hogy az idézett cikk szerzője nyilvánvalóan nincs otthon a sztatisztika területén. Úgy "gyanúsít meg" egy statisztikai átlagot, hogy kiemel belőle saját tetszése szerint rész-sorozatokat, és azt mondja, hogy az átlag hibás, mert a részsorozat csúnyán eltér az átlagtól. Ez hibás. Ugyanaz a hiba, mintha mondjuk egy párt országos népszerűségére kijött becslést azzal akarnék cáfolni, hogy Sopronban a párt kétszer olyan népszerű. Ez így matematikailag, stasztisztikailag helytelen, hibás cáfolat. A futásokénti átlag attól nem lesz rosszabb, mert ki lehet olyant emelni a sorból, hogy mondjuk egy játékos páros heteken 1 yarddal kevesebbet, páros heteken meg 1 yarddal többet futott az átlagnál. Mert ilyent is ki lehet, ebben biztos vagyok. Sőt, furcsábbakat is. Csakhogy ez mindegy, mert a teljes számosságra vetített átlagról az ilyen kilengések nem mondanak semmit. Ahogy a párt országos népszerűségéről sem mond az semmit, hogy a családomban esetleg senki, vagy mindenki a párt szavazója.

Ami a statisztika "hamisításra" vonatkozik - vagyis, hogy esetleg miért ne lenne jó a YPC átlag - azzal kapcsolatos statisztikailag helyes érvet a cikk nem tartalmazott. Fel lehet hozni ilyent is. Én magam is úgy gondolom, hogy van ilyen. 😊 De akkor legyen is helyes, mondja meg, hogy mire nem helyes használni a statisztikát, és - sztatisztikailag helyes érvekkel (pl. nem reprezentatív, a számossághoz képest túl nagy a szórás, stb.) - azt, hogy miért nem érdemes.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja mert game tape ezekről a játékosokról nincs, amit a combine eredmények mellé oda tudsz tenni, tehát SÚLYOZNI együtt a kettőt?baggio
Mert a yard átlaggal ezt nem lehet megtenni gondolom...peterk2005
De, amennyiben ugyanabban a csapatban, ugyanazon ellenfelek ellen futja a 2 játékos.Sobri Jóska
Akkor dobjunk ki minden statot a mérlegen meg a stopperen kívül? Végülis megértelek, neked nincs rá semmi szükséged, te ránézel egy játékosra és egyből látod rajta, hogy kiégett. 😉peterk2005
Attól, hogy én mit látok, te még nem leszel beljebb. 😉
De a statisztikákban feltétlenül hinni pont annyit ér, mint Visnuban, Hermészben vagy Gyurcsókban.Sobri Jóska
Nem is állítottam, hogy feltétlenül kéne bennük hinni. Azt mondtam, hogy egyikben nem hiszek jobban, mint a másikban. 😊 Illetve azt, hogy minden statisztika annyit ér, amennyire alkalmas arra, amire felhasználják. Nincs kivétel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Ja mert game tape ezekről a játékosokról nincs, amit a combine eredmények mellé oda tudsz tenni, tehát SÚLYOZNI együtt a kettőt?baggio
Mert a yard átlaggal ezt nem lehet megtenni gondolom...peterk2005
De, amennyiben ugyanabban a csapatban, ugyanazon ellenfelek ellen futja a 2 játékos.Sobri Jóska
Akkor dobjunk ki minden statot a mérlegen meg a stopperen kívül? Végülis megértelek, neked nincs rá semmi szükséged, te ránézel egy játékosra és egyből látod rajta, hogy kiégett. 😉peterk2005
Attól, hogy én mit látok, te még nem leszel beljebb. 😉
De a statisztikákban feltétlenül hinni pont annyit ér, mint Visnuban, Hermészben vagy Gyurcsókban.Sobri Jóska
csodálom, hogy senki nem sütötte el az elcsépeltet: csak azt hiszem el, amit magam hamisítottam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Ja mert game tape ezekről a játékosokról nincs, amit a combine eredmények mellé oda tudsz tenni, tehát SÚLYOZNI együtt a kettőt?baggio
Mert a yard átlaggal ezt nem lehet megtenni gondolom...peterk2005
De, amennyiben ugyanabban a csapatban, ugyanazon ellenfelek ellen futja a 2 játékos.Sobri Jóska
Akkor dobjunk ki minden statot a mérlegen meg a stopperen kívül? Végülis megértelek, neked nincs rá semmi szükséged, te ránézel egy játékosra és egyből látod rajta, hogy kiégett. 😉peterk2005
Attól, hogy én mit látok, te még nem leszel beljebb. 😉
De a statisztikákban feltétlenül hinni pont annyit ér, mint Visnuban, Hermészben vagy Gyurcsókban.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mekkora a maximum hosszúságú NFL szerződés? 10 évet tippelek, de nem vagyok benne teljesen biztos. Köszi!Hulkeinstein
5 évre lehet elosztani maximumbaggio
Veterán contractra gondoltam, Tyron Smith-éből következtettem, akinek ugye az új szerződésnél asszem 10 éve lett összesen.Hulkeinstein
az év nincs limitálva, de a garantált pénzt 5 évre lehet csak leosztani max.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mekkora a maximum hosszúságú NFL szerződés? 10 évet tippelek, de nem vagyok benne teljesen biztos. Köszi!Hulkeinstein
5 évre lehet elosztani maximumbaggio
Veterán contractra gondoltam, Tyron Smith-éből következtettem, akinek ugye az új szerződésnél asszem 10 éve lett összesen.Hulkeinstein
Jé, tényleg, az övé 8 év (illetve 9, az utolsó évét felülírta az új).

Nem tudom, hogy "hivatalosan" mi a módi, de szerintem az ilyen hosszabbítás külön szerződésnek számít. Ha nem így lenne, akkor jópár játékos lenne akinek 10 fölötti éves már a contractja, hiszen sosem járt le az előző mielőtt újat kötött (Brady például, vagy Manning Indy-ben, stb.).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja mert game tape ezekről a játékosokról nincs, amit a combine eredmények mellé oda tudsz tenni, tehát SÚLYOZNI együtt a kettőt?baggio
Mert a yard átlaggal ezt nem lehet megtenni gondolom...peterk2005
De, amennyiben ugyanabban a csapatban, ugyanazon ellenfelek ellen futja a 2 játékos.Sobri Jóska
Akkor dobjunk ki minden statot a mérlegen meg a stopperen kívül? Végülis megértelek, neked nincs rá semmi szükséged, te ránézel egy játékosra és egyből látod rajta, hogy kiégett. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)