NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A liga történetében először 2 draftpicket is Amerikán kívül fognak majd bejelenteni.
 britviewnfl.com/2015/04/01/jags-to-announce-draft-picks-from-london/
2 3 napos(?) Jaguars picket fognak majd Londonban bejelenteni.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Van a fent lévő 12 szurkolói oldalon kívül még másik? Tehát olyan, ami nem csak facebook közösség, hanem site is járul hozzá. És frissülni is szokott, nem úgy mint a Lions vagy a Cards. ^ ^

Ami megvan:
Packers, Colts, Vikings, Pats, Saints, Giants, Raiders, Eagles, Steelers, Seahawks, BuccaneersHöri
Nem tudom, de a Broncos-t sajnos ki lehet onnan húzni... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van a fent lévő 12 szurkolói oldalon kívül még másik? Tehát olyan, ami nem csak facebook közösség, hanem site is járul hozzá. És frissülni is szokott, nem úgy mint a Lions vagy a Cards. ^ ^

Ami megvan:
Packers, Colts, Vikings, Pats, Saints, Giants, Raiders, Eagles, Steelers, Seahawks, Buccaneers

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kerestem az írás során is a megfelelő szót oda. A tehetség alatt itt nem a jelenlegi játéktudást értem, hanem a draft pillanatában benne rejlő potenciált. Nem tudom mi lenne erre a jó kifejezés, mindenesetre itt erre gondoltam.Hulkeinstein
Az upside szót kerested szvsz 😊empty taxi
De szerencsére Britney már rég meg is találta!

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kerestem az írás során is a megfelelő szót oda. A tehetség alatt itt nem a jelenlegi játéktudást értem, hanem a draft pillanatában benne rejlő potenciált. Nem tudom mi lenne erre a jó kifejezés, mindenesetre itt erre gondoltam.Hulkeinstein
Az upside szót kerested szvsz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sanu sem system-QB, három évéből kettőben 158.3-as QB-rating, csókolom!
Karrierje második évében fos volt, akkor csak 118.8-as mutatót hozott össze. Lehet, hogy Kellynek nem biszem-baszom Bradfordokért kellene cserélnie.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
jah értem, igazából a jelen idő zavart meg 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem se Wilson, se Brady nem system QB, de tehetségük alapján a közelében sincsenek egy Manning-nek. Hulkeinstein
szerintem ez is olyan dolog, amit a hsz-ed elején írtál(college QB-knál), az általad említett franchise QB-knál nem lehet azt mondani összességében, hogy xy tehetségesebb mint a másik

valamiben tehetségesebb, de van amiben nem... Manning miben tehetségesebb mint Wilson vagy Brady? elhivatottságukat nem kell ecsetelni, hisz enélkül nem lennének ott ahol
akkor jobban olvassa a védelmeket a snap előtt? talán igen, de Brady clutch szitukban rommá veri, és már fiatalon is ezt tette, azóta ez csak jobban megmutatkozott a karrierjük során
Wilson meg sokoldalúbb, atletikusabb mint a másik kettő, lehetetlen helyzetekből csinál sikeres play-eket

szóval én nem látom, Manning miben lenne tehetségben ennyire mindenki előtt, ha ez tényleg így lenne akkor az eddigi edzőinek még ifi csapatokat sem kéne edzeniük, mert ekkora talentumból képtelenek voltak egy "alapszakasz QB-nál"(kicsit sarkítok) többet kihozniZERO_L
Kerestem az írás során is a megfelelő szót oda. A tehetség alatt itt nem a jelenlegi játéktudást értem, hanem a draft pillanatában benne rejlő potenciált. Nem tudom mi lenne erre a jó kifejezés, mindenesetre itt erre gondoltam.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Szerintem se Wilson, se Brady nem system QB, de tehetségük alapján a közelében sincsenek egy Manning-nek. Hulkeinstein
szerintem ez is olyan dolog, amit a hsz-ed elején írtál(college QB-knál), az általad említett franchise QB-knál nem lehet azt mondani összességében, hogy xy tehetségesebb mint a másik

valamiben tehetségesebb, de van amiben nem... Manning miben tehetségesebb mint Wilson vagy Brady? elhivatottságukat nem kell ecsetelni, hisz enélkül nem lennének ott ahol
akkor jobban olvassa a védelmeket a snap előtt? talán igen, de Brady clutch szitukban rommá veri, és már fiatalon is ezt tette, azóta ez csak jobban megmutatkozott a karrierjük során
Wilson meg sokoldalúbb, atletikusabb mint a másik kettő, lehetetlen helyzetekből csinál sikeres play-eket

szóval én nem látom, Manning miben lenne tehetségben ennyire mindenki előtt, ha ez tényleg így lenne akkor az eddigi edzőinek még ifi csapatokat sem kéne edzeniük, mert ekkora talentumból képtelenek voltak egy "alapszakasz QB-nál"(kicsit sarkítok) többet kihozni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sőt, Collins akkor kapott még nagyobb szerepet, amikor már Spikes sem voltWyatt
Valóban, idény végére Spikes is IR-en landolt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Egyrészről függ, hogy milyen ILB-kről is van szó, másrészről 3-3-5-ös felállás biztosan nem lehet így, talán 3-5-3-as sub-package-ben, tudtommal a Steelers-nél szó is volt tavaly ilyenről, hogy bármilyen formában megvalósult-e, az más kérdés.baggio
Mi megoldottuk úgy, hogy Hightower, Spikes és Mayo (plusz még volt Collins is 😀) is pályán volt a négytagú front mögött. Nem a legatletikusabb LB-sor volt (bár a szezon közepétől Hightower begyorsult, igaz, Mayo kiesett), de elkarcolt azért elég jólWyatt
Az inkább 4-4-3-as felállás volt, ugye?baggio
Nem, mert mire Collins számottevő szerephez jutott, akkor már Mayo IR-en volt. Illetve Spikes 3rd down-on csak kényszerűségből maradt fent.tomi-tomi
Sőt, Collins akkor kapott még nagyobb szerepet, amikor már Spikes sem volt

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Ne felállásban gondolkodj, hanem feladatkörben. Meg kell oldani a passrush-t, a futás megállítását és a coverage feladatokat is. Ha a 3 ILB között van jó coverage játékos, van aki tud blitzelni, van aki jó futás ellen, stb. akkor lehet olyan formációt gyártani, hogy fent lehetnek egyszerre, mert kioszthatók a feladatok. (Ha közülük tobben sokoldalúak, akkor az persze még jobb.) Ha mindhárom "egyszerű" tackle-gyár, akkor viszont nem.peterk2005
Kiko erőssége a coverage, Kendricks-é a blitz, DeMeco-é a futás fogása, szóval elég jól kiegészítik egymást, szerintem elférnek egyszerre, kérdés, hogy tényleg ez-e a terv, vagy Ryans szimpa backup lesz.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Egyrészről függ, hogy milyen ILB-kről is van szó, másrészről 3-3-5-ös felállás biztosan nem lehet így, talán 3-5-3-as sub-package-ben, tudtommal a Steelers-nél szó is volt tavaly ilyenről, hogy bármilyen formában megvalósult-e, az más kérdés.baggio
Mi megoldottuk úgy, hogy Hightower, Spikes és Mayo (plusz még volt Collins is 😀) is pályán volt a négytagú front mögött. Nem a legatletikusabb LB-sor volt (bár a szezon közepétől Hightower begyorsult, igaz, Mayo kiesett), de elkarcolt azért elég jólWyatt
Az inkább 4-4-3-as felállás volt, ugye?baggio
Nem, mert mire Collins számottevő szerephez jutott, akkor már Mayo IR-en volt. Illetve Spikes 3rd down-on csak kényszerűségből maradt fent.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Egyrészről függ, hogy milyen ILB-kről is van szó, másrészről 3-3-5-ös felállás biztosan nem lehet így, talán 3-5-3-as sub-package-ben, tudtommal a Steelers-nél szó is volt tavaly ilyenről, hogy bármilyen formában megvalósult-e, az más kérdés.baggio
Mi megoldottuk úgy, hogy Hightower, Spikes és Mayo (plusz még volt Collins is 😀) is pályán volt a négytagú front mögött. Nem a legatletikusabb LB-sor volt (bár a szezon közepétől Hightower begyorsult, igaz, Mayo kiesett), de elkarcolt azért elég jólWyatt
Az inkább 4-4-3-as felállás volt, ugye?baggio
Tavaly voltak mókák, 524 és 425 is össze vissza, mikor épp hogyan álltunk fel, de itt inkább simán 4–3–4 rémlik, ahol Hightower, Spikes, Mayo volt az LB-sor

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Ne felállásban gondolkodj, hanem feladatkörben. Meg kell oldani a passrush-t, a futás megállítását és a coverage feladatokat is. Ha a 3 ILB között van jó coverage játékos, van aki tud blitzelni, van aki jó futás ellen, stb. akkor lehet olyan formációt gyártani, hogy fent lehetnek egyszerre, mert kioszthatók a feladatok. (Ha közülük tobben sokoldalúak, akkor az persze még jobb.) Ha mindhárom "egyszerű" tackle-gyár, akkor viszont nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Egyrészről függ, hogy milyen ILB-kről is van szó, másrészről 3-3-5-ös felállás biztosan nem lehet így, talán 3-5-3-as sub-package-ben, tudtommal a Steelers-nél szó is volt tavaly ilyenről, hogy bármilyen formában megvalósult-e, az más kérdés.baggio
Mi megoldottuk úgy, hogy Hightower, Spikes és Mayo (plusz még volt Collins is 😀) is pályán volt a négytagú front mögött. Nem a legatletikusabb LB-sor volt (bár a szezon közepétől Hightower begyorsult, igaz, Mayo kiesett), de elkarcolt azért elég jólWyatt
Az inkább 4-4-3-as felállás volt, ugye?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Egyrészről függ, hogy milyen ILB-kről is van szó, másrészről 3-3-5-ös felállás biztosan nem lehet így, talán 3-5-3-as sub-package-ben, tudtommal a Steelers-nél szó is volt tavaly ilyenről, hogy bármilyen formában megvalósult-e, az más kérdés.baggio
Mi megoldottuk úgy, hogy Hightower, Spikes és Mayo (plusz még volt Collins is 😀) is pályán volt a négytagú front mögött. Nem a legatletikusabb LB-sor volt (bár a szezon közepétől Hightower begyorsult, igaz, Mayo kiesett), de elkarcolt azért elég jól

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 807 — No es importante
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
Egyrészről függ, hogy milyen ILB-kről is van szó, másrészről 3-3-5-ös felállás biztosan nem lehet így, talán 3-5-3-as sub-package-ben, tudtommal a Steelers-nél szó is volt tavaly ilyenről, hogy bármilyen formában megvalósult-e, az más kérdés.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 345
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?Hulkeinstein
trade?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Kérdeznék a taktikai guruktól: 3 kezdő szintű ILB-vel (Kiko, Kendricks, Ryans) milyen védelmi felállásban lehet játszani, ahol mindhárman elférnek a pályán? A 3-3-5 az működhetne így? Vagy esetleg valami hibrid védelem alapul 3 ilyen stud ILB-n? Mit lehetne kezdeni velük, hogy maximálisan kihasználja az Eagles a bennük rejlő potenciált?
több mint 9 éve
quanto 1
Sziasztok 2015-ös Londoni meccsre keresek 2 jegyet. Tudtok segíteni? Köszönöm!
quanto
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem az a furcsa, hogy ezt a konzulens/szakmai segítő 'nem teszi nyilvánvalóvá' ezek szerint, mármint a tomi-tomi által leírt szakmai/elméleti alapos-alaposabb megközelítés szükségességét.
Másrészt egy jól definiált kérdőívet baromi nehéz csinálni, és még akkor is lehet tucatnyi másodfajú hiba.sapka
Őszintén remélem, hogy tantárgyi szakdolgozatról van szó, ahol talán nem feltétlen van konzulens. Ettől függetlenül valóban felmerül, hogy milyen támogatást lehet kapni/kérni egy ilyen szakdolgozathoz.

Szinte lehetetlen! Amikor azt hiszed, hogy mindenre gondoltál, akkor mindig bebizonyítják jó néhányan, hogy egy nagy lótüdőt. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Nekem az a furcsa, hogy ezt a konzulens/szakmai segítő 'nem teszi nyilvánvalóvá' ezek szerint, mármint a tomi-tomi által leírt szakmai/elméleti alapos-alaposabb megközelítés szükségességét.
Másrészt egy jól definiált kérdőívet baromi nehéz csinálni, és még akkor is lehet tucatnyi másodfajú hiba.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha már az előző kérdőívről is itt ment a polémia.

Ahogy látom, ez egy kibővített változat, sajnos, hasonló hibákkal. (Feltételezem, hogy valóban ötöst szeretnél kapni a szakdolgozatodra.)

Szegmentáció. Rettentő kevés. Csak nemre és korra leszel képes szűrni. Lakóhely, iskolai végzettség, foglalkozás. Nem kell szégyellni, tessék rákérdezni. Elő egy KSH évkönyvvel, ugyanazokat a kategóriákat megadni. Így pontosan meg tudod majd mondani, hogy az NFL nézői miben és mennyiben térnek el ezekben a kategóriákban a magyar népesség alapértékeitől.

Kifejtő kérdések. Meg fogsz hülyülni, mire száz élettörténetet végigolvasol és struktúrába pakolod, hogy ki milyen úton-módon választott például kedvenc csapatot. Macerásnak tűnik előre kidolgozni a lehetséges válaszokat, mégis sokkal kevesebb energiába kerül és az értékelés is sokkal használhatóbb, relevánsabb eredményeket fog adni. Cseréld le mindet választásos kérdésekre.

Egyenként a kérdések.

Nemed. Ne etesd a trollt! Ha rögtön poénkodással nyitsz, akkor a kitöltő is poénra fogja venni az egészet; esélyt adtál arra, hogy invalid eredményeket kapjál.

Hallottál valaha az NFL-ről? Ebből mit szeretnél megtudni? Hány olyan emberrel futottál össze, aki olyan témáról is hajlandó kérdőívet kitölteni, amiről még életében nem hallott?

Hogyan találkoztál a ligával először? Tipikus marketng kérdés tudottan (nagy valószínűséggel) első felhasználónak, kampányok alatt-közvetlen utána. Erre itt mi szükséged van?

Mióta figyeled az NFL-t? A megadott évek, korszakok mögött van fontos esemény (például első magyar közvetítés), vagy csak úgy jöttek?

Hogyan sikerült megérteni a szabályokat? Ha valahol indokolt a többes választás, akkor ez a kérdés az.

Melyik közvetítést nézed szívesebben? A csatornák között választási lehetőséget kéne adni. Ugyanígy az okoknál is érdemes legalább öt-hét választ előre megadni.

Szerinted minek köszönhető a sportág honi térnyerése? Miért, teret nyert? Komolyan: honnan a bánatból tudná a kitöltő? Azért kell kérdőíveket összeállítani és kitöltetni, hogy erre minél pontosabb választ lehessen adni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
köszi



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/