NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Arról nem is beszélve, hogy a "Miként szokta nézni a meccseket?" kérdésnél a négy lehetséges válasz: "egyedül - családdal - barátokkal - sportbárban", se azt nem fedi le, hogy hol egyedül, hol 1 haverral, hol 1 csajjal, hol sportbárban, se azt, hogy nincs standard, ezek közül bármelyik megesett már, és nem csak egyféleképpen működik a dolog.Sobri Jóska
Tudom, hihetetlen, de több válasz is bejelölhető - hihetetlen, hol tart ma már a technikavpi
És melyik fedi le azt mondjuk, hogy kettesben egy haverral?Sobri Jóska
És melyik fedi le, hogy miközben lesz*p a csajom, kutyasétáltatás közben a 2006os AFC döntő ismétlését nézve a Bakonyban?

Sobri ennél elegánsabban kéne beismerned, hogy lyukra futottál 😉vpi
Ha szerinted jó kérdések voltak egzakt válaszokkal, akkor csak azt tudnám beismerni, hogy bizony mást értünk egzakt alatt.

több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Arról nem is beszélve, hogy a "Miként szokta nézni a meccseket?" kérdésnél a négy lehetséges válasz: "egyedül - családdal - barátokkal - sportbárban", se azt nem fedi le, hogy hol egyedül, hol 1 haverral, hol 1 csajjal, hol sportbárban, se azt, hogy nincs standard, ezek közül bármelyik megesett már, és nem csak egyféleképpen működik a dolog.Sobri Jóska
Tudom, hihetetlen, de több válasz is bejelölhető - hihetetlen, hol tart ma már a technikavpi
És melyik fedi le azt mondjuk, hogy kettesben egy haverral?Sobri Jóska
És melyik fedi le, hogy miközben lesz*p a csajom, kutyasétáltatás közben a 2006os AFC döntő ismétlését nézve a Bakonyban?

Sobri ennél elegánsabban kéne beismerned, hogy lyukra futottál 😉
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Arról nem is beszélve, hogy a "Miként szokta nézni a meccseket?" kérdésnél a négy lehetséges válasz: "egyedül - családdal - barátokkal - sportbárban", se azt nem fedi le, hogy hol egyedül, hol 1 haverral, hol 1 csajjal, hol sportbárban, se azt, hogy nincs standard, ezek közül bármelyik megesett már, és nem csak egyféleképpen működik a dolog.Sobri Jóska
Tudom, hihetetlen, de több válasz is bejelölhető - hihetetlen, hol tart ma már a technikavpi
És melyik fedi le azt mondjuk, hogy kettesben egy haverral?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Nane xD

@Ravens NFL owners passed rule proposal banning the use of ineligible receivers like the Patriots did in AFC divisional playoffs."baggio
Akkor ez kacsa?Demecs
Részben valtoztattak a szabályon, nem tiltották be teljesen

 nfllabor.files.wordpress.com/2015/03/adopted-proposals1.pdf
12. oldal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Nane xD

@Ravens NFL owners passed rule proposal banning the use of ineligible receivers like the Patriots did in AFC divisional playoffs."baggio
Akkor ez kacsa?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Jó ez utóbbi úgy néz ki csak a Ravens twitter agyszüleménye, viszont az XP szabály tényleg megváltozik.

NFL sounds like it’ll have a component of PAT where the defense can score. “Clear sentiment” change is coming to the PAT

Májusban szavaznak majd róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Nane xD

@Ravens NFL owners passed rule proposal banning the use of ineligible receivers like the Patriots did in AFC divisional playoffs."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Arról nem is beszélve, hogy a "Miként szokta nézni a meccseket?" kérdésnél a négy lehetséges válasz: "egyedül - családdal - barátokkal - sportbárban", se azt nem fedi le, hogy hol egyedül, hol 1 haverral, hol 1 csajjal, hol sportbárban, se azt, hogy nincs standard, ezek közül bármelyik megesett már, és nem csak egyféleképpen működik a dolog.Sobri Jóska
Tudom, hihetetlen, de több válasz is bejelölhető - hihetetlen, hol tart ma már a technika
több mint 9 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11
Sose értettem az ilyen kérdőíveknél, hogy mennyiben releváns ha...Sobri Jóska
Ez valóban csak egy egyetemi feladat, tehát maximum érdekességképpen vonhatunk le következtetéseket. Teljesen megértem az álláspontodat egyébként, de ha jobban belegondolsz, nem igazán lehet az ehhez hasonló kérdéseket precízebben feltenni, hiszen ahogy Te is mondod, minden embernél más, tehát relatív a nézőpont. Viszont nem lehet minden kérdésre konkrét választ adni, hiszen nem fog az ember fél órákat fecsérelni egy kérdőívre úgy, hogy abból haszna még csak nem is származik. Ebből releváns információkat nem is kaphatunk, de nem is az a cél. Egy statisztikai elemzés általában ennél sokoldalúbb, az efféle kérdőívek csak egy egyszerű statisztikát mutatnak, ami ámbár érdekes lehet, de pontos és konkrét nem igazán. Ennek nem is ez a célja. Egyébként azért egy ilyen kérdésnél többnyire érezhető, hogy a néha és az általában igen között mi a különbség, ha mondjuk heti 4-5 meccset leadnak 5 hónapon keresztül, míg az, hogy valaki naponta többször vagy hetente néhányszor folytat intim együttlétet a párjával, hiszen még ennyire sincs mihez viszonyítani. Hiszen azt megtudom mondani, hogy majdnem az összes meccset megnézem, vagy mondjuk úgy a negyedét, de olyan nincs, hogy az összes együttléten részt veszek. 😊

"Miként szokta nézni a meccseket?" kérdésnél a négy lehetséges válasz: "egyedül - családdal - barátokkal - sportbárban", se azt nem fedi le, hogy hol egyedül, hol 1 haverral, hol 1 csajjal, hol sportbárban, se azt, hogy nincs standard, ezek közül bármelyik megesett már, és nem csak egyféleképpen működik a dolog.Sobri Jóska
Természetesen ez az általánosságban vett, leggyakoribb "módszerre" vonatkozik, és attól se tekintsünk el, hogy több is megjelölhető.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mit jelentenek a Bills erősítései a támadósorban?
 www.profootballfocus.com/blog/2015/03/25/buffalos-new-pieces/

(Ennek az írását eléggé élveztem 😊 )


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így nem is értem a rosszul feltett kérdésekre adott válaszok milyen értékelhető eredményt fognak generálni.Sobri Jóska
Kihagytad a lényeget Jóska: ez egy iskolai feladat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Volt egy ismerősöm, aki azt hitte, hogy ő gyakran szexel heti háromszor, négyszer, amíg meg nem ismerkedett egy módfelett potens pasival, aki napi 4-5 alkalommal igényelte.
Sobri Jóska
Ismerős? Persze! 😀😀😀gaben
Persze.
Nem akarom a kedélyeket borzolni azzal, hogy azt írom, hogy én szexelek egy módfelett potens pasival napi 4-5 alkalommal.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 861 — Deion Sanders for president!
Volt egy ismerősöm, aki azt hitte, hogy ő gyakran szexel heti háromszor, négyszer, amíg meg nem ismerkedett egy módfelett potens pasival, aki napi 4-5 alkalommal igényelte.
Sobri Jóska
Ismerős? Persze! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Sziasztok! Nem igazán tudom, hogy ezzel a kéréssel hova fordulhatnék, ezért próbálkozom itt. A fórumon új vagyok, az NFL-t azonban már évek óta egyre nagyobb részben követem. A fórumot is régebb óta olvasgatom, de írni még nem nagyon sikerült. Egyetemen beadandóként kell egy piackutatást elvégeznem, és arra gondoltam, hogy az Amerikai Foci lesz a témakör, hátha felkelti valakinek az érdeklődését. Ezért készítettünk is egy kérdőívet, amit most megosztok veletek, hiszen pontosan ti vagytok a célközönség. Minden kitöltést nagyon szépen köszönök, ha pedig szabályt sértettem ezzel, akkor sokszorosan elnézést kérek. 😉

A kérdőív az alábbi linken érhető el (google docs):
 goo.gl/forms/ugbwbcv1UASteve2292
Ment a válasz, de azért majd kíváncsi lennék a végeredményre 😊Lucifer
kitoltottem en is, haverok kozott szetkuldtem😊
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Így nem is értem a rosszul feltett kérdésekre adott válaszok milyen értékelhető eredményt fognak generálni.Sobri Jóska

azt majd a vizsgáztató eldönti...😉
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Sose értettem az ilyen kérdőíveknél, hogy mennyiben releváns ha pl. a "Rendszeresen követi az eseményeket?" kérdésre a következőkből lehet választani: "igen - általában igen - néha -nem". Hiszen kicsit se egzakt az így kapott válasz, mindenkinél mást jelent a "néha", vagy az "igen".
Ha valaki nekem azt mondja, hogy ő pl. csak néha szexel, nem ismerve a szokásait nem fogom tudni, hogy ez napi 1, heti 1, vagy havi 1, hiszen ehhez tudni kéne az ő személyes igényszintjét.
Volt egy ismerősöm, aki azt hitte, hogy ő gyakran szexel heti háromszor, négyszer, amíg meg nem ismerkedett egy módfelett potens pasival, aki napi 4-5 alkalommal igényelte.
Arról nem is beszélve, hogy a "Miként szokta nézni a meccseket?" kérdésnél a négy lehetséges válasz: "egyedül - családdal - barátokkal - sportbárban", se azt nem fedi le, hogy hol egyedül, hol 1 haverral, hol 1 csajjal, hol sportbárban, se azt, hogy nincs standard, ezek közül bármelyik megesett már, és nem csak egyféleképpen működik a dolog.
Így nem is értem a rosszul feltett kérdésekre adott válaszok milyen értékelhető eredményt fognak generálni.

több mint 9 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat is, és mindenképpen megosztom a kielemzését is! 😀
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok! Nem igazán tudom, hogy ezzel a kéréssel hova fordulhatnék, ezért próbálkozom itt. A fórumon új vagyok, az NFL-t azonban már évek óta egyre nagyobb részben követem. A fórumot is régebb óta olvasgatom, de írni még nem nagyon sikerült. Egyetemen beadandóként kell egy piackutatást elvégeznem, és arra gondoltam, hogy az Amerikai Foci lesz a témakör, hátha felkelti valakinek az érdeklődését. Ezért készítettünk is egy kérdőívet, amit most megosztok veletek, hiszen pontosan ti vagytok a célközönség. Minden kitöltést nagyon szépen köszönök, ha pedig szabályt sértettem ezzel, akkor sokszorosan elnézést kérek. 😉

A kérdőív az alábbi linken érhető el (google docs):
 goo.gl/forms/ugbwbcv1UASteve2292
Ment a válasz, de azért majd kíváncsi lennék a végeredményre 😊

GO JETS!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pontosították a "catch rule"-t a Dez Bryant eset nyomán. Az új szabály az NFL network szerint az lesz, hogy az elkapónak a sikeres elkapáshoz olyan pozícióba kell hoznia magát, mint egy futó. ("The receiver has to position himself as a runner, after the catch.")

Ez még nem az írott szöveg, csak a hír.peterk2005
Tackle elott utan? Mikor kapja a labdat vagy mar megkapta? Idiota egy dolog ez. 😊Demecs
Ha kijön az írott szöveg, akkor majd meglátjuk. Azért nem kizárt, hogy az értelmesebb lesz, mint ahogy a média interpretál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No comment
Asked Marvin Lewis why Bengals don't add a QB to compete w/Dalton: 'What team in the NFL has had a quarterback competition and it's worked.'baggio
Seattle Seahawks. De ő odáig nem lát el, egyelőre eltakarja a látást a playoff első kör. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
No comment

Asked Marvin Lewis why Bengals don't add a QB to compete w/Dalton: 'What team in the NFL has had a quarterback competition and it's worked.'


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Pontosították a "catch rule"-t a Dez Bryant eset nyomán. Az új szabály az NFL network szerint az lesz, hogy az elkapónak a sikeres elkapáshoz olyan pozícióba kell hoznia magát, mint egy futó. ("The receiver has to position himself as a runner, after the catch.")

Ez még nem az írott szöveg, csak a hír.peterk2005
Tackle elott utan? Mikor kapja a labdat vagy mar megkapta? Idiota egy dolog ez. 😊

több mint 9 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11
Sziasztok! Nem igazán tudom, hogy ezzel a kéréssel hova fordulhatnék, ezért próbálkozom itt. A fórumon új vagyok, az NFL-t azonban már évek óta egyre nagyobb részben követem. A fórumot is régebb óta olvasgatom, de írni még nem nagyon sikerült. Egyetemen beadandóként kell egy piackutatást elvégeznem, és arra gondoltam, hogy az Amerikai Foci lesz a témakör, hátha felkelti valakinek az érdeklődését. Ezért készítettünk is egy kérdőívet, amit most megosztok veletek, hiszen pontosan ti vagytok a célközönség. Minden kitöltést nagyon szépen köszönök, ha pedig szabályt sértettem ezzel, akkor sokszorosan elnézést kérek. 😉

A kérdőív az alábbi linken érhető el (google docs):
 goo.gl/forms/ugbwbcv1UA
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jaja, adtak a szarnak egy pofont.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pontosították a "catch rule"-t a Dez Bryant eset nyomán. Az új szabály az NFL network szerint az lesz, hogy az elkapónak a sikeres elkapáshoz olyan pozícióba kell hoznia magát, mint egy futó. ("The receiver has to position himself as a runner, after the catch.")

Ez még nem az írott szöveg, csak a hír.peterk2005
Ez aztán fantasztikusan egyértelmű lesz amúgy.