NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem teljesen mindegy az egész? Én simán megnézném Londonban is ahogy a Cowboys játszik meg azt is ahogy a Cowboys fogadja a londoni franchise-t.
Azt se fogom megérteni sose, hogy Magyarországról miért nem mindegy, hogy hol játssza az otthoni meccseit a kedvenc csapatotok (ennél csak az a jobb mikor azon megy a vita, hogy hol a jobbak a szurkolók meg hogy nálunk nincs blackout stb 😊 )...
Jughead
Megnézném én Londonban is a Brncos meccseket, de attól nem örülnék ha Londonba költözne, és egy csapat szempontjából se lenne racionális. Óriási hátrány lenne a sok utazás, az meg h lehetne FAkat hozni 1.1, 1.2-es szorzókkal az se lenne ideális, mert a cap nem élvezné ott se az 1.1, 1.2-es szorzókat.

Egyébként az európai közönséget nem is tartom elég intelligensnek ehhez a játékhoz. A hazai pálya egyik előnye, h hangosak amikor hangosnak kell lennie, és kussolnak, amikor kussban kell maradni. Nem a socceros hullámzással, énekléssel miegymással segítik a csapatot.

Szerintem az egész már ötlet szinten is abszúrd, de annyira, h már az is meg lep, h indokolni kell az abszúrdiátását.

Ha megtehetném, h kéthetente kiruccanok Londonba egy meccsre, akkor lehet h örülnék neki (bár nem biztos, a csapat sikere fontosabb, minth én élőben láthassam, és Londonból szvsz igen is nehezebb lenne sikereket szerezni), de akkor se lenne racionálisabb ez a felvetés. És semmi esetre se járna jól az a csapat, amelyik ide kényszerülne költözni.

De nem örülök mostanában egyetlen szabálymódosításnak se, de akinek tetszenek, azoknak hadd tetszenek én nem akarok beleszólni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Plusz a brazil es a mexikoi.
Amugy a braziloknak van ures stadionjuk. Most epitettek, de senki nem akar benne focizni.
Lehetne a csapat...Rioi kongasok. Mar latom is a cheerleadereket. 😊Demecs
OFF
Arizonában pont a brazil riportercsávó ült mögöttem a Seahawks sajttáj előtt, aki valami juniorcsapat edzője náluk és meg is nyerték a bajnokságot idén. Ilyen DE-méretű, fehér manus volt, alaposan körbenyírt szakállal, nemzeti színekben, úgy nézett ki mint egy papagáj, bizarr jelenség. Na de a lényeg, hogy azok a legnagyobb formák Brazíliában, akiknek 15-16 évesen a haverjai a Sao Pauloba vagy a Palmeiras-ba járnak edzésre, ő meg elmegy külső linebackernek, ezen még én is röhögtem egy sorral arrébb.Höri
Karneváli hangulatot teremtett. Az is akkor van nagyjából.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Plusz a brazil es a mexikoi.
Amugy a braziloknak van ures stadionjuk. Most epitettek, de senki nem akar benne focizni.
Lehetne a csapat...Rioi kongasok. Mar latom is a cheerleadereket. 😊Demecs
OFF
Arizonában pont a brazil riportercsávó ült mögöttem a Seahawks sajttáj előtt, aki valami juniorcsapat edzője náluk és meg is nyerték a bajnokságot idén. Ilyen DE-méretű, fehér manus volt, alaposan körbenyírt szakállal, nemzeti színekben, úgy nézett ki mint egy papagáj, bizarr jelenség. Na de a lényeg, hogy azok a legnagyobb formák Brazíliában, akiknek 15-16 évesen a haverjai a Sao Pauloba vagy a Palmeiras-ba járnak edzésre, ő meg elmegy külső linebackernek, ezen még én is röhögtem egy sorral arrébb.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így viszont muszáj lesz nekik Ajayit draftolni, ha nemt alálnak másik brittet.Höri
Majd legfeljebb tradelünk Kenny Brit(t)ért.

Úszómedence a lelátón, draftpickek bejelentése Londonból, londoni meccsek.
Imádom a Jaguarst...Bazzani
Kifelejtetted a 2 giga nagy eredményjelezőt! Ezért büntetésből újabb 2 ex-jaguár(mivel szeretitek az ex-FBinket és CBinket legyen Will Ta'uto'ou és Tommie Campbell) fog aláírni 2 héten belül a Lionsba! 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az nekem tök mindegy, hogy a Colts hol játssza a hazai meccseit, de az azért nem lenne mindegy, ha a Jags Londonba költözése okán évente egyszer megnézhetném élőben Lukkot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Azt se fogom megérteni sose, hogy Magyarországról miért nem mindegy, hogy hol játssza az otthoni meccseit a kedvenc csapatotokJughead
Bezzeg mikor helyi adófizetők dollármillióit kell megszavazni az új stadionra, azon nem problémázik az egyszeri magyar szurkoló 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 176
Nem teljesen mindegy az egész? Én simán megnézném Londonban is ahogy a Cowboys játszik meg azt is ahogy a Cowboys fogadja a londoni franchise-t.
Azt se fogom megérteni sose, hogy Magyarországról miért nem mindegy, hogy hol játssza az otthoni meccseit a kedvenc csapatotok (ennél csak az a jobb mikor azon megy a vita, hogy hol a jobbak a szurkolók meg hogy nálunk nincs blackout stb 😊 )...

Nem igaz. Kraftot csak le kell itatni(ezt úgy tudom nem nehéz elérni nála...), és közben aláíratni vele a költözési papírokat. Gondolj bele, hogy a London Patriots milyen csodás oxymoron lenne. 😀iktriad
Sajnálom iktriad, de ennél jobb megoldást kell keresned... Cselekvőképtelen állapotban kötött szerződés érvénytelen az USA-ban is 😕
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Csak tegyél egy 1.1-1.2-es szorzót a fizetésekhez, és (szinte) mindenki örömmel fog belevágni a nagy kalandba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Minden amerikai atléta álma, h Londonban élhessen, és milyen jót tenne a csapatnak 2 hetente átrepülni az óceánt, sikerre lenne ítélve az egész, főleg ha a Jags hagyományait vihetné tovább...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Plusz a brazil es a mexikoi.
Amugy a braziloknak van ures stadionjuk. Most epitettek, de senki nem akar benne focizni.
Lehetne a csapat...Rioi kongasok. Mar latom is a cheerleadereket. 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És a londoni csapat után jön egy brazil és egy kínai csapat? Okádok tőle.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
esetleg ha a liga létszáma felmenne 34- 36 ra abban lehetne egy londoni csapat.

1LA,1 London pl

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Így viszont muszáj lesz nekik Ajayit draftolni, ha nemt alálnak másik brittet.

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Úszómedence a lelátón, draftpickek bejelentése Londonból, londoni meccsek.
Imádom a Jaguarst...Bazzani
minden ami foci
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úszómedence a lelátón, draftpickek bejelentése Londonból, londoni meccsek.
Imádom a Jaguarst...

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Ennél már csak az lenne undorítóbb, ha kínában is lennének meccsek, ott is elég kipihentek lennének a játékosok, ha oda vissza kellene utazgatniuk.


több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw ja, elég logikus lenne, hogy ha két elég távoli meccs lenne idegenben, akkor nem mennek közte haza (mi mondjuk Green Bayből is San Diegóba mentünk tavaly 😊 ), aztán mondjuk tol kettőt otthon, kettőt megint idegenben, aztán kettőt megint otthon. Semmi kivitelezhetetlen nem lenne benne, pláne, ha azt is nézi az ember, hogy az F1-esek milyen mókákat szoktak csinálni. A meccsek mondjuk tuti nem 2.30-kor kezdődnének Londonban, szal az (M/T/S)NF hazai pályán eléggé kizártnak tűnik
De jöjjön a Bills, évente lehetne menni Pats-meccsre (Y) 😀Wyatt
1:30-kor 😊
De nyilván az NFL a quadruple headerre gyúrna rá még jobban, szerintem minden hazai meccs keleti parti idő szerint reggel kilenckor kezdődne. Mondjuk az időeltolódás miatt az idegenbeli meccseknél szintén kizárt az esti kiemelt időpont, de simán el tudom képzelni a ligától a TNF/MNF doubleheaderek bevezetését addigra a londoni csapattól függetlenülbaggio
Jogos. Amúgy jaja, nekem is azt mondták a felvetésre, hogy 14.30-as meccsek lennének, azt úgyis nagyon kajálták az amcsik

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ha londoni franchise létrejön az az NFL halála lesz. undorító lennebraxa88
Az már INFL, International Football League.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Btw ja, elég logikus lenne, hogy ha két elég távoli meccs lenne idegenben, akkor nem mennek közte haza (mi mondjuk Green Bayből is San Diegóba mentünk tavaly 😊 ), aztán mondjuk tol kettőt otthon, kettőt megint idegenben, aztán kettőt megint otthon. Semmi kivitelezhetetlen nem lenne benne, pláne, ha azt is nézi az ember, hogy az F1-esek milyen mókákat szoktak csinálni. A meccsek mondjuk tuti nem 2.30-kor kezdődnének Londonban, szal az (M/T/S)NF hazai pályán eléggé kizártnak tűnik
De jöjjön a Bills, évente lehetne menni Pats-meccsre (Y) 😀Wyatt
1:30-kor 😊
De nyilván az NFL a quadruple headerre gyúrna rá még jobban, szerintem minden hazai meccs keleti parti idő szerint reggel kilenckor kezdődne. Mondjuk az időeltolódás miatt az idegenbeli meccseknél szintén kizárt az esti kiemelt időpont, de simán el tudom képzelni a ligától a TNF/MNF doubleheaderek bevezetését addigra a londoni csapattól függetlenül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha londoni franchise létrejön az az NFL halála lesz. undorító lenne
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na de attól, hogy te nem szeretnéd, attól még simán megvalósulhat, Goodell pedig ha a tavalyi események után nem bukott meg, akkor mostanában nagyon nem is fog (és tőle akár független is lehet a terjeszkedés). A Jaguars meg nagyon dörgölőzik London felé, hogy a naagy bejelentés minél kevésbé legyen majd váratlan. Pláne hogy az új Bills tulajjal a Buffalo helyzete is stabilizálódott, talán a Titans - esetleg a Browns - adja még magát.baggio
Felőlem megvalósulhat csak ne velünk. Londonhoz meg azért dörgölőzünk, mert jó befektetés. De tahhoz túl sokat fejleszt(ett) Khan Jacksonvilleben, hogy majnd nemsokára otthagyja a dolgot.iktriad
A többiek pedig még többet fejlesztettek és fejlesztenek, erre írtam, hogy valakinek márpedig mennie kell, és Khant biztos könnyebben meg lehetne győzni, míg mondjuk Kraftot...baggio
Nem igaz. Kraftot csak le kell itatni(ezt úgy tudom nem nehéz elérni nála,,,), és közben aláíratni vele a költözési papírokat. Gondolj bele, hogy a London Patriots milyen csodás oxymoron lenne. 😀iktriad
Old England Patriots?
Btw ja, elég logikus lenne, hogy ha két elég távoli meccs lenne idegenben, akkor nem mennek közte haza (mi mondjuk Green Bayből is San Diegóba mentünk tavaly 😊 ), aztán mondjuk tol kettőt otthon, kettőt megint idegenben, aztán kettőt megint otthon. Semmi kivitelezhetetlen nem lenne benne, pláne, ha azt is nézi az ember, hogy az F1-esek milyen mókákat szoktak csinálni. A meccsek mondjuk tuti nem 2.30-kor kezdődnének Londonban, szal az (M/T/S)NF hazai pályán eléggé kizártnak tűnik
De jöjjön a Bills, évente lehetne menni Pats-meccsre (Y) 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na de attól, hogy te nem szeretnéd, attól még simán megvalósulhat, Goodell pedig ha a tavalyi események után nem bukott meg, akkor mostanában nagyon nem is fog (és tőle akár független is lehet a terjeszkedés). A Jaguars meg nagyon dörgölőzik London felé, hogy a naagy bejelentés minél kevésbé legyen majd váratlan. Pláne hogy az új Bills tulajjal a Buffalo helyzete is stabilizálódott, talán a Titans - esetleg a Browns - adja még magát.baggio
Felőlem megvalósulhat csak ne velünk. Londonhoz meg azért dörgölőzünk, mert jó befektetés. De tahhoz túl sokat fejleszt(ett) Khan Jacksonvilleben, hogy majnd nemsokára otthagyja a dolgot.iktriad
A többiek pedig még többet fejlesztettek és fejlesztenek, erre írtam, hogy valakinek márpedig mennie kell, és Khant biztos könnyebben meg lehetne győzni, míg mondjuk Kraftot...baggio
Nem igaz. Kraftot csak le kell itatni(ezt úgy tudom nem nehéz elérni nála...), és közben aláíratni vele a költözési papírokat. Gondolj bele, hogy a London Patriots milyen csodás oxymoron lenne. 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Na de attól, hogy te nem szeretnéd, attól még simán megvalósulhat, Goodell pedig ha a tavalyi események után nem bukott meg, akkor mostanában nagyon nem is fog (és tőle akár független is lehet a terjeszkedés). A Jaguars meg nagyon dörgölőzik London felé, hogy a naagy bejelentés minél kevésbé legyen majd váratlan. Pláne hogy az új Bills tulajjal a Buffalo helyzete is stabilizálódott, talán a Titans - esetleg a Browns - adja még magát.baggio
Felőlem megvalósulhat csak ne velünk. Londonhoz meg azért dörgölőzünk, mert jó befektetés. De tahhoz túl sokat fejleszt(ett) Khan Jacksonvilleben, hogy majnd nemsokára otthagyja a dolgot.iktriad
A többiek pedig még többet fejlesztettek és fejlesztenek, erre írtam, hogy valakinek márpedig mennie kell, és Khant biztos könnyebben meg lehetne győzni, míg mondjuk Kraftot...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na de attól, hogy te nem szeretnéd, attól még simán megvalósulhat, Goodell pedig ha a tavalyi események után nem bukott meg, akkor mostanában nagyon nem is fog (és tőle akár független is lehet a terjeszkedés). A Jaguars meg nagyon dörgölőzik London felé, hogy a naagy bejelentés minél kevésbé legyen majd váratlan. Pláne hogy az új Bills tulajjal a Buffalo helyzete is stabilizálódott, talán a Titans - esetleg a Browns - adja még magát.baggio
Felőlem megvalósulhat csak ne velünk. Londonhoz meg azért dörgölőzünk, mert megdobja a revenuet az évi 1 ottani fellépés. Jó befektetés. De ahhoz túl sokat fejleszt(ett) Khan Jacksonvilleben, hogy majd nemsokára otthagyja a dolgot.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Valakinek pedig oda kell majd költöznie, ha tényleg lesz londoni franchise. Az esélyes csapatok közül a Vikings már kiszállt, a Rams megy LA-be, a Raiders és a Chargers is hasonlóban gondolkozik, ki marad még?baggio
Ez esetben reméljük, hogy Goodell hamarosan megbukik, és vele együtt ez a hülye londoni franchise ötlet.
Mondjuk Shao Kahn azt mondta évi 1 londoni meccsnél nagyobb szerepvállalást nem szeretnem,, igaz az évi egy meccshez 2016 után is ragaszkodna.iktriad
Érdekes lenne egy szezon. Játszanak Seattleben, aztán egy hazai Londonban aztán egy Friscoban. 1-2 nap csak az utazás. 😀
Friss kipihent játékosok lennének, vagy hivatalosan ott lenne a csapat székhelye, de tuti bérelnének valami szállodát, hogy ne kelljen 8-10 órákat repülgetni még pluszban.Demecs
Ilyen biztos nem lenne, idén pl. a Baltimore külön kérte, hadd játsszák a Raiders és a Frisco elleni idegenbeli meccseket egymást követő héten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal