NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
Márha persze elfogadunk téged mint a szakma csimborasszóját...peach
Márha.
De ha nem, az a leírt tényeken mit sem változtat.
Ami pedig vélemény és nem tény, azon még annyit sem.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán itt is helye van, ha nincs majd kiveszitek 😀:

Köszönjük Bowl.hu!!!!!!! Minden alkotónak, szerkesztőnek, működtetőnek, a billentyűzetkoptatók nevében!!!!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Számomra vele kapcsolatban a legmeghatározóbb élmény a 2010 januári Bengals-Jets Wild Card-meccs, ahol az év edzőjének választott Marvin Lewis kirúgását követeltebaggio
vátesz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Számomra vele kapcsolatban a legmeghatározóbb élmény a 2010 januári Bengals-Jets Wild Card-meccs, ahol az év edzőjének választott Marvin Lewis kirúgását követelte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gumbón legalább lehetett röhögni, minden mérkőzésre kitalált valami vicces történetet 3-4 játékosról, és fél órán át tolta a sztorizgatást. 😀
Nyilván értékelhetetlen volt. 😀

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Gumbót vissza!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
meghallgatnám egyszer Léderert is 😊JSanyo
Én nem 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
meghallgatnám egyszer Léderert is 😊JSanyo
A socceres közvetítések alapján kb. ugyanaz lenne mint Ricardo - egy 20 yardos kickreturnnél már 1 oktávval megemelné a hangját.
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
meghallgatnám egyszer Léderert is 😊

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor lehetne ítéletet mondani róla, hogy mennyire jó vagy rossz, ha több (amerikai futball) szakkommentátort kipróbálnának (amire nem tudom volt-e törekvés, de nyilván van egy próba felvétel ami kiszűri a nagyon rosszakat), csak egy viszonyítási alapunk van, a jelenlegi 4 emberhez képest ki milyen, ami elég kis mintaZERO_L
Mármint 7 emberhez, mert a Super Bowlt azért még elvitte Olivér, korábban pedig haromt és sokak nagy kedvence, gumbo is szakkommentált már. Ha a Baló György-Érdi Gábor páros jelenti a nullát a skálán, akkor természetesen mindenki erősen a pozitív tartományban van az értékelésnél.baggio
Geronimót ne hagyd ki 😊Höri
ő nem csak a sportklubon volt?baggio
Nem, nyomta az NFL-t is, és most dolgozik a sportklubnak.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
akkor lehetne ítéletet mondani róla, hogy mennyire jó vagy rossz, ha több (amerikai futball) szakkommentátort kipróbálnának (amire nem tudom volt-e törekvés, de nyilván van egy próba felvétel ami kiszűri a nagyon rosszakat), csak egy viszonyítási alapunk van, a jelenlegi 4 emberhez képest ki milyen, ami elég kis mintaZERO_L
Mármint 7 emberhez, mert a Super Bowlt azért még elvitte Olivér, korábban pedig haromt és sokak nagy kedvence, gumbo is szakkommentált már. Ha a Baló György-Érdi Gábor páros jelenti a nullát a skálán, akkor természetesen mindenki erősen a pozitív tartományban van az értékelésnél.baggio
Geronimót ne hagyd ki 😊Höri
ő nem csak a sportklubon volt?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor lehetne ítéletet mondani róla, hogy mennyire jó vagy rossz, ha több (amerikai futball) szakkommentátort kipróbálnának (amire nem tudom volt-e törekvés, de nyilván van egy próba felvétel ami kiszűri a nagyon rosszakat), csak egy viszonyítási alapunk van, a jelenlegi 4 emberhez képest ki milyen, ami elég kis mintaZERO_L
Mármint 7 emberhez, mert a Super Bowlt azért még elvitte Olivér, korábban pedig haromt és sokak nagy kedvence, gumbo is szakkommentált már. Ha a Baló György-Érdi Gábor páros jelenti a nullát a skálán, akkor természetesen mindenki erősen a pozitív tartományban van az értékelésnél.baggio
Geronimót ne hagyd ki 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
akkor lehetne ítéletet mondani róla, hogy mennyire jó vagy rossz, ha több (amerikai futball) szakkommentátort kipróbálnának (amire nem tudom volt-e törekvés, de nyilván van egy próba felvétel ami kiszűri a nagyon rosszakat), csak egy viszonyítási alapunk van, a jelenlegi 4 emberhez képest ki milyen, ami elég kis mintaZERO_L
Mármint 7 emberhez, mert a Super Bowlt azért még elvitte Olivér, korábban pedig haromt és sokak nagy kedvence, gumbo is szakkommentált már. Ha a Baló György-Érdi Gábor páros jelenti a nullát a skálán, akkor természetesen mindenki erősen a pozitív tartományban van az értékelésnél.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ennyi erővel mindenkibe bele lehetne kötni
pl: hogy ha már NFL-t közvetítünk, akkor legalább helyesen ejtsük ki az angol szavakat... (nekem meg ez bántja a fülemet)


De akár lehetne hozni Dávid Kornél példáját, aki még mindig elég furcsán kommentál (régebben ez még rosszabb volt), még sem lehet elvonatkoztatni a szakmai tudásától mert sokkal többet tesz hozzá a meccshez ezen a téren, minthogy a kényszeres nevetései, ő-zései elvennének

Márk is idővel bele fog jönni, ha tovább is lát fantáziát ebben

akkor lehetne ítéletet mondani róla, hogy mennyire jó vagy rossz, ha több (amerikai futball) szakkommentátort kipróbálnának (amire nem tudom volt-e törekvés, de nyilván van egy próba felvétel ami kiszűri a nagyon rosszakat), csak egy viszonyítási alapunk van, a jelenlegi 4 emberhez képest ki milyen, ami elég kis minta



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Márha persze elfogadunk téged mint a szakma csimborasszóját...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
És tény, nem én vagyok a közvetítés célcsoportja, hanem az 1.0-ás nézők, de számukra meg Márk nem a szórakoztatás csimborasszója, sajnos.Sobri Jóska
Ezt nem tudhatod biztosan.Kampman
Valóban.
De valószínűsíthetem.
És igény szerint ki is fejthetem miért szórakoztatóbb például Sanyi, az ő stílusa, hangvétele, közvetítései, mint Márké a focival csak most ismerkedő, vagy az iránt csak felszínesen érdeklődő nézők számára.
És persze az se lesz bizonyosság, csak szakmai vélemény. 😉

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 879 — Deion Sanders for president!
És tény, nem én vagyok a közvetítés célcsoportja, hanem az 1.0-ás nézők, de számukra meg Márk nem a szórakoztatás csimborasszója, sajnos.Sobri Jóska
Ezt nem tudhatod biztosan.Kampman
Csak meg kell tekinteni pár nézői hozzászólást. Simán beáll az agyhalál!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 454
És tény, nem én vagyok a közvetítés célcsoportja, hanem az 1.0-ás nézők, de számukra meg Márk nem a szórakoztatás csimborasszója, sajnos.Sobri Jóska
Ezt nem tudhatod biztosan.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
bár amikor Márk mond pár hete olyat, hogy az összes scrambling qb lesérült és a read option nyilvánvalóan nem működik (egy olyan mérkőzésen, ahol Stantont a zsebben zúzták le, halkan megjegyzem), Richard pedig az általa is közvetített Seattle-Giants és RW 100+ futott yardját követően alig 24 órával jön hasonló hülyeséggel, azért érdemes elgondolkodni, de hogy Gruden ennyire sötét legyen, az már durva.
baggio
Töprengek egy ideje, hogy leírjam e, de ha már szóba hoztad megteszem:
Márk nagyon rossz szakkommentátor.
Ugye számtalan labdarúgó szakkomentátor bizonyította már, hogy attól, hogy valaki tudja csinálni, még nem tud róla értelmesen beszélni.
Nekem ez a gondom, ha meghallom, hogy a magyar közvetítésben Márk a szaki.
Zaklatottan, szétszórtan beszél, nem törekszik az információk egzakt, gyors, szakszerű tolmácsolására, csapong, összeszedetlen, próbál jópofizni, pedig nem egy született Kőhalmi, és még neki is rettentően rosszul állna az ilyen felszínes, bratyizós, eröltetett humorkodás.
Valamint elismerve, hogy Márk a legjobb magyar irányító, a legszomorúbb, hogy ebből semmi se köszön vissza a közvetítések során.
Záporoznak a nem kellő sportszakmaiságot, urambocsá' felkészületlenséget sejtettő általánosságok, ami azért sajnálatos, mert eleinte azt hittem, hogy bár kommunikációtechnikailag Márk képzetlen, de a focihoz ért, és majd általa jutok olyan infókhoz, amit csak egy képzett irányítótól tudhatok meg - de nem.
Ha nem tudnám, hogy aktív játékos, az általa elmondottakból erre nem jönnék rá.
És tény, nem én vagyok a közvetítés célcsoportja, hanem az 1.0-ás nézők, de számukra meg Márk nem a szórakoztatás csimborasszója, sajnos.
Ha a fent írtakat olvasod Márk, írj nyugodtan PM-et, szívesen adok tanácsokat, hogy miként lehetne valamelyest szakmaibbá tenni a Sport tévés fellépéseidet.

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A saját verziójú, W/L arányból és strength of schedule alapján számolt PR-em frissített, 10. heti verziója a szokott helyen elérhető: NFL Power Rankings by peterkpeterk2005
1/7-es pick?
Aláírva. Ha kell tüntetek is érte! 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A saját verziójú, W/L arányból és strength of schedule alapján számolt PR-em frissített, 10. heti verziója a szokott helyen elérhető: NFL Power Rankings by peterk


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A jelenlegi rendszerben nézve mikor és melyik volt az a csoport, ahol mind a 4 együttes nagyon jól szerepelt? Bevallom nincs sok időm keresgélni, ezért érdekel, hogy volt-e olyan, hogy az adott divízió negyedik helyezettje is egész korrektül letudta a szezont.

A jelenlegi AFC North szereplés miatt vagyok kíváncsi, köszi!Vrijbloed
" the 2014 A.F.C. North is only the third division in N.F.L. history in which all of its teams posted a winning record after nine weeks, joining the 2008 N.F.C. East and the 1935 N.F.L. West"
baggio
Easterbrook ugye ma leírta, hogy 1970 óta az első alkalommal, hogy mindegyik csapat két meccsel van 500 óta ilyen későn (Week 10 vagy később)
Persze vagy 6-4, vagy 5-5 lehetne (na jó 5-4-1 esetleg 😊)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Bengals, Cardinals, London - többek között ezekről beszéltünk az e heti videónkban:  hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/heti-nfl-osszefoglalo-10
(Természetesen tippeltünk is a jövő heti találkozókra)


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Tudni valamit, hogy mi lett a Baltimore cheerleader-rel (akit gondolom, kiütött vmelyik játékos)? Hogy van?Lucifer
nem, leejtették egy mutatvány közben... de már jobban van és el is hagyhatta a kórházatbaggio
Kösz

GO JETS!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Tudni valamit, hogy mi lett a Baltimore cheerleader-rel (akit gondolom, kiütött vmelyik játékos)? Hogy van?Lucifer
nem, leejtették egy mutatvány közben... de már jobban van és el is hagyhatta a kórházat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal