NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 299 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Peterson idén már biztos nem játszik:  espn.go.com/nfl/story/_/id/11896187/adrian-peterson-minnesota-vikings-suspended-least-rest-season


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha bulvárt akarsz, akkor követeld vissza Gumbót a SportTV-hez.
Neki minden meccsre volt 3-4 szaftos sztorija a puttonyban, az mellékes, hogy semelyik sem volt igaz. 😀
Az a sztori amúgy megvan, hogy Brady kiégett? 😛

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Kezdenék egy másik gondolatmenetet, hátha:
Valamelyik meccs alatt Ricsi belekezdett egy storyba egy játékosról (talán Arizona, vagy KC meccs volt), hogy valamilyen fogadalom miatt kezdte el a játékot, vagy vmi ilyesmi...de azt hiszem nem fejezte be, vagy én nem láttam. Nem tudja vki, hogy kiről volt szó és hogy mi a story maga?
Illetve más jó storykat is szívesen olvasnék más játékosokról, pl. a Bears topicba nemrég szidták Urlachert egy nyilatkozata kapcsán, hogy mennyire egy "gerinctelen/rossz" ember, annak mi lehetett az oka?
(tudom megkérdezhetném ott is, de bízom benne, hogy esetleg más játékosokról is felhoz vki ilyen kis érdekes színes "bulvár" storykat is mint pl. Kurt Warner-é)

ThxPari
Urlacherre példa: hosszú évekig Ő volt a csapat arca, majd mikor jött a Cutler trade eléggé megsértődött. Azt gondolta most elvették az ő kicsi játékát (pedig Cutler aztán pont nem az a fajta, aki nagy pofával a csapat élére áll, hogy most aztán itt a jani). De igazán csak visszavonulása után nyilatkozott olyan "szépeket". Elnézést, de nem fogok neked most keresni, twitteren láttam mindig ebből párat. Mai napig tisztelem, mert sok szép emlék fűződik hozzá. De ez csak az érem egyik oldala.
Tudom, illene most belinkelnem pár nyilatkozatát, csak sajnos a munkám nem akar közben elkészülni 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
pl. a Bears topicba nemrég szidták Urlachert egy nyilatkozata kapcsán, hogy mennyire egy "gerinctelen/rossz" ember, annak mi lehetett az oka?
Pari
Urlacherről röviden, ő egy elég konok egyvonalas ember 😊, és sokan gondolják róla hogy most könnyű dolog a partvonalról bekiabálni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Kezdenék egy másik gondolatmenetet, hátha:
Valamelyik meccs alatt Ricsi belekezdett egy storyba egy játékosról (talán Arizona, vagy KC meccs volt), hogy valamilyen fogadalom miatt kezdte el a játékot, vagy vmi ilyesmi...de azt hiszem nem fejezte be, vagy én nem láttam. Nem tudja vki, hogy kiről volt szó és hogy mi a story maga?
Illetve más jó storykat is szívesen olvasnék más játékosokról, pl. a Bears topicba nemrég szidták Urlachert egy nyilatkozata kapcsán, hogy mennyire egy "gerinctelen/rossz" ember, annak mi lehetett az oka?
(tudom megkérdezhetném ott is, de bízom benne, hogy esetleg más játékosokról is felhoz vki ilyen kis érdekes színes "bulvár" storykat is mint pl. Kurt Warner-é)

Thx
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Az meg, ki szerint milyen a stílusom, nem nagyon izgat, bár teszem hozzá, hogy az alpárinak nem sok köze van ahhoz, amire te gondolsz, mert a stílusomra elég sok negatívumot lehet mondani, csak az alpárit. 😉
Stez
A vastagon szedett rész elől hiányzik egy nem. 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
"A lényeg nálam semmi más, hogy aki az amerikai futballt szereti, annak mindkét ligát néznie kell, különben alapból hiteltelen a véleménye a játékkal kapcsolatos kérdésekben."
Tehát mivel én nem nézek egyetemi meccseket így hiteltelen a véleményem a Lions meccsekről?
Forma3000-t sem nézek mégis van véleményem a Forma1-ről amit rendszeresen nézek.
Illetve mi az, hogy néznie kell? Fel sem merül benned, hogy nem mindenki olyan időmilliomos mint esetleg te és saját hibáján/akaratán kívül nem tudja mindkét ligát követni?
Ezért jó, hogy sokan nézitek és tudunk tőletek kérdezni.
Én NBA-t sem nézek de Bazskáékat rendszeresen hallgatom. Így nekem ők tulajdonképpen a véleményformálóim, úgy mint ti a colloge fociban.
Én például szinte minden Sampdoria meccset megnézek. Ha kérdeznek róla válaszolok, de nem nézem le azokat akik nem néznek olasz focit. Egyszerűen elfogadom, hogy számukra ez nem érdekes vagy nincs rá idejük.Bazzani
Ezek nagyon nyakatekert példák, szerintem te is tudod jól, ahogy a "kell" is nyilván helyén kezelendő megfogalmazás volt, de ezeket külön-külön már nem kezdem el itt szétszedni, mert tényleg off. Te elfogadod, én meg nem fogadom el, és itt jön képbe a tolerancia 22-es csapdája.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valaki jelezze már nekem legyen szíves egy PM-ben, ha az NFL-csevegőben az NFL-ről lesz szó, és nem erről szenvedéséről meg fantasztikus vitáról. Köszi

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"A lényeg nálam semmi más, hogy aki az amerikai futballt szereti, annak mindkét ligát néznie kell, különben alapból hiteltelen a véleménye a játékkal kapcsolatos kérdésekben."
Tehát mivel én nem nézek egyetemi meccseket így hiteltelen a véleményem a Lions meccsekről?
Forma3000-t sem nézek mégis van véleményem a Forma1-ről amit rendszeresen nézek.
Illetve mi az, hogy néznie kell? Fel sem merül benned, hogy nem mindenki olyan időmilliomos mint esetleg te és saját hibáján/akaratán kívül nem tudja mindkét ligát követni?
Ezért jó, hogy sokan nézitek és tudunk tőletek kérdezni.
Én NBA-t sem nézek de Bazskáékat rendszeresen hallgatom. Így nekem ők tulajdonképpen a véleményformálóim, úgy mint ti a colloge fociban.
Én például szinte minden Sampdoria meccset megnézek. Ha kérdeznek róla válaszolok, de nem nézem le azokat akik nem néznek olasz focit. Egyszerűen elfogadom, hogy számukra ez nem érdekes vagy nincs rá idejük.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A respektálás az nem magamra vonatkozott, hanem más felhasználókra, de megfogtad a lényeget. Az meg, ki szerint milyen a stílusom, nem nagyon izgat, bár teszem hozzá, hogy az alpárinak nem sok köze van ahhoz, amire te gondolsz, mert a stílusomra elég sok negatívumot lehet mondani, csak nem az alpárit. 😉
De igazából az egész válaszodból pont azt lehetett leszűrni, hogy te már megint a hozzászólás "gazdájára" reagálsz, nem magára az írásra, és továbbra is úgy vagdalkozol itt, mint valami óvodás.
Az továbbra sem esett le, hogy egy fia személyeskedés sem volt abban, amit írtam, sőt, konkrétan pont, hogy rávilágítottam arra, hogy miért heccelnek néhányan szánt szándékkal téged folyamatosan. Hogy micsoda üldözési mániád van, pontosan a kreatív válaszodból derül ki, az meg mellékes, hogy habár pont az én stílusom olyan alpári, meg gáz, éppen te vagy az, aki a kreatív válaszoddal rámutattál arra, hogy valójában a te stílusod semmivel sem jobb az enyémnél.

A válaszodhoz úgy ahogy van, csak gratulálni tudok. 😀 Továbbra is csak azt figyeled, hogy éppen ki írt neked, és csodálkozol, hogy kóstolgatnak.
Na visszavonultam, mert se kedvem, sem időm erre, de még csak értelmét sem látom sárdobálásba belemenni veled. És nem, nem azért, mert én vagyok az Isten, te meg a senki, mielőtt még fröcsögni kezdesz. 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyszer megkérdezte valaki, hogy miért nincs olyan topik mint az nba1.hu-m, hogy "ki a jobb?".
Ezért.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Számodra tökmindegy, számomra meg nem, de a lényeg, hogy magadat respektálod, mert tisztában vagy alpári stílusoddal.

Hogy az emberek zsebében kinyílik-e a bicska, az se érdekel a legkevésbé sem, mert szerintem a "hülye aki nem néz NCAA-t és a "baggio, neked üldözési mániád van" közül az utóbbi a személyeskedés, előbbi pedig csak általánosítás, amit az vesz magára, aki bizonytalan értékítéletében és/vagy engem akkora igazmondónak tart, hogy tőlem okvetlenül - ilyen formában - el is hiszi. Az isten mentsen az olyan véleménypápáktól, mint te, aki a nagy tolerancia közben rögtön el is dönti, hogy az ő saját abszolútuma a feljebbvaló mindenkinél.

Egy amerikaifoci fórumon szerintem kötetlenül beszélhetek akár arról is, hogy nem értem azokat, akik az NFL-t jobban szeretik, mint az NCAA-t, nem értem azokat a Vikings/Bills/Bucs/Raiders/Redskins, stb. fanokat, akik vasárnapról-vasárnapra önkéntesen ugyanazt a szenvedést választják, nem értem azokat az NFL nézőket, akiket a prime time mérkőzések rengeteg blowoutja, a kickoff előtti és utáni reklámok nem zavarnak, és nem értem azokat sem, akik egy alapszakasznál beérik azzal, hogy egy csapat 16-ből 7-szer/8-szor akár el is bukhat. Ha valakit ez idegesít, akkor az NFL és Richard propagandája ugyanúgy felzaklathatná, de nyilván a pozitív propaganda (minden szép, minden csodálatos) kevésbé szúr szemet.

Beszéljünk a hüvelygombáról... akarom mondani a tegnapi DEA drograzziáról Washingtonban és New Yorkban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az NFL buzik szerint az NCAA szar, az NCAA buzik szerint meg az NFL tré.
Kurva fárasztó, hogy ezen nem lehet átlépni és elfogadni más véleményét. Vágjátok fel az ereiteket, mert a másik szerint szar a kedvencetek. Az élet nagy problémái... 😊
Amúgy lassan jó lenne arra is rájönni, hogy nem azzal van a gond, hogy ha valaki elmondja a véleményét, hanem esetleg olyan stílusban teszi azt, ami miatt az emberek zsebében kinyílik a bicska.
Aki magára ismer és bevallja, hogy ő az, annak respect, én magamra ismerek, a stílusom sokak számára túl sok, nem poénból utálnak páran, ez van.
Az meg a másik, hogy sok esetben nem maga a vélemény veri ki az embernél a biztosítékot, hanem a folyamatos utalgatás, célzás, és hogy nem lehet leszállni a témáról. Bazzaninak üldözési mániája van, lehet. De neked is ugyanúgy az van baggio, maximum csak neked nem tűnik fel.
Plusz még állandóan fel is veszed a kóstolgatást, amikor sok esetben csak heccelnek téged az állandó NFL-NCAA összehasonlítási mániád után.
Az NFL és az NCAA is király, egyik szinte nem is létezne a másik nélkül, egymást teszik naggyá, oda-vissza. Ki ezt szereti jobban, ki azt, nem tök mindegy?
Arról meg a szurkoló tehet, hogy a SportTV, a Digi, meg a Hustler szarik az NCAA-re és alig adnak valamit, meg semmi hypeot sem kap? Nem.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
chill emberek, mindenki tudja hogy a high school foci a menőWester
de mégiscsak játszani a legjobb

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
- miért a miami-buff meccset hasonlítjuk a florida-miami-hoz, miért nem a kc-hoxt az auburn-georgia-hozPari
florida STATE, csupán azért ezt emeltem ki, mert két nap különbséggel pontosan ugyanott játszották a mérkőzést, esti időpontban

- mi értelme összehasonlítani a két liga színvonalát és minőségétPari
összehasonlítani nincs értelme, de a nagy és elfogadott nfl ömlengés közepette néha talán megjegyezhető néha más vélemény is

- az nfl-ben a college legtehetségesebbjei játszanak (elvileg ez is megérne egy vitát) csak mivel egy-egy college csapatból max 4-5 fő kerül át így az NFL-ben ritkábban szembesülünk azzal, hogy a college sztárok fogalmatlanokat szívatnak oda-vissza.Pari
ez nem tudom milyen vitát érne meg, tényleg így van, csak ez megint semmit nem jelent 😊

- NFL-ben elképzelhetetlen 400 yardot futni, vagy 734 yardot passzolni egy meccsenPari
1900-ban meg elképzelhetetlen volt, hogy valaki passzolni akar a labdával, de azt se hitte idén senki, hogy Big Ben egymás után két mérkőzésen fog 6 TD-szerezni

...

A lényeg nálam semmi más, hogy aki az amerikai futballt szereti, annak mindkét ligát néznie kell, különben alapból hiteltelen a véleménye a játékkal kapcsolatos kérdésekben. Az NFL-ről okoskodni az NCAA-t nem ismerve olyan, mintha valaki a II. VH-ról tartana előadást, miközben fogalma sincs az elsőről.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
imádom ezt az perpatvart...hogy melyik liga színvonalasabb, vagy jobb...
pár gondolat ami olvasás közben eszembe jutott

- igen idén sok a tv-s blowout
- miért a miami-buff meccset hasonlítjuk a florida-miami-hoz, miért nem a kc-hoxt az auburn-georga-hoz
- mi értelme összehasonlítani a két liga színvonalát és minőségét
- az nfl-ben a college legtehetségesebbjei játszanak (elvileg ez is megérne egy vitát) csak mivel egy-egy college csapatból max 4-5 fő kerül át így az NFL-ben ritkábban szembesülünk azzal, hogy a college sztárok fogalmatlanokat szívatnak oda-vissza.
- NFL-ben elképzelhetetlen 400 yardot futni, vagy 734 yardot passzolni egy meccsen
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
"A labda nem változik csak a mérete és a formája"

Gyulai Miklós Eb selejtező - NFL átvezetője 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).Bazzani
szerintem sem volt rossz a Bills meccs, de a tegnapi FSU meccshez képest sehol nem volt 😊Dexxter Tailor
És ez mit bizonyít NCAA - NFL viszonylatban azon kívül, hogy az FSU meccs jobb volt, mint a Bills meccs?Sobri Jóska
Annak, aki mindkettőt nézi/nézte, semmit. Viszont akik abban a hitben élnek (mert ezt hallják a tévében és mindenhonnan), hogy az NFL = amerikai futball, elgondolkodtató lehet(ne)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 299 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).Bazzani
szerintem sem volt rossz a Bills meccs, de a tegnapi FSU meccshez képest sehol nem volt 😊Dexxter Tailor
És ez mit bizonyít NCAA - NFL viszonylatban azon kívül, hogy az FSU meccs jobb volt, mint a Bills meccs?Sobri Jóska
semmit, csak elmondtam a véleményem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
De ez kb. olyan, mintha azt próbálnád meg bizonyítani, hogy a balkáni bajnokságok (szerb, horvát, román, bosnyák, bulgár, stb.) jobbak, mint a Bundesliga. Több a szoros, izgalmas meccs, kiegyenlített küzdelmek, hangulatosabb derbyk, rengeteg 100 éves hagyomány, és még a Bundesliga is ezekből a ligákból szerződtet egy rakás játékost.Sobri Jóska
Nem lehetne már, hogy ezektől a kifacsart soccerpéldáktól végre elvonatkoztass? Amúgy is azt érzem, mintha két Sobrival vitatkoznék, az egyik előbb statisztikákkal, puszta eredményekkel jön, a másik pedig azzal, hogy statisztikák helyett valami mást várna, majd az első megint reflektál rá, hogy ez úgyis egy megfoghatatlan dolog.baggio
Azt hittem neked átmegy, hogy milyen könnyű (és mekkora baromság) beírni pár számot, ami látszólag bizonyítóerejű, valójában irreleváns.
Én nem az NCAA - NFL vonatkozásában vitázok veled, hanem a "ne statokkal szerezz NCAA nézőket" mozgalmat képviselem.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).Bazzani
szerintem sem volt rossz a Bills meccs, de a tegnapi FSU meccshez képest sehol nem volt 😊Dexxter Tailor
De a kettőnek semmi azaz semmi köze sincs egymáshoz.
Attól, hogy jó egy TNF nem fognak kevesebben NCAA meccset nézni, fordítva detto.
De ha igen akkor ajánlj egy NCAA meccset amit kényelmesen otthon a TV-ben ágyból tudok nézni péntek hajnalban.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 892 — No es importante
De ez kb. olyan, mintha azt próbálnád meg bizonyítani, hogy a balkáni bajnokságok (szerb, horvát, román, bosnyák, bulgár, stb.) jobbak, mint a Bundesliga. Több a szoros, izgalmas meccs, kiegyenlített küzdelmek, hangulatosabb derbyk, rengeteg 100 éves hagyomány, és még a Bundesliga is ezekből a ligákból szerződtet egy rakás játékost.Sobri Jóska
Nem lehetne már, hogy ezektől a kifacsart soccerpéldáktól végre elvonatkoztass? Amúgy is azt érzem, mintha két Sobrival vitatkoznék, az egyik előbb statisztikákkal, puszta eredményekkel jön, a másik pedig azzal, hogy statisztikák helyett valami mást várna, majd az első megint reflektál rá, hogy ez úgyis egy megfoghatatlan dolog.

Nem értem a kérdést, az ember a saját véleményét se írhatja le egy fórumon? Pláne egy amfocis fórumon amfocis témában, mert az véletlenül felzaklatja a kevésbé toleránsabb "nfl fanatikusokat"? Én amúgy sem sározok semmit, számomra a mérkőzések magukért beszélnek, a Miami-Buffalo vs Miami-Florida State példánál pillanatnyilag nem tudok jobbat mondani.

Egyetlen dolog zavar nagyon, mikor az NCAA-t nem vagy alig követő emberek beszélnek az NFL felsőrendűségéről (pláne ha ennek tv-ben is hangot adnak), és mivel én mind a két ligában járatosnak érzem magam, ezért néha talán saját meglátásaimmal ellenpontot adhatok a - nem épp felvilágosult - közvéleménynek. Hangsúlyozva, hogy én az NCAA-től nem kapok pénzt azért, hogy annak "magyarországi nagykövete" legyek.baggio
Na ezt akartam hallani.
Persze leírhatod a véleményedet, ezért van a fórum.
Igazából csak választ akartam kapni, mert hetek óta figyelem az írásaidat és nagyon sokban kiérezhető a frusztráltság az NFL felé. Az okára voltam kíváncsi.
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).
Amit az NCAA népszerűsítéséért teszel azért le a kalappal.Bazzani
Nem tagadhatom frusztráltságomat, amikor itthon annyira mostohagyerekként van kezelve az NCAA, hogy eleve ugye max az eurosport2 jön heti egyszer egy széjjelvágott gyenge big ten-es meccsel, a sport tv-s közvetítéseknél meg annak örülni kell, ha egyáltalán megemlítik, miközben azt adják el az embereknek, hogy a "céljuk az amerikai futball magyarországi népszerűsítése". A lóf@szt, kereskedelmi tévéként az egyetlen céljuk a saját nézettségük növelése, különben mikor NFL-meccsek közben (főleg az ESPN-en) promózni szoktak szombati NCAA-rangadókat, legalább (néhány kivételtől eltekintve) ajánlanák azt is az érdeklődőknek. Mikor a digi adott college footballt, még lehetett érdekkülönbséggel jönni, de már ez sincs, akármilyen sorozatpromonál nincs akkora csönd, figyeld majd meg.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).Bazzani
szerintem sem volt rossz a Bills meccs, de a tegnapi FSU meccshez képest sehol nem volt 😊Dexxter Tailor
És ez mit bizonyít NCAA - NFL viszonylatban azon kívül, hogy az FSU meccs jobb volt, mint a Bills meccs?

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 299 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).Bazzani
szerintem sem volt rossz a Bills meccs, de a tegnapi FSU meccshez képest sehol nem volt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem a kérdést, az ember a saját véleményét se írhatja le egy fórumon? Pláne egy amfocis fórumon amfocis témában, mert az véletlenül felzaklatja a kevésbé toleránsabb "nfl fanatikusokat"? Én amúgy sem sározok semmit, számomra a mérkőzések magukért beszélnek, a Miami-Buffalo vs Miami-Florida State példánál pillanatnyilag nem tudok jobbat mondani.

Egyetlen dolog zavar nagyon, mikor az NCAA-t nem vagy alig követő emberek beszélnek az NFL felsőrendűségéről (pláne ha ennek tv-ben is hangot adnak), és mivel én mind a két ligában járatosnak érzem magam, ezért néha talán saját meglátásaimmal ellenpontot adhatok a - nem épp felvilágosult - közvéleménynek. Hangsúlyozva, hogy én az NCAA-től nem kapok pénzt azért, hogy annak "magyarországi nagykövete" legyek.baggio
Na ezt akartam hallani.
Persze leírhatod a véleményedet, ezért van a fórum.
Igazából csak választ akartam kapni, mert hetek óta figyelem az írásaidat és nagyon sokban kiérezhető a frusztráltság az NFL felé. Az okára voltam kíváncsi.
Mondjuk azzal szerintem nem érsz el semmi jót, ha századszor is leírod, hogy szarok a TNF meccsek (szerintem egyébként a Dolphins-Bills-el sem volt semmi baj).
Amit az NCAA népszerűsítéséért teszel azért le a kalappal.