NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 388
Az azért nem semmi, hogy még Minnesotában is Rodgers a legnépszerűbb 😀
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Csajok kedvencei államonként mezeladásban
Höri
Hmm, úgy tűnik Manning hiába Omaházik nem jut célba az üzenet, talán más csajozós módszert kéne választania, h az ottaniakat megnyerje magának 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csajok kedvencei államonként mezeladásban

Van pár feldolgozhatatlan adat.
Heath Miller WTF?
Luckot imádják Oregonban WTF2.0

A többit rátok hagyom

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
- mi szeretnél fiam lenni, ha nagy leszel?
- bármi anyu, csak nem QB a Jets-ben!



 nflsgreatest.co.nf/2014/10/2014-second-quarter-passing/baggio
hahh

Drew Bledsoe hasn’t played for the Jets’ greatest rival since 2001, but that didn’t stop him from taking a shot at Gang Green on Monday when asked about Mark Sanchez now starting in Philly.

Going to play quarterback for the Jets ... it’s kind of like, you know when they used to take the pretty young virgin up to the edge of the volcano and then just throw them in?” Bledsoe said on ESPN Radio. “That’s kind of what it is when you play quarterback for the Jets. It just feels bad.

“Mark had to live with that for a long time,” Bledsoe added. “And people threw him under the bus like he was the whole reason for the demise of the Jets.

“To see him be able to come on to the field in a good system, with good talent and perform well, I’m just really happy for him.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
(Aki nem tudná miről van szó, olvasson vissza kb. 30 - illetve most már 50 😊 - postot, a 7. heti rangsornál leírtam.)peterk2005
Használd ezt a linket 😉
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyors vagyok, mint a speed-et nyalt házimacska, kész is a friss 9. heti peterk féle PR. Elérhető ugyanott, ahol eddig is. NFL Power Rankings by peterk

(Aki nem tudná miről van szó, olvasson vissza kb. 30 - illetve most már 50 😊 - postot, a 7. heti rangsornál leírtam.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 network.yardbarker.com/author/article_external/17627417?widget=true

9. heti rekordok

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Check out @FauxJohnMadden's Tweet:  twitter.com/FauxJohnMadden/status/529005240671305728?s=09 😊)kishaszi
Hogy kiszúrta az öreg!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Check out @FauxJohnMadden's Tweet:  twitter.com/FauxJohnMadden/status/529005240671305728?s=09

😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Sziasztok!

Lehet rossz topicba írok, de nem találtam jobb megoldást ezért előre is bocsánat.

Az lenne a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki az alábbi oldalról valamit?
 www.sportmania.hu/termekek/amerikai_futball-c796/nfl-c872/?gclid=CjwKEAjwrNeiBRD3goG_1s-0_XMSJADuGQQcRH5eDwMcVN3MeNXDtI7c34iGCGcT3SVdsBDjcBmGcBoCG23w_wcB

Csak, mert az árak eléggé borsosak, ennyiért meg gagyit nem veszek, szóval ha valakinek van tapasztalatam és megosztaná nagyon hálás lennék! 😊ErniBand
Én rendeltem, egy patriots-os sapkát, jól is jön télen nem fázik a fülem. Kiszállították 3 napon belül, minősége jó, márka:New Era, ami ha jóll emlékszem, akkor még nem volt feltüntetve az oldalon, szóval meg is lepődtem. Ha rendelsz, biztosan nem gagyi cucc lesz, szerintem ezt bátran kijelenthetem.

több mint 9 éve
ErniBand Seattle Seahawks Oregon Ducks 7
Sziasztok!

Lehet rossz topicba írok, de nem találtam jobb megoldást ezért előre is bocsánat.

Az lenne a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki az alábbi oldalról valamit?
 www.sportmania.hu/termekek/amerikai_futball-c796/nfl-c872/?gclid=CjwKEAjwrNeiBRD3goG_1s-0_XMSJADuGQQcRH5eDwMcVN3MeNXDtI7c34iGCGcT3SVdsBDjcBmGcBoCG23w_wcB

Csak, mert az árak eléggé borsosak, ennyiért meg gagyit nem veszek, szóval ha valakinek van tapasztalatam és megosztaná nagyon hálás lennék! 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
a tegnapi Georgia State @ Appalachian State volt az első, ott 44:0-ra nyert a hazai csapat :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Alakul, hó nincs, de sár, mély talaj még lehet.
xrace77
még van 2 óra, addig bármi lehet 😀
ha jól gondolom, akkor ez lehet az első havas meccs idén 😊 nem rossz, tavaly november végéig vagy december elejéig is várni kellett 😊BigBen7
cserébe milyen tökéletes football időjárás volt pl az Eagles-Lions meccsen 😊

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Alakul, hó nincs, de sár, mély talaj még lehet.
xrace77
még van 2 óra, addig bármi lehet 😀
ha jól gondolom, akkor ez lehet az első havas meccs idén 😊 nem rossz, tavaly november végéig vagy december elejéig is várni kellett 😊
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Alakul, hó nincs, de sár, mély talaj még lehet.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
hull a pelyhes fehér hó...baggio
Mr. Kraft keze messzire ér...

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Vajon hányan várják meg az F1 befutóját, amikor 22:15-kor ilyen hangulatú rangadó lesz? 😀Lucifer
mindenki, mivel azon nincs ember aki ne aludna el.Höri
Amerikában lehet, de én 13 év F1 nézés alatt nem sok futamon aludtam el 😊 (mondjuk idén Szingapúrban egy 5-10 kört átaludtam 😀)BigBen7
Szintén 😉

GO JETS!!!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Vajon hányan várják meg az F1 befutóját, amikor 22:15-kor ilyen hangulatú rangadó lesz? 😀Lucifer
mindenki, mivel azon nincs ember aki ne aludna el.Höri
Amerikában lehet, de én 13 év F1 nézés alatt nem sok futamon aludtam el 😊 (mondjuk idén Szingapúrban egy 5-10 kört átaludtam 😀)BigBen7
Azért a másnaposság néha nagy úr

több mint 9 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Vajon hányan várják meg az F1 befutóját, amikor 22:15-kor ilyen hangulatú rangadó lesz? 😀Lucifer
mindenki, mivel azon nincs ember aki ne aludna el.Höri
Amerikában lehet, de én 13 év F1 nézés alatt nem sok futamon aludtam el 😊 (mondjuk idén Szingapúrban egy 5-10 kört átaludtam 😀)
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Vajon hányan várják meg az F1 befutóját, amikor 22:15-kor ilyen hangulatú rangadó lesz? 😀Lucifer
mindenki, mivel azon nincs ember aki ne aludna el.Höri
😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vajon hányan várják meg az F1 befutóját, amikor 22:15-kor ilyen hangulatú rangadó lesz? 😀Lucifer
mindenki, mivel azon nincs ember aki ne aludna el.

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Vajon hányan várják meg az F1 befutóját, amikor 22:15-kor ilyen hangulatú rangadó lesz? 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 601 — Jedi Master
hull a pelyhes fehér hó...

baggio
Bizony, pont ezt akartam írni 😊 Ez így brutál lesz 😀 -1 fok van és szakad a hó jelenleg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
hull a pelyhes fehér hó...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Schefter:


Állat vagyok, ami enni kér...