NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Egyébként, ha már az az INT-es kioltós dolog szóbajött én ahhoz azt tenném hozzá, hogy ezzel a döntéssel nem volt baj, mert a personal foult azt fújni kell ilyenkor is, mert sérülés veszélyes dolgokat mindig büntetni kell, de láttam én már offside-ból következő holdingot, amelyek egymást oltották ki (ugye a védő előnyben volt így a támadófal tagja csak holdinggal tudta megvédeni az irányítóját), na azzal már komolyabb problémám van. 😉 Olyankor a holdingot nem kéne büntetni, mert egyik a másikból következik.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Így már persze érthető a dolog. Köszi 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Delay of game röviden:
Section 6 Delay of Game
40-SECOND PLAY CLOCK
Article 1 It is a delay of the game if the ball is not put into play by a snap within 40 seconds after the start of the play clock. The play clock operator shall time the interval between plays upon signals from game officials. The 40-second interval starts when a play ends, unless Article 2 below applies.

....
BALL REMAINS DEAD
Article 4 If the ball is not put in play within the applicable period, the Back Judge shall blow his whistle for the foul, and the ball remains dead. See 14-6-Exc. 4.


Penalty: For delay of the game: Loss of five yards:
(a) from the succeeding spot if it occurs between downs. The ball remains dead;



vandeminek, deyell:
ha jól értelmezem, a 10 mp lepörgetés akkor van, ha a csapatnak már nincs időkérése, de időkérés lenne a 'bünti', pl sérülésnél vagy time conserving miatt 4-5-4, 4-7-1nél van leírva. előző playben spike volt, így egyik sem húzható rá

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).vandeminek

az a -10 másodperc a delay szabálytalanságra pont nem vonatkozik valahogy.deyell
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).vandeminek

az a -10 másodperc a delay szabálytalanságra pont nem vonatkozik valahogy.deyell
Na ezért írtam, hogy elvileg. Mondjuk akkor már az is érdekes, hogy más esetekre miért érvényes az óra lepörgetése?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).vandeminek

az a -10 másodperc a delay szabálytalanságra pont nem vonatkozik valahogy.

choose life
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
nem kell megállni, szabályosan is lehet szerelni...
ha azt teszik, akkor érvénybe lép a dpi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Persze felmerülnek kérdések, problémák a dologgal, mert
1. a bíró nem állíthatja meg rögtön a játékot
2. röhejes lenne, ha a a labdát elvesztő csapat leállna😊 Mert ha mondjuk kiderül, hogy mégse volt szabálytalanság, akkor nagy cumi van😀
De továbbra is tartom, abban a playben eléggé hátrányosan érintette a dolog a Falconst. A szabálytalanság akár egy TD-t akadályozhatott meg. Baromi nagy segítség, hogy jöhettek a huszonvalahányasról újra. Ha jól emlékszem csak FG lett belőle...
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a támadó csapatot miért érinti hátrányosan, hogy nem vesztik el a labdát? lehet kicsit furán fogalmaztál, nem jött át elsőre 😊JSanyo
az NB2 baja, hogy feltételezett DPI utáni INT esetén a támadóknak az a legjobb megoldás ha tarkóra tett kézzel lefekszenek a földre, úgy tuti nem lesz utána részükről még egy szabálytalanság és jöhetnek a szabálytalanság helyéről.
Szóval a szabályváltoztatási javaslata az lenne, hogy ilyen esetben fújják le a játékot, hiszen a turnovert tuti nem kéri a támadócsapat, a DPI-t meg igen.Höri
és akkor a zászlót dobó bíró azonnal fújná le az akciót? vagy ha DPI után catch/TD lesz akkor nem fújja le, csak ha incomplete/INT lett? elég nehéz elképzelni 😊

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a támadó csapatot miért érinti hátrányosan, hogy nem vesztik el a labdát? lehet kicsit furán fogalmaztál, nem jött át elsőre 😊JSanyo
az NB2 baja, hogy feltételezett DPI utáni INT esetén a támadóknak az a legjobb megoldás ha tarkóra tett kézzel lefekszenek a földre, úgy tuti nem lesz utána részükről még egy szabálytalanság és jöhetnek a szabálytalanság helyéről.
Szóval a szabályváltoztatási javaslata az lenne, hogy ilyen esetben fújják le a játékot, hiszen a turnovert tuti nem kéri a támadócsapat, a DPI-t meg igen.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Magyarázatot kérek:
DET-ATL meccs, DPI röpül a sárga, emiatt viszont INT-et dob az irányító, majd jönnek vissza a védők, miközben az eddig támadó játékos csapat szabálytalankodik, bünti kioltja egymást újra a játék. A probléma, hogy így a támadó csapatot hátrányosan érintette. Miért nem lehet azt mondani, hogy akkor DPI és egy yardról jön a támadó csapat, ami utána történt kuka???
Illetve olvasom, hogy a delay of game miatt is sokan dühöngenek, lehet jogosan.NB2
az idei szabálykönyvet nem nyitja meg valamiért, a tavalyiban találtam egy ilyet, ami szerintem passzol:
If the team last in possession does not have “clean hands” when it establishes possession, the penalties offset, and the down is replayed at the previous spot.2013 NFL Rule Book Rule 14, Section 5, Article 2
a támadó csapatot miért érinti hátrányosan, hogy nem vesztik el a labdát? lehet kicsit furán fogalmaztál, nem jött át elsőre 😊

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mondjuk én eleve azzal sem értek egyet, hogy a matchupokról szól az NFL.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
értem én, hogy az NFL a matchupokról szól, de Janikowski vagy Peppers split endként azért kicsit erős, nem? 😊

 giant.gfycat.com/BlondGenuineHamadryad.gif
 www.packers.com/media-center/videos/LB-Julius-Peppers-lines-up-at-wide-receiver/1c0b9b45-60a8-4b59-a31e-5386fdf3cce5


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
főleg a végeredményeket emelném ki
Höri
Ez valami Kirgiz nyelven van, vagy mi?😀Vrijbloed
.ru
Csak fordítóknak
TY Gilton!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
főleg a végeredményeket emelném ki
Höri
Ez valami Kirgiz nyelven van, vagy mi?😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
főleg a végeredményeket emelném ki

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Magyarázatot kérek:
DET-ATL meccs, DPI röpül a sárga, emiatt viszont INT-et dob az irányító, majd jönnek vissza a védők, miközben az eddig támadó játékos csapat szabálytalankodik, bünti kioltja egymást újra a játék. A probléma, hogy így a támadó csapatot hátrányosan érintette. Miért nem lehet azt mondani, hogy akkor DPI és egy yardról jön a támadó csapat, ami utána történt kuka???
Illetve olvasom, hogy a delay of game miatt is sokan dühöngenek, lehet jogosan.NB2
ezt a bírók se értik.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Magyarázatot kérek:
DET-ATL meccs, DPI röpül a sárga, emiatt viszont INT-et dob az irányító, majd jönnek vissza a védők, miközben az eddig támadó játékos csapat szabálytalankodik, bünti kioltja egymást újra a játék. A probléma, hogy így a támadó csapatot hátrányosan érintette. Miért nem lehet azt mondani, hogy akkor DPI és egy yardról jön a támadó csapat, ami utána történt kuka???
Illetve olvasom, hogy a delay of game miatt is sokan dühöngenek, lehet jogosan.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Mondjuk a meccsen történt vizsgálat ki tudja mit jelent. Nem hiszem hogy volt egy kemping komputertomográf náluk.ulpianus
mer azzalse mentek volna semmire
 www.momsteam.com/health-safety/ct-or-mri-usually-normal-after-concussion-but-recommended-in-some-circumstances


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezek szerint így sem ütött.ulpianus
Addae ütött:  dailysnark.com/chargers-cb-jahleel-addae-knocked-twice-walks-around-like-hes-drunk-video/

Amúgy legyek már on: kemény, hogy a meccsen visszaküldték, és elvileg azért, mert átment a vizsgálaton. Csak másnapi vizsgálatok derítették ki, hogy agyrázkódott. Pedig elég evidens jelei voltak, mindkét esetben. Elgondolkodtató.szaba
A Lionsban az RT Waddle járt ugyanígy.
Igaz ott csak egy play volt hátra a meccsből.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mondjuk a meccsen történt vizsgálat ki tudja mit jelent. Nem hiszem hogy volt egy kemping komputertomográf náluk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ezek szerint így sem ütött.ulpianus
Addae ütött:  dailysnark.com/chargers-cb-jahleel-addae-knocked-twice-walks-around-like-hes-drunk-video/

Amúgy legyek már on: kemény, hogy a meccsen visszaküldték, és elvileg azért, mert átment a vizsgálaton. Csak másnapi vizsgálatok derítették ki, hogy agyrázkódott. Pedig elég evidens jelei voltak, mindkét esetben. Elgondolkodtató.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezek szerint így sem ütött.


Állat vagyok, ami enni kér...