NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
Természetesen ezek is nagy játéknak számítanak (bevallom a TFL statisztikákat nem figyeltem), azonban egy INT vagy egy FF jobban befolyásolja a meccset. Mondom Mack is kíváló játékos, de szerintem Telvin nagyobb playmaker és tegyük hozzá, hogy ezeket a számokat úgy hozta össze, hogy kb fele annyit volt pályán eddig, mint Mack.Shilkor
e szempontrendszer szerint DeAngelo Hall jobb, mint Nnamdi Asomugha (úgy véve, hogy mindkettő a zeniten).

Mike Pettine called Khalil Mack the reason Cleveland couldn't rush the ball on Sunday. ---- nem playmaker, csak éppenséggel az ellenfelek nem tudnak az oldalára futni.

Shilkor Telvinel kompenzálta, hogy kihagyta Lindert (Bowankot) vagy Allen Robinsont az offensből. 😀😀iktriad
Allen Hurns!

choose life
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
De ő is jó. Sokat gondolkoztam közte és Telvin Smith között és a több nagy játék döntött nálam Smith mellett.Shilkor
ez mind nagy játék:

tackle for loss leaders

1. Lavonte David - 14
2. Khalil Mack (+3 másik) - 10

vagy nem? a QB hit meg a hurry nem számít nagy játéknak, csak a sack, meg a többi amire fantasyban pont jár? szerintem az sokkal többet ér, hogyha valaki konzisztensen képes jól játszani annál, ha néha a kezébe esik egy interception, vagy megcsinál egy coverage sacket.deyell
Természetesen ezek is nagy játéknak számítanak (bevallom a TFL statisztikákat nem figyeltem), azonban egy INT vagy egy FF jobban befolyásolja a meccset. Mondom Mack is kíváló játékos, de szerintem Telvin nagyobb playmaker és tegyük hozzá, hogy ezeket a számokat úgy hozta össze, hogy kb fele annyit volt pályán eddig, mint Mack.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De ő is jó. Sokat gondolkoztam közte és Telvin Smith között és a több nagy játék döntött nálam Smith mellett.Shilkor
ez mind nagy játék:

tackle for loss leaders

1. Lavonte David - 14
2. Khalil Mack (+3 másik) - 10

vagy nem? a QB hit meg a hurry nem számít nagy játéknak, csak a sack, meg a többi amire fantasyban pont jár? szerintem az sokkal többet ér, hogyha valaki konzisztensen képes jól játszani annál, ha néha a kezébe esik egy interception, vagy megcsinál egy coverage sacket.deyell
Shilkor Telvinel kompenzálta, hogy kihagyta Lindert (Bowankot) vagy Allen Robinsont az offensből. 😀😀
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
De ő is jó. Sokat gondolkoztam közte és Telvin Smith között és a több nagy játék döntött nálam Smith mellett.Shilkor
ez mind nagy játék:

tackle for loss leaders

1. Lavonte David - 14
2. Khalil Mack (+3 másik) - 10

vagy nem? a QB hit meg a hurry nem számít nagy játéknak, csak a sack, meg a többi amire fantasyban pont jár? szerintem az sokkal többet ér, hogyha valaki konzisztensen képes jól játszani annál, ha néha a kezébe esik egy interception, vagy megcsinál egy coverage sacket.

choose life
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Így az alapszakasz felénél idén is csináltam egy all-rookie teamet:

QB: Derek Carr (OAK)
RB: Branden Oliver (SD), Jerick McKinnon (MIN)
WR: Kelvin Benjamin (CAR), Sammy Watkins (BUF)
TE: Jace Amaro (NYJ)
OT: Taylor Lewan (TEN), Ja'Wuan James (MIA)
OG: Joel Bitonio (CLE), Zack Martin (DAL)
C: Corey Linsley (GB)

DE: Zach Kerr (IND), Kony Ealy (CAR)
DT: Aaron Donald (STL), Ego Ferguson (CHI)
ILB: C.J. Mosley (BAL)
OLB: Anthony Barr (MIN), Telvin Smith (JAX)
CB: Kyle Fuller (CHI), Bashaud Breeland (WAS)
S: Ha Ha Clinton-Dix (GB), Deone Bucannon (ARI)

K: Chandler Catanzaro (ARI)
P: Pat O'Donnell (CHI)
KR: Jarvis Landry (MIA)
PR: Philly Brown (CAR)Shilkor
tehát Mack nem elég jó? 😕deyell
De ő is jó. Sokat gondolkoztam közte és Telvin Smith között és a több nagy játék döntött nálam Smith mellett.
Szerk: Sőt még azon is gondolkodtam, hogy beírom Macket vagy Barrt valamelyik DE helyére, mert ott nagyon nincs komoly teljesítmény eddig...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
Így az alapszakasz felénél idén is csináltam egy all-rookie teamet:

QB: Derek Carr (OAK)
RB: Branden Oliver (SD), Jerick McKinnon (MIN)
WR: Kelvin Benjamin (CAR), Sammy Watkins (BUF)
TE: Jace Amaro (NYJ)
OT: Taylor Lewan (TEN), Ja'Wuan James (MIA)
OG: Joel Bitonio (CLE), Zack Martin (DAL)
C: Corey Linsley (GB)

DE: Zach Kerr (IND), Kony Ealy (CAR)
DT: Aaron Donald (STL), Ego Ferguson (CHI)
ILB: C.J. Mosley (BAL)
OLB: Anthony Barr (MIN), Telvin Smith (JAX)
CB: Kyle Fuller (CHI), Bashaud Breeland (WAS)
S: Ha Ha Clinton-Dix (GB), Deone Bucannon (ARI)

K: Chandler Catanzaro (ARI)
P: Pat O'Donnell (CHI)
KR: Jarvis Landry (MIA)
PR: Philly Brown (CAR)Shilkor
tehát Mack nem elég jó? 😕

choose life
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Így az alapszakasz felénél idén is csináltam egy all-rookie teamet:

QB: Derek Carr (OAK)
RB: Branden Oliver (SD), Jerick McKinnon (MIN)
WR: Kelvin Benjamin (CAR), Sammy Watkins (BUF)
TE: Jace Amaro (NYJ)
OT: Taylor Lewan (TEN), Ja'Wuan James (MIA)
OG: Joel Bitonio (CLE), Zack Martin (DAL)
C: Corey Linsley (GB)

DE: Zach Kerr (IND), Kony Ealy (CAR)
DT: Aaron Donald (STL), Ego Ferguson (CHI)
ILB: C.J. Mosley (BAL)
OLB: Anthony Barr (MIN), Telvin Smith (JAX)
CB: Kyle Fuller (CHI), Bashaud Breeland (WAS)
S: Ha Ha Clinton-Dix (GB), Deone Bucannon (ARI)

K: Chandler Catanzaro (ARI)
P: Pat O'Donnell (CHI)
KR: Jarvis Landry (MIA)
PR: Philly Brown (CAR)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
2013 és 16 között vallatunk évi 1 londoni meccset.iktriad
tökéletes freudi elszólás, nekem is az a szó jut eszembe a jax meccseirőlbaggio
Nocsak, mikor néztél te utoljára Jags meccset?iktriad
szerinted nem érdekel Shoelace vagy Marqise Lee karrierje? 😊 pláne hogy rohadt büszke vagyok magamra, mert Denard Robinsonról már michigani junior évében megmondtam, hogy a profik között RB lesz, csak sajnos nem tudom visszakeresni ezeket a kommenteket, hogy bizonyítani tudjam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.gaben
Azt lehet tudni, h melyik az a 6 csapat, aki jön?Lucifer
Amennyire tudom a Jaguars jön. Emlegetik még a Bills, Chiefs, Eagles gárdáit. Viszont még idén eldől minden.gaben
A Jags gyakori vendég Londonban 😊 Oké, kösziLucifer
2013 és 16 között vallatunk évi 1 londoni meccset.iktriad
tökéletes freudi elszólás, nekem is az a szó jut eszembe a jax meccseirőlbaggio
Nocsak, mikor néztél te utoljára Jags meccset?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.gaben
Azt lehet tudni, h melyik az a 6 csapat, aki jön?Lucifer
Amennyire tudom a Jaguars jön. Emlegetik még a Bills, Chiefs, Eagles gárdáit. Viszont még idén eldől minden.gaben
A Jags gyakori vendég Londonban 😊 Oké, kösziLucifer
2013 és 16 között vallatunk évi 1 londoni meccset.iktriad
tökéletes freudi elszólás, nekem is az a szó jut eszembe a jax meccseiről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.gaben
Azt lehet tudni, h melyik az a 6 csapat, aki jön?Lucifer
Amennyire tudom a Jaguars jön. Emlegetik még a Bills, Chiefs, Eagles gárdáit. Viszont még idén eldől minden.gaben
A Jags gyakori vendég Londonban 😊 Oké, kösziLucifer
2013 és 16 között vállaltunk évi 1 londoni meccset.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.gaben
Azt lehet tudni, h melyik az a 6 csapat, aki jön?Lucifer
Amennyire tudom a Jaguars jön. Emlegetik még a Bills, Chiefs, Eagles gárdáit. Viszont még idén eldől minden.gaben
A Jags gyakori vendég Londonban 😊 Oké, köszi

GO JETS!!!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.gaben
Azt lehet tudni, h melyik az a 6 csapat, aki jön?Lucifer
Amennyire tudom a Jaguars jön. Emlegetik még a Bills, Chiefs, Eagles gárdáit. Viszont még idén eldől minden.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.

A 2014-eshez hasonlóan a 2015-ös International Series is 3 mérkőzéses lesz az NFL-ben. Bár egy ideig tartotta magát, hogy az idei hárommal ellentétben jövőre már öt alapszakaszbeli összecsapást rendez London, de a rögbi-világbajnokság keresztülhúzta a számításokat. A 2015-ös tornának ugyanis Twickenham és az Olimpiai Stadion mellett a Wembley lesz a házigazdája, és szeptember 20-án, valamint 27-én biztosan otthont ad egy-egy rögbis randevúnak. (Maga a vb egyébként szeptember 18. és október 31. között zajlik, ez az időszak lenne az NFL fő célpontja is.)
„Jövőre is három meccsnek adunk otthont, és úgy tűnik, ezek közül kettő egymást követő hétvégén lesz, hogy tesztelhessük az itteni szurkolói bázist. A rögbi-világbajnokság néhány logisztikai gondja miatt nem tudunk négy vagy öt találkozót vállalni” – mondta Alistair Kirkwood, az NFL brit kirendeltségének igazgatója.

Sport TVgaben
Azt lehet tudni, h melyik az a 6 csapat, aki jön?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 348
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.

A 2014-eshez hasonlóan a 2015-ös International Series is 3 mérkőzéses lesz az NFL-ben. Bár egy ideig tartotta magát, hogy az idei hárommal ellentétben jövőre már öt alapszakaszbeli összecsapást rendez London, de a rögbi-világbajnokság keresztülhúzta a számításokat. A 2015-ös tornának ugyanis Twickenham és az Olimpiai Stadion mellett a Wembley lesz a házigazdája, és szeptember 20-án, valamint 27-én biztosan otthont ad egy-egy rögbis randevúnak. (Maga a vb egyébként szeptember 18. és október 31. között zajlik, ez az időszak lenne az NFL fő célpontja is.)
„Jövőre is három meccsnek adunk otthont, és úgy tűnik, ezek közül kettő egymást követő hétvégén lesz, hogy tesztelhessük az itteni szurkolói bázist. A rögbi-világbajnokság néhány logisztikai gondja miatt nem tudunk négy vagy öt találkozót vállalni” – mondta Alistair Kirkwood, az NFL brit kirendeltségének igazgatója.

Sport TVgaben
sok más európai országban is telt ház lenne, ha a szándék meglenne, de vlsz, mint púp a hátukra úgy kellenek a 'kiruccanások'...(a csapatoknak)
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
London jövőre is 3 mérkőzést rendez az NFL alapszakaszában.

A 2014-eshez hasonlóan a 2015-ös International Series is 3 mérkőzéses lesz az NFL-ben. Bár egy ideig tartotta magát, hogy az idei hárommal ellentétben jövőre már öt alapszakaszbeli összecsapást rendez London, de a rögbi-világbajnokság keresztülhúzta a számításokat. A 2015-ös tornának ugyanis Twickenham és az Olimpiai Stadion mellett a Wembley lesz a házigazdája, és szeptember 20-án, valamint 27-én biztosan otthont ad egy-egy rögbis randevúnak. (Maga a vb egyébként szeptember 18. és október 31. között zajlik, ez az időszak lenne az NFL fő célpontja is.)
„Jövőre is három meccsnek adunk otthont, és úgy tűnik, ezek közül kettő egymást követő hétvégén lesz, hogy tesztelhessük az itteni szurkolói bázist. A rögbi-világbajnokság néhány logisztikai gondja miatt nem tudunk négy vagy öt találkozót vállalni” – mondta Alistair Kirkwood, az NFL brit kirendeltségének igazgatója.

Sport TV

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Így már persze érthető a dolog. Köszi 😊vandeminek
Fontos, hogy a 10 másodperc lepörgetése csak akkor lehetséges, ha a "szabálytalanság állította meg az órát". (pl. a false start miatt meg kell állítani mindent, míg egy offside/holding/stb miatt továbbengedik a játékot, így nem a szabálytalanság miatt állt meg a meccs órája)

Itt ugye egy incomplete pass (spike) után volt a szabálytalanság, vagyis az óra állt! Tehát a lepörgetésre nem is volt lehetőség.
több mint 9 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Az AFC állása elég durva, csak 4 csapatnak van negatív mérlege, és 11-nek pozitív. (Texans 4/4)
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Egyébként, ha már az az INT-es kioltós dolog szóbajött én ahhoz azt tenném hozzá, hogy ezzel a döntéssel nem volt baj, mert a personal foult azt fújni kell ilyenkor is, mert sérülés veszélyes dolgokat mindig büntetni kell, de láttam én már offside-ból következő holdingot, amelyek egymást oltották ki (ugye a védő előnyben volt így a támadófal tagja csak holdinggal tudta megvédeni az irányítóját), na azzal már komolyabb problémám van. 😉 Olyankor a holdingot nem kéne büntetni, mert egyik a másikból következik.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Így már persze érthető a dolog. Köszi 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Delay of game röviden:
Section 6 Delay of Game
40-SECOND PLAY CLOCK
Article 1 It is a delay of the game if the ball is not put into play by a snap within 40 seconds after the start of the play clock. The play clock operator shall time the interval between plays upon signals from game officials. The 40-second interval starts when a play ends, unless Article 2 below applies.

....
BALL REMAINS DEAD
Article 4 If the ball is not put in play within the applicable period, the Back Judge shall blow his whistle for the foul, and the ball remains dead. See 14-6-Exc. 4.


Penalty: For delay of the game: Loss of five yards:
(a) from the succeeding spot if it occurs between downs. The ball remains dead;



vandeminek, deyell:
ha jól értelmezem, a 10 mp lepörgetés akkor van, ha a csapatnak már nincs időkérése, de időkérés lenne a 'bünti', pl sérülésnél vagy time conserving miatt 4-5-4, 4-7-1nél van leírva. előző playben spike volt, így egyik sem húzható rá

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).vandeminek

az a -10 másodperc a delay szabálytalanságra pont nem vonatkozik valahogy.deyell
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).vandeminek

az a -10 másodperc a delay szabálytalanságra pont nem vonatkozik valahogy.deyell
Na ezért írtam, hogy elvileg. Mondjuk akkor már az is érdekes, hogy más esetekre miért érvényes az óra lepörgetése?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).vandeminek

az a -10 másodperc a delay szabálytalanságra pont nem vonatkozik valahogy.

choose life
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛Dexxter Tailor
Plusz elvileg az is a szabály része, hogy ha már nincs időkérésük, akkor szabálytalanság esetén 10 másodpercet lepörgetnek az órából ilyenkor. Nem emlékszek pontosan erre, de volt már rá példa, hogy így lett vége egy mérkőzésnek (azt hiszem idén egy Bucs meccsnek).

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 247 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mondjuk érdekes hogy ezen pörögnek sokan, amikor ebből ígyis-úgyis TD lett, de a vége szerintem fontosabb kérdés mért nem fujták le a meccset...Toca
Mert delay of game volt, ami 5 yard bünti. Majd JSanyo kolléga remélem bemásolja az ide vonatkozó szabályt, én nem tudom Londonból😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!