NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én meg azt nem értem, mikor Tebow szabad, ki és miért akar draftolni QBt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nem is értelek igazából, akkor úgy kellene kinéznie a draftnak, hogy 1/1-től 1/28-ig kihúzzák az összes draftolható QB-t, utána meg az összes LT-t, aztán posztonkénti fontossági sorrendben haladnak? 😊 Nyilván nem lehet tudni hogy ki lesz előre HoF meg ki lesz bust, de azért véleményük lehet a csapatoknak, sőt dollárrengetegeket költenek scoutokra hogy eldöntsék egy játékos értékét. 1/1-re akkor szerinted mindenképp QB-t kell vinnie egy QB hiányos csapatnak, függetlenül attól hogy ki az?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Nade ha most lenne a Wilzon-draft, ki hagyná lecsorogni a harmadik körig? Az idei anyag jó, ugye ezt nyomja mindenki, persze Klóni is jó, lefordítom Sobri kérdését, mennyivel van beljebb az a csapat, aki birtokolja SuperMariót? Fizetnek neki annyit, mint egy hátvédnek? Az ő fizuja abszolút skálán hoz annyit, mint egy jó QB? 1/3-on, atyaég Hennával meg Gábbörtel a keretben mi a zsákon lehet gondolkodni? Vagy akkora a szmókszkrín, hogy Ik is eltéved a ködbe? Vagy viszik a báhócot, mer vele meglesz jövőre a 1/1? A szart, kell adni egy második karikát Szancsezér, azt ezvansrácok...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
De nincsenek eleve elrendelt jövők, pont a draftolókon, a csapatokon múlik, hogy lesz e egy hatodik körös QB Hof-tag, vagy egy 1/1 bust.
Sobri Jóska
Lényeg, hogy a játékoson nem múlik😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Szerintem pontosan érti, csak Te magyarázod félre. Ha egy csapat úgy gondolja, hogy az első körben húzott QB nem hozna akkora "hasznot" a 2. körös QB-val szemben, mintha helyette behúznak egy domináns DE-t, és mellette a 2. körös QB-t, akkor szerintük ez a legnagyobb plusz EV. Szerintem minden csapat úgy draftol hogy a SZERINTÜK legnagyobb plusz EV-t hozzák ki, függetlenül attól hogy szerinted az első körben húzni QB-t a legjobb scenario.
Pl. a Seahawks 2012-ben 1/15-re behúzta volna Weedent a Te elméleted szerint, mert az hozza a legnagyobb javulást. Ehelyett Ők behúzták Irvint, Ő mondjuk nem nagyon vált be, de a 2. körben egy Wagnert is, a harmadikban meg vittek egy QB-t bizonyos Russell Wilson személyében. Kérdés hogy hogy állnának most Weedennel. SB-t nyertek volna? Ha nem akkor melyik is a jobb EV? 😊
Vagy most akkor minden csapat hülye, mert hagyták a 2. körbe csúzni az előzőleg 1/1-nek jósolt Geno Smitht?
Remélem nem értettem félre semmit, és elnézést ha az EV rövidítést nem szakszerűen használtam volna.
Rataxes
Ez akkor lenne igaz, ha már most tudni lehetne melyik QB lesz Weeden és melyik Wilson.
De nincsenek eleve elrendelt jövők, pont a draftolókon, a csapatokon múlik, hogy lesz e egy hatodik körös QB Hof-tag, vagy egy 1/1 bust.
Aki nem bízik magában annyira, hogy egy 1/3-ból megleli a franchise QB-ját, az miért lelné meg második körben?
És ha az állását féltve vállalja a kritikát ezért a döntéséért, akkor az bizony nálam kishitű.
És nem is mondtam mást.
Utólag meg lehet állapítani a 2000-es draftról, hogy ki miként döntött, de előre a 2014-esről lehetetlen, hogy mi lenne a legjobb szcenárió.
A vállalt kockázat/nyereség arány határozza meg, hogy egy döntés prognosztizálhatóan veszteségminimalizálós, vagy nyereségmaximalizálós.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem érted.
Nincs most még se Taylor, se Pennington.
Csak lehetőségek vannak, amiket az adot team tud jól/rosszul felhasználni, kiaknázni.
Valamint ha egy potentát nem az alapján hoz döntést, hogy mi a leginkább plusz EV, hanem már eleve a veszteséget akarja minimalizálni, az azt jelenti, hogy kishitű (defetista).
Nem bízik magában, a választásában, a jövőre gyakorolt hatásában, és még sorolhatnám.
Hívhatjuk megfontoltnak, csak éppen itt nincs mit megfontolni, hiszen a jövő nem egy már meglévő valami, amit meg kell próbálni eltalálni. (Ha így lenne, lehetne igaza, kiderülhetne.) De a jövő egy képlékeny valami, amit pont a döntéseivel, cselekedeteivel ő alakít.
És az kishitű hozzáállás, hogy a legkisebb kockázatot vállalja a legkisebb várható haszonért.Sobri Jóska
Ha az egyik játékos egy prémium poszton az utóbbi idők legjobb prospectje, míg a legfontosabb poszton csak "jó" játékost tudsz, akkor miért kishitű, ha az A opció mellett dönt valaki? Az egy logikus döntés. Ha draftolhatsz egy gamechangert(ami Clowneyból lehet), egy "jó" QB helyett, akihez hasonlót talán elvihetsz a 2. körben is, az miért utal kishitűségre?
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem pontosan érti, csak Te magyarázod félre. Ha egy csapat úgy gondolja, hogy az első körben húzott QB nem hozna akkora "hasznot" a 2. körös QB-val szemben, mintha helyette behúznak egy domináns DE-t, és mellette a 2. körös QB-t, akkor szerintük ez a legnagyobb plusz EV. Szerintem minden csapat úgy draftol hogy a SZERINTÜK legnagyobb plusz EV-t hozzák ki, függetlenül attól hogy szerinted az első körben húzni QB-t a legjobb scenario.
Pl. a Seahawks 2012-ben 1/15-re behúzta volna Weedent a Te elméleted szerint, mert az hozza a legnagyobb javulást. Ehelyett Ők behúzták Irvint, Ő mondjuk nem nagyon vált be, de a 2. körben egy Wagnert is, a harmadikban meg vittek egy QB-t bizonyos Russell Wilson személyében. Kérdés hogy hogy állnának most Weedennel. SB-t nyertek volna? Ha nem akkor melyik is a jobb EV? 😊
Vagy most akkor minden csapat hülye, mert hagyták a 2. körbe csúzni az előzőleg 1/1-nek jósolt Geno Smitht?
Remélem nem értettem félre semmit, és elnézést ha az EV rövidítést nem szakszerűen használtam volna.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Kábé annyi, hogy ha ég a házam és koszos a körmöm, én az elöbbivel kezdem a problémáim megoldását.
Egy 1/3-as QB sokkal többet tud hozzátenni egy csapathoz, mint egy 1/1-es nem-QB. Pláne egy QB needes csapathoz. Valamint nézd meg a liga mondjuk 10 legdominánsabb passrusherét hol húzták, és a 10 legdominánsabb QB-ját.
Én amúgyis azt írtam, hogy a defetista hozzáállás ami kritizálandó, nem egy lehetséges draftkimenetel.Sobri Jóska
A neked defetista hozzáállás másnak megfontolt döntés. Ha nem akar 1/3ra QBt draftolni, az jelentheti, hogy nem akarja az állását olyan ember kezébe rakni, aki szerinte nem alkalmas a feladatra. Bocsi, de ez teljesen érthető logika. Akkor inkább még egy évig építi a csapatot és a támadóalakulatot, draftol mellé egy QBt a második körben, megnézi mire képes az illető idén, és ha nem válik be/nem tűnik úgy, hogy lehet rá alapozni, akkor jöhet a QB draft jövőre.

Plusz ha mondjuk teszem azt elvihetsz egy Lawrence Taylor kaliberű védőt, míg a mostani QBk között mondjuk a legjobb irányítóból max egy Chad Pennington lesz, akkor utólag irtó hülyének fogsz tűnni, hogy a B opciót választottad.iktriad
Nem érted.
Nincs most még se Taylor, se Pennington.
Csak lehetőségek vannak, amiket az adott team tud jól/rosszul felhasználni, kiaknázni.
Valamint ha egy potentát nem az alapján hoz döntést, hogy mi a leginkább plusz EV, hanem már eleve a veszteséget akarja minimalizálni, az azt jelenti, hogy kishitű (defetista).
Nem bízik magában, a választásában, a jövőre gyakorolt hatásában, és még sorolhatnám.
Hívhatjuk megfontoltnak, csak éppen itt nincs mit megfontolni, hiszen a jövő nem egy már meglévő valami, amit meg kell próbálni eltalálni. (Ha így lenne, lehetne igaza, kiderülhetne.) De a jövő egy képlékeny valami, amit pont a döntéseivel, cselekedeteivel ő alakít.
És az kishitű hozzáállás, hogy a legkisebb kockázatot vállalja a legkisebb várható haszonért.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lehet butaságnak tartjátok, de nálam Fales a QB-k között az úgymond a titkos favorit, aztán kérdés mennyi lehetőséget kap és azzal hogyan él.dande
shawnka mindjárt pajzsra emel


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kábé annyi, hogy ha ég a házam és koszos a körmöm, én az elöbbivel kezdem a problémáim megoldását.
Egy 1/3-as QB sokkal többet tud hozzátenni egy csapathoz, mint egy 1/1-es nem-QB. Pláne egy QB needes csapathoz. Valamint nézd meg a liga mondjuk 10 legdominánsabb passrusherét hol húzták, és a 10 legdominánsabb QB-ját.
Én amúgyis azt írtam, hogy a defetista hozzáállás ami kritizálandó, nem egy lehetséges draftkimenetel.Sobri Jóska
A neked defetista hozzáállás másnak megfontolt döntés. Ha nem akar 1/3ra QBt draftolni, az jelentheti, hogy nem akarja az állását olyan ember kezébe rakni, aki szerinte nem alkalmas a feladatra. Bocsi, de ez teljesen érthető logika. Akkor inkább még egy évig építi a csapatot és a támadóalakulatot, draftol mellé egy QBt a második körben, megnézi mire képes az illető idén, és ha nem válik be/nem tűnik úgy, hogy lehet rá alapozni, akkor jöhet a QB draft jövőre.iktriad
Jagsnak úgyis mindegy, amennyi lyuk van a posztokon, 2-3 év mire mindet átlagos szintre felhozzák.ano92
Pontosan, ez egy minimum 3 éves építkezés az alapoktól. És ezzel tisztában van Shao, Caldwell és Bradley és mindenki más is, aki oda is figyel arra, hogy mi történt a házunk táján a közelmúltban.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kábé annyi, hogy ha ég a házam és koszos a körmöm, én az elöbbivel kezdem a problémáim megoldását.
Egy 1/3-as QB sokkal többet tud hozzátenni egy csapathoz, mint egy 1/1-es nem-QB. Pláne egy QB needes csapathoz. Valamint nézd meg a liga mondjuk 10 legdominánsabb passrusherét hol húzták, és a 10 legdominánsabb QB-ját.
Én amúgyis azt írtam, hogy a defetista hozzáállás ami kritizálandó, nem egy lehetséges draftkimenetel.Sobri Jóska
A neked defetista hozzáállás másnak megfontolt döntés. Ha nem akar 1/3ra QBt draftolni, az jelentheti, hogy nem akarja az állását olyan ember kezébe rakni, aki szerinte nem alkalmas a feladatra. Bocsi, de ez teljesen érthető logika. Akkor inkább még egy évig építi a csapatot és a támadóalakulatot, draftol mellé egy QBt a második körben, megnézi mire képes az illető idén, és ha nem válik be/nem tűnik úgy, hogy lehet rá alapozni, akkor jöhet a QB draft jövőre.iktriad
Jagsnak úgyis mindegy, amennyi lyuk van a posztokon, 2-3 év mire mindet átlagos szintre felhozzák.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kábé annyi, hogy ha ég a házam és koszos a körmöm, én az elöbbivel kezdem a problémáim megoldását.
Egy 1/3-as QB sokkal többet tud hozzátenni egy csapathoz, mint egy 1/1-es nem-QB. Pláne egy QB needes csapathoz. Valamint nézd meg a liga mondjuk 10 legdominánsabb passrusherét hol húzták, és a 10 legdominánsabb QB-ját.
Én amúgyis azt írtam, hogy a defetista hozzáállás ami kritizálandó, nem egy lehetséges draftkimenetel.Sobri Jóska
A neked defetista hozzáállás másnak megfontolt döntés. Ha nem akar 1/3ra QBt draftolni, az jelentheti, hogy nem akarja az állását olyan ember kezébe rakni, aki szerinte nem alkalmas a feladatra. Bocsi, de ez teljesen érthető logika. Akkor inkább még egy évig építi a csapatot és a támadóalakulatot, draftol mellé egy QBt a második körben, megnézi mire képes az illető idén, és ha nem válik be/nem tűnik úgy, hogy lehet rá alapozni, akkor jöhet a QB draft jövőre.

Plusz ha mondjuk teszem azt elvihetsz egy Lawrence Taylor kaliberű védőt, míg a mostani QBk között mondjuk a legjobb irányítóból max egy Chad Pennington lesz, akkor utólag irtó hülyének fogsz tűnni, hogy a B opciót választottad.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Azért ez nem egy tipikus győztes hozzáállás. Mondhatni eléggé defetista.
Parázni attól, hogy rosszat húz, és nem vállalni a kockázatát a sikernek/kudarcnak.
Pár évvel ezelött, az adott draft elött pl. Kaepernick volt az, akinél volt, aki még azon is csodálkozott előzetesen, ha egyáltalán a 7 körbe belefér. De volt aki behúzta, és bevált, mert foglalkoztak vele, építgették, dolgoztak vele.
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.
Egy ordas QB needes csapatnál, ebből a felhozatalból nem QB-t húzni annyira töketlen hozzáállás, mintha valaki direkt egy Trabantot választana egy rallyverseny elött, mondván, hogy nem kell neki Subaru, mert annyira jól azért nem tud vezetni, és Trabival nem lehet elszállni. Igaz, nyerni se.
Ha nem húztok 1/3-ra QB-t, azzal azt mondja a stáb, hogy "nem vagyunk alkalmasak egy fiatal, ügyes, reményteli srácot tanítani, képezni, beilleszteni a csapatba".
Ha meg ezt mondja egy stáb, az minek akar egyáltalán NFL csapatot gardírozni??Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nem fogunk idén QBt draftolni? Ha nem Qb lesz az 1. körös pickünk, akkor a 2. körös szinte biztosan az lesz. És őt is fel lehet készíteni az NFLre, miközben mondjuk behúzol még mellette egy Clowneyt, aki "csak" az elmúlt pár év toronymagasan legjobban legjobb pass rusher prospectje(ami kb a 2. vagy 3. legfontosabb poszt ma a futballban, a védelemben jelenleg az 1.).
Evvel a gondolkodásmóddal (Clowney 1/3, QB 2/7) mi a problémád?iktriad
Kábé annyi, hogy ha ég a házam és koszos a körmöm, én az elöbbivel kezdem a problémáim megoldását.
Egy 1/3-as QB sokkal többet tud hozzátenni egy csapathoz, mint egy 1/1-es nem-QB. Pláne egy QB needes csapathoz. Valamint nézd meg a liga mondjuk 10 legdominánsabb passrusherét hol húzták, és a 10 legdominánsabb QB-ját.
Én amúgyis azt írtam, hogy a defetista hozzáállás ami kritizálandó, nem egy lehetséges draftkimenetel.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet butaságnak tartjátok, de nálam Fales a QB-k között az úgymond a titkos favorit, aztán kérdés mennyi lehetőséget kap és azzal hogyan él.dande
Én bírom, de egyesek szerint a hosszú passzokkal komoly problémái vannak. Ha esetleg 2 QBt draftolunk, amire Shao Khan célzott már, akkor örülnék, ha ő lenne a 2. (De úgyis Stephen Morris lesz az, akit Fisch edzett Dí Júban egy darabig...).
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet butaságnak tartjátok, de nálam Fales a QB-k között az úgymond a titkos favorit, aztán kérdés mennyi lehetőséget kap és azzal hogyan él.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Evvel a gondolkodásmóddal (Clowney 1/3, QB 2/7) mi a problémád?iktriad
Már nem azért, de Sobrinak mivel nincs problémája?😀 Szvsz amúgy tényleg felesleges az első kör elején behúzni egy bohócot, ha a draftolt csapat stábja nincs megelégedve vele. Pláne ha pl ilyen játékost be tud húzni, mint Clowney.Asbee
😀Shilkor
szép nyelvünk van😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Evvel a gondolkodásmóddal (Clowney 1/3, QB 2/7) mi a problémád?iktriad
Már nem azért, de Sobrinak mivel nincs problémája?😀 Szvsz amúgy tényleg felesleges az első kör elején behúzni egy bohócot, ha a draftolt csapat stábja nincs megelégedve vele. Pláne ha pl ilyen játékost be tud húzni, mint Clowney.Asbee
😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Evvel a gondolkodásmóddal (Clowney 1/3, QB 2/7) mi a problémád?iktriad
Már nem azért, de Sobrinak mivel nincs problémája?😀 Szvsz amúgy tényleg felesleges az első kör elején behúzni egy bohócot, ha a draftolt csapat stábja nincs megelégedve vele. Pláne ha pl ilyen játékost be tud húzni, mint Clowney.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ez nem egy tipikus győztes hozzáállás. Mondhatni eléggé defetista.
Parázni attól, hogy rosszat húz, és nem vállalni a kockázatát a sikernek/kudarcnak.
Pár évvel ezelött, az adott draft elött pl. Kaepernick volt az, akinél volt, aki még azon is csodálkozott előzetesen, ha egyáltalán a 7 körbe belefér. De volt aki behúzta, és bevált, mert foglalkoztak vele, építgették, dolgoztak vele.
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.
Egy ordas QB needes csapatnál, ebből a felhozatalból nem QB-t húzni annyira töketlen hozzáállás, mintha valaki direkt egy Trabantot választana egy rallyverseny elött, mondván, hogy nem kell neki Subaru, mert annyira jól azért nem tud vezetni, és Trabival nem lehet elszállni. Igaz, nyerni se.
Ha nem húztok 1/3-ra QB-t, azzal azt mondja a stáb, hogy "nem vagyunk alkalmasak egy fiatal, ügyes, reményteli srácot tanítani, képezni, beilleszteni a csapatba".
Ha meg ezt mondja egy stáb, az minek akar egyáltalán NFL csapatot gardírozni??Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nem fogunk idén QBt draftolni? Ha nem Qb lesz az 1. körös pickünk, akkor a 2. körös szinte biztosan az lesz. És őt is fel lehet készíteni az NFLre, miközben mondjuk behúzol még mellette egy Clowneyt, aki "csak" az elmúlt pár év toronymagasan legjobban legjobb pass rusher prospectje(ami kb a 2. vagy 3. legfontosabb poszt ma a futballban, a védelemben jelenleg az 1.).
Evvel a gondolkodásmóddal (Clowney 1/3, QB 2/7) mi a problémád?
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Philadelphiában örülnének egy kétszeres SB irányítónak, bár Eagles játékosként szerintem még Montanának sem lenne gyűrűje...😀Asbee
3 Eliért és a 6 gyűrűjükért se adnánk oda Foles-t 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.Sobri Jóska
na azért ez nem így volt, Peyton nagy interception-király volt gyerökkorábanHöri
Míg Peytonnál a TD gén dominál és az INT gén recesszív. Addig Eli öcsinél ez fordítva van.ano92
Philadelphiában örülnének egy kétszeres SB irányítónak, bár Eagles játékosként szerintem még Montanának sem lenne gyűrűje...😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.Sobri Jóska
na azért ez nem így volt, Peyton nagy interception-király volt gyerökkorábanHöri
abszolút dislexiás lettem, mér olvasom, hogy gyökérkorában?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.Sobri Jóska
na azért ez nem így volt, Peyton nagy interception-király volt gyerökkorábanHöri
Míg Peytonnál a TD gén dominál és az INT gén recesszív. Addig Eli öcsinél ez fordítva van.ano92
Veszélyes terület, nehogy valaki felvesse a winner–choker kérdéskört 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.Sobri Jóska
na azért ez nem így volt, Peyton nagy interception-király volt gyerökkorábanHöri
Míg Peytonnál a TD gén dominál és az INT gén recesszív. Addig Eli öcsinél ez fordítva van.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Egy egyetemi irányító nem egy kész elem, mint egy Manning, hogy behúzod, berakod, és hozza amit tud.Sobri Jóska
na azért ez nem így volt, Peyton nagy interception-király volt gyerökkorábanHöri
Szerintem nem az újonc, hanem az Indianapolisból Denverbe költöző Manningre gondolt.