NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mert én ezt a Russell Wilson párhuzamot nem nagyon látom, amit sokan fújnak...Rolni
Nem vagy egyedül.DoM
Van 1-2 sántító párhuzam; pont ma olvastam, hogy Bortles ugyaebár olyan mint Luck, csak kevésbé atletikus és kevésbé kiforrott. Hát köszi 😊 8-)

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 588
Mert én ezt a Russell Wilson párhuzamot nem nagyon látom, amit sokan fújnak...Rolni
Nem vagy egyedül. A teljes Cosell cikk nem tudom, hol olvasható, de a rotoworld wire oldalán elég hosszú részlet van belüle:

Based on tape study, NFL Films' Greg Cosell believes Texas A&M QB Johnny Manziel faces long odds of success in the pros because his game is so reliant on "making plays outside of structure.

On tape, Cosell was taken aback by "how many balls (Manziel) does not throw to open receivers," and that he abandons the pocket even when he "does not need to." Opined Cosell, "I think it's very hard in the NFL to live on the edge when you don't need to. If you live on the edge too often, you will fall off the cliff, in my view, in the NFL." Cosell believes Manziel's tendency to move and/or abandon the pocket is not comparable to Russell Wilson's, who does it in a "structured" manner. "When it's third-and-six, and Russell Wilson sees he can run for eight yards and get a first down, he just runs for eight yards and gets out of bounds," Cosell explained. "There's a purpose to his movement. Now I'm interpreting Johnny Manziel on film, but quite frankly, when he moves I see a guy who moves, and then tries to figure it out. And I'm not sure that that works in the NFL."DoM
Cosell a Ross Tuckerrel közös podcastjében véleményezte az irányítókat:
 rosstucker.com/podcasts.html
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mert én ezt a Russell Wilson párhuzamot nem nagyon látom, amit sokan fújnak...Rolni
Nem vagy egyedül. A teljes Cosell cikk nem tudom, hol olvasható, de a rotoworld wire oldalán elég hosszú részlet van belüle:

Based on tape study, NFL Films' Greg Cosell believes Texas A&M QB Johnny Manziel faces long odds of success in the pros because his game is so reliant on "making plays outside of structure.

On tape, Cosell was taken aback by "how many balls (Manziel) does not throw to open receivers," and that he abandons the pocket even when he "does not need to." Opined Cosell, "I think it's very hard in the NFL to live on the edge when you don't need to. If you live on the edge too often, you will fall off the cliff, in my view, in the NFL." Cosell believes Manziel's tendency to move and/or abandon the pocket is not comparable to Russell Wilson's, who does it in a "structured" manner. "When it's third-and-six, and Russell Wilson sees he can run for eight yards and get a first down, he just runs for eight yards and gets out of bounds," Cosell explained. "There's a purpose to his movement. Now I'm interpreting Johnny Manziel on film, but quite frankly, when he moves I see a guy who moves, and then tries to figure it out. And I'm not sure that that works in the NFL."
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
thx

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...MarioAna
smokescreen.deyell
én is ezen a véleményen vagyok egyébként.
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...MarioAna
Kérdezem Tőled is, meg Bárkitől\Mindenkitől:

Ez annyira gáz? Én nem vagyok QB guru és baromira nem néztem elég videót róluk ahhoz, h komoly véleményt formáljak (Carr-ról összesen kettő meccset láttam...)
Segítsetek már egy kicsit!!

Én per pill azt látom, h mindkét QB körül rengeteg a kérdés és azért van pro érv is.
Ki a jobb és miért sztetek?
Rolni
én mint teljesen NCAA inkompetens elvakult szurkoló:

Manziel game-changer, minden eddigi nagy meccsén, rivaldafényben NAGYON jól játszott (kivétel LSU, de hát Baton Rouge az NCAA Century Link Field-je 😛)...szóval a nyomást nagyon jól kezeli, nem roppan össze mint pl Carr csinálta a Bowl meccsén ahogy Höri mondta podcastben.

"átlagos vagy alatti karerősség"
erről vitáztunk itt már rengeteget a topikban, hogy sokak szerint ELIT karereje van, míg én is csak inkább átlagost mondanék neki. Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a nézetemmel.

Carr-ból nem vagyok nagyon felkészült, viszont nálam Bortles sokkal inkább irányító alapanyag, mint ő. Valahogy nem varázsolt el, hogy a fellöbbölt 15-20yardos passzait lehúzták az elkapói TD-ért az NCAA alján tanyázó védelmek ellen, plusz a lábmunkája dobásoknál...gyakran nem áll bele, főleg a rövidebb dobásaiba (tudom tudom, van karerő, de ha rohan felé majd egy 270fontos védő akkor Weeden/Sanchez módra fogja dobálni az INT-eket ha erről nem szokik le.)
Ettől függetlenül még lehet jó QB, de nála nagyon system-fit szagot érzek, hogy valahol nagyon jó lehet, egy Jax-et vagy Oaklandet nem fog viszont megváltani (Bengalst PO-ba vinné valszeg, ha Andy is meg tudta tenni). Személyisége megnyerő az tény.

TOP5-ben Johnny Football vállalható, a hatalmas upside-ja miatt, de tényleg nem nagyon tudják még most sem átültetni ezt a scrambling QB dolgot az NFL-be, pedig ideje lenne (mit fogok kapni ezért 😀 )

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...MarioAna
smokescreen.

choose life
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem Carr ugyanolyan lesz az NFLben mint Ponder. nagyon rá elmékeztet.braxa88
És Jancsika?
Mert én ezt a Russell Wilson párhuzamot nem nagyon látom, amit sokan fújnak...Rolni
manziel nagy kérdés kb mindenkinek. és csak tippelnek felőle
sztem, remélem király lesz 😉
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
sztem Carr ugyanolyan lesz az NFLben mint Ponder. nagyon rá elmékeztet.braxa88
És Jancsika?
Mert én ezt a Russell Wilson párhuzamot nem nagyon látom, amit sokan fújnak...Rolni
Ő is harmadik körös lesz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
sztem Carr ugyanolyan lesz az NFLben mint Ponder. nagyon rá elmékeztet.braxa88
És Jancsika?
Mert én ezt a Russell Wilson párhuzamot nem nagyon látom, amit sokan fújnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem Carr ugyanolyan lesz az NFLben mint Ponder. nagyon rá elmékeztet.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...MarioAna
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...MarioAna
Kérdezem Tőled is, meg Bárkitől\Mindenkitől:

Ez annyira gáz? Én nem vagyok QB guru és baromira nem néztem elég videót róluk ahhoz, h komoly véleményt formáljak (Carr-ról összesen kettő meccset láttam...)
Segítsetek már egy kicsit!!

Én per pill azt látom, h mindkét QB körül rengeteg a kérdés és azért van pro érv is.
Ki a jobb és miért sztetek?

Nálam:
Manziel:
pro:
-atletikus, jól menekül, találékony, kreatív, jó visionnel fut és dob, küzd, csapattársait is lovalja, azt olvastam szépen fejlődött a zsebben 2012-ről 2013-ra
kontra:
-mérete és stílusa miatt sztem kinyírják NFLben, nem konzisztensen pontos, sokszor túlságosan egyedül akarja megoldani vagy lábon vagy akár karral (amikor feldobálja a labdát látszólag ész nélkül), ez előbbi miatt sztem nagyon komoly TO faktor\veszély a srác, off field, karakter gondok, átlagos vagy alatti karerősség


Carr:
pro:
- nagyon erős kar, atletikus, off field és karakter szempontból minta gyerek, ok méret, jó foci IQ, 2012ben pro-style offensben játszott asszem
kontra:
-vezeték neve, nyomást nem kezeli jól, ilenykor pánikol, pontatlan, rengeteg screen passza volt tavaly

Én 1\5nél egyiket sem szeretném igazán, mert nem látom bennük a Franchise QB-t, de nem értek hozzá...

Te\Ti miért és melyiket gondoljátok jobbnak és mennyivel?

Köszi
R

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...MarioAna
Én nem bánnám, csak 12-ig menjen ki legalább négy QB


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
elvileg a Cleveland és Oakland is hamarabb vinné Carrt, mint Manzielt 😀...

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Hétfőtől pro day-ek, itt a teljes menetrend:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/24458767/nfl-draft-pro-day-schedulevassadi
Hétfőn itt kezdünk: Ouachita Baptist

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 588
Hétfőtől pro day-ek, itt a teljes menetrend:
 www.cbssports.com/nfl/draft/nfl-draft-scout/24458767/nfl-draft-pro-day-schedule
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ez akkora örök igazság amadeus, mint, hogy nem baj ha öt centis a pöcsöd, csak legyen játékos.... 😀peach
nickel/slot pöcsulpianus
ezért goodell holnap küldi is a csekket
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ratának köszönhetően már legalább tudom, mi a tököm az a bbw 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
egy egész picit eltávolodtunk a drafttól...

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez akkora örök igazság amadeus, mint, hogy nem baj ha öt centis a pöcsöd, csak legyen játékos.... 😀peach
nickel/slot pöcs


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ez akkora örök igazság amadeus, mint, hogy nem baj ha öt centis a pöcsöd, csak legyen játékos.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Azt, hogy számomra defetista, kishitű hozzáállás nem QB-t draftolni 1/3-ra a Jax-nek 2014-ben.Sobri Jóska
(Lehet 5 ilyen is van, lehet csak 1, nem releváns)Sobri Jóska
Tényleg ez a végszó részemről: De, lényeg hogy pont ez releváns. Ha csak egy van, és az esetleg már kiment 1/3-ra, akkor nem defetista más posztra húzni. Ellentétek vannak a mondandódban 😊 Nem releváns ugyan hogy miért, de úgy van ahogy Te mondod 😊Rataxes
Mondjuk elmész egy buliba, ahol számodra csak egy tetszetős, dugható nő van.
Gondolom ha már ott vagy rápróbálkozol.
Számomra defetista hozzáállás lenne, ha azt mondanád nekem: "áááá, rá se gondolok, be se próbálom, vannak jobb pasik, akik úgyis elviszik elöttem" , és ezért már meg se próbálnád befűzni.
Persze, valóban elvihetik, de a hozzáállás megítélésében ez nem releváns.
Végül akár elviszik, akár nem, amikor a fenti mondatot mondod nekem kishitűséget lokalizálnék.
Ellentmondás nélkül.Sobri Jóska
Nincs ronda nő, csak kevés pia.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk elmész egy buliba, ahol számodra csak egy tetszetős, dugható nő van.
Gondolom ha már ott vagy rápróbálkozol.
Számomra defetista hozzáállás lenne, ha azt mondanád nekem: "áááá, rá se gondolok, be se próbálom, vannak jobb pasik, akik úgyis elviszik elöttem" , és ezért már meg se próbálnád befűzni.
Persze, valóban elvihetik, de a hozzáállás megítélésében ez nem releváns.
Végül akár elviszik, akár nem, amikor a fenti mondatot mondod nekem kishitűséget lokalizálnék.
Ellentmondás nélkül.Sobri Jóska
Rossz a példa, mert a buliban a nő nem kerül pénzbe, feltételezed, hogy még ott van és nem vitte el más, és úgy adod elő mintha nem lenne más szükségleted... Mondok egy hasonló párhuzamot: Kicsit éhesen otthon ülsz hajnali kettőkor, és rájössz hogy dughatnékod van. Felmész a rosszlanyok.hu-ra, de azt látod hogy ebben a napszakban csak 2 prostit lehet hívni Budapesten: a kedvencedet, aki viszont nem veszi fel, meg egy csúnya, dagadt BBW-t. Tegyük fel hogy Te eleve undorodsz a dagadt nőktől. Ennek ellenére fogod magad, elmész, és még fizetsz is az általad gusztustalannak ítélt kurtizánnak, csak azért mert dughatnékod van, vagy inkább megrendeled a kedvenc pizzádat hogy csillapítsd az éhséged, és a prostizást másnapra hagyod, amikor nagyobb kínálatból jobban megtérülhet a befektetett pénzed.
Rataxes
Mi a faszt olvasok 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Mondjuk elmész egy buliba, ahol számodra csak egy tetszetős, dugható nő van.
Gondolom ha már ott vagy rápróbálkozol.
Számomra defetista hozzáállás lenne, ha azt mondanád nekem: "áááá, rá se gondolok, be se próbálom, vannak jobb pasik, akik úgyis elviszik elöttem" , és ezért már meg se próbálnád befűzni.
Persze, valóban elvihetik, de a hozzáállás megítélésében ez nem releváns.
Végül akár elviszik, akár nem, amikor a fenti mondatot mondod nekem kishitűséget lokalizálnék.
Ellentmondás nélkül.Sobri Jóska
Rossz a példa, mert a buliban a nő nem kerül pénzbe, feltételezed, hogy még ott van és nem vitte el más, és úgy adod elő mintha nem lenne más szükségleted... Mondok egy hasonló párhuzamot: Kicsit éhesen otthon ülsz hajnali kettőkor, és rájössz hogy dughatnékod van. Felmész a rosszlanyok.hu-ra, de azt látod hogy ebben a napszakban csak 2 prostit lehet hívni Budapesten: a kedvencedet, aki viszont nem veszi fel, meg egy csúnya, dagadt BBW-t. Tegyük fel hogy Te eleve undorodsz a dagadt nőktől. Ennek ellenére fogod magad, elmész, és még fizetsz is az általad gusztustalannak ítélt kurtizánnak, csak azért mert dughatnékod van, vagy inkább megrendeled a kedvenc pizzádat hogy csillapítsd az éhséged, és a prostizást másnapra hagyod, amikor nagyobb kínálatból jobban megtérülhet a befektetett pénzed.

Ha a Jags/Raiders/Houston szerint Morris a legjobb játékos a drafton, akkor felelőtlenség a 2. körig várni vele, hogy biztos bent lesz, mert Mayock és Kiper azt mondja UDFA, amit kémeik jelentése szerint 30 másik csapat GM-je is oszt.

Képtelenség, hogy egy csapat nem a számukra legjobb megoldásnak tartott játékost válassza ki a draft bármelyik körében, vagy éppen ne ezért menjen bele egy csere-berébe.DoM
De lehet hogy Ők Clowneyt, vagy Macket tartják a legjobb játékosnak, és Morrist csak a legjobb QB-nak, vagy éppen egyenértékűnek a top 3 QB prospecttel 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha a Jags szerint Morris a megfelelő irányító, akkor őt kell 1/3-ra húzni. Pioli mondta, hogy gondolják, ha tudom mi lesz Bradyből, akkor várok a hatodik körig, hogy behúzzam?
DoM
Nem, de ha Morrist a 7. körre jósolják, és látnak más poszton egy korszakos tehetséget, akkor lehet hogy megéri kockáztatni hogy Morris a 2. körben is bent lesz, és az elsőben mást húzni 😊Rataxes
Ha a Jags/Raiders/Houston szerint Morris a legjobb játékos a drafton, akkor felelőtlenség a 2. körig várni vele, hogy biztos bent lesz, mert Mayock és Kiper azt mondja UDFA, amit kémeik jelentése szerint 30 másik csapat GM-je is oszt.

Képtelenség, hogy egy csapat nem a számukra legjobb megoldásnak tartott játékost válassza ki a draft bármelyik körében, vagy éppen ne ezért menjen bele egy csere-berébe.