NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Egész jó volt végigolvasgatni jó pár oldalt sok hasonló volt,nem csak Wentz de Zeke irányába is.

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz
Drip
😀
Janek
Nee ne tedd ezt velem 😀 Bár szerintem nálunk rosszabb számokat hozott volna mint nálatok

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Már az 1. kör első fele is meredek volt Wenztzel kapcsolatban, de ez már egyenesen hajmeresztő:
 twitter.com/JeffRisdon/status/689269533777985537
Ok, van benne upside, meg tehetséges és mozgékony is (nekem elsősorban ez a legemlékezetesebb eleme a játékából a mostani FCS döntőt leszámítva, ahol tényleg volt pár remek passza, mindezt 3 hónapnyi kihagyás után), de pasas hiába 5×ös FCS bajnok, írd és mondd másfél szezonban volt kezdő!
De ha ez (is) hozzásegíti a Jaguars Jalen Ramseyhez esetleg Bosahoz csak vigyék ki a Top 5ben.

Gondolom még nem volt Top 5ös QB pick az FCSből, ugye?
iktriad
ne is mondd egyre trendibb a Wentz>Browns párosítás ... a hideg ráz
Drip
😀

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Folyamatosan kapja a keze alá az all-time top20-as újonc elkapókat, aztán még védelem is kéne mellé. Na még mit nem 😛
Wyatt
Ahám már értem 😀 !
Ti nem csak "csaló" .-) 😀, hanem szabotőr csapat is vagytok 😀 😊 A Ti kezetek van benne, hogy NO-ban nem jön össze legalább egy közepes védelem 😀 😀 😀
Fattyu
lebuktunk, elhappoljuk a legnagyobb védőtehetségeket, jellemzően a 2. körben.
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Folyamatosan kapja a keze alá az all-time top20-as újonc elkapókat, aztán még védelem is kéne mellé. Na még mit nem 😛
Wyatt
Ahám már értem 😀 !
Ti nem csak "csaló" .-) 😀, hanem szabotőr csapat is vagytok 😀 😊 A Ti kezetek van benne, hogy NO-ban nem jön össze legalább egy közepes védelem 😀 😀 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Folyamatosan kapja a keze alá az all-time top20-as újonc elkapókat, aztán még védelem is kéne mellé. Na még mit nem 😛

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én elfogult vagyok nyilván, de szvsz Thomas már a második körben is steal volt
 www.footballoutsiders.com/extra-points/2017/michael-thomas-and-rookie-wide-receiver-dyar-record
atapapa
Az igen, TOP20-ban három Brees elkapó. Egy kicseszett közepes védelmet neki végre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Én elfogult vagyok nyilván, de szvsz Thomas már a második körben is steal volt
 www.footballoutsiders.com/extra-points/2017/michael-thomas-and-rookie-wide-receiver-dyar-record

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na eléggé sokan reagáltatok, ami jó...valami hasonlót akartam.
Igaz Top5-öt írtam, de jó, hogy sok playa előkerült.
Nálam a Top5: Prescott, J. Howard, S. Shepard, Tyreek H., Y. Ngakoue, a +1 Jatavis Brown
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
UDFA jelöltem: Romeo Okwara
Akiben nagy jövőt látok: Geronimo Allison
Chargers LT
Cre'Von LeBlanc is említést érdemel UDFA-ként.
Shawn84
Örültem, hogy őt engedtük el preseasonban, a helyette bentmaradó roster végén lévő CB-k nagyot mentek az idén.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Shepard nem értem miért merül fel a top stealek között, szerintem pontosan ezt lehetett tőle várni
(bár nyilván az is számít, hogy nem Osweiler dobált neki) és azért a második kör elején húzva nálam inkább még a value pick kategóriába esik

azt rótták fel neki, hogy fizikailag nem túl erős, de ezeket a paramétereket sokszor túlértékelik az NFL-ben, ettől függetlenül minden tudott amit egy elkapótól elvárhatsz, remek kezek, full route tree-t nyomott egyetemen, könnyen játssza tisztára magát
az egyik legkomplexebb elkapó volt a drafton



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 612 — Sin City Raiders fan
Nem akarok "hazabeszélni", de a Raidersben Jalen Richard is nagyon jó húzásnak bizonyult UDFA-ként.

Thomas szerintem is baromi jó elkapó, nekem csak annyi a "bajom" vele, hogy annyira törékenynek tűnik!

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Ez megint tipikusan olyan pelda, hogy jo helyre ment Thomas... ha Ricardo Louis v Keyarris Garrett megy NO-ba, most roluk beszelnenk...

Szerintem a Prescott-Tyreek Hill-Jatavis Brown trio magasan kiemelkedik a stealek kozul... de pl.OL/DL eseteben folosleges 1 ev utan errol beszelni.
Igor
Az tény, hogy Brees meg Payton rendszere miatt is lettek ilyen számai Thomasnak, de azért eléggé jó képességű elkapó ő szerintem.
kapitnono
Igen, és igen...ezért kakukktojás, mert Breesnél kötött ki, és első számú elkapónak húzták végtére is, ám, tényleg jó a keze, és mivel 2. körben húzták, így, vagy úgy, de steal... mert nem gyenge szezont hozott újoncként.
Greonimora is ezért írtam, hogy nagy jövőt jósolok neki, mert egyrészt remek kezei vannak és szerintem nagyon tehetséges, másrészt Rodgers dobál neki...ami nem épp hátrány 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
Chargers LT
Ez megint tipikusan olyan pelda, hogy jo helyre ment Thomas... ha Ricardo Louis v Keyarris Garrett megy NO-ba, most roluk beszelnenk...

Szerintem a Prescott-Tyreek Hill-Jatavis Brown trio magasan kiemelkedik a stealek kozul... de pl.OL/DL eseteben folosleges 1 ev utan errol beszelni.
Igor
Az tény, hogy Brees meg Payton rendszere miatt is lettek ilyen számai Thomasnak, de azért eléggé jó képességű elkapó ő szerintem.
kapitnono
Na jah ha így nézzük és vesszük a másik oldalt NO-ban akkor valószínű Deino Jones-ról se nagyon beszélgetnénk 😁😁😁

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tavon Young se rossz huzas
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
Chargers LT
Ez megint tipikusan olyan pelda, hogy jo helyre ment Thomas... ha Ricardo Louis v Keyarris Garrett megy NO-ba, most roluk beszelnenk...

Szerintem a Prescott-Tyreek Hill-Jatavis Brown trio magasan kiemelkedik a stealek kozul... de pl.OL/DL eseteben folosleges 1 ev utan errol beszelni.
Igor
Az tény, hogy Brees meg Payton rendszere miatt is lettek ilyen számai Thomasnak, de azért eléggé jó képességű elkapó ő szerintem.


több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
Chargers LT
Ez megint tipikusan olyan pelda, hogy jo helyre ment Thomas... ha Ricardo Louis v Keyarris Garrett megy NO-ba, most roluk beszelnenk...

Szerintem a Prescott-Tyreek Hill-Jatavis Brown trio magasan kiemelkedik a stealek kozul... de pl.OL/DL eseteben folosleges 1 ev utan errol beszelni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Chris Jones sem volt rossz igaz ő a 2.kör elején ment ki... de volt elötte vagy 4 pick a posztján...

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na eléggé sokan reagáltatok, ami jó...valami hasonlót akartam.
Igaz Top5-öt írtam, de jó, hogy sok playa előkerült.
Nálam a Top5: Prescott, J. Howard, S. Shepard, Tyreek H., Y. Ngakoue, a +1 Jatavis Brown
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
UDFA jelöltem: Romeo Okwara
Akiben nagy jövőt látok: Geronimo Allison
Chargers LT
Cre'Von LeBlanc is említést érdemel UDFA-ként.
Shawn84
na meg Robert Kelley
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Na eléggé sokan reagáltatok, ami jó...valami hasonlót akartam.
Igaz Top5-öt írtam, de jó, hogy sok playa előkerült.
Nálam a Top5: Prescott, J. Howard, S. Shepard, Tyreek H., Y. Ngakoue, a +1 Jatavis Brown
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
UDFA jelöltem: Romeo Okwara
Akiben nagy jövőt látok: Geronimo Allison
Chargers LT
Cre'Von LeBlanc is említést érdemel UDFA-ként.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Na eléggé sokan reagáltatok, ami jó...valami hasonlót akartam.
Igaz Top5-öt írtam, de jó, hogy sok playa előkerült.
Nálam a Top5: Prescott, J. Howard, S. Shepard, Tyreek H., Y. Ngakoue, a +1 Jatavis Brown
Kakukktojás: M. Thomas, aki talán a draft legjobb elkapója volt
UDFA jelöltem: Romeo Okwara
Akiben nagy jövőt látok: Geronimo Allison

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
én bírtam Boydot nagyon egyetemistaként, szóval még többet is vártam volna tőle, ezért nem nevezném stealnek.
Höri
Azé Andy Dalton vakfoltjában, simán instatsuparstar
sutianap
A legkevésbé Daltonnal volt idén probléma, sőt, a körülményekhez képest szerintem kifejezetten korrekten teljesített.
Mikey
Dalton a Ződet szereti, csak erre utaltam
sutianap
Ami tény, az tény...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
én bírtam Boydot nagyon egyetemistaként, szóval még többet is vártam volna tőle, ezért nem nevezném stealnek.
Höri
Azé Andy Dalton vakfoltjában, simán instatsuparstar
sutianap
A legkevésbé Daltonnal volt idén probléma, sőt, a körülményekhez képest szerintem kifejezetten korrekten teljesített.
Mikey
Dalton a Ződet szereti, csak erre utaltam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
én bírtam Boydot nagyon egyetemistaként, szóval még többet is vártam volna tőle, ezért nem nevezném stealnek.
Höri
Azé Andy Dalton vakfoltjában, simán instatsuparstar
sutianap
A legkevésbé Daltonnal volt idén probléma, sőt, a körülményekhez képest szerintem kifejezetten korrekten teljesített.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt isteni Cyrus Jonest bezzeg egyikőtök sem írja. Micsoda amatőr hozzáállás...

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
én bírtam Boydot nagyon egyetemistaként, szóval még többet is vártam volna tőle, ezért nem nevezném stealnek.
Höri
Azé Andy Dalton vakfoltjában, simán instatsuparstar


Aki nem hiszi, annak utánajárnak