NFL Draft 2021

25 feliratkozó

2 napja
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 27 793 — Lynn go Lynn go Lynn go láz!
Opt-out TOP20
1. Penei Sewell, OT (Oregon)
2. Ja'Marr Chase, WR (LSU)
3. Micah Parsons, LB (Penn State)
4. Rashawn Slater, OL (Northwestern)
5. Caleb Farley, CB (Virginia Tech)
6. Gregory Rousseau, EDGE (Miami-FL)
7. Levi Onwuzurike, DI (Washington)
8. Joe Tryon, EDGE (Washington)
9. Jalen Mayfield, T/G (Michigan) - ő végül játszott 2 meccsen
10. Rondale Moore, WR (Purdue) - ő végül játszott 3 meccsen
11. Jevon Holland, DB (Oregon)
12. Kenneth Gainwell, RB (Memphis)
13. Jay Tufele, DI (USC)
14. Walker Little, OT (Stanford)
15. Sage Surratt, WR (Wake Forest)
16. Thomas Graham Jr., CB (Oregon)
17. Ambry Thomas, CB (Michigan)
18. Tyler Shelvin, DI (LSU)
19. Jamie Newman, QB (Georgia)
20. Jhamon Ausbon, WR (Texas A&M)

Szerkesztette: empty taxi

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
2 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 64 407 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdemesebb lenne egy top20 prospect listát összeállítani azokról, akik opt-outoltak tavaly

edit: már úgy értem sleepereket/elfeledett playakat, nem a Sewell/Lance kategóriát
dancogo
Lance nem opt outolt. A North Dakota State 1 meccset játszott tavaly ősszel, azon ő ott volt.
2 napja
dancogo Minnesota Vikings 127
Érdemesebb lenne egy top20 prospect listát összeállítani azokról, akik opt-outoltak tavaly

edit: már úgy értem sleepereket/elfeledett playakat, nem a Sewell/Lance kategóriát

Szerkesztette: dancogo
2 napja
warr_b Washington Football Team 7 824 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jamin Davis mondjuk nagyon nem illik a listába, ő több helyen szinte a semmiből már első körös prospect
r.baggio
Jah, az egyik legnagyobb riser momentán

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 napja
r.baggio Jacksonville Jaguars Louisiana Ragin' Cajuns 52 580 — 4-en távolra vitték a kutyát
Jamin Davis mondjuk nagyon nem illik a listába, ő több helyen szinte a semmiből már első körös prospect

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 7 498 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Pete Prisco szokásos "Jobbak, mint sokan gondolják" cikke 20 draft prospekttel.

iktriad
Josh Palmer miatt megy az auto like

3 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 64 407 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco szokásos "Jobbak, mint sokan gondolják" cikke 20 draft prospekttel.

4 napja
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 10 051 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha valakit erdekel 2020as CFB all22 tape, az jelezze.
Jelkepes hozzajarulasert szivesen megosztom amim van:
All22 highlight tape jo par jatekoshoz (Ojulari, Pitts, Terrace Marshall, Slater, Darrisaw, Asante Samuel, Farley, stb), plusz tobb tucat csapat tapejei:
Teljesseg igenye nelkul defense + offense tape : Bama, Arkansaa, Baylor, BYU, Buffalo, Cincinnati, Clemson, Florida, Georgia, Indiana, Iowa, Iowa State, Louisville, LSU, Miami, Mississippi State, Ole Miss, Mizzou, Nebraska, Ohio State, Notre Dame, Northwestern, Ohio State, Oklahoma, Pittsburgh, South Carolina, TCU, Texas A&M, UCLA

+ a playoff

Ha valakit erdekel van 2019es meg korabbi is, ahhoz ingyen is kuldok linket mert en is ingyen kaptam

[..] George Floyd, Breonna Taylor, Atatiana Jefferson, Aura Rosser, Stephon Clark, Botham Jean, Philando Castille, Alton Sterling, Michelle Cusseaux, Freddie Gray, Janisha Fonville, Eric Garner, Akai Gurley, Gabriella Nevarez, Tamir Rice, Michael Brown, Tanisha Anderson, Walter Scott, Ahmaud Arbery [...]
4 napja
Stez Seattle Seahawks SMU Mustangs 38 817 — Hardcore Brady-fan
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
Fields lesz az idei draft Geno Smithe.
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
simán kiviszi a frisco Fieldset 😕
braxa88
Ha van eszük akkor igen, és nem Mac Jones-ért adtak annyi első kört, mert az még viccnek is rossz volna.
kapitnono
Szerintem Shanny ert hozza, es tudja, hogy milyen iranyitora van szuksege. Ha o Jonesra akarja elloni a top harmat, akkor megvan ra az oka.
Stez
csak tuném melyik felvétel, melyik pro day, vagy bármi más alapján látja azt hogy egy managertipusú statikus pocket QBcsávóval eredményesebb lesz mint olyannal aki új dimenzót tudna nyitni a futásorientált rendszeroffenszébe.
csak egy példa readoption, jobbra blokkol Juszczyk és kittle szélsőfutások koronázatlan királyának Morstertnek, húz másik irányba egy og, mögött fut a 4.40es 40yardod Fields. és még ottvan WR poszton játsztó RB Samuel is hogy még meglehessen fűszerezni.
Garoppolo után egy Mac Jonesért feláldozni a jövőt elég vicces lenne. Turnover kevesebb lenne (papíron) de sokkal nagyobb előrelépést nem várnék még hosszú távon se.
braxa88
O az edzo, o tudja, mi kell neki. Lerakott mar annyit az asztalra, hogy azt mondjam, hogy ha o Jonest akarja, akkor en el is hiszem, hogy vele sikeres is lehet. Mas kerdes, hogy az en szubjektiv velemenyem az, hogy Fieldsert csereltek fel, es ot is fogjak huzni. Egy pillanatig sem hiszem vagy hittem el a Jones smokescreent. Ettol fuggetlenul nem irom le Jonest sem. Ebben a ligaban kis tulzassal mar nem az szamit, hogy ki milyen jatekos, hanem hogy ki milyen rendszerbe kerul, mennyire passzol bele. Jones is kerulhet jo rendszerbe siman. Szerintem New Englandben es New Orleansban is rohadt jo jatekossa valna peldaul. Es egyik rendszerben sem lenne ismeretlen egy hozza hasonlo jatekos, Brees es Brady sem volt soha eleteben meg annyira sem atletikus peldaul, mint Jones.

4 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 575
Albert Breer reports just two teams (#49ers and #Patriots) have committed to attend Justin Fields’ second “Pro Day.”
Beki
shawnka
Valahogy nem tartom valószínűnek hogy kicsússzon az első körből, de még a top 10 ből sem, képességek alapján meg fényévekkel van Smith előtt Fields.
kapitnono
braxa88
Ha van eszük akkor igen, és nem Mac Jones-ért adtak annyi első kört, mert az még viccnek is rossz volna.
kapitnono
Szerintem Shanny ert hozza, es tudja, hogy milyen iranyitora van szuksege. Ha o Jonesra akarja elloni a top harmat, akkor megvan ra az oka.
Stez
csak tudnám melyik felvétel, melyik pro day, vagy bármi más alapján látja azt hogy egy managertipusú statikus pocket QBcsávóval eredményesebb lesz mint olyannal aki új dimenzót tudna nyitni a futásorientált rendszeroffenszébe.
csak egy példa readoption, jobbra blokkol Juszczyk és kittle szélsőfutások koronázatlan királyának Morstertnek, húz másik irányba egy og, mögött fut a 4.40es 40yardod Fields. és még ottvan WR poszton játsztó RB Samuel is hogy még meglehessen fűszerezni.
Garoppolo után egy Mac Jonesért feláldozni a jövőt elég vicces lenne. Turnover kevesebb lenne (papíron) de sokkal nagyobb előrelépést nem várnék még hosszú távon se.

Szerkesztette: braxa88
4 napja
Stez Seattle Seahawks SMU Mustangs 38 817 — Hardcore Brady-fan
Beki
shawnka
kapitnono
braxa88
kapitnono

4 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 5 462 — WHO DAT!!!!
Beki
shawnka
kapitnono
braxa88

4 napja
Amadeus Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 24 336
Beki
shawnka
kapitnono
braxa88
pont nem WCO-ban kellene erőltetni,

Gruden Grinder
4 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 11 575
Beki
shawnka
kapitnono
4 napja
Beki
shawnka

5 napja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 5 612 — Jó ötletnek tűnt!
Beki
shawnka
A fontosabb kérdés, hogy akkor ki lesz az idei draft Enemkellpalija

Lesz ez még így se!
5 napja
shawnka Atlanta Falcons Auburn Tigers 13 877 — Tyrone Creek
Beki

5 napja
warr_b Washington Football Team 7 824 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oscet7hkslwqccxkjxzz
2021 NFL Draft: Ideal top two picks for every team
The draft doesn't always present optimal scenarios to teams when they're on the clock, but what if it did? Chad Reuter identifies the ideal top two picks for all 32 squads.

5 napja
Beki New York Jets 15 365
6 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 26 667 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak amihez tartás véget😊 😛

6 napja
 www.pff.com/news/draft-2021-nfl-mock-draft-first-round-picks-mock-draft-simulator

Egymillió user mock alapján a leggyakoribb pickek az első körben

6 napja
Nem is állítottam, hogy az lenne, én is úgy fogom nézni. Csupán azt írtam, hogy a digisek bukták még a német kommentárt is.
dancogo
Mondjuk úgy még nem próbáltam de elég érdekes lehet 😁
Egyszer véletlenül spanyolul töltöttem le meccset az is elég veszett volt 😁
kapitnono
hiába Björn Werner az egyik szaki, Buday Zoli sokkal jobban ért hozzá szerintem 😊 a bullshit bingo az egyetlen dolog, amit igazán szeretek a német közvetítésben
dancogo
Sebastian Vollmer nem ér rá? 😊
iktriad
Őt nem szoktam látni, de Jakob Johnson (Pats) és Kasim Edebali (ex-Saints) be szokott még jelentkezni. És hogy ne csak offoljunk, idén Amon Ra csatlakozhat a német, vagy félig német NFL playákhoz.
8 napja
Nem is állítottam, hogy az lenne, én is úgy fogom nézni. Csupán azt írtam, hogy a digisek bukták még a német kommentárt is.
dancogo
kapitnono
hiába Björn Werner az egyik szaki, Buday Zoli sokkal jobban ért hozzá szerintem 😊 a bullshit bingo az egyetlen dolog, amit igazán szeretek a német közvetítésben
dancogo
Sebastian Vollmer nem ér rá? 😊
8 napja
dancogo
kapitnono
8 napja
dancogo