Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hála istennek innen a tengerpartrol nem is volt esélyem megnézni a meccset. Bár ahogy nézem nem baj mert van baj 😊

Revidialom a korábbi 7-9-et egy laza 4-12-re. 😊 Meg a végén igaza lesz vegasnak 😀
több mint 5 éve
harras Arizona Cardinals 515
Nem kicsit felháborító, hogy bradford ezzel a teljesítménnyel még valahol kezdő irányító lehet... egyszerűen felfoghatatlan számomra, mit látnak ebben az emberben, és belegondolni, hogy helyette még glennon is bedobható, azért az durva mélyütés
r.baggio
Ne viccelődj már, Tyrod Taylor is kezd a ligában...

Btw, szerintetek van most olyan szinten a csapat, hogy egy újonc irányító behozatala megváltoztatná a dolgokat vagy max összetöretni lehetne? Nem lepne meg, ha Bradford kapna még 3-4 meccset, mielőtt lecserélik.
Wyatt
Abszolút egyetértek. Meg előbb-utóbb le is sérül, pláne ez a fal mögött.
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Igazából szegény Arians az utolsó két évében beteg, vén szerencsétlennek volt elkönyvelve, de kétszer ennyit hozott ki, nagyjából fele ennyiből. Rohadt nagy zseni volt az öreg. Remélem az új stáb valahogy megtalálja a helyes utat. Az biztos, hogy a front 7 nehezen kezeli az átállást. Az elején nagyon biztató volt, de Alexék gyorsan felismerték, hogy az LB sor ellen bőven van keresnivalójuk, és könyörtelenül kivégeztek minket.
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Semmi értelmét nem látom berakni Rosent; nem azért cseréltünk fel érte hogy elcsesszük az önbizalmát és menjen a levesbe 2 év után.
Amúgy a tegnapi meccs sem Bradfordon ment el, alig-alig volt szabad elkapója, illetve a gameplan is furcsa volt nekem. Ha van egy JJ Nelsonod akkor igazán meg lehetne vele nyújtani a pályát néha, teret adva akár DJ-nek rövid passzokkal. 2 éve ez nagyon sikeres volt.
Amúgy tudni kell örülni a kis dolgoknak; nem volt komoly sérülés, és Fitz elkapás-szériája is folytatódik 😊
Kexandro
Így van az apró dolgoknak kell örülni, hamár egy szánalmas szar volt az egész. 😀
Chase Edmonds is jól mutatozott be voltak szép futásai meg a blitz-et is felvette rendesen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
8-8
mark my words
Fucu
Ezt még mindig tartod? 😊
csongi
Tartom bizony 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Kexandro Arizona Cardinals 561 — UDFA LS
Semmi értelmét nem látom berakni Rosent; nem azért cseréltünk fel érte hogy elcsesszük az önbizalmát és menjen a levesbe 2 év után.
Amúgy a tegnapi meccs sem Bradfordon ment el, alig-alig volt szabad elkapója, illetve a gameplan is furcsa volt nekem. Ha van egy JJ Nelsonod akkor igazán meg lehetne vele nyújtani a pályát néha, teret adva akár DJ-nek rövid passzokkal. 2 éve ez nagyon sikeres volt.
Amúgy tudni kell örülni a kis dolgoknak; nem volt komoly sérülés, és Fitz elkapás-szériája is folytatódik 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kicsit felháborító, hogy bradford ezzel a teljesítménnyel még valahol kezdő irányító lehet... egyszerűen felfoghatatlan számomra, mit látnak ebben az emberben, és belegondolni, hogy helyette még glennon is bedobható, azért az durva mélyütés
r.baggio
Ne viccelődj már, Tyrod Taylor is kezd a ligában...

Btw, szerintetek van most olyan szinten a csapat, hogy egy újonc irányító behozatala megváltoztatná a dolgokat vagy max összetöretni lehetne? Nem lepne meg, ha Bradford kapna még 3-4 meccset, mielőtt lecserélik.

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Elég valószínű, hogy a kövi fordulóban is ő lesz a kezdő. A Rams meg szokásához híven ugye kiveszi a "kezdő" QB-nkat a forgalomból, és majd a 3. héten jöhet Rosen.
shagi0206
Én is max még egy esélyt adnék Bradfordnak, de ha ott is ilyen fogalmatlan, akkor lapát. Vagyis pad. Nem egy rookieról beszélünk, hanem egy veteránról, nem hiszem hogy sokáig kéne türelmesnek lenni vele, hogy majd csak belejön...
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
8-8
mark my words
Fucu
Ezt még mindig tartod? 😊
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Elég valószínű, hogy a kövi fordulóban is ő lesz a kezdő. A Rams meg szokásához híven ugye kiveszi a "kezdő" QB-nkat a forgalomból, és majd a 3. héten jöhet Rosen.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nem kicsit felháborító, hogy bradford ezzel a teljesítménnyel még valahol kezdő irányító lehet... egyszerűen felfoghatatlan számomra, mit látnak ebben az emberben, és belegondolni, hogy helyette még glennon is bedobható, azért az durva mélyütés
r.baggio
Miért nem Rozi kezd?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Nem kicsit felháborító, hogy bradford ezzel a teljesítménnyel még valahol kezdő irányító lehet... egyszerűen felfoghatatlan számomra, mit látnak ebben az emberben, és belegondolni, hogy helyette még glennon is bedobható, azért az durva mélyütés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Na hát amit délelőtt írtam, kicsit máshogy látom már, esélyünk van az 1/1-re 😀 (akkor elég pozitívan láttam az előszezonos folyamatokat). Sajnos ez a meccs eléggé lelombozott. A nem topoffense washington szétfutott minket, ahova 1,5 hete hozták a már félnyugdíjas AP-t, mert nem volt futójuk… Bucannon olyan vakon volt az első félidőben, hogy az már nekem fájt. Front seven gyenge. És még elég sok volt a missed tackle meg bünti is.

Offense … katasztrófa… (az offense a garbage time-ban csinált pár pozitív dolgát, nem hiszem el). Lehet ez lesz Larry utcsó idénye. DJ remélem nem fog carrier ending sérülést szenvedni. Bebizonyosodott most Arians zsenialitása, hogy abból a tavalyi offenseből kihozott annyit rendes irányító fal és DJ nélkül…

Egyetlen pozitívum, hogy úgy látszik javult a special team…

Első meccs még sokat javulhatunk, de egy nem top 16 közé várt csapattól kaptunk alázást.

Elkezdem a következőt: Rosent a kezdőbe kezdeményezést 😀
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
egy-egy haloványka felvillanása volt mindhárom csapatrésznek, de ez így édeskevés lesz...

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Hiányosságunk továbbra is a falban akad, ezt nem is részletezem, évek óta gondot jelent. Ami még gyengébb egység, az talán az elkapógárda. Fitz bombabiztos célpont, de főleg egyedül volt. Most talán Kirkben van annyi, hogy valami playmaker féleség legyen.
Védelem téren mint mindig, most is erősebb a csapat, és talán még erősebb lesz úgy, hogy egy védelmi guru a főedző. Meg ugye PP21 idéntől már nem csak 1. számú elkapókat fog "szeretgetni", ami ugyan visszaüthet, mert minőségi 2. számú CB még mindig nincs a csapatnál. A draftról én a csapat helyében rámentem volna Josh Jacksonra. Egy olyan szintű labdavadásszal lehetett volna mit kezdeni.
D-line szerintem erősebb lehet, mint volt az eddigi években (no persze ha egészségesek maradnak a pass rusherek). A LB sor nagy kérdés, nem igazán erősek, de remélem nem fog meglátszódni, mert a D-line és a secondary ellátja jól a feladatát.
Én egy 7-9-cel is hogy úgy mondjam már boldog lennék.
De ahogy írtam korábban (hogy ide, vagy nem, azt nem tudom): a PO-on se lepődnék meg, és az 1/1 közeli eredményen sem. Ami előbbit kizárja, az kb a csoport, és az NFC. Csoportgyőzelemre kb esélyünk nincs, ha meg is csípjük a 2. helyet, akkor sincs túl sok esély a PO-ra, de a remény hal meg utoljára.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 284 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha nyerjük a mai meccset, 8-8-cal zárunk, ha kikapunk, 5-11-gyel
Löfli
ezt kifejtened? 😀
Borbinho
csak tippeltem a szezonra, logika nagyon nincs benne, én így érzem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha nyerjük a mai meccset, 8-8-cal zárunk, ha kikapunk, 5-11-gyel
Löfli
ezt kifejtened? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 284 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha nyerjük a mai meccset, 8-8-cal zárunk, ha kikapunk, 5-11-gyel


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
1/1-et én se értem. Tavaly úgy toltunk egy 8-8-at, hogy irányító fronton elég fogalmatlanok voltunk, meg nem volt DJ egész szezonban. Nincsenek illúzióim, hogy top offensünk lesz, de egy középszert le lehet hozni amíg egészséges a fal. Bradford/Rosen párosra kiváncsi leszek, meg DJ hogyan tér vissza(előszezonban biztató volt), nagy a kérdés még, hogy a porcelán falunk meddig marad egészséges (Iupati, Pugh, Humpries), na meg Larry és DJ-n kívül ki fog elkapni labdát...
Én a védelemtől, többet várok, mint tavaly (amilyen játékosok dolgoztak ex DC Bettcher alatt, nem hozta ki sztem a maximumot..), bár lehet az elején kell pár meccs míg mindenki beletanul Wilks rendszerébe. Petersonra kiváncsi vagyok hány INT-el zárja a szezont.
Benne van, hogy sz@rok leszünk, de 5 győzelmet szerintem biztos össszekukázunk, az meg már nem 1/1 😀 (9 win a max amit belelátok a szezonba)
több mint 5 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Nyilván nem elvárás idén a PO, de ezt az 1/1-et én se értem. Nagyon meglepne, ha 6 győzelemnél kevesebbünk lenne. Amúgy DJ megkapta a szerződését, és kifejezetten előnyös mindkét félnek. Neki sok garantált, nekünk meg csak évi 13-15 millió.
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
8-8
mark my words

Szerkesztette: Fucu



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Sok helyen (szinte mindenhol) minket várnak 1/1-re. 😊

Nem várok sokat a szezontól, de ezen meglepődnék.
silent7939
nem kell aggódni, 1/1-esek nem leszünk.
A csapatot nézve az első 10 választás közül - normál körülmények között - valamelyik a miénk lesz, de azon se lepődnék meg, ha harcban lennénk a WC körért.
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sok helyen (szinte mindenhol) minket várnak 1/1-re. 😊

Nem várok sokat a szezontól, de ezen meglepődnék.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
nagyon ki van 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dorian Johnsontól miért váltatok meg tavaly?
gabokocka
Mert nem volt jó. Ha jól emlékszem az előszezonban is sokszor megverték 1-1-ben.
Fucu
Bocs te ki vagy?
petey
Néha magam sem tudom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter