Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
A Rams játszott a héten egy könnyű kis edzőmeccset.
Gurley - Cards 34-0
Én csak a highlighsot láttam, ahol egyetlen egy offensive playünk fért el, egy int a garbage timeban. Bradford szenvedte végig a meccset? Fitznek legalább volt elkapása?
Én azt mondom, jöjjön Rosen. Mit veszthetünk? Legalább kap egy kis meccsrutint.
Ja és 1/1-re kit vagy milyen posztra kéne húzni jövőre? Tippek? 😊
csongi
Ha Rosen beválik, én letradeelnék egy olyan csapattal akinek QB kell. Szerezhettek vele pár értékes picket, és valljuk be ráfér a csapatra.
kg0412
Ja csak azt hogy beválik-e, akkor fogjuk megtudni ha van már mögötte néhány éles NFL meccs. Ezért is mondom, hogy ha majd tényleg annyi a szezonnak (talán nem is kell erre a pillanatra sokat várni), akkor be kellene küldeni.
csongi
Én is így gondoltam. Ennyit Rosen is tudna mint Bradford, ha más nem tapasztalatszerzésre jó, a lényeg h fejlődést mutasson a kezdetleges hibái után. Josh Allent is bedobták a Bills-be és a Ravens ellen alakított szép dolgokat, tegnap is volt egy bitang dobása a többit nem tudom. De meg kell adni ilyen helyzetekben az esélyt a QB-nak, Rosen-nek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ezzel a a főedzővel pont azt éreztem mikor kinevezték és utánanéztem a pályájának, mint mikor Leekenst kinevezték..... Nem kell Rosent beküldeni a darálóba.
harras
Wilks nekem sem szimpi már az első pillanattól kezdve. Egy sótlan, jellegtelen figura.
Sokan szidták (szerintem főleg alaptalanul) a végén Arianst, de én pont azért is bírtam, mert volt egyénisége és a csapatnak is egyéniséget adott. Meg szerintem egy zseni volt, ami Wilksről kicsit sem mondható el, mint azt láthattuk az utóbbi két hétben.
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Rams játszott a héten egy könnyű kis edzőmeccset.
Gurley - Cards 34-0
Én csak a highlighsot láttam, ahol egyetlen egy offensive playünk fért el, egy int a garbage timeban. Bradford szenvedte végig a meccset? Fitznek legalább volt elkapása?
Én azt mondom, jöjjön Rosen. Mit veszthetünk? Legalább kap egy kis meccsrutint.
Ja és 1/1-re kit vagy milyen posztra kéne húzni jövőre? Tippek? 😊
csongi
Ha Rosen beválik, én letradeelnék egy olyan csapattal akinek QB kell. Szerezhettek vele pár értékes picket, és valljuk be ráfér a csapatra.
kg0412
Ja csak azt hogy beválik-e, akkor fogjuk megtudni ha van már mögötte néhány éles NFL meccs. Ezért is mondom, hogy ha majd tényleg annyi a szezonnak (talán nem is kell erre a pillanatra sokat várni), akkor be kellene küldeni.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
A Rams játszott a héten egy könnyű kis edzőmeccset.
Gurley - Cards 34-0
Én csak a highlighsot láttam, ahol egyetlen egy offensive playünk fért el, egy int a garbage timeban. Bradford szenvedte végig a meccset? Fitznek legalább volt elkapása?
Én azt mondom, jöjjön Rosen. Mit veszthetünk? Legalább kap egy kis meccsrutint.
Ja és 1/1-re kit vagy milyen posztra kéne húzni jövőre? Tippek? 😊
csongi
Ha Rosen beválik, én letradeelnék egy olyan csapattal akinek QB kell. Szerezhettek vele pár értékes picket, és valljuk be ráfér a csapatra.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
harras Arizona Cardinals 515
A Rams játszott a héten egy könnyű kis edzőmeccset.
Gurley - Cards 34-0
Én csak a highlighsot láttam, ahol egyetlen egy offensive playünk fért el, egy int a garbage timeban. Bradford szenvedte végig a meccset? Fitznek legalább volt elkapása?
Én azt mondom, jöjjön Rosen. Mit veszthetünk? Legalább kap egy kis meccsrutint.
Ja és 1/1-re kit vagy milyen posztra kéne húzni jövőre? Tippek? 😊
csongi
Falat húzni. Főleg ha addig a D egyben marad.
több mint 5 éve
harras Arizona Cardinals 515
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. Mind az NFL.com, mind az ESPN 31. helyre tette a csapatot, a szintén földbe döngölt Buffaloval ülünk a szégyenpadon.csongi
nekem meg amolyan Warner-Palmer-köztidőszaki érzésem van...
Cardinalis
Csak szerintem Fitz nem akarta volna még egyszer átélni...
több mint 5 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ezzel a a főedzővel pont azt éreztem mikor kinevezték és utánanéztem a pályájának, mint mikor Leekenst kinevezték..... Nem kell Rosent beküldeni a darálóba.

Szerkesztette: harras
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Rams játszott a héten egy könnyű kis edzőmeccset.
Gurley - Cards 34-0
Én csak a highlighsot láttam, ahol egyetlen egy offensive playünk fért el, egy int a garbage timeban. Bradford szenvedte végig a meccset? Fitznek legalább volt elkapása?
Én azt mondom, jöjjön Rosen. Mit veszthetünk? Legalább kap egy kis meccsrutint.
Ja és 1/1-re kit vagy milyen posztra kéne húzni jövőre? Tippek? 😊

Szerkesztette: csongi
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Orulok, hogy a heten is megkimeltem magam szeretett csapatomtol...
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
sekép sehang

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha esetleg valaki tudomást szerezne tárolt verzióról, ne tartsa magában 😊

Cardinalis
Jelentem megnéztem és tetszett. 😊
(ha érdekel feltöltöttem felhőbe és onnan leszedheted, linket majd küldök ha szeretnéd 😊 )



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt már 1/1-es bust QB is, de azért még próbálkoznak ott a csapatok 😀
Azért nem ártana egy minőségi LT (ott meg amúgy sem első évben domborítanak általában a játékosok, szóval még azzal együtt is karcsú lehet a fal jövőre is)
Wyatt
Már egy ideje figyellek itt de most gondoltam rákérdezek: Te amúgy másodállásban Cards drukker is vagy? 😊
csongi
Én Rosennek szurkolok önző érdekből, szóval azért igyekszem figyelni itt a dolgokat. Mondjuk Jimmynek is, úgyhogy érdekes lesz a csoport :d

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Volt már 1/1-es bust QB is, de azért még próbálkoznak ott a csapatok 😀
Azért nem ártana egy minőségi LT (ott meg amúgy sem első évben domborítanak általában a játékosok, szóval még azzal együtt is karcsú lehet a fal jövőre is)
Wyatt
Már egy ideje figyellek itt de most gondoltam rákérdezek: Te amúgy másodállásban Cards drukker is vagy? 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt már 1/1-es bust QB is, de azért még próbálkoznak ott a csapatok 😀
Azért nem ártana egy minőségi LT (ott meg amúgy sem első évben domborítanak általában a játékosok, szóval még azzal együtt is karcsú lehet a fal jövőre is)

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. Mind az NFL.com, mind az ESPN 31. helyre tette a csapatot, a szintén földbe döngölt Buffaloval ülünk a szégyenpadon.csongi
nekem meg amolyan Warner-Palmer-köztidőszaki érzésem van...
Cardinalis
Palmer–Rosen közti időszak van. Jövőre jön egy jó LT az első körben, egy jó WR a másodikban vagy harmadikban, aztán szevaszka
Wyatt
1. körben húztunk már falembert, hát finoman fogalmazok: NEM JÖTT BE!
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. csongi
nekem meg amolyan Warner-Palmer-köztidőszaki érzésem van...Cardinalis
Palmer–Rosen közti időszak van. Jövőre jön egy jó LT az első körben, egy jó WR a másodikban vagy harmadikban, aztán szevaszkaWyatt
ámen 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. Mind az NFL.com, mind az ESPN 31. helyre tette a csapatot, a szintén földbe döngölt Buffaloval ülünk a szégyenpadon.csongi
nekem meg amolyan Warner-Palmer-köztidőszaki érzésem van...
Cardinalis
Palmer–Rosen közti időszak van. Jövőre jön egy jó LT az első körben, egy jó WR a másodikban vagy harmadikban, aztán szevaszka

több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. Mind az NFL.com, mind az ESPN 31. helyre tette a csapatot, a szintén földbe döngölt Buffaloval ülünk a szégyenpadon.csongi
nekem meg amolyan Warner-Palmer-köztidőszaki érzésem van...
Cardinalis
Nekem meg csak olyan alap Cardinals szurkoló érzésem van. Minden köztes, fényesebb időszak csak egy kis ajándék a mi életünkben 😊
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. Mind az NFL.com, mind az ESPN 31. helyre tette a csapatot, a szintén földbe döngölt Buffaloval ülünk a szégyenpadon.csongi
nekem meg amolyan Warner-Palmer-köztidőszaki érzésem van...

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
És igen, fantasztikus érzés, amikor már cleveland brownsi jelzőkkel illetnek minket. Mind az NFL.com, mind az ESPN 31. helyre tette a csapatot, a szintén földbe döngölt Buffaloval ülünk a szégyenpadon.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cczd2kfvxzvaxeezcrpd
NFL Power Rankings, Week 2: Aaron Rodgers restores Packers
After a wild Week 1, Elliot Harrison reorders the NFL Power Rankings. How far did the Saints drop? And how much juice did Aaron Rodgers' comeback give to the Packers' standing?

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0910%2Fpower_rankings_1440x810.png
NFL Week 2 Power Rankings: Faces in new places who flashed
With Week 1 behind us, our NFL experts stack up teams 1-32 and highlight the most eye-catching debut performances.
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
(nem vagyok biztos benne, hogy ki szabad-e írni az ilyet ide, mert nyilván nem az NFL hivatalos torrentoldaláról van szó 😊)csongi
thx!
privátba tuti be szabad írni 😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
TYT-n biztos fent lesz pár nappal később.Fucu
hööö?
gugli első találat: TYT Electronics Co., Ltd.
itt?
😊
Cardinalis
tenyardtracker.com

(nem vagyok biztos benne, hogy ki szabad-e írni az ilyet ide, mert nyilván nem az NFL hivatalos torrentoldaláról van szó 😊)
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
TYT-n biztos fent lesz pár nappal később.Fucu
hööö?
gugli első találat: TYT Electronics Co., Ltd.
itt?
😊

THIS IS THE WAY
több mint 5 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha esetleg valaki tudomást szerezne tárolt verzióról, ne tartsa magában 😊

Cardinalis
TYT-n biztos fent lesz pár nappal később.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 5 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
Ha esetleg valaki tudomást szerezne tárolt verzióról, ne tartsa magában 😊

THIS IS THE WAY