Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Kicsit fel lett töltve az LB sor az már igaz. 😊 Még a végén valaki nem kerül rosterre.
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hopp, Dansby aláírt egy évre! 😊Dexxter Tailor
Na ebből mi lesz itt uraim? 😊emberke22
mi lenne? adta magát. 😊Medvepapa
why?!

oké-oké, de ki fogja hordani az 58-as számú mezt? 😊Fucu
első 4 meccsen dansby, utána washington 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hopp, Dansby aláírt egy évre! 😊Dexxter Tailor
Na ebből mi lesz itt uraim? 😊emberke22
mi lenne? adta magát. 😊Medvepapa
why?!

oké-oké, de ki fogja hordani az 58-as számú mezt? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
hopp, Dansby aláírt egy évre! 😊Dexxter Tailor
Na ebből mi lesz itt uraim? 😊emberke22
mi lenne? adta magát. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
hopp, Dansby aláírt egy évre! 😊Dexxter Tailor
Na ebből mi lesz itt uraim? 😊
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hopp, Dansby aláírt egy évre! 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az NFC WEST lett a legerősebb csoport. Nem tudom ennek örüljek vagy ne? 😊silent7939
örüljél 😊Fucu
Jobban örülnék ha miattunk mondanák ezt 😊silent7939
Mi is felzárkózunk 1-2 éven belül. (igen ez lehet túl optimista kijelentés volt)Fucu
😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az NFC WEST lett a legerősebb csoport. Nem tudom ennek örüljek vagy ne? 😊silent7939
örüljél 😊Fucu
Jobban örülnék ha miattunk mondanák ezt 😊silent7939
Mi is felzárkózunk 1-2 éven belül. (igen ez lehet túl optimista kijelentés volt)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az NFC WEST lett a legerősebb csoport. Nem tudom ennek örüljek vagy ne? 😊silent7939
örüljél 😊Fucu
Jobban örülnék ha miattunk mondanák ezt 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az NFC WEST lett a legerősebb csoport. Nem tudom ennek örüljek vagy ne? 😊silent7939
örüljél 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Az NFC WEST lett a legerősebb csoport. Nem tudom ennek örüljek vagy ne? 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
emberke22 (valamiért a "válasz" gomb nem műxik - céges gép 😕 , ezért így): Az újoncok többsége megérkezett Tempe-be. Csütörtökön lesz fizikai felmérés és péntektől vasárnapig lesz az első újonc minicamp.Spory
és szintés csütörtökön lesz sajtótájékoztató keretén belül hivatalosan is bemutatva Minter és Mathieu.

Dansbx, fene tudja. Ha olcsóért jön és elfogadja a backup szerepet, jöhet.Fucu
Kétlem, hogy bárhol akarna backup lenni, elég produktív volt Miamiban még tavaly is. Állítólag több éves szerződést akar. Bár fene tudja, de sztem van még benne kezdő potenciál.Medvepapa
jaja most olvastam, hogy a Bills-szel is tárgyal és azért nem szerződött le, mert nem akart egyéves szerződést. Keimék sem fognak neki többévest ajánlani.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
emberke22 (valamiért a "válasz" gomb nem műxik - céges gép 😕 , ezért így): Az újoncok többsége megérkezett Tempe-be. Csütörtökön lesz fizikai felmérés és péntektől vasárnapig lesz az első újonc minicamp.Spory
és szintés csütörtökön lesz sajtótájékoztató keretén belül hivatalosan is bemutatva Minter és Mathieu.

Dansbx, fene tudja. Ha olcsóért jön és elfogadja a backup szerepet, jöhet.Fucu
Kétlem, hogy bárhol akarna backup lenni, elég produktív volt Miamiban még tavaly is. Állítólag több éves szerződést akar. Bár fene tudja, de sztem van még benne kezdő potenciál.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
emberke22 (valamiért a "válasz" gomb nem műxik - céges gép 😕 , ezért így): Az újoncok többsége megérkezett Tempe-be. Csütörtökön lesz fizikai felmérés és péntektől vasárnapig lesz az első újonc minicamp.Spory
és szintés csütörtökön lesz sajtótájékoztató keretén belül hivatalosan is bemutatva Minter és Mathieu.

Dansbx, fene tudja. Ha olcsóért jön és elfogadja a backup szerepet, jöhet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Spory Arizona Cardinals 118
emberke22 (valamiért a "válasz" gomb nem műxik - céges gép 😕 , ezért így): Az újoncok többsége megérkezett Tempe-be. Csütörtökön lesz fizikai felmérés és péntektől vasárnapig lesz az első újonc minicamp.
több mint 11 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Azt olvastam, hogy Dansby elvileg ma érkezik a Cardshoz elbeszélgetésre 😊
Én örülnék, ha visszatérne (bár nem figyeltem, hogy muzsikált MIA-ban, de nagyon kedveltem a játékát.)
több mint 11 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
az újoncok tábora már meg volt tartva vagy ezen a héten lesz?
több mint 11 éve
andree Arizona Cardinals 1 732
Washingtonhoz:
Mivel a részletek nem tisztázottak nem ítélkeznék egyik fél felett sem. Ahogy nézem gyerekkel kapcsolatos vita volt(Az SMS-ek alapján, a csaj nem nagyon engedte, hogy találkozzon a gyerekkel). Ilyenkor tök mindegy ki mennyire gazdag vagy híres. Nem kell messzire menni, hogy ilyen szituációban ennél nagyobb tragédiát találjunk.

Lövésem sincs Arizona állam vagy az USA jogrendszeréről, így nem tudom megítélni felfüggesztett börtönnél kisebb büntetéssel megúszhatja-e. Ha ez lesz végül, akkor a csapatnak be kell biztosítania magát, és kicsit át kell alakítani a szerződését. Nem feltétlenül a 2014-es 10 millás opciót kell bántani, csak érdemes lenne feltételhez kötni. Bár lehet alapból van ilyesmi az NFL szerződésekben.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Igazad van Cat. 😊silent7939
Várom a listát Silent! 😊catattack
Milyen listát?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Igazad van Cat. 😊silent7939
Várom a listát Silent! 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hogy aztán egy másik csapatnál kössön ki és ott osztogassa a tackle-öket 😊csongi
Pont ebben volt gyenge 😊silent7939
OMG!
Úgy bizony, gyenge volt! Többet csinált, mint Willis...catattack
És mennyi elhibázott szerelése volt? Ugye-ugye? Így már kicsit árnyaltabb a kép. C'mon man. Nem azt mondtam hogy nem király játékos, de benne van a 20 legrosszabb hatékonysággal szerelő LB-ben.silent7939
Mennyi volt? Kíváncsi lennék erre! Bejátssza az egész pályát, ő a védelem alapköve! Tőlem bárki jöhet ilyen faszsággal, hogy mennyit hibázott! Ha normális emberek lettek volna mellette, akkor nem neki kellett volna mindent megoldania!
Arról meg leszokhatnátok, hogy állandóan más véleményét szajkózzátok... Asszem anno Vassadi oltotta le Fucut, amikor elkezdte hypeolni Washingtont!
Leszarom! Ha csak a stat lenne ennek a játéknak az alapja, akkor sokkal egyszerűbb lenne...
Tavaly több tacklet csinált, mint Willis mégse hangoztatom, hogy jobb játékos...catattack
Igazad van Cat. 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Hogy aztán egy másik csapatnál kössön ki és ott osztogassa a tackle-öket 😊csongi
Pont ebben volt gyenge 😊silent7939
OMG!
Úgy bizony, gyenge volt! Többet csinált, mint Willis...catattack
És mennyi elhibázott szerelése volt? Ugye-ugye? Így már kicsit árnyaltabb a kép. C'mon man. Nem azt mondtam hogy nem király játékos, de benne van a 20 legrosszabb hatékonysággal szerelő LB-ben.silent7939
Mennyi volt? Kíváncsi lennék erre! Bejátssza az egész pályát, ő a védelem alapköve! Tőlem bárki jöhet ilyen faszsággal, hogy mennyit hibázott! Ha normális emberek lettek volna mellette, akkor nem neki kellett volna mindent megoldania!
Arról meg leszokhatnátok, hogy állandóan más véleményét szajkózzátok... Asszem anno Vassadi oltotta le Fucut, amikor elkezdte hypeolni Washingtont!
Leszarom! Ha csak a stat lenne ennek a játéknak az alapja, akkor sokkal egyszerűbb lenne...
Tavaly több tacklet csinált, mint Willis mégse hangoztatom, hogy jobb játékos...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
közben Snyder megy vissza Friscoba, remélem nem csak csere lesz 😛Dexxter Tailor
vajon a mi OL-ünkben hova lenne jobb cserénél??? Remélem max veterán minimumot adunk neki!Alabama Niners
2év 5M-os szerződést kapott:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dbl6jgr9kl3axt4sjx3w
Adam Snyder joins San Francisco 49ers for two years
Adam Snyder left the San Francisco 49ers last season for a chance to start on the Arizona Cardinals, picking up a huge signing bonus along the way. Now he's back in a familiar home.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
közben Snyder megy vissza Friscoba, remélem nem csak csere lesz 😛Dexxter Tailor
vajon a mi OL-ünkben hova lenne jobb cserénél??? Remélem max veterán minimumot adunk neki!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hogy aztán egy másik csapatnál kössön ki és ott osztogassa a tackle-öket 😊csongi
Pont ebben volt gyenge 😊silent7939
OMG!
Úgy bizony, gyenge volt! Többet csinált, mint Willis...catattack
És mennyi elhibázott szerelése volt? Ugye-ugye? Így már kicsit árnyaltabb a kép. C'mon man. Nem azt mondtam hogy nem király játékos, de benne van a 20 legrosszabb hatékonysággal szerelő LB-ben.