Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Jövő évi ellenfelek a csopriválisok nélkül:
Otthon: CIN, ARI, DAL, NYG, BAL
Idegenben: CLE, PHI, GB, WAS, PIT <- mind az 5 potenciális zergeb@szás


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Olvasgatóm a többi csapat fórumát és nem igazán számolnak azzal hogy mi bejutunk a po ba 😂😂
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Megvannak a jövő évi ellenfeleink.

Csoporton kívül játszunk itthon a Bengals, Cardinals, Ravens, Giants, Cardinals, Cowboys gárdákkal, idegenben pedig Cleveland, Philly, Green Bay, Washington, Pittsburgh várnak ránk.

Szerintem ez nehéz.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Szerintem Ryan teljesítménye a bibi inkább, nagyon bírom, soha nem tenném ki, de tavaly pont azzal voltunk jobbak, hogy nagyjából istent játszott egész szezonban... Idén előjöttek a két évvel ezelőtti hibák és butaságok, amik miatt meccsek lettek szorosak.

Egyébként az egész szezon erről szól, hogy sikerül-e a szoros meccset elbillenteni a mi irányunkba, tavaly a győzelmek simák voltak, idén a Green Bay és a New England ellenit kivéve nem is volt sima meccsünk... Ez nem is lenne baj, sőt, a rájátszásban pont jól jöhet, de most perpill nagyon aggódom, hogy nem lesz meg.

Amúgy szerintem semmi nem fog történni, ha nem lenne rájátszás, max sírunk még egyet idén is 😀
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
Midnight
jah, de ha PO-ba jutunk és ott lesz vmi brainfart akk sem lehet kizárni

LeVitre meg már erre a meccsre is Q volt, szal sztem lesz a hétvégén.
empty taxi
en pont a shanahannel tortentek miatt azt mondanam hogy szinte kizart hogy egy szezon utan kirakjak. Elvegre az elso szezonja utan Shanahant is mindenki pokolra kivanta es milyen O lett belole.Bar itt hozzatartozik, hogy Sark egy majdnem tokeletes O-val blowoutol folyamatosan.
Szerintem legyen barmi kap meg egy evet,de legrosszabb esetbe 4-5 meccset.
Kenny
Sztem is. Bár más jellegűek a bajok mint shannynél, sark képtelen használni a teljes arzenált ami a keze alatt van.
peach
Na majd elválik jövőre. Remélem azért sikerül előre lendíteni a csapatot majd. Ahogy nézegetem a számokat Shany 1 éve se volt jobb sokkal. Lehet nem Sarkkal van baj csak a fiúk állnak át nehezen a rendszerére. És azért azt is hozzá teszem hogy véleményem szerint egész évben semmi szerencsénk nincs. Van hogy egy szezonban 1 meccsen semmi nem jön össze idén nálunk ez az egész szezonra igaz és ennek ellenére PO ba juthatunk ami nem rossz teljesítmény. Jövőre a védelem még egy szintet lépni fog érzésem szerint és akkor kivégezzük a ligát 😀

| idén meg vért izzadva SB-t nyerünk 😀 |
Midnight
Már bocs de azt kell mondjam, hogy semmi rendszere neki. Meccsnézés közben én bemondom hogy mi fog következni nemhogy az az aparátus aki a túloldalon van.
Igaz szerintem megfelelő O teljesítmény nincs kiváló TE nélkül. Na most nekünk csak 2 idióta totyog a pálya közepén és közelről nézik hogy mi folyik itt.
WR szinten ha a teljes idényt visszanézzük ráállunk JJ és tömjük halálra lesérül váltunk következő héten egy másikra, JJ reklamál hogy nem használjuk jön a következő meccs és szórjuk mint bolond a lisztet.
Van 3 jól használható WR 2 kiváló RB, 2TE ha összekapná magát és legalább 5yrd-ig vagy 3&rövideknél tudnánk használni őket remek lenne.
Na ezekből nincs egy épkézláb menetelésünk.
Bassza meg odaadnák az a kurva playbookkot ezekkel a játékosokkal leszivatnám a ligát!!!!! 😊 😊 😊
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
Midnight
jah, de ha PO-ba jutunk és ott lesz vmi brainfart akk sem lehet kizárni

LeVitre meg már erre a meccsre is Q volt, szal sztem lesz a hétvégén.
empty taxi
en pont a shanahannel tortentek miatt azt mondanam hogy szinte kizart hogy egy szezon utan kirakjak. Elvegre az elso szezonja utan Shanahant is mindenki pokolra kivanta es milyen O lett belole.Bar itt hozzatartozik, hogy Sark egy majdnem tokeletes O-val blowoutol folyamatosan.
Szerintem legyen barmi kap meg egy evet,de legrosszabb esetbe 4-5 meccset.
Kenny
Sztem is. Bár más jellegűek a bajok mint shannynél, sark képtelen használni a teljes arzenált ami a keze alatt van.
peach
Na majd elválik jövőre. Remélem azért sikerül előre lendíteni a csapatot majd. Ahogy nézegetem a számokat Shany 1 éve se volt jobb sokkal. Lehet nem Sarkkal van baj csak a fiúk állnak át nehezen a rendszerére. És azért azt is hozzá teszem hogy véleményem szerint egész évben semmi szerencsénk nincs. Van hogy egy szezonban 1 meccsen semmi nem jön össze idén nálunk ez az egész szezonra igaz és ennek ellenére PO ba juthatunk ami nem rossz teljesítmény. Jövőre a védelem még egy szintet lépni fog érzésem szerint és akkor kivégezzük a ligát 😀

| idén meg vért izzadva SB-t nyerünk 😀 |
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
Midnight
jah, de ha PO-ba jutunk és ott lesz vmi brainfart akk sem lehet kizárni

LeVitre meg már erre a meccsre is Q volt, szal sztem lesz a hétvégén.
empty taxi
en pont a shanahannel tortentek miatt azt mondanam hogy szinte kizart hogy egy szezon utan kirakjak. Elvegre az elso szezonja utan Shanahant is mindenki pokolra kivanta es milyen O lett belole.Bar itt hozzatartozik, hogy Sark egy majdnem tokeletes O-val blowoutol folyamatosan.
Szerintem legyen barmi kap meg egy evet,de legrosszabb esetbe 4-5 meccset.
Kenny
Sztem is. Bár más jellegűek a bajok mint shannynél, sark képtelen használni a teljes arzenált ami a keze alatt van.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
Midnight
jah, de ha PO-ba jutunk és ott lesz vmi brainfart akk sem lehet kizárni

LeVitre meg már erre a meccsre is Q volt, szal sztem lesz a hétvégén.
empty taxi
en pont a shanahannel tortentek miatt azt mondanam hogy szinte kizart hogy egy szezon utan kirakjak. Elvegre az elso szezonja utan Shanahant is mindenki pokolra kivanta es milyen O lett belole.Bar itt hozzatartozik, hogy Sark egy majdnem tokeletes O-val blowoutol folyamatosan.
Szerintem legyen barmi kap meg egy evet,de legrosszabb esetbe 4-5 meccset.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
Midnight
jah, de ha PO-ba jutunk és ott lesz vmi brainfart akk sem lehet kizárni

LeVitre meg már erre a meccsre is Q volt, szal sztem lesz a hétvégén.
empty taxi
Köszi a választ. Rmélem azért tavasszal kezdenek valamit Sark-al
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
Midnight
jah, de ha PO-ba jutunk és ott lesz vmi brainfart akk sem lehet kizárni

LeVitre meg már erre a meccsre is Q volt, szal sztem lesz a hétvégén.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Ha nem jutunk be a a po ba akkor lehetséges az oc váltás?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Rams ellen játszunk, ha az utolsó héten
- nyer a Rams
- mi nyerünk, de veszít a Rams és a Saints

kaszo
Pici ellentmondás... vagy rosszul értelmezem.
Fattyu
a sorok közt nem "és" hanem "vagy" kapcsolat van
kaszo
Így tisztàbb.

több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Rams ellen játszunk, ha az utolsó héten
- nyer a Rams
- mi nyerünk, de veszít a Rams és a Saints

kaszo
Pici ellentmondás... vagy rosszul értelmezem.
Fattyu
a sorok közt nem "és" hanem "vagy" kapcsolat van
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Rams ellen játszunk, ha az utolsó héten
- nyer a Rams
- mi nyerünk, de veszít a Rams és a Saints

kaszo
Pici ellentmondás... vagy rosszul értelmezem.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
de ahogy nézem, úgy alakultak az eredmények, hogy ha nem nyer a Seattle hétvégén, akkor mindenképp mi vagyunk a 6. helyen, még vereséggel is, mert az összes contender ellen jobb a head-to-headünk tie-breakerben

ráadásul még a három csapat bármelyike lehet az ellenfelünk, amennyiben bejutunk:
Saints ellen játszunk, ha az utolsó héten
- Saints nyer, Rams veszít

Panthers ellen játszunk, ha az utolsó héten
- veszítünk mi is, a Rams is és a Saints is

Rams ellen játszunk, ha az utolsó héten
- nyer a Rams
- mi nyerünk, de veszít a Rams és a Saints

mindenesetre hajrá mi!
és Cards.
a biztonság kedvéért.

Szerkesztette: kaszo
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Tegnap irgalmatlan ergya volt az OL. Schrader mint a liga egyik legjobb RT-je nem bírt Cam Jordannel sajnos. Mellette Dennis Allen sem ostoba tudta h Garland a friss hús a falban, rendre köré hívta a stuntokat, amit szívtunk is, mint a torkos borz.
LeVitre épüljön fel a 7végére, mert különben csúnya szopás jön, a Panthers DL ugyanis erősebb egység, mint a Saints DL és ott sem amatőr edzők dolgoznak.
empty taxi
Hétvégére felépülhet ??
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Tegnap irgalmatlan ergya volt az OL. Schrader mint a liga egyik legjobb RT-je nem bírt Cam Jordannel sajnos. Mellette Dennis Allen sem ostoba tudta h Garland a friss hús a falban, rendre köré hívta a stuntokat, amit szívtunk is, mint a torkos borz.
LeVitre épüljön fel a 7végére, mert különben csúnya szopás jön, a Panthers DL ugyanis erősebb egység, mint a Saints DL és ott sem amatőr edzők dolgoznak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
Én csak nem értem hogy mi a gadz van az O-val, ne mondják már hogy tavaly ennyi labda pattant felénk. Ilyen balszerencsés évet még sose láttam. | a PO szerintem meg lesz én nem érzem olyan erősnek a cicákat hogy otthon neverjük meg őket |
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Nem néztem a meccset, de az összefoglalót nézve jobb is. Deion Jones viszont megint bizonyította, hogy egy kiváló férfiú! Az O meg bekaphatja.. 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Hawks van még játékvan a po-ért. Nekik áll a zászló a kanári mennek megfagyni. Jövő héten mindenkiderül, vagy nem.
Kérdés hogy a impotens O eltudja e szúrni. A D-nek meg kellemes ünnepeket! 😁
6atos
Igaz nem néztem normálisan a meccset, de freeman kétszer sem tudta az 1 yardról bevinni, meg egy totál egyértelmú jones td-t is visszafújtak. Ez testvérek között is 21 pont amit bent hagytunk a meccsben. Szóval most ott voltunk a tűznél, csak nem sikerült megcsinálni a játékokat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hawks van még játékvan a po-ért. Nekik áll a zászló a kanári mennek megfagyni. Jövő héten mindenkiderül, vagy nem.
Kérdés hogy a impotens O eltudja e szúrni. A D-nek meg kellemes ünnepeket! 😁
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nyert a jobb csapat.
empty taxi
Most is 😋😋
Fattyu
Valóban.
Grat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
A védelem tetszett csak a végére elfáradtak. Sark-al még mindig nem tudok kibékülni, mivel nem hiszem hogy kirúgnánk remélem jövőre jobban össze szoknak a támadókkal. Vissza kaptuk a 2 héttel ez előttit kamatos kamatostul. Jövő héten jön a panthers verni kell őket otthon és nem lesz gond 😊 további kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek 😊
Midnight
Mert ilyen helyzetekben nem lehet ugyan úgy kompenzàlni!
És ezért nem jó ez! Inkàbb dobjàk normàlisan a zàszlót, és gyözzön a jobb!
Valószínű a csoport érdekessége miatt történt ez!
Màs: elismerésem a D-nek!

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Nyert a jobb csapat.
empty taxi
Most is 😋😋

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 193
A védelem tetszett csak a végére elfáradtak. Sark-al még mindig nem tudok kibékülni, mivel nem hiszem hogy kirúgnánk remélem jövőre jobban össze szoknak a támadókkal. Vissza kaptuk a 2 héttel ez előttit kamatos kamatostul. Jövő héten jön a panthers verni kell őket otthon és nem lesz gond 😊 további kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek 😊