Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 746 — Scream and scout
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Devonta-Freeman-Juke-Science/e3d9cdd9-85bd-4e86-9490-715e47672abd


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 611
Most a piros 2-es a befutó 😎
Keano
Pedig a 2-es az fekete 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Most a piros 2-es a befutó 😎


több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mi leszünk a " hazai " csapat így pirosban nyomjuk, a Pats fehérben...
Keano
Pedig 2005 óta mindig a fehér mezes csapat nyert, kivéve egyszer 😊
Kampman
Akkor viszont 12-es számban játszott az irányító 😊

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 607
mi leszünk a " hazai " csapat így pirosban nyomjuk, a Pats fehérben...
Keano
Pedig 2005 óta mindig a fehér mezes csapat nyert, kivéve egyszer 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 295 — a new hope (again)
elkapott a nosztalgia, régóta nem láttam két kedvenct videómat: 😊






...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 746 — Scream and scout
Tehetségesek vagyunk kukabúvárságban:  www.thefalcoholic.com/2017/1/25/14371844/falcons-unwanted-players-shine-in-atlanta-dan-quinn-seahawks


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778784/article/dimitroff-pioli-channel-belichick-in-building-falcons-d?campaign=tw-nf-sf52656264-sf52656264&utm_source=t.co&utm_medium=referral
empty taxi
Anno Dimitroff felhívta BB-t, hogy szerinte felmenjen-e drafton Julio Jonesért, amire BB egyértelműen azt mondta, hogy ne. Azért most lehet, hogy örülne, ha hallgattak volna rá 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 746 — Scream and scout
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778784/article/dimitroff-pioli-channel-belichick-in-building-falcons-d?campaign=tw-nf-sf52656264-sf52656264&utm_source=t.co&utm_medium=referral


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan

több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 bleacherreport.com/articles/2688713-nfl1000-falcons-super-bowl-run-not-all-offense-young-d-has-great-potential
Itt egy jó cikk a D-ről. Jó lesz ez, még egy draft és komoly lesz ez a D.
több mint 7 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
mi leszünk a " hazai " csapat így pirosban nyomjuk, a Pats fehérben...


több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890


Szerkesztette: Creepy
több mint 7 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Mondjuk én akármikor felnézek mostanában az nfl.com-ra, mindig Ryant éltetik 😊
Lehet, hogy mindig kiválasztom azt az időpontot 😊
Wyatt
Vagy a fake NFL.com jön be neked az igazi helyett. Amúgy is az ESPN az, aki egész évben "elismer" bennünket. 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan érdekes, hogy a mi győzelmünk a szerencsének köszönhető és hogy millió sérült volt a GB-nél. Akár milyen cikket olvasok épp hogy meg dicsérik a csapatott. Remélem nyerünk két hét múlva hát ha akkor elismerik végre hogy erős a csapat bár ahogy nézem ott is fognak valami indokot találni hogy miért nyertünk, ha nyerünk
Midnight
Mondjuk én akármikor felnézek mostanában az nfl.com-ra, mindig Ryant éltetik 😊
Lehet, hogy mindig kiválasztom azt az időpontot 😊

több mint 7 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Nfl.com facebook oldalán van egy kép Julio Jones megfutott útjairól. Valamiért nem tudom belinkelni, de ha valaki át tudná illeszteni ide valahogyan, érdekes lenne megnézni 😊 Gyakorlatilag minden route ugyanúgy nézett ki, 2x tört ki balra.
undisputedly
incomplete is lett mindkettő 😊
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 001 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Nfl.com facebook oldalán van egy kép Julio Jones megfutott útjairól. Valamiért nem tudom belinkelni, de ha valaki át tudná illeszteni ide valahogyan, érdekes lenne megnézni 😊 Gyakorlatilag minden route ugyanúgy nézett ki, 2x tört ki balra.
undisputedly


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Azzal hogy lenéznek minket nem kell foglalkozni! Én hozzászólàsain magy része is ez volt de kinőttem pár êve nem érdejel és nem is basz fel egyáltalán. Beleöregedtem az Nfl be!!! 😁
Csak a csapatot nézem és élvezem ahogy jàtszanak..... Ennyi
Ez mejd nàlad is eljön!

És a legfontossabb:
Közös meccs nézés????

Csak hogy legyen egy új, aktuális, téma!!!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nfl.com facebook oldalán van egy kép Julio Jones megfutott útjairól. Valamiért nem tudom belinkelni, de ha valaki át tudná illeszteni ide valahogyan, érdekes lenne megnézni 😊 Gyakorlatilag minden route ugyanúgy nézett ki, 2x tört ki balra.
undisputedly
Rengeteg ilyen programsora van a Falconsnak. Bődületes mi melót beletettek.
Ugyanezt az eredményt a Harrison-Manning páros intuitív játékhívással érte el, tehát van erre más út is, csak más típusú felkészülést igényel.
Figyi Undi ez kb ugyanaz a whispering/felprog, ami RGIII-at 12-ben az egekig repítette, nyilván maga a játékalgoritmus más.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nfl.com facebook oldalán van egy kép Julio Jones megfutott útjairól. Valamiért nem tudom belinkelni, de ha valaki át tudná illeszteni ide valahogyan, érdekes lenne megnézni 😊 Gyakorlatilag minden route ugyanúgy nézett ki, 2x tört ki balra.
undisputedly
Elsőre jó volt. Rákattintottam és rendben volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 735 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nfl.com facebook oldalán van egy kép Julio Jones megfutott útjairól. Valamiért nem tudom belinkelni, de ha valaki át tudná illeszteni ide valahogyan, érdekes lenne megnézni 😊 Gyakorlatilag minden route ugyanúgy nézett ki, 2x tört ki balra.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hová tűnt Undi???

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 395 — Omar's Coming Yo!
Egyébként 1/32 lehet valami fasza DT draftolni??? 😊 😊 😊
6atos
Messze van még, de persze, mint ahogy DE-t is 😊
empty taxi
Charles Harris.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Olyan érdekes, hogy a mi győzelmünk a szerencsének köszönhető és hogy millió sérült volt a GB-nél. Akár milyen cikket olvasok épp hogy meg dicsérik a csapatott. Remélem nyerünk két hét múlva hát ha akkor elismerik végre hogy erős a csapat bár ahogy nézem ott is fognak valami indokot találni hogy miért nyertünk, ha nyerünk
Midnight
Szünetem van, harmadszor olvasom el, amit írsz, de nem értem. Aki olyat ír, hogy szerencse azt nem kell komolyan venni.
Azt ne várd, hogy a körülményeket figyelmen kívül hagyva mindenki leboruljon! Nem fognak, mert az ember öngyógyít, és keresi a hibát, és ha nem elborult, akkor nem azt mondja, hogy all hope is gone, hanem a vereséget követő 2 napon belül, már azon agyal, hogy nincs akkora baj, és nézi milyen pozikon kellene segíteni. Ez egy játék. Én sajnos nem ilyen vagyok pl..

Mik a körülmények?
Sok sérült volt a Seattleban? ....Rengeteg, és minőségi játékosok, Sok sérült volt a GB-ben? Rengeteg.

Mit láttunk?
Sokat hibázott a Seattle? Rengeteget, Sokat hibázott a GB? Rengeteget.
Vegyük az Odhiambo példát. Amíg Ifedi fenn volt , addig a D playhívás nem volt annyira egyértelműen febjölösz. Nyílván megbontasz egy O Linet, akkor ott gáz van, az pech, hogy Ifedi kiesett (nem azért mert annyira jó, hanem mert legalább egy ritmusban mozog a többiekkel).
DE az, hogy hogyan kerülhetett pályára ilyen felkészültség mellett Odhiambo az nem szerencse kérdése, hanem annak a kérdése, hogy Carroll annyi tüzet oltott, hogy a teljes exec átment Kábelhez, akinek fele annyi ideje nem maradt arra, hogy Ifedi mögött legyen használható ember. Ifedi sem használható, nem hogy Odhiambo. Ez nem szerencse, ez hiba, ez baj.

Ti szabályosan nyertetek, fegyelmezett a csapat, együtt van a csapat, kevés a hiba nagyszerű a gameplan, ki van gyakorolva minden. Mással nem kell foglalkozni. Patricia viszont van annyira jó DC, hogy fog tudni mit kezdeni a programjátékkal.

DE:nem egy és nem két terített betli szezon és jó drafthely után beérett a munka -Király jelzi, hogy működik az NFL.
De azt ne várd, hogy azonnal egy lapon emlegessenek franchisekkel, akik 6-10 éve szinte folyamatosan rájátszásban vannak... Ez még odébb van, eljön az ideje.
TGA
Persze nem azt mondom hogy egyből mindenki istenítse a csapatot csak már rossz azt olvasni a meccs elemzésekben, hogy persze ügyes volt az atlanta de a GB -nél ez sérült volt az nem játszott ... stb.stb. De azzal senki nem foglalkozik érdemben hogy az atlanta bejutott a SB-be. Még a másik oldalon a NE-röl oldalas cikkek szólnak hogy mekkora istenek (evvel nem azt akartam mondani hogy a NE nem jó sőt nagyon is az). Egy kicsit frusztráló a dolog.
Midnight
Na figyelj, a Holmgren féle Seattle az XL-en úgy ment az SB-be, hogy pont mindenki leszarta, ki a Steelers ellenfele. Arra a logikára volt felfűzve a meccs, hogy a korszakos egyéniség Jerome Bettis (HOF) visszavonul, és ezt pont szülővárosában Detroitban teheti meg, SB győztesként. Bettis sebessége akkorra már egy korallzátonyéval vetekedett (és inkább vezér, meg sámán volt, mint produktív), miközben a Seattleben Shaun Alexandernek ez az 5. nagyon 1000+ yardos szezonja volt, két számjegyű TD-vel, és abban az évben 27!!!!!!!!!! TD-t meg 1900 yardot futkosott össze, az amúgy szintén HOF Jones és a szánalmas 7 Pro Bowlt megjáró Hutchinson fémjelezte fal mögött.

Bettis nem, hogy abban az évben, hanem az egyébként kiemelkedő karrierje során sem tudta megközelíteni ezeket a számokat. De ez nem volt akkor érdekes. És félreértés ne essék nem csak a földön volt brutál a Seattle, hanem, Matt Hass is összerakott ugyanennyi TD-t, meg 3500 yardot, ma már patetikus, de akkor igencsak jó 100- as ratinggel.
Ez akkor hiperszonikus volt, programfoci, és diverzifikált támadójátéknak kb. olyan csúcsa, mint a mai Atlanta.
De akkor sem ez volt a nagy story, hanem az, hogy a Bus hazamegy, hogy mégiscsak jó, hogy nem vonult vissza egy évvel korábban, hogy BigBen lehet a legfiatalabb QB, aki.... már nem is emlékszem.

2013 SB kék sarok a programfoci antitézise D oldalról a Seattle vörös sarok a programfoci másik antitézise O oldalról a Broncos ellen.
Mi volt a Story? Manning visszatérése mekkora parádé, megdöntötte az összes támadó rekordot.

Ez a pillanat uralásáról szól, tehát korunk marketingeséinek még mindig oly fontos fegyveréről
Én megértelek, mert szar érzés, de ez ilyen. Se Bettisre, se Manningre nagyon nem haragszom sőt (utóbbiért kapnék is anyától), valójában megérdemelték a figyelmet, és kurvára hiányoznak.
Amit tehetsz, az annyi, hogy szelektálsz, nem foglalkozol sem a hülyékkel, sem a Lakat T Károlyság élő ikonjaival, mert ezek elveszik az ember kedvét.

Lábjegyzet:
*Shaun Alexander 2000-2005 között összerakott 89 TD-t, és 8000! Yardot

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Olyan érdekes, hogy a mi győzelmünk a szerencsének köszönhető és hogy millió sérült volt a GB-nél. Akár milyen cikket olvasok épp hogy meg dicsérik a csapatott. Remélem nyerünk két hét múlva hát ha akkor elismerik végre hogy erős a csapat bár ahogy nézem ott is fognak valami indokot találni hogy miért nyertünk, ha nyerünk
Midnight
Szünetem van, harmadszor olvasom el, amit írsz, de nem értem. Aki olyat ír, hogy szerencse azt nem kell komolyan venni.
Azt ne várd, hogy a körülményeket figyelmen kívül hagyva mindenki leboruljon! Nem fognak, mert az ember öngyógyít, és keresi a hibát, és ha nem elborult, akkor nem azt mondja, hogy all hope is gone, hanem a vereséget követő 2 napon belül, már azon agyal, hogy nincs akkora baj, és nézi milyen pozikon kellene segíteni. Ez egy játék. Én sajnos nem ilyen vagyok pl..

Mik a körülmények?
Sok sérült volt a Seattleban? ....Rengeteg, és minőségi játékosok, Sok sérült volt a GB-ben? Rengeteg.

Mit láttunk?
Sokat hibázott a Seattle? Rengeteget, Sokat hibázott a GB? Rengeteget.
Vegyük az Odhiambo példát. Amíg Ifedi fenn volt , addig a D playhívás nem volt annyira egyértelműen febjölösz. Nyílván megbontasz egy O Linet, akkor ott gáz van, az pech, hogy Ifedi kiesett (nem azért mert annyira jó, hanem mert legalább egy ritmusban mozog a többiekkel).
DE az, hogy hogyan kerülhetett pályára ilyen felkészültség mellett Odhiambo az nem szerencse kérdése, hanem annak a kérdése, hogy Carroll annyi tüzet oltott, hogy a teljes exec átment Kábelhez, akinek fele annyi ideje nem maradt arra, hogy Ifedi mögött legyen használható ember. Ifedi sem használható, nem hogy Odhiambo. Ez nem szerencse, ez hiba, ez baj.

Ti szabályosan nyertetek, fegyelmezett a csapat, együtt van a csapat, kevés a hiba nagyszerű a gameplan, ki van gyakorolva minden. Mással nem kell foglalkozni. Patricia viszont van annyira jó DC, hogy fog tudni mit kezdeni a programjátékkal.

DE:nem egy és nem két terített betli szezon és jó drafthely után beérett a munka -Király jelzi, hogy működik az NFL.
De azt ne várd, hogy azonnal egy lapon emlegessenek franchisekkel, akik 6-10 éve szinte folyamatosan rájátszásban vannak... Ez még odébb van, eljön az ideje.
TGA
Persze nem azt mondom hogy egyből mindenki istenítse a csapatot csak már rossz azt olvasni a meccs elemzésekben, hogy persze ügyes volt az atlanta de a GB -nél ez sérült volt az nem játszott ... stb.stb. De azzal senki nem foglalkozik érdemben hogy az atlanta bejutott a SB-be. Még a másik oldalon a NE-röl oldalas cikkek szólnak hogy mekkora istenek (evvel nem azt akartam mondani hogy a NE nem jó sőt nagyon is az). Egy kicsit frusztráló a dolog.
Midnight
Nem kell annak lennie. Ìgy szépen ràrakjàk a terhet a Pats vàllàra és a Falcons meg felszìvhatja magàt hogy majd most megmutatjuk, és ìgy izgalmas meccs lesz ahol a Pats nyer 30-27-re. ( csak mert jobban bìrjàk a terhet) 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich