Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát arról nem volt szó, hogy QB-k^^

| Lamar részvétele alapból kizárta, hogy ez legyen a szűrés 😀 |

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
QB? Meselj meg.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel Baker parduc lett, igy mar csak Lamar es Josh Allen maradtak a draftolo csapatuknal az elso korosok kozul a 2018as classbol.
RedFive
Meg még jó néhányan 😀

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Mivel Baker parduc lett, igy mar csak Lamar es Josh Allen maradtak a draftolo csapatuknal az elso korosok kozul a 2018as classbol.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Bar szerintem nem a mennyisegen megy a vita ( fingom sincs, de itt szerintem kozelebb lehetnek az allaspontok), hanem a hossza-garantalt tartalmon es itt szoritotta be a csapat magat es fontosak az elmult evek mert az MVP es aki a nyomast nem birja kozott minden volt tole is es a csapattol is.

Bizzunk benne hogy egy megnyert SB-al akar +10%-ot rarakni erre a papirra, ami utan ez elkerulhetetlen lenne a csapat(ok) reszerol.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Valoszinuleg azert nem igy mukodik, hanem a sapkabol elfoglalt szazalekokkal jatszanak es hoznak peldakat egymasnak, amig magan a mennyisegen megy a vita,
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Szerintem nincs semmi bonyolultsag Lamarral meg a (mega)szerzodesevel. O egy makacs, maximalista bak, aki a fejebe vette hogy fut meg egy elit szezont es csilingelni fog a kassza. QB edzo, doboedzo, eronleti edzo, mindenkit osszetrombitalt maganak, nol a cap, a fejen ott ul a larmas csalad akiket etetni kell, nincs egy ugynoke aki terelgetne a szerzodes fele, ellentetben a pereputtyaval (ne hagyd magad kisemmizni kisfiam!), ugyhogy all in t mond es jatszik egy odabaszos szezont. Ha nem -> tag1. O az elobbire szamit. Mikor rakerdeztek mi a legfobb kivansaga, a falat mondta. Megerositettek. Ebbol mindjart kovetkezik, hogy ramegy az elit szezonra hogy viritsak neki a lovet. Mert szerintem ami ajanlatot kapott az kb annyi lehetett eddig, hogy 3-4 ev es 35 m/ev. Kb max.
RedFive
Azért az milyen paradox helyzet lehet hogy ülsz ügynök nélkül a csapattal targyalsz. És.ők úgy próbálják lejjebb alkudni az árat hogy a gyengesegeidre hívják fel a figyelmet. Te meg ott ülsz és hallgatod hogy nem vagy olyan jó mint Mahomes így kevesebbet kellene kapnod. Azért csak elgondolkodsz hogy ezek tényleg ezt gondolják rólam? Nem tudom egy ilyen tárgyalás sorozat milyen hatással van a csapat és Lamar kapcsolatára.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Szerintem nincs semmi bonyolultsag Lamarral meg a (mega)szerzodesevel. O egy makacs, maximalista bak, aki a fejebe vette hogy fut meg egy elit szezont es csilingelni fog a kassza. QB edzo, doboedzo, eronleti edzo, mindenkit osszetrombitalt maganak, nol a cap, a fejen ott ul a larmas csalad akiket etetni kell, nincs egy ugynoke aki terelgetne a szerzodes fele, ellentetben a pereputtyaval (ne hagyd magad kisemmizni kisfiam!), ugyhogy all in t mond es jatszik egy odabaszos szezont. Ha nem -> tag1. O az elobbire szamit. Mikor rakerdeztek mi a legfobb kivansaga, a falat mondta. Megerositettek. Ebbol mindjart kovetkezik, hogy ramegy az elit szezonra hogy viritsak neki a lovet. Mert szerintem ami ajanlatot kapott az kb annyi lehetett eddig, hogy 3-4 ev es 35 m/ev. Kb max.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell 22 olyan csapat, akinek kell, elég egy. Ahogy anno a drafton Tebow vagy Lamar esetében is volt. Aztán ha az megfizeti, akkor neki igazából mindegy. Ettől függetlenül én maradnék itt a helyében, mert itt eléggé jól tudják használni, benne van, hogy kitölti a szerződését és a nagy pénz nagy részét meg is kapja. Persze, a piacon is köthet olyat, ha lesz egy, aki annyira beleszerelmesedik. De hogy máshol nem lenne bukta, és 2-3 éven belül egy cserekategóriás vándormadár, abban nem vagyok biztos

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 175
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani
KeyG
És hova tervez menni? Seattle-be? Panthersbe? Houtonba? Vagy Washington / Giants? Esetleg Detroit? Vagy arra játszik, hogy Hurst / Trey Lance nem válik be és a Philly/Niners csinál egy Rams féle cserét?

A Shanahan féle Ninersen kívül én nem nagyon látok olyan helyet, amiben meg mernék bízni, hogy több / jobb támogatást és körülményeket kapok, mint itt nálatok. És pont a Niners az akik csak elvi lehetőség, mert a következő 100 évre eladták a pickjeiket Lance-ért.

Persze Lamarr gondolhatja máshogy...
peterk2005 udvari bolond
Szerintem a ligában max 10 olyan csapat van jelenleg aki nem fogadná el Lamart kezdő QB-nak.
Én jelenleg két floridai csapatot mondanák a Dolphins és a Tampa Bay ( Brady visszavonul ez év után )
És nem csere útján.

2023 FA-ról beszélünk.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani
KeyG
És hova tervez menni? Seattle-be? Panthersbe? Houtonba? Vagy Washington / Giants? Esetleg Detroit? Vagy arra játszik, hogy Hurst / Trey Lance nem válik be és a Philly/Niners csinál egy Rams féle cserét?

A Shanahan féle Ninersen kívül én nem nagyon látok olyan helyet, amiben meg mernék bízni, hogy több / jobb támogatást és körülményeket kapok, mint itt nálatok. És pont a Niners az akik csak elvi lehetőség, mert a következő 100 évre eladták a pickjeiket Lance-ért.

Persze Lamarr gondolhatja máshogy...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
gedam 5 702
a drog rossz…
Kegyelmes Amadeus
a lelked rossz
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
a drog rossz…

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés




Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Amugy LJ szempontjabol a csapatvaltas szerintem nehezebb lenne mint a ravenst ravenni hogy ezt meg ezt szeretne. Ez a masodik max. a toke fuggvenye es igy ido de nem orult sok, OC meg nem nagyon nyert meg FR.QB-val szemben. A csapat meg is adja/adna neki. Az o szempontjukbol a hiba viszont mar megtortent mert azert egy picit az ismeretlenbe ugrik, de egy dolog miatt no-brainer mert ha nem is nyer ott tudunk lenni vele + szorakoztato. Ettol riziko amit boven kiderithettunk volna mar.

LJ-nek talalni kell egy csapatot ahol jobb az OC es skillszemelyzet es van penze is es nincs FR QB az meg akar mehetne is, bar nem egyszeru ez sem. Viszont ennek a csapatnak ahol ugye majdnem minden adott egy uber O-hez azoknak LJ-t kell akarniuk, ami nem feltetlenul lenne hiheto nekem. Sok csapat orulne ha lenne neki egy LJ szintu jatekosa, de a cel ettol fuggetlenul mikor keresel akkor nem o az.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani
KeyG
Az rendben van hogy nem a mult a lenyeg csak a tarsasag LJ ( es GR ) megiteleset egy szoval fejezi ki es orul vagy szomoru lenne ennel a hosszabbitasnal pl. szar-kiraly en meg arnyaltam a kepet.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 175
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Futni tudtok, passzolni nem

Szívesen
Willie Parker
ez 4 😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Futni tudtok, passzolni nem

Szívesen
több mint 1 éve
gedam 5 702
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Es vegul az O csapatepites vonulat ami berakta GR-t es LJ-t egy boxba.
Egy legatyasodott csapat aki varta hogy kirakja Flacco-t es vegul ujrakezdje az epitkezest. Rossz cap helyzet es a keret minosege is orult gyenge volt foleg passzjatekra. Ozzie egy 2018-as csodadraft utolso ajandekkent lerakva az asztalra LJ nelkul is. Viszont a szerzodeshosszabbitasok, igazolasok posztjai, GR ittlete es erre LJ egyiranyba mutattot. Viszont JH allasa is bajban volt igy mar 2018-ban megjott a QB csere es indult a csoda PO. Viszont erosites a nem letisztazott anyagi helyzet miatt nem tul egyszeru. Ehhez kepest es ezt figyelembe veve nagyon pofas igazolasok es a jatekba illoek voltak egeszen 2020 draftig. Ugyan csak az O-rol irtam de itt egy fel mondat erejeig a D tokeletesen osszhangban volt az O-el, mindkettoben hibakde egymasra epuloen voltak epitve.

Utana a Queen drafttol kezdve elrontottuk es minden szinten. Ebbol termeszetesen az egesz csapat meghatarozojanak a futas alapjanak az alapjat rontottuk el. A D itt mar szinten cserere vart es kozel sem tudott volna meccseket nyerni magaban hogy fontos lenne annyira hogy ne a sarokkovunk kellett volna lenni a legfontosabbnak minden elott.

Ahogy irtam LJ kozel sem tokeletes, ahogy GR sem, a skillplayerek talan a legalacsonyabb a ligaban. Lehet itt szidni mindenkit es ezek raadasul egymast is erositik ahogy gyengitik is, de:

1.) GR-t lecserelni eleve nem egyszeru es nem feltetlenul lett volna jo, de JH miatt nem is egyszeru egy zsenit hozni a helyere
2.) LJ-t lecserelni, mibol hogyan.
3.) Skill playak szinten tul sok kellene tul keves penz es drattokebol.

A legduhitobb viszont hogy a falunkat nem ezeknek a javitasa erdekeben hanyagoltak/ ertekeltek fel rosszul.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
GR-Offense
Itt volt mar MM alatt is es el is akrt menni 18-as ev elott de penz es nevlegesen felturbozva maradt. Ki tudja mennyire volt tudatos vagy sem es nem is akarom itt a tyuk-tojas kerdest feszegetni. Mindenki tudta/tudja minek a mestere es minek nem. Megjott LJ es megint egy inkabb futo mint futni tudo QB-val kellett dolgoznia akinek ezt a kepesseget maximalisan kihasznalva, egy gyenge keretetet, moralisan osszezuhant egysegbol egy hengert hozott. Termeszetesen tobb oka is volt ennek, de gondoljuk el hogy egy dobni nem tudo jatekossal mit muveltunk es kellett egy ismetles es egy szerencsetlen eset hogy a Chargers szemelyi allomanya kepes legyen minket dobasra kenyszeriteni es termeszetes modon kikaptunk. Egy evre ra a javitott LJ-vel historic szamok es MVP teljesitmeny. A Titans egy minden osszejovo nekik es semmi nekunk es ez inkabb JH hibaja, de termeszetesen LJ korlatjai kijottek egy kenyszeritett szituacioban. Egy evre ra a fal kuka es ahogy irtam minden energiaval a futas ujrafeltallasaval kellett eselyt adnunk maguknak, tavaly a fal mar teljesen kuka es mindenki halott miatta. A kifejezetten borzaszto seruleshullam nelkul valoszinuleg meg igy is PO, de mindegy mert nem voltunk keszen es innnetol nem is erdemeltuk meg. Nem volt szerencseje mert a QB-ja nem tudott dobni, a jatekunk alapjara nem lett alkalmas az OL es a kisegito szemelyzet sem tudott hozzatenni pluszt mint mondjuk Chase Burrow-nak. Termeszetesen ide tartozik hogy o maga sem a passzjatek zsenije.

Megprobalom nem elkeveredve es osszekuszalva sem agyonmagyarazva leirni nagyon tomoren a jatekot a szempontjabol. Ide tartozik hogy o tudta o ezt mindenfele nagyon jol futo es dobaskepessegu QB-val is es nem LJ-nek koszonheti hanem kihasznalta a csapat erossegeit es LJ-t is. Alapvetoen egyszeru option jatekokat jatszottunk ha egy mondatban kellene leirnom. Az ero es a gyorsasag volt a D kibillentesenek az alapja. Az erobol futni tudas kepessege a personnel egyszeruen adott volt az ellenfelnel es amikor gyorsasag kellett volna LJ ellen akkor nagy bajban voltak. Ennek a futasnak a fal ereje, Ricard-Boyle-Hurst es Andrews ( bar nem jo blokkolo volt, de a tomeg az tomeg ) segitette az erre epitett option jatekokat. Elkapni tudo jatekos nem sok es nem tul jok de ami repult azt Andrews gyonyoruen felnove a feladathoz pont eleg volt a nem tul jo dobo QB-hoz, de itt segitseg sem volt varhato. Cserebe jol blokkoltak es hajlandoak is mert Snead ilyen, Boykin meg kifejezetten jo volt. De hol voltunk mi attol az idealis spread O-tol ahol itt meg elkapokent be lehettet rakni mint uj opcio. Ez javult LJ technikajanak a rendbe tetelevel, de a segiteg innen nem johetett kesobb sem, bar HBrown tudta nyitni a palyat egy picit, de Hill szinthez kepest shit. A D-k szenvedtek LJ-ero hatastol a folyamatos futastol es a jatekunk olvasasatol amit nem egyenileg kellett vedekezni hanem mint csapat es ez nem egyhetes munka. Az egyenileg az Edge-k fegyelmezett jateka amit lehet egy nap alatt is de ez az option lenyege donts es megverlek a masik vegletben. A jatekunk lenyege a hasonlo felallasbol sokfelekeppen a rengeteg motion-el ( a legjobban hasznalt a legszelesebb korben a csapatok kozul mert nekunk a sema alapja, de orult idoigenyes ). Egyszerubben sokfele felallast latott a D, de kozben nagyon keves es pont igy is kell vedekezni ellene, de amig keves csapat csinalja addig nem feltetlenul eri meg. Mikozben minden semanak van lejarati ideje, hiaba tunik hogy nincs azok csak tokeletesen hajtjak vegre ( vagyis jobban mint a D ). Ehhez kepest kifejezetten idoallo volt es ezert GR oriasi dicseretet erdemel. Viszont a jatek alapja az ero eltunesevel egyre szenvedosebb es LJ erejet a fal gyengesege olyan szintre lehuzta ami gyakorlatilag pQB-ve tette, mert az option eltunt hogy fut egy mert az edge-k mar fegyelmezettek voltak, ami magaban nem lenne eleg de a 4 ember osszetudta nyomni a falat hogy nem volt hely. A passznal meg rosszabb lett a helyzet es extra blokkolo a route-t futo es vedoi szamunkra rossz leosztasban es azokat minosegben sem tudtuk legyozni mert az egyszem jatekosunk volt alkalmas ra, duplaztak es meg igy is jo szamokat hozott de mint csapat igy nehez elorejutni. Passznal a falnal egigneztuk egy evig hogy kozepen szetzuztak minket amit a legjobb QB-k sem tudnak kezelni foleg nem evad hosszan. Az nem eleg nekik sem hogy jobban mint LJ. Utana egy evig hogy a ket szelen ettek meg minket.

GR-nak egy nagyon gyenge keretet egy dobni alig tudo jatekosbol a futasbol folyamatosan kellett volna felepiteni, de a FO ebbe beleszolt es az elmult ket evben ebbol nem szolt semmi csak rohantuk elore az eredmenyert. 2019 utan azt gondoltam hogy jon a tovabb szepen folyamatosan es LJ es a keret fejlodesevel folyamatosan lehetett volna egy hagyomanyosabb csapatot latni es GR ebben kapott volna egy eselyt es bizonyithatott volna ugy mit tud es utana valtottunk volna ( ahogy nem jon az eredmeny ) egy passzorientaltabb O Gurura ( aki csak GR-hoz kepest lett volna az mert JH nem engedhetne meg maganak egy Shanny.....stb eroset ) aki tovabb tudna fejleszteni LJ-t mint passzolo es a passzjatekunkat. Ehhez kepest sem GR ( ez a kisebb baj ) sem LJ hatarait nem talaltuk meg sot kettot vissza kellett lepnunk idenre. Irtam itt mar ha ez LJ reset es ujrainditasanak a felepitese a celja akkor ok, ha az eredmeny hajkuraszasa akkor felemas erzeseim lesznek. Bizzunk hogy a fal durva lesz vegre es akkor mindenkeppen szorakoztato meccseink lesznek.

GR hasonloan LJ-hez kap hideget es meleget, de berakva az adott szituacioban mar boven arnyaltabb lesz a kep.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Szetszedem mert idoben eleg nagy es igy a legegyszerubb kijelentesek sem egyszeruek, mint pl LJ szar vagy sem.

LJ mikor le lett draftolva akkor o egy atletikus freak volt, de nem egy pQB akit mindenki keresett. A Tebow palyafutasra nagyobb eselye volt mint akar Vick felere pont Vick miatt. Az NFL csapatai bearaztak mert senkinek nem kellett es a Ravens az elso korben csak azert hozta el mert az 5. eves opcio meg javaban tombolt. LJ 2018ban nulla technikaval es pQB kepessegekkel birt, sehol nem jatszott volna csak max annyit amit nalunk az elso felevben amirol mindenki tudta hogy futni fog, kellett volna neki egy par ev hogy egyaltalan berakja valaki akar a fr. QB serulese eseten is mint csere es ne igazoljanak a piacrol egy semmit nem ero veterant inkabb, de egy hatsokoroskent egy ligabol valo kieses nagyobb valoszinuseggel kovetkezett volna be mint hogy evekig nevelik QB-nak es Anyukaja mondhatta volna hogy a fia QB es nem mas. LJ-nek iszonyat mazlija volt a Ravens-el. Itt halkan megjegyzem hogy ez nem a ravens felszopkodasa, tobben is kepesek lettek volna ra ha muszaj, --hisz ahogy GR is tudna futtatni egy air raid O-t csak nem lenne alatta a legjobb, ugy igaz forditva is--de mint opcio nem volt igazan jelen sehol.
LJ viszont orult sokat fejlodott es a technika felhozasaval a pontossag az mar nem teljesen esetleges lett, de ettol meg nem lett pQB. Viszont a csapat jateka es ebben a sajat labanak a fenyegetese miatt a passzjateka fele nem tamasztott oriasi kovetelmenyeket es azt MVP szintjen oldotta meg. De megint netto teljesitmenyben o nem lett jobb mint AR-TB12 es meg az ennel rosszabbaknal sem. A rendszer hatekonysaga volt itt a lenyeg, de itt kellett volna folytatnunk hogy ezt a passzjateknak a fejlesztesevel megtalalnunk LJ hatarait. Nem elvaras hogy legyen AR, bar minden csapat a kiraly pQB-t keresi mert azokkal lehet mindent jatszani, de LJ itt egy masik elemmet behozva tudja a D-ket a labujjhegyukon tartani es a lenyeg az hogy sikeres legyen osszesegeben a QB ( nem feltetlenul szamokban ). Es itt a megint jo pelda a 2018-as ev ahol Flacco aki sokkal jobb pQB volt mint LJ azzal sehova nem mozdult a csapat, aminek persze az oka hogy nem tudtunk futni es a passzjatekban meg mar nem volt eleg jo a keret-OC-Flacco-Elkapok es enki ebbol nem tudott fellepni. Akkor ugye az volt hogy miert adjuk fel a futast hiaba nem megy mert igy egysikuak lettunk ( cserebe Flacco rekord yardot dobalgatott ossze ezekben az eve(ek)ben ). Egyszer leirom miert allt bele a futasunk a foldbe ha sok idom lesz, mert ez nem MM hibaja. LJ fejlodott es ujra kellett volna tennie a lepeseket a fele hogy ne a futas inditson be mindent hanem mint passzjatek magaban is ulni tudjon. Itt most nem, de kesobb a csapatnal leirva az OL megolt minden ilyen teru probalkozast, LJ nem volt kesz erre meg, GR-nak meg jott hogy nem ert a passzhoz ( mar olyan szinten hogy nem tudja mi az air raid vagy cover 0 es ellenszereik ) holott egyszeruen hozott egy egyertelmuen legjobb dontest es szart a passzjatekra es "ujra feltalalta" a futasunkat ( itt jottek dogivel a bash jatekok hada ). GR dontese egyszeru de a ket opcio az volt hogy a futas ujrafeltalalassal majd abbol dobunk amit muszaj vagy a pocsek passzblokkolo fallal-a nem kesz QB-val-egy liga atlag alatti elkaposorral-szamara nem a legelonyosebb jatekelemmel probaljuk meg verni a ligat. Ami savat kapott emberunk a meghuzott egyertelmuen legjobb dontesert az elkepeszto, hiaba a kritika jogos a passzjatekunkrol. Eredmenyekben es hatekonysagban ez a csapat O szemponjabol a legjobbak kozott volt es nem csak adott evben ( ha ezekhez hozzaadjuk a korlatainkat, LJ passz-csapat anyagi helyzete- a toke koltes az O-re, az OL reszben akkor az Dang ). De cserebe ez az ev LJ-nek fejlodes szempontjabol kuka, passzjatek szempontjabol kuka. Tavaly a seruleshegyek es a fal tovabbi romlasa kivette LJ labanak a veszelyet es mint pQB kellett mukodnie es csodak csodajara nem volt a legjobb es igy viszont egyszerre szakadt rank minden, GR nem tudta a passznemzsenijevel kisegiteni, az elkapok meg mindig atlag alattiak es a fo gondot es alapproblemat okozo fal a passzblokkolosban sem tudott kompenzalni, sot itt is hozza tette a magaet.

Osszesegeben LJ iszonyat halas lehet es koszonhet a ravensnek, nelkule nagyobb esellyel mar nem lenne a ligaban, viszont az azsioja amiert o is sokat tett olyan magas lett hogy a hianyai ellenere is FR jatekos ( direkt irom igy ) es o erezheti hogy ehhez a mai LJ-hez mar nem eleg tamogato a csapat hiaba az teljesen elkotelezett es ala tesz mindent ( erezheti kevesnek, stb ).

folyt. kov.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 175
A ravens mindent LJ ala tett. A rendszer, az OC, a jatekosok ebbe a rendszerbe illok voltak mind. LJ nem kellett senkinek es nem is akartak belole kihozni semmit es bar kesobb biztos elvittek volna, de valoszinuleg egy hagyomanyosabb csapat max PR lehetosegkent, egy nem meg talan kiprobalta es valoszinuleg meg is bukott volna veluk.

Viszont a Flacco fele utolso evben a ravens kerete es ahogy voltunk egy godor alja volt es senki nem lett volna sikeres, bar hagyomanyos O-ben szinte mindenki jobb lett volna mint LJ, de kihangsulyozva hogy az netto teljesitmenyben piszok keves lett volna. Borzaszto anyagi es cap helyzetben LJ robbantott GR rendszereben az akkori drafttal ami minden idok legjobbjai kozott van minden csapatot figyelembe veve. LJ amellett hogy eredmenyes volt es ez bizony a rendszer ami viszont a labara epitett meg szorakoztato volt nezni. Utana elrontottunk egy csomo dolgot csapatszinten, a serules is extran beutott es anyagilag a godor melyebol kellett win now modba kapcsolni ami bizony nem egyszeru, foleg ugy hogy a QB oriasi fejlodesen ment keresztul de nem tudtuk tamogatni ami EDC-GR-OL a passzjatekban a tarsak es az OL kiherelte hogy fejlodhessen. Iden a csapat megint a fele indult hogy nem pQB-kent kell kimagaslot nyujtani.

Azert Kelce-Hill-es a tobbi elkapo eseten is egyedul Andrews aki felveszi a kesztyut utana oriasi szakadek es AR-GR eseten passzjatekrol beszelve megint zongorazni lehet a kulonbseget. Ahogy a Bills eseten is az elkapogardak kozott oriasi kulonbseg, de Burrow meg fel szokott jonni akinek az elkapoinal a YAC mennyiseget megneznem a mienk osszteljesitmenyevel szemben ( csak ugy kivancsisagbol ).

LJ mint egy QB egy mas kerdes es ez a sajat hibank volt hogy mindenkinek elrontotta EDC es a csapatepitesi hibai. Ez nem jott jol senkinek-csapatnak-LJnek-szurkoloknak es a hozadeka hogy normalis folyamatos epitese alatt kiderulhetett volna LJ-nek a hatarai ennel sokkal jobban fillerekert.
no
a 2018-as fél év a bizonyíték, hogy bármilyen oc-vel personellel jó lenne, greg roman egysíkú játékelgondolása nélkül még jobb lenne lj. egy qb sem tudott volna abba a csapatba úgy beállni, egy sem.
gedam
2018-ban LJ megkapta egy parszor a labdat MM alatt is. Semmire nem volt jo. Abban a felevben bizony GR es LJ egyutt robbantott. GR amikor futasrol van szo akkor bizony elit. Es mobilis QB-val o mar bizonyitott nem egyszer es nem is egy QB-val. Abban a felevben LJ annyira tudott dobni mint te meg en es ennek ellenere es ezt az ellenfelek is tudtak megis tudtunk futni.
no
LJ sok mindent csinált, de nem sok egyenes dobása volt abban a fél szezonban
Morfil
Abban a szezonban Josh Allennek se tegyük hozzá. Mindketten fejlődtek az első évhez képest a másodikra Jackson MVP is lett, aztán jött 2020 a visszaesés éve az okokat tudjuk, fal wrek.
Szerintem Jackson támogatóbb környezetet akar, jobb wr corpssal.
Hollywoodot be fogja árazni a Cardinals ebben biztos vagyok és onnan tudni fogjuk, hogy igazán ha Bateman nem válik be, nem volt elsőszámú wr a csapatban LJ alatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers