Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Marha jó dolog lenne elcsípni a 2. kiemelést a szezon végén...

Bengals, Texans, Rams, 49ers, Bills, Jets, Browns, Steelers

Erre ki milyen mérleget tippel?
Vrij6
Bengals, Bills, Jets, Steelers verni kell es akkor a Playoff megvan. 😊 A Texans es a Rams is foghato, viszont a 49ers ellen rovid heten en szinte garantalom az L-t magunknak. A Rams ellen elotte viszont 2 nappal tobb ido lesz a felkeszulesre, hatha. 😊 En alairnam most a 10-6-ot, de ebbol lehet jobb is.
KeyG
A 10-6-ot én is. 😀 De reménykedem a 11-5-ben, azzal akár a 2. kiemelés is meglehet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Marha jó dolog lenne elcsípni a 2. kiemelést a szezon végén...

Bengals, Texans, Rams, 49ers, Bills, Jets, Browns, Steelers

Erre ki milyen mérleget tippel?
Vrij6
Bengals, Bills, Jets, Steelers verni kell es akkor a Playoff megvan. 😊 A Texans es a Rams is foghato, viszont a 49ers ellen rovid heten en szinte garantalom az L-t magunknak. A Rams ellen elotte viszont 2 nappal tobb ido lesz a felkeszulesre, hatha. 😊 En alairnam most a 10-6-ot, de ebbol lehet jobb is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72891030_105319157507908_2327646166216207309_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=EOpR0HxQnxsQ7kNvgFtTYAF&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCPNn8ImzNEL23fRvje6d22guxR1S7fF0t6nyp_bgD6Yw&oe=664F25F9
NFL on Instagram: "The Ravens are soaring behind Lamar Jackson. (via @thecheckdown)"
595K likes, 5,046 comments - nfl on November 3, 2019: "The Ravens are soaring behind Lamar Jackson. (via @thecheckdown)".
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Marha jó dolog lenne elcsípni a 2. kiemelést a szezon végén...

Bengals, Texans, Rams, 49ers, Bills, Jets, Browns, Steelers

Erre ki milyen mérleget tippel?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát nem látom, hogy ebből BB mit von majd le de nem hiszem, hogy sokkal okosabb lenne mintha az eddigi meccseinket megnézte volna... Runheavy offense sok húzással fizikális OL-lel és rahedli TE passzal akkor is, ha Andrews megfogják....
Előbb jussunk el PO-ba majd ott lehet gameplannelni.... az biztos hogy LJ-re nagyon jó gameplaneket lehet építeni, és ez az edővel csak jobb lesz..
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
En csak ennyit tudok hozzatenni, teleelveztem a gatyam ahogy lejatszottuk a Pats-et. Ha nincs a 2 bugyuta hiba 17-0-nal, ki tudja mi lett volna a vege. Es ami kulon orom h en a Pats vedojatekosain es az egesz edzoi stabon nem lattam azt h ok tartalekolnanak. A vedelmunk neha meg mindig puha, konnyen atmennek rajta, remelhetoleg osszeszedik magukat annyira , hogy az O mindig tobb pontot tudjon felrakni, mint amit enged a D. O csapat lettunk. 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
vegigneztem a meccset. reg lattam ilyen jo meccset es steelers szurkolokent is nektek szurkoltam, mert elvezetes volt nezni. Nekunk nagyon nehez lesz titeket beerni, ha egyatalan. Raadasul nem is erdemes, mert ehhez kepest nekunk szar a jatekunk.
xtaki
A Ravens is foghat még ki fos napot és a brownsi csoda meglehet nektek is 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
vegigneztem a meccset. reg lattam ilyen jo meccset es steelers szurkolokent is nektek szurkoltam, mert elvezetes volt nezni. Nekunk nagyon nehez lesz titeket beerni, ha egyatalan. Raadasul nem is erdemes, mert ehhez kepest nekunk szar a jatekunk.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok,egyértelmű meccs volt ,ezen a meccsen nincs sok mindent magyarázni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
lucio 324
Ez a meccs szerintem inkább rólunk mondott valamit és nem a Patsről, illetve arról, hogy ki a jobb a két csapat közül.
Érezhetően jobban fel voltunk készítve (v.ö. mit produkáltunk a Browns ellen, no innen nézve az inkább a felkészületlenségről semmint a csapat erejéről árulkodott), mint a Pats. LJ nem is tolta agyon az improvizációt (tán mert jobban fel voltunk készítve és ültek az alapjátékok).
Volt szerencsénk is (LJ három felpattanó labdája, aztán két TD-nket is sasszemű flagek utáni 1st downok tették lehetővé), volt balszerencsénk is (soroljuk ide a két saját RZ labdavesztést). Nem is ez a lényeg, hanem a szerencsénkkel tudtunk élni, a balszerencsénket meg túl tudtuk élni. DE: ilyen a foci! Tudtunk meccset játszani egy top csapattal, immár két egymás utáni meccsen (ugye a Seattle is ilyen volt). Ezt kb. az utóbbi öt évben nem mondhattuk el.
Ez alapján el kell hinnünk, hogy jó játékkal bárkit meg tudunk verni, és ez (nekem) megint egy előrelépés. De nem szabad elhinnünk, hogy ott vagyunk, ahol a Pats. Mint ahogy ők szerintem nem is fogják ezt a meccset túlgondolni, szerintem egy tanulság van számukra: nem szabad elengedni egy jó csapatot 17-0-ra, mert utána ugyan történhetnek jó dolgok, de történni fognak rosszak is, és a vége az lesz, hogy éppen 17-tel kikapsz.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Emesztenem kell meg ezt azert. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Elvettuk a szuzesseguket.

Lamar Jackson for MVP.

Nagy meccs volt. Szét lettek futva.

Ha nincs az a ket bugyuta labdavesztesunk a sajat RZ elott akkor gála meccs ez.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Highlights alapjan mit jatszottunk te atya eg... Le a kalappal a Kolyok elott, ult nehany hosszabb passza is, meg ezek a flegma futasai. Megint a labdaszerzesek a D-tol, ez egy kozel tokeletes meccsnek tunik. De kar, hogy nem keltem fel, elmult ket ev meccse lehetett. Tudtuk azt jatszani, ami mukodik, ez nagyon jo hir a jovore nezve.
több mint 4 éve
gedam 5 702
mindegy is, minden elemzés lényegtelen, ami fontos:
8perc és 9 és fél perc a két utolsó lamar drive
ezért volt ideges brady. amíg ez menni fog és pontokat rakunk fel, addig biztos nyerünk.
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Ez mar csak akkor lenne szebb, ha a Colts is tette volna a dolgat. Meglepo eredmeny, este majd megnezem, nem volt erom felkelni..
LeviPoki
Nézd meg mert kurva jó mecs volt,
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez mar csak akkor lenne szebb, ha a Colts is tette volna a dolgat. Meglepo eredmeny, este majd megnezem, nem volt erom felkelni..
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 815 — Слава Україні! Героям слава!
Huhhhh, ejhaaaa, tyűű, most csak ennyi... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
LeviPoki most fikázd lamart, mert ma kurva jó volt, és 162 yardot passzolt, csak tulépte a 100 amit josoltál neki. És remélem ezek után mindenki leszál róla mert van egy mvp irányitonk.
Norbi180
Kedves Norbi180!
1 Én jósoltam neki 100 yardot nem LeviPoki
2 Jósoltam 200 futott yardot... Na ez nem jött be 😛
3 Nyertetek? IGEN

PO-ban találkozunk?
Elvileg igen
Grt jobbak voltatok💪
További szép napot 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
LeviPoki most fikázd lamart, mert ma kurva jó volt, és 162 yardot passzolt, csak tulépte a 100 amit josoltál neki. És remélem ezek után mindenki leszál róla mert van egy mvp irányitonk.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Grt a meccshez!
Ha mindketten bejutunk a PO-ba ott szerintem találkozunk 😎😊💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Ki gondolta volna hogy valaha egy Ravens O es Pats D a jobban vart parharc?
no
Várta a fene engem a már előre rázott a hideg 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ez elég akadálymentesre sikerült, na majd talán később több erőkifejtésre lesz szükségetek^^

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Ki gondolta volna hogy valaha egy Ravens O es Pats D a jobban vart parharc?
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Drága Tenorunk ebben a hónapban IS behúzta a ST legjobbja címet. Hálás vagyok érte,hogy meccsdöntő FG előtt 200alatt marad a vérnyomásom és egy mély levegővel hátradőlök és közben arra gondolok,hogy nyertünk. 😀 Legnagyobb király a ligában.
több mint 4 éve
gedam 5 702
 twitter.com/henryhuggsssaw/status/1189348901637242880?s=21