Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
no
Eloszor is nagy like, mert az utolso 2 honap karaktermennyiseget leirtad egy hszban es meglepo volt latni a ravens topikban.
2 aprosag szurja a szemem. Webb tavaly a 0 es atlagos volt bar utobbi az ev elejen mutatotthoz kepest HOF teljesitmeny volt ( Weddle nyilatkozata Jeff-rol:" vegre nem kell elmagyaraznom mit miert csinaltam". Remeljuk nem lesz Webb-re szukseg mert a 2 kezdohoz kepest oriasi visszalepes. A masik az ILB-ktol mit varsz, hogy tud segiteni a masik 2 egysegen? A futas ellen ok is jok lesznek, de passrush-ban nem sok potencial van bennuk.
Szerintem is Pees a legnagyobb baj. Remekul kielemzi a csapatokat--remek, de ha valtoztatnak akkor vegunk es ez a sport ennel egy picit gyorsabb. Amugy a pass-rush a "playbookjaban" ami kb 3 oldal amin van 2 pajzan rajz es egy best 4 out of 7 amoba bajnoksag, igy nehezen elvarhato csapat szinten a pass-rush, de bizzunk benne hogy iden nem igy lesz ( ez mar jo regota igy van) es/vagy valaki(k) villantanak egyenileg valamit.
Pees ellenere ugy gondolom a D mukodhet, ugy lett osszerakva, hogy ha a secondary kierdemli az osztalyzataidat es a DL fogja a futast akkor lehet keresni valonk es meg a olb is beuthet. Mindenesetre nem ez a klasszikus Ravens modi.
malkav
Szerintem Webb ahhoz képest, hogy új pozton játszott nem volt rossz, sőt folyamatosan fejlődött, ragadt rá valami Szakálról, igazából cserének szerintem absz minőségi főleg, hogy slotba is be tudod tenni és még a szélen is elkaristol egy egy mecsen.
Az ILB-t úgy értem, hogy a sec úgy néz ki rendben lesz és tavaly már jobbak voltak Mosleyék zónázásban is, szóval ha a TE/slot elkapót le tudják védekezni akkor a pass rusher hiányt lehet kicsit feledtetni. Pont az olyan mecsek juttnak eszembe mint 2 évvel ezelőtti oakland mecs ahol kb. az összes 3 és rövid szituációt megoldották ellenünk rövid passzal, ha jobban zonáznak az ILBk azért ezt lehetne kozmetikázni.
no
1. sztem hagyjuk Webb-et, mert a fizetesehez kepest a 0-t se utotte meg, de a mashol kezdo lehetne az mas mint amit most irtal
2. egyszeruen nehezebbnek erzem hogy lekovetunk mindenkit, mint "odabasszni a'la Tusko Hopkins"
3. Irigyellek a memoriad miatt, 2ev alatt egy ilyen jutott eszedbe 😊
[/quote]Egyszerűen csak próbálok pozitívan gondolkodni, a Hawksnak sem az eszméletlen passrush a pass elleni védekezésének alapja.
Másik hogy, bár agyfaszt kapok Pees ultrakonzervativ "Blitz" figuráitól, de volt időszak amikor Doom, Suggs Mcphee hármas elég jó számokat hozott...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 650
no
Eloszor is nagy like, mert az utolso 2 honap karaktermennyiseget leirtad egy hszban es meglepo volt latni a ravens topikban.
2 aprosag szurja a szemem. Webb tavaly a 0 es atlagos volt bar utobbi az ev elejen mutatotthoz kepest HOF teljesitmeny volt ( Weddle nyilatkozata Jeff-rol:" vegre nem kell elmagyaraznom mit miert csinaltam". Remeljuk nem lesz Webb-re szukseg mert a 2 kezdohoz kepest oriasi visszalepes. A masik az ILB-ktol mit varsz, hogy tud segiteni a masik 2 egysegen? A futas ellen ok is jok lesznek, de passrush-ban nem sok potencial van bennuk.
Szerintem is Pees a legnagyobb baj. Remekul kielemzi a csapatokat--remek, de ha valtoztatnak akkor vegunk es ez a sport ennel egy picit gyorsabb. Amugy a pass-rush a "playbookjaban" ami kb 3 oldal amin van 2 pajzan rajz es egy best 4 out of 7 amoba bajnoksag, igy nehezen elvarhato csapat szinten a pass-rush, de bizzunk benne hogy iden nem igy lesz ( ez mar jo regota igy van) es/vagy valaki(k) villantanak egyenileg valamit.
Pees ellenere ugy gondolom a D mukodhet, ugy lett osszerakva, hogy ha a secondary kierdemli az osztalyzataidat es a DL fogja a futast akkor lehet keresni valonk es meg a olb is beuthet. Mindenesetre nem ez a klasszikus Ravens modi.
malkav
Szerintem Webb ahhoz képest, hogy új pozton játszott nem volt rossz, sőt folyamatosan fejlődött, ragadt rá valami Szakálról, igazából cserének szerintem absz minőségi főleg, hogy slotba is be tudod tenni és még a szélen is elkaristol egy egy mecsen.
Az ILB-t úgy értem, hogy a sec úgy néz ki rendben lesz és tavaly már jobbak voltak Mosleyék zónázásban is, szóval ha a TE/slot elkapót le tudják védekezni akkor a pass rusher hiányt lehet kicsit feledtetni. Pont az olyan mecsek juttnak eszembe mint 2 évvel ezelőtti oakland mecs ahol kb. az összes 3 és rövid szituációt megoldották ellenünk rövid passzal, ha jobban zonáznak az ILBk azért ezt lehetne kozmetikázni.
[/quote]1. sztem hagyjuk Webb-et, mert a fizetesehez kepest a 0-t se utotte meg, de a mashol kezdo lehetne az mas mint amit most irtal
2. egyszeruen nehezebbnek erzem hogy lekovetunk mindenkit, mint "odabasszni a'la Tusko Hopkins"
3. Irigyellek a memoriad miatt, 2ev alatt egy ilyen jutott eszedbe 😊
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát én örülnék, ha megragadna és jó idényt tolna akkor valszeg meg is tartanánk, de sok esélyt nem látok rá.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Értékelés (3): hát igen szép, hogy van mennyiség de amíg nincs egy Kelce/Olsen/Ertz típusú korrekt kezdő TE, addig ez kevés.malkav
Megfogalmazás kérdése, de azért Kelce/Olsen nem egyszerű korrekt kezdő TE-k. 😊

OL(9): Stanley, Lewis, Jensen, Yanda, Hurst, Urshel, Siragusa, Elenaminor, Nembot(De bot)
..... Jensent akarom Centernek és kész.... benne sokkal több fantáziát látok mint Hurstben RT-ként. .....
malkav
Mekkora esélyt látsz arra, hogy Jensen hosszabb távon megragad?
peterk2005
Nagy tettel ne fogadj ra de van feher varju is az enekkaron.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értékelés (3): hát igen szép, hogy van mennyiség de amíg nincs egy Kelce/Olsen/Ertz típusú korrekt kezdő TE, addig ez kevés.malkav
Megfogalmazás kérdése, de azért Kelce/Olsen nem egyszerű korrekt kezdő TE-k. 😊

OL(9): Stanley, Lewis, Jensen, Yanda, Hurst, Urshel, Siragusa, Elenaminor, Nembot(De bot)
..... Jensent akarom Centernek és kész.... benne sokkal több fantáziát látok mint Hurstben RT-ként. .....
malkav
Mekkora esélyt látsz arra, hogy Jensen hosszabb távon megragad?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Folytatás:
Offense:
(Értékelés 1-5 ig)
Legjobb láncszem: Maclin
Sérülésből jön vissza és tavaly elég gyenge szezont hozott, de messze ő a legsokoldalúbb WR a keretben. Legalább olyan teljesítményty várok tőle mint SSS-től vagy ne adj isten mint Boldintól. Nehéz lesz majd az elején megszoknia hogyha 20 yardra van az LOS-től, akkor is kaphat labdát.

Leggyengébb láncszem: OL vagy futójáték
Az OL papíron elég gyengusz, két kezdő kiesett bár én Zuttah-ét nem hullajtok könyeket, de Wagner hiányozni fog. Hurst for RT hypera én nem tudok lelkileg felkészülni, de még messze van a szezonnyító. De teljesen mindegy, hogy milyen lesz az OL passprotban amíg nem tudunk egy éppkézláb futójátékot összehozni.

Roster:

QB (2): Joe és Ryan
Szerintem ezt nem kell ragoznom, Joe nem tud szarból várat építeni, de ha beütnek a mínuszok tudja húzni a csapatot, komolyan mondom kéne neki egy fedett stadiont csinálni, amit beklímáznak -5-re és minden hazai mecset hoznánk.
Értékelés (3): ha a 2014-es Falccot láttam volna tavaly, akkor 4-est adnék, most nem kapja meg tőlem a bizalmat.... legyen rajta egy kis nyomás 😀

WR (6): Maclin, Wallace, Perriman, Moore, Campi, Reynolds
Az első négy gyakorlatilag betonbiztos és elég jól néz ki.... nem egy Marshal Beckham Shepard trió, de egészségesebb mint márciusban volt. Moore-ról jó hírek érkeztek, Perriman pedig hypevonatot indított, megláttjuk ebből mi lesz szezon alatt. Szerintem Rwynolds is be fog kerülni, ha ST-ben odateszi magát.
Értékelés (4): csak egy Maclin kellett ahhoz, hogy a kettes étékelésről ilyen magasra ugorjanak, nem kiemelkedő az egység, de van benne potenciál

TE (4): Watson, Gilmore, Boyle, Williams
Év elején még simán kivágtam volna Watsont és még úgy is komoly fejtörés lett volna hogy ki legyen az a 4 aki maradjon, de Waller megtalálta Boyle öltözőszekrényének kulcsát, s úgy tűnik mindent be is szedett ami ott volt. Az a baj, hogy mennyiségben megvan ez az egység, sőt mindegyik játékos kicsit jobb az átlagnál, de nincs kiemelkedő, sokoldalú játékos. Boyle és Gilmore mellett még Hurst is lehet kezdő RT, ők blokkolásban királyak, Williams pedig egész jó célpont volt rookieként.
Értékelés (3): hát igen szép, hogy van mennyiség de amíg nincs egy Kelce/Olsen/Ertz típusú korrekt kezdő TE, addig ez kevés.

RB(4): Woodhead, Dixon, West, Tortillaferrrero
Szinte szóról szóra azt tudom itt is írni, mint a TE-knél, van mélység, van tehetség és különböző fizikum, de nincs kiemelkedő játékos. Dixon 4 mecset csak a pálya széléről fog látni...
Értékelés (3): Igen Woodhead lehet X-factor de sosem volt 1. RB ebben a ligában, persze 3.down helyzetekben jól jön, de akkor is. West nem jobb mint egy közepes futó, Dixon meg még fiatal. Taligatologató meg elvileg FB poszton fog játszani, márha dob minden forduló előtt két hatost,hogy kiengedjék a kórházból.

OL(9): Stanley, Lewis, Jensen, Yanda, Hurst, Urshel, Siragusa, Elenaminor, Nembot(De bot)
Satnley, Yanda kircsi, ligaátlag fölött nincs miről beszélni (Bold: jövőre Stanley pro-bowler lesz)
Lewis esetében úgy gondolom jobb, ha marad LG-be legalább összeszoknak Stanley-vel. Jensent akarom Centernek és kész.... benne sokkal több fantáziát látok mint Hurstben RT-ként. két fiatalt draftoltból nem lesz idén kezdő. Hurst helyett meg jönni fog még FA... bízzátok ide.
Értékelés (3): Sokat gondolkodtam a két ponton is de Yanda és Stanley felhúzza őket, és bízom Romanban és Martyban.

Maradék három hely a szokásos Wolf pack: Tucker, Koh, Cox

Na most mindent kiszartam magamból, legközelebb TC híreknél találkozunk, addig bízzunk abban, hogy senkit sem csuknak le meg ilyenek.
Play like a Raven!
Back to the PO!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
no
Eloszor is nagy like, mert az utolso 2 honap karaktermennyiseget leirtad egy hszban es meglepo volt latni a ravens topikban.
2 aprosag szurja a szemem. Webb tavaly a 0 es atlagos volt bar utobbi az ev elejen mutatotthoz kepest HOF teljesitmeny volt ( Weddle nyilatkozata Jeff-rol:" vegre nem kell elmagyaraznom mit miert csinaltam". Remeljuk nem lesz Webb-re szukseg mert a 2 kezdohoz kepest oriasi visszalepes. A masik az ILB-ktol mit varsz, hogy tud segiteni a masik 2 egysegen? A futas ellen ok is jok lesznek, de passrush-ban nem sok potencial van bennuk.
Szerintem is Pees a legnagyobb baj. Remekul kielemzi a csapatokat--remek, de ha valtoztatnak akkor vegunk es ez a sport ennel egy picit gyorsabb. Amugy a pass-rush a "playbookjaban" ami kb 3 oldal amin van 2 pajzan rajz es egy best 4 out of 7 amoba bajnoksag, igy nehezen elvarhato csapat szinten a pass-rush, de bizzunk benne hogy iden nem igy lesz ( ez mar jo regota igy van) es/vagy valaki(k) villantanak egyenileg valamit.
Pees ellenere ugy gondolom a D mukodhet, ugy lett osszerakva, hogy ha a secondary kierdemli az osztalyzataidat es a DL fogja a futast akkor lehet keresni valonk es meg a olb is beuthet. Mindenesetre nem ez a klasszikus Ravens modi.
[/quote]Szerintem Webb ahhoz képest, hogy új pozton játszott nem volt rossz, sőt folyamatosan fejlődött, ragadt rá valami Szakálról, igazából cserének szerintem absz minőségi főleg, hogy slotba is be tudod tenni és még a szélen is elkaristol egy egy mecsen.
Az ILB-t úgy értem, hogy a sec úgy néz ki rendben lesz és tavaly már jobbak voltak Mosleyék zónázásban is, szóval ha a TE/slot elkapót le tudják védekezni akkor a pass rusher hiányt lehet kicsit feledtetni. Pont az olyan mecsek juttnak eszembe mint 2 évvel ezelőtti oakland mecs ahol kb. az összes 3 és rövid szituációt megoldották ellenünk rövid passzal, ha jobban zonáznak az ILBk azért ezt lehetne kozmetikázni.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 650
még egyik játékoson se volt védőfelszerelés, de már három ember kiesett a csapatból...
Waller 1 évre elmeszelve kokszolásért (2. esett, tavaly már kapott 4 meccses eltiltást)
Pitta valszeg visszavonul a 3. (de rossz ezt leírni) csipősérülése után
Young ACL szakadás idén már tuti nem lép pályára.

Reméljük több sérüléssel nem kell szezon végéig számolni!!!

Nézzük kicsit a Rostert:
(Értékelés 1-5 ig)
Defense:
Legjobb láncszem: Weddle
Tavaly top játékot hozott olyan poszton, ami nem is feltétlen a sajátja (inkább LOS közelében dorombolt és Webb volt az FS)
Leggyengébb láncszem: Pees
Mondanom sem kell hogy tavaly a védelem jó volt, de nem tudott 4 negyedet végig játszani, ezt én Pees számlájára írom...
Roster:

DL: Williams, Pierce, Urban, Kaufusi, Wormley, Henry, Davis (7)
Hát ez az a rész, ahol szarásig vagyunk fiatal középső körös draftoltakkal, de igazán csak egy UDFA (Pierce) az aki mutatott játék alapján kezdőbe kerülne. Sem a DE (valszeg Urban) sem a DT(Henry, vagy Pierce) nincs még lejátszva, NT az biztos (Williams), de ő is csak 2 downos játékos. Mélység megvan, remélem valami nyomásjellegű dolog is kijöhet belőlük, legalább rotációs frisseség miatt. Davis jelenleg a leggyngébb láncszem, mert ő már kapott játéklehetőséget, és nem voltunk vele megelégedve.
Értékelés (3): Tavalyi két kezdő meglépett, és nem azért mert kiszorították őket, megláttjuk de az ennél nem jobb. Futásmegállításban szerintem nem fognak visszaesni, de a passrush az nagy kérdőjel lesz.

OLB: Suggs, Judon, Williams, Bowser, Smith (5)
Itt nem nagyon van olyan játékos aki a felsorolt 5-ön kiívül rosztert fogna szerintem, esetleg Beyer sérülés vagy eltiltás (igen Williams rád nézek) esetén. Hát itt van a védelem legnagyobb problémája, Nincs senki akitől jó teljesítményt várhatnánk (Ez nem jelenti azt, hogy nem lephetnek meg minket). Suggs már öreg mint az országút, már nem kellene mind a három down-nál fent lennie. Judon biztató volt, de várjuk meg a végét, mert első évében Smith is biztató volt tavaly meg szinte semmi. A korai pickek tetszenek, de nem hiszem hogy első évben bármelyikük is szituációs feladatnál többet kapna. Szóval konkrétan nincs egy darab kezdőnk se... ez elég sovány
Értékelés (2): Sajnos tényleg nincs egy darab OLB-nk sem aki egyértelűen 3 down-os lenne. Vagy mert eddig még nem játszott ekkora terhelést, vagy mert már túl sokat játszott.

ILB: Mosley, McClellan, Correa, Onwuasur (4)
Van egy pro-bowler kezdő, és egy beugró szintű veterán. És két kérdőjel. Elvileg a kezdő meglesz, és talán Orr meglépése sem fog olyan komolyan érinteni minket. Szerintem ez az egység megvan, de nem lenne baj, ha Kórea második évére állat lenne és nem az Abrown utat járná be.
Értékelés (4): Szerintem ez az egység az ami javíthat a másik két egységen. Én most még Koreában bízok, de az sem zavarna, ha Onwulófasz lenne a kezdő.

CB: Jimmy Smith, Brandon Carr, Humphrey, Canady, Boykin (5)
Ez az egység sokkal pofásabban néz ki mint tavaly, és egyetlen dolog kellene a sikerhez.... Jimmytől egy sérülésmentes szezon, Young kiesése érvágás, de én bízok Canady-ban, Boykin csak a tapasztalat miatt fog rosztert, de az sem lepne meg ha valamelyik ps-es CB fogna rostert (Price).
Értékelés (4): Ha Jimmynek nem ismerném a kortörténetét akkor akár 5-öst is adnék de sajnos ismerem, másikrészről Carr nem volt túl meggyőző a boysban, remélem itt jobb lesz.

Safety: Weddle, Jefferson, Webb, Levine (4)
Weddle király, és jövőre is az lesz, Jefferson eddig nagyon leaderként viselkedett ami külön öröm , én nagyon hypolom ezt a párost, és mögöttük ott lesz Webb, aki más csapatban kezdő is lehetne. Ez az egység papíron remek. Remélem a pályán is ezt láttjuk majd, Azért Weddlenek megjegyezném hogy lehetőleg ne ejtsen el annyi potenciális intet mint tavaly és nálam MVP lesz. Levine ST ász, de a pályán sincs elveszve.
Értékelés (5): nincs mit mondani...

Offense majd legközelebb...
malkav
Eloszor is nagy like, mert az utolso 2 honap karaktermennyiseget leirtad egy hszban es meglepo volt latni a ravens topikban.
2 aprosag szurja a szemem. Webb tavaly a 0 es atlagos volt bar utobbi az ev elejen mutatotthoz kepest HOF teljesitmeny volt ( Weddle nyilatkozata Jeff-rol:" vegre nem kell elmagyaraznom mit miert csinaltam". Remeljuk nem lesz Webb-re szukseg mert a 2 kezdohoz kepest oriasi visszalepes. A masik az ILB-ktol mit varsz, hogy tud segiteni a masik 2 egysegen? A futas ellen ok is jok lesznek, de passrush-ban nem sok potencial van bennuk.
Szerintem is Pees a legnagyobb baj. Remekul kielemzi a csapatokat--remek, de ha valtoztatnak akkor vegunk es ez a sport ennel egy picit gyorsabb. Amugy a pass-rush a "playbookjaban" ami kb 3 oldal amin van 2 pajzan rajz es egy best 4 out of 7 amoba bajnoksag, igy nehezen elvarhato csapat szinten a pass-rush, de bizzunk benne hogy iden nem igy lesz ( ez mar jo regota igy van) es/vagy valaki(k) villantanak egyenileg valamit.
Pees ellenere ugy gondolom a D mukodhet, ugy lett osszerakva, hogy ha a secondary kierdemli az osztalyzataidat es a DL fogja a futast akkor lehet keresni valonk es meg a olb is beuthet. Mindenesetre nem ez a klasszikus Ravens modi.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
még egyik játékoson se volt védőfelszerelés, de már három ember kiesett a csapatból...
Waller 1 évre elmeszelve kokszolásért (2. esett, tavaly már kapott 4 meccses eltiltást)
Pitta valszeg visszavonul a 3. (de rossz ezt leírni) csipősérülése után
Young ACL szakadás idén már tuti nem lép pályára.

Reméljük több sérüléssel nem kell szezon végéig számolni!!!

Nézzük kicsit a Rostert:
(Értékelés 1-5 ig)
Defense:
Legjobb láncszem: Weddle
Tavaly top játékot hozott olyan poszton, ami nem is feltétlen a sajátja (inkább LOS közelében dorombolt és Webb volt az FS)
Leggyengébb láncszem: Pees
Mondanom sem kell hogy tavaly a védelem jó volt, de nem tudott 4 negyedet végig játszani, ezt én Pees számlájára írom...
Roster:

DL: Williams, Pierce, Urban, Kaufusi, Wormley, Henry, Davis (7)
Hát ez az a rész, ahol szarásig vagyunk fiatal középső körös draftoltakkal, de igazán csak egy UDFA (Pierce) az aki mutatott játék alapján kezdőbe kerülne. Sem a DE (valszeg Urban) sem a DT(Henry, vagy Pierce) nincs még lejátszva, NT az biztos (Williams), de ő is csak 2 downos játékos. Mélység megvan, remélem valami nyomásjellegű dolog is kijöhet belőlük, legalább rotációs frisseség miatt. Davis jelenleg a leggyngébb láncszem, mert ő már kapott játéklehetőséget, és nem voltunk vele megelégedve.
Értékelés (3): Tavalyi két kezdő meglépett, és nem azért mert kiszorították őket, megláttjuk de az ennél nem jobb. Futásmegállításban szerintem nem fognak visszaesni, de a passrush az nagy kérdőjel lesz.

OLB: Suggs, Judon, Williams, Bowser, Smith (5)
Itt nem nagyon van olyan játékos aki a felsorolt 5-ön kiívül rosztert fogna szerintem, esetleg Beyer sérülés vagy eltiltás (igen Williams rád nézek) esetén. Hát itt van a védelem legnagyobb problémája, Nincs senki akitől jó teljesítményt várhatnánk (Ez nem jelenti azt, hogy nem lephetnek meg minket). Suggs már öreg mint az országút, már nem kellene mind a három down-nál fent lennie. Judon biztató volt, de várjuk meg a végét, mert első évében Smith is biztató volt tavaly meg szinte semmi. A korai pickek tetszenek, de nem hiszem hogy első évben bármelyikük is szituációs feladatnál többet kapna. Szóval konkrétan nincs egy darab kezdőnk se... ez elég sovány
Értékelés (2): Sajnos tényleg nincs egy darab OLB-nk sem aki egyértelűen 3 down-os lenne. Vagy mert eddig még nem játszott ekkora terhelést, vagy mert már túl sokat játszott.

ILB: Mosley, McClellan, Correa, Onwuasur (4)
Van egy pro-bowler kezdő, és egy beugró szintű veterán. És két kérdőjel. Elvileg a kezdő meglesz, és talán Orr meglépése sem fog olyan komolyan érinteni minket. Szerintem ez az egység megvan, de nem lenne baj, ha Kórea második évére állat lenne és nem az Abrown utat járná be.
Értékelés (4): Szerintem ez az egység az ami javíthat a másik két egységen. Én most még Koreában bízok, de az sem zavarna, ha Onwulófasz lenne a kezdő.

CB: Jimmy Smith, Brandon Carr, Humphrey, Canady, Boykin (5)
Ez az egység sokkal pofásabban néz ki mint tavaly, és egyetlen dolog kellene a sikerhez.... Jimmytől egy sérülésmentes szezon, Young kiesése érvágás, de én bízok Canady-ban, Boykin csak a tapasztalat miatt fog rosztert, de az sem lepne meg ha valamelyik ps-es CB fogna rostert (Price).
Értékelés (4): Ha Jimmynek nem ismerném a kortörténetét akkor akár 5-öst is adnék de sajnos ismerem, másikrészről Carr nem volt túl meggyőző a boysban, remélem itt jobb lesz.

Safety: Weddle, Jefferson, Webb, Levine (4)
Weddle király, és jövőre is az lesz, Jefferson eddig nagyon leaderként viselkedett ami külön öröm , én nagyon hypolom ezt a párost, és mögöttük ott lesz Webb, aki más csapatban kezdő is lehetne. Ez az egység papíron remek. Remélem a pályán is ezt láttjuk majd, Azért Weddlenek megjegyezném hogy lehetőleg ne ejtsen el annyi potenciális intet mint tavaly és nálam MVP lesz. Levine ST ász, de a pályán sincs elveszve.
Értékelés (5): nincs mit mondani...

Offense majd legközelebb...
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Waller-t elmeszelték egy évre tiltott szerek miatt.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszatérne, de nem biztos hogy átengedik az orvosin .... de szeretne 😕
malkav
Nem az van, hogy orvosilag már megkapta a zöld lámpát, és ezért gondolkodik, hogy visszatér?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Visszatérne, de nem biztos hogy átengedik az orvosin .... de szeretne 😕
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Orr visszatér az NFL-be
malkav
kérdés hogy hova.
braxa88
és hogy most akkor már miért nem veszélyes neki a játék - akár itt , akár máshol?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Orr visszatér az NFL-be
malkav
kérdés hogy hova.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Orr visszatér az NFL-be
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mangoldon kívül van nagy név a piacon?

Dunlap volt még talán, de ő visszavonult a napokban.
cikesz
Orlando Franklin és Ryan Clady.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Mangoldon kívül van nagy név a piacon?

Dunlap volt még talán, de ő visszavonult a napokban.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Watson paycutja és Maclin szerződése nélkül volt 7 M... Szóval olyan 1-2 M közé raknám a maradékot... valami nagyon vet minimumos csóka kijöhet belőle az OL-be de nagy név semmiképpen.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Watson paycut, 1,75m spóroltunk. Valakinek nincs infoja, hogy állunk most a sapkavával?
cikesz
6,75-7 millió körüli számokat olvasni.
empty taxi
De ebben még nicns benne Maclin capje...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Watson paycut, 1,75m spóroltunk. Valakinek nincs infoja, hogy állunk most a sapkavával?
cikesz
6,75-7 millió körüli számokat olvasni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Watson paycut, 1,75m spóroltunk. Valakinek nincs infoja, hogy állunk most a sapkavával?
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mostmár azért nem is néz ki rosszul a roster, ha nem lesz megint gigasérüléshullám (kopkop), akkor idén kellene virítani 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
2 év alatt 11 millát kereshet Maclin
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És mibű?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Maclin nagy húzás, bàr én Deckerben reménykedtem, de ez se rossz
RT még jöhet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)