Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
milyen pozitív valaki 😀
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco lesérül a 10-ig meccsig és idény végén Suggs visszavonul. #happyhappyjoyjoy

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Perrimanről lesz 8+ DPI-tek, Ricard bekerül az 53-ba 😊
Wyatt
Nézd má megnyerik az SB-t azt azt hizsik mindenbe belepofázhatnak 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Perrimanről lesz 8+ DPI-tek, Ricard bekerül az 53-ba 😊

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mivel ubiszeon van arra gondoltam feldobhatnánk valami témát... Mondjuk bolddoljunk...
1 támadó egy védő:

JS mellett sem AB sem green nem kap el száz yardot, lesz két inetceptionje egyet vissza is hord TD-re mind a 16 meccset végigtolja sérülés nélkül és Pro bowlba fog kerülni

Waller igazi RZ célpont lesz és 5 TD szerez a szezonban.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
In Roman we trust 😀 olyan futójáték kell..... hogyha tényleg Hurst lesz az RT akkor meg pláne
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Orlando Franklint kirakták a Chargerstől, a szebb napokat megélt OG tipikus Ozzie húzás lenne.

Arrington tényleg elhúzhatna és szerintem Watson se lesz itt már szeptemberben.

Szerintetek ki lesz a két kezdő DE Williams mellett? Wormley,Henry,Davis,Urban,Kaufusi

Ácsi Kaufusi egészségi állapotáról van valami hír?
cikesz
A hivatalos oldal jóslata szerint Kaufusi kezd. De ilyenkor ezt kb lehetetlen megjósolni.
Bazzani
igen, meg Urschel meg Hurst
no
 www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc
Collapo
Teljesen egyet ertek, csak te finoman talaltad. Nalam a Mad Max jonne. De remelhetoleg a draftoltak ( igy latatlanban hatarozottan jobbnak tunnek) es/vagy a FA-rol jon a megoldas.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Its gonna Hur(s)t
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Orlando Franklint kirakták a Chargerstől, a szebb napokat megélt OG tipikus Ozzie húzás lenne.

Arrington tényleg elhúzhatna és szerintem Watson se lesz itt már szeptemberben.

Szerintetek ki lesz a két kezdő DE Williams mellett? Wormley,Henry,Davis,Urban,Kaufusi

Ácsi Kaufusi egészségi állapotáról van valami hír?
cikesz
A hivatalos oldal jóslata szerint Kaufusi kezd. De ilyenkor ezt kb lehetetlen megjósolni.
Bazzani
igen, meg Urschel meg Hurst
no


Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Orlando Franklint kirakták a Chargerstől, a szebb napokat megélt OG tipikus Ozzie húzás lenne.

Arrington tényleg elhúzhatna és szerintem Watson se lesz itt már szeptemberben.

Szerintetek ki lesz a két kezdő DE Williams mellett? Wormley,Henry,Davis,Urban,Kaufusi

Ácsi Kaufusi egészségi állapotáról van valami hír?
cikesz
A hivatalos oldal jóslata szerint Kaufusi kezd. De ilyenkor ezt kb lehetetlen megjósolni.
Bazzani
igen, meg Urschel meg Hurst
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orlando Franklint kirakták a Chargerstől, a szebb napokat megélt OG tipikus Ozzie húzás lenne.

Arrington tényleg elhúzhatna és szerintem Watson se lesz itt már szeptemberben.

Szerintetek ki lesz a két kezdő DE Williams mellett? Wormley,Henry,Davis,Urban,Kaufusi

Ácsi Kaufusi egészségi állapotáról van valami hír?
cikesz
A hivatalos oldal jóslata szerint Kaufusi kezd. De ilyenkor ezt kb lehetetlen megjósolni.

több mint 6 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Mennyi cash van free agentekre? mert boldin/mangold/franklin 3-as közül 2-őt szeretnék ha a sapka és Ozzie bácsi eltudná intézni. Bizakodó vagyok nagyon a szezont illetően 😊
több mint 6 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Orlando Franklint kirakták a Chargerstől, a szebb napokat megélt OG tipikus Ozzie húzás lenne.

Arrington tényleg elhúzhatna és szerintem Watson se lesz itt már szeptemberben.

Szerintetek ki lesz a két kezdő DE Williams mellett? Wormley,Henry,Davis,Urban,Kaufusi

Ácsi Kaufusi egészségi állapotáról van valami hír?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na tippje van vkinek hogy milyen poszton jutt be UDFA idén a keretbe ?
malkav
Ezt a chips/pia dolgot nem értettem de ezért irtam a neveket.. szerintem reális esélye csak Adeboyejo-nak van, esetleg egy pici van Ricardnak (rotational ember, akar inkabb DE-kent...), es Mizzellnek (RS/3rd down back)

Igazabol Ricard rendkivul erdekes, lattam 3 otmasodperces gifet rola, de az 1.48-as 10 yard splitje (allitolag ketszer mertek, tegyuk fel meresi hiba es 1.55-1.6 kozotti, ami szinten brutalisan jo ekkora meretu DL embertol) a legnagyobb WTF eredmeny, amit valaha lattam... es ha valoban ennyire jo a first stepje, akkor adjunk neki egy eselyt.

PS: John Ross 10 yard splitje 1.46 volt...
Igor
Na ez kizárt 😀
De egy 1.7 alatti sem rossz már, ha tényleg van 1.6-ja azért azért már mocsok jó. Ráadásul ahogy néztem, rendkívül explozív és agilis is a csóka, itt pedig még olyan szakemberek is vannak, akik kihozhatják belőle ezt az állatot. Hajrá, hajrá 😊

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
állítólag nagyon nyomolunk Mangold-ra.... ha már nem is bírja annyira az egészsége, mentronak jó lehet... De mi a tökért van még Arrington Rosteren.... neki menni kell hogyha akarunk még valakit hozni
több mint 6 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
na tippje van vkinek hogy milyen poszton jutt be UDFA idén a keretbe ?
malkav
Ezt a chips/pia dolgot nem értettem de ezért irtam a neveket.. szerintem reális esélye csak Adeboyejo-nak van, esetleg egy pici van Ricardnak (rotational ember, akar inkabb DE-kent...), es Mizzellnek (RS/3rd down back)

Igazabol Ricard rendkivul erdekes, lattam 3 otmasodperces gifet rola, de az 1.48-as 10 yard splitje (allitolag ketszer mertek, tegyuk fel meresi hiba es 1.55-1.6 kozotti, ami szinten brutalisan jo ekkora meretu DL embertol) a legnagyobb WTF eredmeny, amit valaha lattam... es ha valoban ennyire jo a first stepje, akkor adjunk neki egy eselyt.

PS: John Ross 10 yard splitje 1.46 volt...
Igor
Te Igor,én Tim White-ba is belelátom vagy álmodom,hogy rosteren ragadhat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19358874/massachusetts-brewery-takes-playful-jab-baltimore-ravens-qb-joe-flacco?platform=hootsuite
Janek
Uborkaszezon.. jó látni, hogy ennyire paráznak a Ravenstől, hogy még egy non-PO szezonban is ez a legnagyobb gondjuk. (És egy jó kis pert a nyakukba lehetne akasztani a munkahelyi diszkrimináció miatt 😀)

Lényegi hírek - elvileg 12/13-án indul a FA azon időszaka, amikor már nem kell comp picket adni, úgyhogy várható, hogy hozzuk a veteránokat..
-Mangold?
-Victor Cruz? esetleg Boldin v Eddie Royal?

 www.baltimorebeatdown.com/2017/5/11/15625316/peter-kings-24-hours-discusses-ravens-49ers-first-round-trade-discussions-2017-nfl-draft-foster

Kár, hogy Lynchék nem mentek bele... nem mindenki Bears FO úgy látszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0511%2Fr208591_720x405_16-9.jpg
Beer jeer: Pats-friendly brewery jabs Flacco
Tree House Brewing Company, which boasts that all of its employees are Patriots fans, created 12,000 cans with "Is Joe Flacco Elite?" on the bottom.

több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ravens fanok, amikor Davis kiment 5. pickre...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
na tippje van vkinek hogy milyen poszton jutt be UDFA idén a keretbe ?
malkav
Ezt a chips/pia dolgot nem értettem de ezért irtam a neveket.. szerintem reális esélye csak Adeboyejo-nak van, esetleg egy pici van Ricardnak (rotational ember, akar inkabb DE-kent...), es Mizzellnek (RS/3rd down back)

Igazabol Ricard rendkivul erdekes, lattam 3 otmasodperces gifet rola, de az 1.48-as 10 yard splitje (allitolag ketszer mertek, tegyuk fel meresi hiba es 1.55-1.6 kozotti, ami szinten brutalisan jo ekkora meretu DL embertol) a legnagyobb WTF eredmeny, amit valaha lattam... es ha valoban ennyire jo a first stepje, akkor adjunk neki egy eselyt.

PS: John Ross 10 yard splitje 1.46 volt...
Igor
Malkav-val unatkoztunk es meg a draftoltakat sem ismertem. A 4 udfa-s nev tolem akar a vodka uj utos ize is lehetne-- pl. Vodka Kublanow a sziberia kemenyseget viszi a torkodba es a traktor 2 hektart tud vele szantani orankent.

Valoszinuleg a 3 rovidke video utan jon ki hogy mi a baj vele ( gyenge, 0 technika, stb) vagy hogy mi a bajuk a scout-oknak hogy senki nem draftolta ( ebben remenykedunk)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
na tippje van vkinek hogy milyen poszton jutt be UDFA idén a keretbe ?
malkav
Ezt a chips/pia dolgot nem értettem de ezért irtam a neveket.. szerintem reális esélye csak Adeboyejo-nak van, esetleg egy pici van Ricardnak (rotational ember, akar inkabb DE-kent...), es Mizzellnek (RS/3rd down back)

Igazabol Ricard rendkivul erdekes, lattam 3 otmasodperces gifet rola, de az 1.48-as 10 yard splitje (allitolag ketszer mertek, tegyuk fel meresi hiba es 1.55-1.6 kozotti, ami szinten brutalisan jo ekkora meretu DL embertol) a legnagyobb WTF eredmeny, amit valaha lattam... es ha valoban ennyire jo a first stepje, akkor adjunk neki egy eselyt.

PS: John Ross 10 yard splitje 1.46 volt...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem elképzelhetetlen, bár inkább egy ilyen Marlon Brown-t tudok elképzelni, mert RS-ből nagyon nem találtunk eddig senkit..
malkav
Puntra ott van Webb, már Weddle és Jefferson elviszi előle a S posztot... Reynolds és Campi meg viheti a rúgást, úgy, hogy mindkét utóbbi bőven cserélhető elem. OL foghat még helyet. Esetleg LB, ha jó a ST munkája

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem elképzelhetetlen, bár inkább egy ilyen Marlon Brown-t tudok elképzelni, mert RS-ből nagyon nem találtunk eddig senkit..
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
wr/rs

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
na tippje van vkinek hogy milyen poszton jutt be UDFA idén a keretbe ?