Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nevetséges, hogy nem Mosley lett a DROY...Voice
Egy domináns DT aki Watt után kb a második legjobb lineman volt tavaly vs Mosley aki a csapaton belül sem volt a legjobb ILB...Blaise
Bár tudnám valamibe is nézni a véleményed. Még jó hogy általában tévedsz.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nevetséges, hogy nem Mosley lett a DROY...Voice
Egy domináns DT aki Watt után kb a második legjobb lineman volt tavaly vs Mosley aki a csapaton belül sem volt a legjobb ILB...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nevetséges, hogy nem Mosley lett a DROY...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nem rossz kezdés 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/nfl-to-assist-seahawks-in-iding-pats-ineligible-receiver-sets/ar-AA8Kcb4?ocid=U146DHP

késő bánat kedves NFl illetékesek...

egyébként a Colts ellen Solder TD-je is szabálytalan volt, ahogyan az is ahogy ellenünk Vereen a pálya elhagyása nélkül lett egyik playról a másikra ineligible majd eligible...Blaise
Felfogás kérdése, de az NFL cáfolta PC-t a jelzéssel kapcsolatban....

"Blandino said that Seahawks coach Pete Carroll was mistaken when he told reporters that a new signal would be utilized to help identify eligible or ineligible receivers. "The new signal, it's not really a new signal ... the signal is basically what occurred during the AFC Championship Game. Walt Anderson, our referee, he pointed at the player, No. 47, he waved his arms like an incomplete pass and then pointed at the player again. So that will be the mechanics of it."

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000465388/article/blandino-nfl-to-talk-expanded-use-of-instant-replaydarth king
Ezt nem olvastam, így azért más, nah majd meglátjuk a meccsen mi lesz 😊
több mint 9 éve
gedam 5 700
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/nfl-to-assist-seahawks-in-iding-pats-ineligible-receiver-sets/ar-AA8Kcb4?ocid=U146DHP

késő bánat kedves NFl illetékesek...

egyébként a Colts ellen Solder TD-je is szabálytalan volt, ahogyan az is ahogy ellenünk Vereen a pálya elhagyása nélkül lett egyik playról a másikra ineligible majd eligible...Blaise
ezt nem fogták fel sokan és tartották óriási húzásnak belicektől. amikor ez is csak egy volt a sportszerűtlen húzásaiból.a trükk nem a felállás volt, hanem a bírói jelzések hibáinak, bírók hibáinak kihasználása.gedam
A zsenialitásnak sokféle értelmezése van. Ezek szerint van olyan is ami azt tartja zseniálisnak ha a rendszer hibáit aknázza ki és ha közben szabályt is szeg nem bukik le. Szobrot neki 😊Blaise
én ezért írtam a pecces kollegáknak, hogy olyan az ő csapatuk, mint az f1-ben a redbull. folyamatosan keresik a kiskapukat a rendszer hibáit, holtszezonban szerintem jogászok vizslatják a szabálykönyvet és keresnek pontatlanságokat a megfogalmazásban. nem bántásból írtam, de törölték. egyszerűen annyira szeretnek győzni, hogy az mindent felülír. nincs ezzel gond. ilyenek oszt jónapot.
több mint 9 éve
darth king New England Patriots 21
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/nfl-to-assist-seahawks-in-iding-pats-ineligible-receiver-sets/ar-AA8Kcb4?ocid=U146DHP

késő bánat kedves NFl illetékesek...

egyébként a Colts ellen Solder TD-je is szabálytalan volt, ahogyan az is ahogy ellenünk Vereen a pálya elhagyása nélkül lett egyik playról a másikra ineligible majd eligible...Blaise
Felfogás kérdése, de az NFL cáfolta PC-t a jelzéssel kapcsolatban....

"Blandino said that Seahawks coach Pete Carroll was mistaken when he told reporters that a new signal would be utilized to help identify eligible or ineligible receivers. "The new signal, it's not really a new signal ... the signal is basically what occurred during the AFC Championship Game. Walt Anderson, our referee, he pointed at the player, No. 47, he waved his arms like an incomplete pass and then pointed at the player again. So that will be the mechanics of it."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kzvsdkw4acxpf6klq0uw
Blandino: NFL to talk expanded use of instant replay
Head of officiating Dean Blandino discussed a variety of matters at a news conference Thursday, ranging from game balls to instant replay. Check out our biggest takeaways.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/nfl-to-assist-seahawks-in-iding-pats-ineligible-receiver-sets/ar-AA8Kcb4?ocid=U146DHP

késő bánat kedves NFl illetékesek...

egyébként a Colts ellen Solder TD-je is szabálytalan volt, ahogyan az is ahogy ellenünk Vereen a pálya elhagyása nélkül lett egyik playról a másikra ineligible majd eligible...Blaise
ezt nem fogták fel sokan és tartották óriási húzásnak belicektől. amikor ez is csak egy volt a sportszerűtlen húzásaiból.a trükk nem a felállás volt, hanem a bírói jelzések hibáinak, bírók hibáinak kihasználása.gedam
A zsenialitásnak sokféle értelmezése van. Ezek szerint van olyan is ami azt tartja zseniálisnak ha a rendszer hibáit aknázza ki és ha közben szabályt is szeg nem bukik le. Szobrot neki 😊
több mint 9 éve
gedam 5 700
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/nfl-to-assist-seahawks-in-iding-pats-ineligible-receiver-sets/ar-AA8Kcb4?ocid=U146DHP

késő bánat kedves NFl illetékesek...

egyébként a Colts ellen Solder TD-je is szabálytalan volt, ahogyan az is ahogy ellenünk Vereen a pálya elhagyása nélkül lett egyik playról a másikra ineligible majd eligible...Blaise
ezt nem fogták fel sokan és tartották óriási húzásnak belicektől. amikor ez is csak egy volt a sportszerűtlen húzásaiból.a trükk nem a felállás volt, hanem a bírói jelzések hibáinak, bírók hibáinak kihasználása.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/nfl-to-assist-seahawks-in-iding-pats-ineligible-receiver-sets/ar-AA8Kcb4?ocid=U146DHP

késő bánat kedves NFl illetékesek...

egyébként a Colts ellen Solder TD-je is szabálytalan volt, ahogyan az is ahogy ellenünk Vereen a pálya elhagyása nélkül lett egyik playról a másikra ineligible majd eligible...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Make-Several-Coaching-Moves/c5a64395-0a32-43c1-9a1e-39e7dffc4a72

Az újonnan kinevezett segéd edzők.
Örülök,hogy előléptek a stábban dolgozó fiatal szakemberek,ha már két tapasztalt vén f@sz a két coordinatorunk.Abszolút hiszek a fiatalok innovatív gondolkodásában.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem lehet elég korán elkezdeni figyelni melyik játékosunk ütközik össze a törvénnyel. A már kivágott Cody után most Will Hill a soros. Egy majd 17 ezer dolláros elmaradt gyerektartási számla miatt letartóztatási parancsot adtak ki ellene New Jerseyben... Gyorsan bekezdtek a srácokBlaise
Még hogy uncsi nálunk az ubiszezon. 😀 :/
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem lehet elég korán elkezdeni figyelni melyik játékosunk ütközik össze a törvénnyel. A már kivágott Cody után most Will Hill a soros. Egy majd 17 ezer dolláros elmaradt gyerektartási számla miatt letartóztatási parancsot adtak ki ellene New Jerseyben... Gyorsan bekezdtek a srácokBlaise
Remélem nem azért ment ki a fejéből mert be volt dzsangázva.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem lehet elég korán elkezdeni figyelni melyik játékosunk ütközik össze a törvénnyel. A már kivágott Cody után most Will Hill a soros. Egy majd 17 ezer dolláros elmaradt gyerektartási számla miatt letartóztatási parancsot adtak ki ellene New Jerseyben... Gyorsan bekezdtek a srácok
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/12179331/how-many-players-away-super-bowl-was-team

olvasni való ubiszezonban
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
nyilván, ha kiderül, hogy nem csalt a Patriots, akkor eltussolás, ha kiderül, akkor meg ti megmondtátok.
 en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinkingwinston
Nem derülhet ki.akkor újra kéne játszani azt a meccset ami lehetetlen.én leszarom miket írnak a bértolnokaitok meg Faragoricsi és Galuska országúti bringáját is (probowl közvetítés) de tény:a tárgyi feltételek nem voltak azonosak a két csapatnál és ez a "kis" dolog az incsek játékában igenis számít.peterk2005 mondta a legnagyobbat.fordítsátok meg egyszer az egyik gate ügyet.ha mi nyerünk a meccsünkön és teszem azt kiderült volna hogy videozunk titeket itt fröcsögnétek egész nap.Peter
hú, ok.

1, nyilván nem számított semmit, ha a szerzett pontokat nézed.
2, bértollnokok, na ne már, mi ez m1 hiradó? azért üssünk már meg egy szintet könyörgöm.
3. a videózásról azóta többé kevésbé kiderült, hogy addig mindenki csinálta.

bocsi a többiektől az off miatt, megszólítva éreztem a kedvenc csapatom, de igyekszem nullára fogni az offolást.winston






The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
nyilván, ha kiderül, hogy nem csalt a Patriots, akkor eltussolás, ha kiderül, akkor meg ti megmondtátok.
 en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinkingwinston
Nem derülhet ki.akkor újra kéne játszani azt a meccset ami lehetetlen.én leszarom miket írnak a bértolnokaitok meg Faragoricsi és Galuska országúti bringáját is (probowl közvetítés) de tény:a tárgyi feltételek nem voltak azonosak a két csapatnál és ez a "kis" dolog az incsek játékában igenis számít.peterk2005 mondta a legnagyobbat.fordítsátok meg egyszer az egyik gate ügyet.ha mi nyerünk a meccsünkön és teszem azt kiderült volna hogy videozunk titeket itt fröcsögnétek egész nap.Peter
hú, ok.

1, nyilván nem számított semmit, ha a szerzett pontokat nézed.
2, bértollnokok, na ne már, mi ez m1 hiradó? azért üssünk már meg egy szintet könyörgöm.
3. a videózásról azóta többé kevésbé kiderült, hogy addig mindenki csinálta.

bocsi a többiektől az off miatt, megszólítva éreztem a kedvenc csapatom, de igyekszem nullára fogni az offolást.winston
Megfogtad a lényeget,gratulálok!

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szó szerint. 😀 Mount Cody a beceneveVrijbloed
😉

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Eddig is teher volt az a faszi, most egy Hegy gördülhet le a vállunkról... kár érte, több volt benne... ez lett.Collapo
Szó szerint. 😀 Mount Cody a beceneve, bár gondolom van még neki több is.

Igen, sajna így nálunk bust lett a srác...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Eddig is teher volt az a faszi, most egy Hegy gördülhet le a vállunkról... kár érte, több volt benne... ez lett.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
Hát jah kb ez lesz. Függetlenül attól, hogy csináltak-e valamit vagy sem, az NFL imidzsén nem eshet szennyfolt, el lesz maszatolva az egész úgy ahogy van, az is vicces, hogy az nfl network egy héttel a kirobbanás után kezdett el egyáltalán foglalkozni ezzel. minden biszem baszom pro bowl hír meg bohóckodás nagyobb sztori volt. Ha Rice ügyet sikerült, úgy terelnie a "független" kivizsgálással, ahogy, akkor az nfl legnagyobb eseménye előtt sem lehet és nem lesz itt semmilyen ügy. Mindegy ez van ezt kell(?) szeretni.

Közben nem tudom volt e róla szó, de az első súlyos offszízön ügyünk le is zajlott --> Codytól könnyes búcsút vehetünk. Más hír kb nincs is a csapat háza táján, max a pro bowlos bohóckodás akit érdekel (személy szerint engem teljes mértékben hidegen hagyott) meg az, hogy kikkel váltott pár szót a csapat a senior bowl alatt. Nagyon egyik prospect sem hozott lázba akikkel volt az nfl.com hírei szerint valamilyen contact. Ubi szezon pörög ezerrel.Blaise
Cody ellen állatkínzás gyanúja miatt vizsgálat is indult, btw...
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
nyilván, ha kiderül, hogy nem csalt a Patriots, akkor eltussolás, ha kiderül, akkor meg ti megmondtátok.
 en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinkingwinston
Nem derülhet ki.akkor újra kéne játszani azt a meccset ami lehetetlen.én leszarom miket írnak a bértolnokaitok meg Faragoricsi és Galuska országúti bringáját is (probowl közvetítés) de tény:a tárgyi feltételek nem voltak azonosak a két csapatnál és ez a "kis" dolog az incsek játékában igenis számít.peterk2005 mondta a legnagyobbat.fordítsátok meg egyszer az egyik gate ügyet.ha mi nyerünk a meccsünkön és teszem azt kiderült volna hogy videozunk titeket itt fröcsögnétek egész nap.Peter
hú, ok.

1, nyilván nem számított semmit, ha a szerzett pontokat nézed.
2, bértollnokok, na ne már, mi ez m1 hiradó? azért üssünk már meg egy szintet könyörgöm.
3. a videózásról azóta többé kevésbé kiderült, hogy addig mindenki csinálta.

bocsi a többiektől az off miatt, megszólítva éreztem a kedvenc csapatom, de igyekszem nullára fogni az offolást.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀Voice
Super Bowlra mi a megérzésed? 😊Flacco5
Jobbnak érzem a Pecct, bár futás ellen elég szarok 😀 szóval ilyen 51-49 % ha tippelnem kellene, gópecc nyer. támbrédivel.

A Seahawksnak fogok drukkolni 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
nyilván, ha kiderül, hogy nem csalt a Patriots, akkor eltussolás, ha kiderül, akkor meg ti megmondtátok.
 en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinkingwinston
Nem derülhet ki.akkor újra kéne játszani azt a meccset ami lehetetlen.én leszarom miket írnak a bértolnokaitok meg Faragoricsi és Galuska országúti bringáját is (probowl közvetítés) de tény:a tárgyi feltételek nem voltak azonosak a két csapatnál és ez a "kis" dolog az incsek játékában igenis számít.peterk2005 mondta a legnagyobbat.fordítsátok meg egyszer az egyik gate ügyet.ha mi nyerünk a meccsünkön és teszem azt kiderült volna hogy videozunk titeket itt fröcsögnétek egész nap.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
Hát jah kb ez lesz. Függetlenül attól, hogy csináltak-e valamit vagy sem, az NFL imidzsén nem eshet szennyfolt, el lesz maszatolva az egész úgy ahogy van, az is vicces, hogy az nfl network egy héttel a kirobbanás után kezdett el egyáltalán foglalkozni ezzel. minden biszem baszom pro bowl hír meg bohóckodás nagyobb sztori volt. Ha Rice ügyet sikerült, úgy terelnie a "független" kivizsgálással, ahogy, akkor az nfl legnagyobb eseménye előtt sem lehet és nem lesz itt semmilyen ügy. Mindegy ez van ezt kell(?) szeretni.

Közben nem tudom volt e róla szó, de az első súlyos offszízön ügyünk le is zajlott --> Codytól könnyes búcsút vehetünk. Más hír kb nincs is a csapat háza táján, max a pro bowlos bohóckodás akit érdekel (személy szerint engem teljes mértékben hidegen hagyott) meg az, hogy kikkel váltott pár szót a csapat a senior bowl alatt. Nagyon egyik prospect sem hozott lázba akikkel volt az nfl.com hírei szerint valamilyen contact. Ubi szezon pörög ezerrel.