Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stez a Ravensről is írt, de nem tud ide írni, mert láma

www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-afc-eszak-szezonertekelo-2389603

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tegnapi meetingek
Owamagbe Odighizuwa, DE, UCLA
Devin Smith,WR,Ohio state

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Velük volt meeting a Senior Bowlon
Utah OLB Nate Orchard,Duke OG Laken Tomlinson,Minn RB David Cobb,East Car WR Justin Hardy,Utah CB Eric Rowe

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.Igor
Én a DB coachra vagyok nagyon kiváncsiPeter
(Y) Jaja, itt előre kell lépni, ha pl.: divíziót szeretnénk nyerni jövőre.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.Igor
Trestman szerintem el lesz foglalva a rendszerének Ravens kompatibilissé tételével (több futás, kevesebb passz és Joe erősségeinek kihasználása, gyengeségeinek elmaszkírozása) nem hinném, hogy így, hogy elismert QB gurut hoztunk belefolyna a QB coach feladatokba.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha valakit nagyon érdekel Mornhinweg:


2003-2012: Andy Reiddel dolgozott Phillyben (WCO) mint OC. (QB edző Pat Shurmur és James Urban volt. McNabb legjobb évei is (QB rating) erre az időszakra (2004-2009) tehetők. M, munkáját dicséri, hogy olyan qb-ból mint Vick is kifacsart 100+-os QB ratinges évet (12 meccs 21 TD 6INT) előtte a legjobbja e tekintetbe... 81,2. Legfrissebb pedig Foles tavalyi éve, azt hiszem arra még jobban emlékszünk (27TD 2 INT 119,2 QB rating)

Blaise
Foles tavalyi éve nem értem, hogy került ide (mivel abban az évben már a Jetsben volt OC.) 😊 ...de a lényeg az, hogy QB edzőnek nagyon jó lesz....ez az ő területe és Harbaugh-val jól ismerik egymást. ( OC-ként Reidből élt sztem )Greengo
Jogos, javítom.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.Igor
Én a DB coachra vagyok nagyon kiváncsi

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hany QB gurut hozunk meg? Plane hogy iden volt a legjobb Joe.. Tedford meg esetleg, ha mar CFL-bol lopunk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ha valakit nagyon érdekel Mornhinweg:


2003-2012: Andy Reiddel dolgozott Phillyben (WCO) mint OC. (QB edző Pat Shurmur és James Urban volt. McNabb legjobb évei is (QB rating) erre az időszakra (2004-2009) tehetők. M, munkáját dicséri, hogy olyan qb-ból mint Vick is kifacsart 100+-os QB ratinges évet (12 meccs 21 TD 6INT) előtte a legjobbja e tekintetbe... 81,2. Legfrissebb pedig Foles tavalyi éve, azt hiszem arra még jobban emlékszünk (27TD 2 INT 119,2 QB rating)

Blaise
Foles tavalyi éve nem értem, hogy került ide (mivel abban az évben már a Jetsben volt OC.) 😊 ...de a lényeg az, hogy QB edzőnek nagyon jó lesz....ez az ő területe és Harbaugh-val jól ismerik egymást. ( OC-ként Reidből élt sztem )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha valakit nagyon érdekel Mornhinweg:

95 és 2000 között QB edző volt és nem is végzett rossz munkát Brett Favre, Steve Young, és Jeff Garcia is a kezei alatt futott nagyszerű szezonokat.

95 és 96 között Pacskersz: 95 volt Favre első kiugróan jó éve. 96-ban ugye SB nyertek. Mindkét évben sajtfejű karrierjének legjobbját hozta QB/INT arányban

97 és 2000 között 49ersnél dolgozott Steve Younggal, aki 97-ben a legjobb 98-ban a harmadik legjobb passer ratinggel zárt. Sérülése után az újonc Jeff Garcia ugrott be és második évére 2000-ben pro-bowlba választották 5. legjobb QB rating 4200 yard 31-10 TD-INt arány. Ezt legközelebb akkor tudta megközelíteni amikor... 6 év múlva immáron Phillyben ismét Mornhinweg keze alatt játszhatott (kezdettben mint McNabb cseréje, de később kezdőként 5-1-es mérleget hozott össze 10 TD-vel és 2 Inttel 95+-os QB rating mellett. Egyébként McNabb is jó számokat hozott abban az évben csak a győzelmek maradtak el.

HCként nem igazán süvített Detroitban, de a QB kérdés több mint távol állt az ideálistól (meg egyébként sem HC lesz, hanem QB szóval ez most itt - ahogy Trestmannál - sem játszik. A QB-kkal pedig kiváló munkát végzett lsd. fent.

2003-2012: Andy Reiddel dolgozott Phillyben (WCO) mint OC. (QB edző Pat Shurmur és James Urban volt. McNabb legjobb évei is (QB rating) erre az időszakra (2004-2009) tehetők. M, munkáját dicséri, hogy olyan qb-ból mint Vick is kifacsart 100+-os QB ratinges évet (12 meccs 21 TD 6INT) előtte a legjobbja e tekintetbe... 81,2.

Aztán jött Jets és Geno...itt OC-ként. (QB edző David Lee volt aki olyan szupersztárok edzője volt korábban mint Fitzmagic - utolsó Billses évében - Chad Henne -első két éve Miamiban -) Genoval végzett munkáját nem lehet bekeretezni az tuti, de még neki is voltak meccsei amikor potens QB-nak nézett ki.

Lehúzott 20 évet az NFL-ben. Igen komoly tapasztalata van WCO offenzek terén. Még nem dolgozott Trestmannel. Ez utóbbi mondjuk érdekes, de ezzel az igazolással szereztünk két a WCO-ben igen komoly tapasztalattal rendelkező edzőt. Meglátjuk én optimista vagyok, ami semmi jót nem jelent 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ami előnye lehet Marty Mornhinweg-nek, hogy általában run/pass balance-t visz, ami Harbs run-lover attitűdje mellett és Trestman tapasztalatával jól is jöhet a csapatnak... meglátjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Ravens are considering hiring former Jets offensive coordinator Marty Mornhinweg as quarterbacks coach, sources say:  t.co/S3w4fWxA4Z

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Örülök,hogy gyorsan pontot tettek a keresés végére.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amennyiben a QB wisperer nem megy ennél tovább Joe még profitálhat is a dologból.... viszont fontos, hogy Harbs keményen fogja a gyeplőt... a coordinátorok felett... vissza fogunk esni, a schedule ezt garantálja, de két év távlatában jól is elsülhet a dolog... de garancia nincs.

Ami Trestmanre fontos feltétel, ahogy azt Tüsi is írja, hogy tud-e nem teljesen kiszámítható lenni... a Söröknél sajnos a halftime adjustment az nem ment...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jó fit lehet OC-nek. HC-nak teljesen alkalmatlan volt a feladatra. S mint OC 2014-ben teljesen alkalmatlan volt. Én elhiszem, hogy a játékosok szartak bele (nyilván azért, mert Trestman egy nulla vezetőedző volt), de Trestman csodálatos rendszere nyitott könyv volt az ellenfeleknek, értelmetlenségek tömkelege, 0 futójáték (mind mennyiségben, mind yardban), stb.

Meglátjuk. OC-ként volt jó szezonja. 15 éve... Nincs kizárva, hogy megint jó lesz. Szeritnem a legjobb esetben hozza Kubiak szintjét majd.tüsi91
Nem zártam ki, hogy nem Trestman volt a ludas a játékosok motiváltságába, de nálunk ez nem lesz feladata és a motiváltság nem volt probléma.
Másrészt alapvetően futó csapat vagyunk, ezt Harbs leszögezte és ehhez ragaszkodik --> ehhez alkalmazkodnia kell mint OC. Mint HC Ő dirigált. Ráadásul a falunk jelenlegi állapotában nagyon jó és futásblokkban még jobb is. A kérdés az lesz, hogy ez mennyire Kubiak és mennyire Castillo érdeme, ez ki fog majd derülni. De bolondság lenne ha jól működő dolgokon (zone strech) változtatnánk és Harbs ebben sem hiszem, hogy engedne, ha egyáltalán szükség lenne arra, hogy belenyúljon a dolgokba. Minden esetre érdekes lesz majd látni, hogy az egyébként nagyon pass happy rendszerében mennyire adják Joe kezébe az irányítást és ennek megfelelően érkeznek-e majd új fegyverek a támadósorba, mert oda elférne egynéhány playmaker.

Közben úgy tűnik, hogy nem lesz ott Arizonaban az edzői stábbal probowlkodni, hanem marad Owings Millsben és egyből munkába áll.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én szintén úgy gondolom hogy ő volt a best case scenario...
Az hogy a Bearsszel beéget HCként nem jelent semmit. Meglátjuk jövőre mit hoz ki az egységből
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kubiak is megbukott mint HC, de OC-nak jó volt, remélem ez megismétlődik 😀

Sémákról lehet tudni valami, hasonlít Kubrikéra? 😀

Korábban vezényelt offenset?Voice
Viccelsz?
Eleg sok helyen volt OC, 49ers (Young) aztan Cards (Plummer, bar ez gyalazatos volt) , 2002 Raiders (Gannon), OC-only role-ban altalaban jo volt.
Sztem kb. a legjobb, azok kozul aki elerheto volt.. raadasul Cutlerhez hasonlo mobilis gunslinger QB-t kap, csak jobb OL-lel (ergo nem kell a sok pick), de picit rosszabb futojatekkal es WR-ekkel.

Interesting. Gase-nel ezerszer jobb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
lucio 324
Én örülök Trestmannak. Az, hogy a Bearsben, hogyan alakult az utolsó éve... Itt nem HC lesz, a csapat motorja Harbs, nem lesznek az egész világba belesz*ró játékosok amivel ha fejre áll az ember akkor sem lesz semmi. Teljesen más a kultúra és a légkör.
Mint OC pedig bizonyított a korábbi években. Ami fontos, hogy meg lesz a kontinuitás. WCO offenz folyt köv. kicsit nagyobb hangsúllyal a rövid passzokra, de az alapokat Kubiak letette. Ez mindenképpen fontos.
Ezzel a szerződéssel viszont még fontosabb lesz a RB pozíció megoldása. Forsett ide is patent elég megnézni Forte elkapás számait. De nem bánnám, ha jönne valami jó kezű futószörny 😊

Érdekes egyébként, hogy Oz még játszott amikor Trestman OC volt a Brownsnál 😀Blaise
Nna igen.Állítólag Kubiak is OZ nyomására lett szerződtetve, azaz nem Haribó mondta ki a döntő szót.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó fit lehet OC-nek. HC-nak teljesen alkalmatlan volt a feladatra. S mint OC 2014-ben teljesen alkalmatlan volt. Én elhiszem, hogy a játékosok szartak bele (nyilván azért, mert Trestman egy nulla vezetőedző volt), de Trestman csodálatos rendszere nyitott könyv volt az ellenfeleknek, értelmetlenségek tömkelege, 0 futójáték (mind mennyiségben, mind yardban), stb.

Meglátjuk. OC-ként volt jó szezonja. 15 éve... Nincs kizárva, hogy megint jó lesz. Szeritnem a legjobb esetben hozza Kubiak szintjét majd.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én örülök Trestmannak. Az, hogy a Bearsben, hogyan alakult az utolsó éve... Itt nem HC lesz, a csapat motorja Harbs, nem lesznek az egész világba belesz*ró játékosok amivel ha fejre áll az ember akkor sem lesz semmi. Teljesen más a kultúra és a légkör.
Mint OC pedig bizonyított a korábbi években. Ami fontos, hogy meg lesz a kontinuitás. WCO offenz folyt köv. kicsit nagyobb hangsúllyal a rövid passzokra, de az alapokat Kubiak letette. Ez mindenképpen fontos.
Ezzel a szerződéssel viszont még fontosabb lesz a RB pozíció megoldása. Forsett ide is patent elég megnézni Forte elkapás számait. De nem bánnám, ha jönne valami jó kezű futószörny 😊

Érdekes egyébként, hogy Oz még játszott amikor Trestman OC volt a Brownsnál 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kubiak is megbukott mint HC, de OC-nak jó volt, remélem ez megismétlődik 😀

Sémákról lehet tudni valami, hasonlít Kubrikéra? 😀

Korábban vezényelt offenset?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
lucio 324
Ha a Bears időszakból indulunk ki: katasztrófa. Őket nézve egy morálisan is teljesen szétesett társaságot láttam. De nálunk ez nem az ő feladata lesz.
Gase egy csomó helyen volt interjún, de valamiért senkinek sem kellett (eddig)
Trestmant Haribó ismeri, sok az üres OC állás, kevés a jelölt, szerintem ez hamárkellvalakilegyenőháthabejön választás volt. Mindenesetre ha Flacco átmegy Cutlerbe (ami az intek számát illeti), akkor gyorsan elfogy a bizalom.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jah és remek edzések lesznek. 😀😀 😀😀tüsi91
😀😀 😀😀

Fontos, hogy az összeszokottság mellett jó hangulat legyen.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jah és remek edzések lesznek. 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Trestman. Nálam Kubi után visszalépés, de kíváncsi vagyok milyen O-t rak össze őszre.

Bears topikot elég gyakran olvasom/olvastam szezon közben, attól nem lettem nyugodtabb. 😀