Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Inkább a Coltsnak, ők ma az underdogok. A Pats amúgy sincs arra rászorulva,hogy még én is nekik szurkoljak. 😀

A másik meccs meg legyen egy végletekig kiélezett, szoros meccs, nekem onnan mindegy, ki megy a SB-ba.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
És most kinek szurkolunk ?malkav
A Coltsnak de persze nem azért mert utálom a peccet csak Pagano,Redding és BigArt miatt.😊 😊

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
És most kinek szurkolunk ?malkav
"azistenipatriotsnak" - said no ravens fan ever

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És most kinek szurkolunk ?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na az első hétvége úgy hogy nem játszik "a csapat", pedig már egész hozzászoktam 😊

Kezdődjön már a draft... 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha megy Kubi,akkor remélem megmarad az O filozófia,esetleg Dennison a QB kócs marad.
KisShany is jó lenne,maga a filozófia megfokadt ,az alapok megvannak,folytatni kell.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Shannahan visszautasított már egy OC melót,asszem a ninersét.lehet már minden le van vajazva?nem hiszem,hogy Kubi denveri melója 30 év barátság után egy interjútól függ.Peter
Fgen, ez most formalitásnak tűnik, de lehetnek buktatók. Fene tudja... például horseface tudja, hogy Manning nem jön vissza és totál rebuild lesz, ezzel rögtön más lenne a leányzó fekvése. Mondjuk az megint faramuci helyzet lenne, ha Kubiak úgy dönt, hogy így nem és jönne vissza... így végiggondolva, akkor már inkább elfogadnám a denveri állást. Persze egy totál rebuildre meg jó maradt volna Fox aki pont ebben a legjobb.. nah ezt is végiggondolva így még kevesebb esély van a maradására 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Shannahan visszautasított már egy OC melót,asszem a ninersét.lehet már minden le van vajazva?nem hiszem,hogy Kubi denveri melója 30 év barátság után egy interjútól függ.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Monnyuk szerintem se sok bootleget fog Manning futni, így Kubikos itt jobb helyen lenne... node messze még a vége... vagy a kezdete.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tökéletesen értem amit írsz és valóban lehet mondjuk csak egy dobásuk van. Azonban pont Kubiak miatt gondolom, hogy akár el is érhetnek a csúcsra. Nálatok nagyon nagyot dolgozott az O és Denverben megvan minden ami kell. Nálatok is viszonylag hamar ment az átállás Kubiak rendszerére, lehet ez ott se lesz másképp. Ami nálatok nem volt, mondjuk az elit WR és CB állomány (nem lebecsülve Smith-eket, itt is ott is), az Denverben megvan, így még több fegyverrel is rendelkeznek. Úgyhogy butaságnak tartanám ha még egy esélyt nem adnának Manningnek. Könnyedén lehet persze hogy tévedek, mert a gyűrűhöz azért sok minden kell még a jó QB-n kívül is.Klaci79
Nálunk a képére formálhatott mindent. Manning esetében ez nem fog menni. Azokat a playeket amiket Joeval rendszeresen futtatott nem fogja tudni Manningel mert már fizikálisan képtelen rá. Szóval mind a kettőnek engednie kell (persze az sem biztos, hogy Manning vissza fog térni), vagy megpróbálják megtartani Gaset, aki meg lenyeli, hogy oké kirúgtuk Foxot mert nem nyerő, Te szóba kerültél mint lehetséges nyerőbb de Gary nagyobb nyerő dolgozz a keze alá 😊 Gary te meg nem taperolsz bele az offenzbe..
Mindegy ez messze visz a topic témájától, szóval hagyjuk. 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.kátrány
Azért szerintem nem ennyire öröm és bódottá most a Denver: Div game egészen katasztrófális volt, de ahogy olvasom az utolsó hónapban is voltak már problémák. Adott egy stabil csapat egy csúcsponton átbukott future HoF QB, akiben nem biztos, hogy van még egy SB runra elengendő kraft. - Ha visszatér egyáltalán jövőre. Ha nem, akkor adott egy stabil csapat több mint kérdéses irányítószituval. Ettől azért sokkal nyugisabb lesz/lenne az elkövetkező pár év BaltimorebanFlacco5
teljesen egyetértek. ha úgy döntenek, hogy mégegyszer nekiugranak evvel a gárdával az sb-nek, akkor is max.1 év van még ebben a csapatban. hozzáteszem, hogy rozogapeyton már csak akkor nyerhet sb-t max., ha elérakják mindenidők legjobb ol-t! és utána? egy rakat probléma! ha vki hosszútávban gondolkodik, mint hc, akkor a bills is egy sokkal kecsegtetőbb prospekt, mint a denver! nálunk meg van a védelemben egy sec. need, támadóoldalon meg egy wr és egy faltörőfutó hiány. amit ha betömünk és nagy sérüléshullám nincs, simán utóbbi 10 év legerősebb ravense.gedam
P.Manning nem lesz már bajnok, fizikálisan kevés ahhoz már.Voice
Én azért nem írnám le Manninget. A sérülésig nagyon jól játszott. Van már jobb nála, de ki tudja mi lett volna, ha nincs ez a sérülés. Amit Manning a PO-ban csinált az értékelhetetlen. Folyamatosan dobálta a hosszú labdákat és ez nem volt rá jellemző még egy hónappal ezelőtt. A Colts elleni meccset szerintem biztosan hozták volna, ha nincs a sérülés és ez még szerintem jövőre is benne van. Lehetne persze még ezen is javítani a futás elleni védekezéssel, de szerintem kevés gyenge pont van Denverben. Az egyetlen leginkább, hogy Manning teljesen egészséges maradjon...Klaci79
Itt nem csak Manning leírásáról van szó (szerintem lefőtt neki a kávé egyébként, plusz a PO-ban úgy általában nem süvít kortól és egészségtől függetlenül) itt arról van szó, hogy ha marad Manning és feltételezzük, hogy egészséges, hány lövésük van még? 1 max 2? Most odaviszi Kubiak a sleppjét és jön az új rendszer amit neki meg kell tanulnia, ráadásul Kubiak szereti ha a kezében van a gyeplő. Ha valami gubanc lesz az átállással el is ment az első év és szerintem nem lesz következő. (vagy megtartják Gaset és akkor lesz egészséges hangulat 😊 )Ha meg nincs Manning akkor meg nem is érdemes folytatni mennyire nagy esélye van a sikerre...Kezdhet egy újjáépítést. Mindegy is erről a Broncos szurkerek biztosan többet tudnak én csak spekulálok.
Nálunk max az lett volna a kérdés, hogy hányszor kell Ozhoz felmasírozni és verni az asztalt, hogy kapjon emberanyagot amivel dolgozhat, A stressz szint összehasonlíthatatlan. Nah mindegy, az az álommelója akkor vigye, nem kárhoztatom, de a csapat szempontjából ez szívás és nem örülök neki. Remélem nem lesz hercehurca és egyből rárepülhetünk Kyle Shanahanre még mielőtt valaki lecsapna rá.Blaise
Tökéletesen értem amit írsz és valóban lehet mondjuk csak egy dobásuk van. Azonban pont Kubiak miatt gondolom, hogy akár el is érhetnek a csúcsra. Nálatok nagyon nagyot dolgozott az O és Denverben megvan minden ami kell. Nálatok is viszonylag hamar ment az átállás Kubiak rendszerére, lehet ez ott se lesz másképp. Ami nálatok nem volt, mondjuk az elit WR és CB állomány (nem lebecsülve Smith-eket, itt is ott is), az Denverben megvan, így még több fegyverrel is rendelkeznek. Úgyhogy butaságnak tartanám ha még egy esélyt nem adnának Manningnek. Könnyedén lehet persze hogy tévedek, mert a gyűrűhöz azért sok minden kell még a jó QB-n kívül is.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.kátrány
Azért szerintem nem ennyire öröm és bódottá most a Denver: Div game egészen katasztrófális volt, de ahogy olvasom az utolsó hónapban is voltak már problémák. Adott egy stabil csapat egy csúcsponton átbukott future HoF QB, akiben nem biztos, hogy van még egy SB runra elengendő kraft. - Ha visszatér egyáltalán jövőre. Ha nem, akkor adott egy stabil csapat több mint kérdéses irányítószituval. Ettől azért sokkal nyugisabb lesz/lenne az elkövetkező pár év BaltimorebanFlacco5
teljesen egyetértek. ha úgy döntenek, hogy mégegyszer nekiugranak evvel a gárdával az sb-nek, akkor is max.1 év van még ebben a csapatban. hozzáteszem, hogy rozogapeyton már csak akkor nyerhet sb-t max., ha elérakják mindenidők legjobb ol-t! és utána? egy rakat probléma! ha vki hosszútávban gondolkodik, mint hc, akkor a bills is egy sokkal kecsegtetőbb prospekt, mint a denver! nálunk meg van a védelemben egy sec. need, támadóoldalon meg egy wr és egy faltörőfutó hiány. amit ha betömünk és nagy sérüléshullám nincs, simán utóbbi 10 év legerősebb ravense.gedam
P.Manning nem lesz már bajnok, fizikálisan kevés ahhoz már.Voice
Én azért nem írnám le Manninget. A sérülésig nagyon jól játszott. Van már jobb nála, de ki tudja mi lett volna, ha nincs ez a sérülés. Amit Manning a PO-ban csinált az értékelhetetlen. Folyamatosan dobálta a hosszú labdákat és ez nem volt rá jellemző még egy hónappal ezelőtt. A Colts elleni meccset szerintem biztosan hozták volna, ha nincs a sérülés és ez még szerintem jövőre is benne van. Lehetne persze még ezen is javítani a futás elleni védekezéssel, de szerintem kevés gyenge pont van Denverben. Az egyetlen leginkább, hogy Manning teljesen egészséges maradjon...Klaci79
Itt nem csak Manning leírásáról van szó (szerintem lefőtt neki a kávé egyébként, plusz a PO-ban úgy általában nem süvít kortól és egészségtől függetlenül) itt arról van szó, hogy ha marad Manning és feltételezzük, hogy egészséges, hány lövésük van még? 1 max 2? Most odaviszi Kubiak a sleppjét és jön az új rendszer amit neki meg kell tanulnia, ráadásul Kubiak szereti ha a kezében van a gyeplő. Ha valami gubanc lesz az átállással (vagy mondjuk csak szimplán nem séma fitt Manning --> bootleg playeknél megnézném, hogyan szedi a lábát 😀 ) el is ment az első év és szerintem nem lesz következő. (vagy megtartják Gaset és akkor lesz egészséges hangulat 😊 )Ha meg nincs Manning akkor meg nem is érdemes folytatni mennyire nagy esélye van a sikerre...Kezdhet egy újjáépítést. Mindegy is erről a Broncos szurkerek biztosan többet tudnak én csak spekulálok.
Nálunk max az lett volna a kérdés, hogy hányszor kell Ozhoz felmasírozni és verni az asztalt, hogy kapjon emberanyagot amivel dolgozhat, A stressz szint összehasonlíthatatlan. Nah mindegy, az az álommelója akkor vigye, nem kárhoztatom, de a csapat szempontjából ez szívás és nem örülök neki. Remélem nem lesz hercehurca és egyből rárepülhetünk Kyle Shanahanre még mielőtt valaki lecsapna rá.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Úgy hírlik ha Austin HC lesz viszi magával Monachinot is.

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.kátrány
Azért szerintem nem ennyire öröm és bódottá most a Denver: Div game egészen katasztrófális volt, de ahogy olvasom az utolsó hónapban is voltak már problémák. Adott egy stabil csapat egy csúcsponton átbukott future HoF QB, akiben nem biztos, hogy van még egy SB runra elengendő kraft. - Ha visszatér egyáltalán jövőre. Ha nem, akkor adott egy stabil csapat több mint kérdéses irányítószituval. Ettől azért sokkal nyugisabb lesz/lenne az elkövetkező pár év BaltimorebanFlacco5
teljesen egyetértek. ha úgy döntenek, hogy mégegyszer nekiugranak evvel a gárdával az sb-nek, akkor is max.1 év van még ebben a csapatban. hozzáteszem, hogy rozogapeyton már csak akkor nyerhet sb-t max., ha elérakják mindenidők legjobb ol-t! és utána? egy rakat probléma! ha vki hosszútávban gondolkodik, mint hc, akkor a bills is egy sokkal kecsegtetőbb prospekt, mint a denver! nálunk meg van a védelemben egy sec. need, támadóoldalon meg egy wr és egy faltörőfutó hiány. amit ha betömünk és nagy sérüléshullám nincs, simán utóbbi 10 év legerősebb ravense.gedam
P.Manning nem lesz már bajnok, fizikálisan kevés ahhoz már.Voice
Én azért nem írnám le Manninget. A sérülésig nagyon jól játszott. Van már jobb nála, de ki tudja mi lett volna, ha nincs ez a sérülés. Amit Manning a PO-ban csinált az értékelhetetlen. Folyamatosan dobálta a hosszú labdákat és ez nem volt rá jellemző még egy hónappal ezelőtt. A Colts elleni meccset szerintem biztosan hozták volna, ha nincs a sérülés és ez még szerintem jövőre is benne van. Lehetne persze még ezen is javítani a futás elleni védekezéssel, de szerintem kevés gyenge pont van Denverben. Az egyetlen leginkább, hogy Manning teljesen egészséges maradjon...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.kátrány
Azért szerintem nem ennyire öröm és bódottá most a Denver: Div game egészen katasztrófális volt, de ahogy olvasom az utolsó hónapban is voltak már problémák. Adott egy stabil csapat egy csúcsponton átbukott future HoF QB, akiben nem biztos, hogy van még egy SB runra elengendő kraft. - Ha visszatér egyáltalán jövőre. Ha nem, akkor adott egy stabil csapat több mint kérdéses irányítószituval. Ettől azért sokkal nyugisabb lesz/lenne az elkövetkező pár év BaltimorebanFlacco5
teljesen egyetértek. ha úgy döntenek, hogy mégegyszer nekiugranak evvel a gárdával az sb-nek, akkor is max.1 év van még ebben a csapatban. hozzáteszem, hogy rozogapeyton már csak akkor nyerhet sb-t max., ha elérakják mindenidők legjobb ol-t! és utána? egy rakat probléma! ha vki hosszútávban gondolkodik, mint hc, akkor a bills is egy sokkal kecsegtetőbb prospekt, mint a denver! nálunk meg van a védelemben egy sec. need, támadóoldalon meg egy wr és egy faltörőfutó hiány. amit ha betömünk és nagy sérüléshullám nincs, simán utóbbi 10 év legerősebb ravense.gedam
P.Manning nem lesz már bajnok, fizikálisan kevés ahhoz már.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
gedam 5 700
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.kátrány
Azért szerintem nem ennyire öröm és bódottá most a Denver: Div game egészen katasztrófális volt, de ahogy olvasom az utolsó hónapban is voltak már problémák. Adott egy stabil csapat egy csúcsponton átbukott future HoF QB, akiben nem biztos, hogy van még egy SB runra elengendő kraft. - Ha visszatér egyáltalán jövőre. Ha nem, akkor adott egy stabil csapat több mint kérdéses irányítószituval. Ettől azért sokkal nyugisabb lesz/lenne az elkövetkező pár év BaltimorebanFlacco5
teljesen egyetértek. ha úgy döntenek, hogy mégegyszer nekiugranak evvel a gárdával az sb-nek, akkor is max.1 év van még ebben a csapatban. hozzáteszem, hogy rozogapeyton már csak akkor nyerhet sb-t max., ha elérakják mindenidők legjobb ol-t! és utána? egy rakat probléma! ha vki hosszútávban gondolkodik, mint hc, akkor a bills is egy sokkal kecsegtetőbb prospekt, mint a denver! nálunk meg van a védelemben egy sec. need, támadóoldalon meg egy wr és egy faltörőfutó hiány. amit ha betömünk és nagy sérüléshullám nincs, simán utóbbi 10 év legerősebb ravense.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.kátrány
Azért szerintem nem ennyire öröm és bódottá most a Denver: Div game egészen katasztrófális volt, de ahogy olvasom az utolsó hónapban is voltak már problémák. Adott egy stabil csapat egy csúcsponton átbukott future HoF QB, akiben nem biztos, hogy van még egy SB runra elengendő kraft. - Ha visszatér egyáltalán jövőre. Ha nem, akkor adott egy stabil csapat több mint kérdéses irányítószituval. Ettől azért sokkal nyugisabb lesz/lenne az elkövetkező pár év Baltimoreban
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Well... f*ck me. Kezdhetjük kergetni Shanahant, hogy aztán jövőre őt is elvigyék valahova Hc-nek mert ez így szokás nálunk... F*szom Pees nem kell senkinek?

Ami Kubiakot illeti nálunk jó munkát végzett, sajnálnám ha elmegy. Talán még meg is értem ha ez az álommelója. Nagyobb sansza ugyanakkor ott sincs viszont a sikerre, sőt... Mellé pedig eléggé úgy néz ki segget csinált a szájából (másodszor).Blaise
Az élet nehéz döntések gyöngyfüzére...
Szerintem is maradni akar,emlékeim szerint Kubiak jelentkezett be nálunk,hogy szívesen vállalna OC melót.Harbsben megvan az,ami benne nincs,a győztes mentalitás.Szerintem erre kíváncsi,mit csinálunk másként.
Most megkereste az a klub,amit szeret,ahol ismert lett ,nem egy romos meló,hanem egy HOF QB-vel törhet kedvenc klubja élén a csúcsra.
Mint,ha életed meg nem kapott szerelme hívna pásztorórára vagy életed nője pl.Zeta-Jones fénykorában.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mellé pedig eléggé úgy néz ki segget csinált a szájából (másodszor).Blaise
Nem tudom változtat-e bármin is, de a "I Would stay in Baltimore"-t akkor mondta, amikor még Fox volt a HCnk, és inkább a Bearsnek és Billsnek szólt, asszem ők érdeklődtek

Fox kirúgása után ismét aggódhatunk Kubiak miatt, nehogy meggondolja magát...Blaise
Állítólag már túl is vannak a megkeresés és visszautasítás körön:

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 3 min3 perccel ezelőtt
Broncos will seek permission to interview Ravens OC Gary Kubiak, who played and coached in Denver but has said he would stay in Baltimore.somoskovig
Broncos WILL seek permission, tehát engedélyt fog kérni, tehát nem engedélyt kért, tehát nem a mi megkeresésünkre mondta Kubes, h marad (hisz amikor ezt mondta még meg se kerestük), hanem mi megkerestük Kubiakot, aki korábban azt mondta h marad, de még akkor amikor csak azokkal a csapatokkal számolhatott, akik blackmonday-en menesztették a HCjukat. Valójában minket sem formálisan sem informálisan nem utasított vissza eddig, legfeljebb a korábbi kérői kikosarazásakor választott rossz szavakat... Egyébként nem az egyetlen jelöltünk, szóval semmi sem biztos.
De az igazsághoz hozzá tartozik, h én "magyarul se tudok értelmezni"...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Well... f*ck me. Kezdhetjük kergetni Shanahant, hogy aztán jövőre őt is elvigyék valahova Hc-nek mert ez így szokás nálunk... F*szom Pees nem kell senkinek?

Ami Kubiakot illeti nálunk jó munkát végzett, sajnálnám ha elmegy. Talán még meg is értem ha ez az álommelója. Nagyobb sansza ugyanakkor ott sincs viszont a sikerre, sőt... Mellé pedig eléggé úgy néz ki segget csinált a szájából (másodszor).
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
League source confirms Gary Kubiak will interview with Broncos this weekend, and Teryl Austin has withdrawn name from consideration for job 😥psychocska
Félek meg fogja dumálni Ellway.

több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
League source confirms Gary Kubiak will interview with Broncos this weekend, and Teryl Austin has withdrawn name from consideration for job 😥
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mint mondottam volt inkább DT 40-ért mint Torrey 30-ért

 russellstreetreport.com/2015/01/15/street-talk/ravens-need-top-tier-playmaking-wr/

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Spagnoulo Dc lett a nagy almában, senki ne fusson Dunának miatta 😀Blaise
és viszi a sec erőnléti edzőt is? mert nekem azzal van tele a... szóval nem bánnám.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kiper után Daniel Jeremiah első mockja is Funchesst hozta hozzánk. Meeh.. Nem kimondottan rajongok érte. Fakezű aki nem is igazán harcol meg a lasztikért, a méretéhez képest könnyen leviszik, ha egyáltalán sikerül elkapnia a labdát. Azt sem ártana kitalálni, hogy Wr (utolsó egyetemi éve) vagy TE (korábban,de nagyobb súllyal) a hibrid dolgok kipróbálására meg luxus az első kör. Meg úgy alles zusammen túl sok a negatívum a játékában ami miatt az első kör túlzás nála szerintem.