Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Többnyire egyetértünk, de:
A hiányosságokat pótolni kell/ene és jövőre ugyanúgy számolni kell velünk.
Blaise
csak, ha csoportgyőztesek leszünk, ami nem lehetetlen, viszont a sorsolás miatt sanszos, hogy jövőre 1 AFC-North jut be... legalábbis az idei formák alapján.
Collapo
Ezt tavaly az NFC southal benyaltam, akkor őket tartottam az egyik potenciálisan legerősebb csoportnak aztán... 😀 Szóval majd meglátjuk. Nehéznek tűnik az biztos.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Többnyire egyetértünk, de:
A hiányosságokat pótolni kell/ene és jövőre ugyanúgy számolni kell velünk.
Blaise
csak, ha csoportgyőztesek leszünk, ami nem lehetetlen, viszont a sorsolás miatt sanszos, hogy jövőre 1 AFC-North jut be... legalábbis az idei formák alapján.

Nem kedvelem Peest de egy évet még kapnia kellene, ha jövőre is valami puhány BBDB D-el rukkol ki akkor viszont elgondolkodnék a cserén.
Blaise
Pedig nem fog váltani... pláne, hogy még így is "szétblitzelte" magát a Doom-Sizzle-XYZ sor...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából most nem érzek késztetést arra, hogy kiírjam magamból a gondolataimat főleg, úgy hogy nem akarok komoly vitaindító dolgokat beleírni, mert aztán nem biztos, hogy lesz időm megvédeni azokat.

Az év hullámvasút volt, az idény egy szakaszában egészen optimista voltam aztán bumm bele 3L jött azt hiszem zsinórban, az alapszakasz végén a PO-ra méltónak sem gondoltam a csapatot, de ott bőven megálltuk a helyünket. Pech, ha csoport másodikok vagyunk akkor sanszosan készülhetnénk meccsre vasárnap, de így sem voltunk sokkal elmaradva ettől. A hiányosságokat pótolni kell/ene és jövőre ugyanúgy számolni kell velünk.

Az offseasontől is csak annyit szeretnék, hogy tegyék rendbe a S kérdést és végre valahára draftoljunk playmakereket a támadó oldalra. Magyarul azt a két posztot amit az elmúlt években szerintem csúnyán elkeféltek (Elam, Huff, Stewart,Ihedigbo) (Dez draft, Q elengedése, tavalyi WR draft hiánya, korábbról Gronk levétele a bigboardról, Graham helyett Dickson...) -a RB baleseteket nem írom ide mert ott volt a FO tevékenységén kívül álló történet - most korrigálják. Ennyi. Érvágás lenne Ngata elvesztése, McPhee elvesztése, de nem kiheverhetetlen, ráadásul látok esélyt, hogy maradnak. Kubiak maradása szerintem rendben lesz, ezzel az első golyót elkerültük. Elway egy control freak a csapat a teljes újjáépülés határán lebeg, az egyik koordinátorukat már elveszítették és sanszosan megy a másik is. Ez nem egy nyugis környezet amire szerintem Kubiak vágyik főleg nem érzem azt, hogy jobb esélye lenne Denverben sikereket elérni mint nálunk. Az érzelmi szál az egyetlen ami működhet.
Nagyjából ennyi. Edző kérdés nincs, Nem kedvelem Peest de egy évet még kapnia kellene, ha jövőre is valami puhány BBDB D-el rukkol ki akkor viszont elgondolkodnék a cserén. Nagy FA dolgok nem várhatóak, a draft meg nagyon arrébb van.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ilyenkor már Blaise meg szokta jeletetni a nyilvános összefoglalóját a szezonról.....Hol késlekedik😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még nem esett róla szó, de Forsett is ProBowler lett 😀

"Arian Foster lemondásával Justin Forsett bekerült a Pro Bowl keretbe."

Ezzel már 4 tagú a delegációnk. 😛

"Forsett will join inside linebacker C.J. Mosley, outside linebacker Elvis Dumervil and right guard Marshal Yanda as the Ravens players in the Pro Bowl. "


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én is valahogy úgy jöttem le a soccer-ről mint Blaise.mára már kínozni lehet vele.de konkrétan Ray és Ed miatt lettem Ravens fan akikről láttam egy riportot egy külföldi sportadón 2004-05 között valahol.

több mint 9 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Részemről 2004 környéke lehetett mikor bekapcsolódtam ebbe a sportba nézőként, és akkor leginkább a futó játékra figyeltem fel (könnyen értelmezhető volt😊)
Így nekem az első nagy kedvencem ami miatt a csapatnál kötöttem ki Jamal Lewis volt 😊
Viszont abban az időben nem sok sikerünk volt offense oldalon így hamar a D-ben találtam magamnak kedvenceket természetesen az 52-es Lewis személyében és Ed Reed-nek is emelnék szobrot ha rajtam múlna.
Sokáig imádkoztam, hogy még mielőtt nekik lefő a kávé együtt érjenek el újra a SB-ba - bár minden kívánságom így teljesülne😊)
(a margóra még Mason-t is feltenném, sose felejtem el mikor lesérülve egy kézzel szerzett TD-t)
több mint 9 éve
gedam 5 700
Varjú?@)ZoliZoltán
igaz, varnyú
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Hat TP ER nagyon szerettem volna en is, persze nalunk. 2 okbol is jobbak lettek volna naluk: a SS playak egymast erositve jatszanak 2. Mert elfogult vagyok.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Èn #52 miatt! :-p
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nekem Ed Reed hatalmas kedvencem. Nagyon szerettem volna látni együtt játszani Troyjal fénykorukban. (Sok-sok évvel ezelőtt még ilyen sigem is volt ezen a fórumon, amin ketten voltak) Hiszem, hogy az Earl Thomas-Chancellor páros is elbújhatott volna mögöttük, pedig ők is hatalmas játékosok, a liga jelenlegi 2 legjobb safetyje és a Seahawks Defense igazi sikerkovácsai. Két ilyen ösztönös zsenit ritkán hord a hátán a föld egyszerre, mint Troy és Ed.

Imádtam az állandó kakaskodásukat Warddal. Imádtam a pickjeit, a returnjeit és returnjei közben a lateraljait. Ugyanazt mondom rá, mint Wardra és Troyra. Ő nem FS, vagy éppen SS, vagy WR, ők futballjátékosok.

Rayt és Suggsot sosem szerettem, de ez azt hiszem így természetes Steelers-fanként, viszont mindig elismertem őket.

De egyébként nagyon szerettem a Ravensből McNairt, Masont és most Smitty-t. Mondjuk egyiket sem itt kedveltem meg, hanem már évekkel ideérkezésük előtt a Titansben, illetve a Panthersben. De attól ez nem változott meg, hogy idekerültek.Soldados
Hát nálatok is meglátszik Troy hiánya.....nem mintha nem lenne a csapatban de azért már eljárt felette az idő. Neki is vissza kellene vonulnia, mert az a baj akármennyire is imád még ő is és Reed is játszani, már nem megy úgy nekik...Kár
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem Ed Reed hatalmas kedvencem. Nagyon szerettem volna látni együtt játszani Troyjal fénykorukban. (Sok-sok évvel ezelőtt még ilyen sigem is volt ezen a fórumon, amin ketten voltak) Hiszem, hogy az Earl Thomas-Chancellor páros is elbújhatott volna mögöttük, pedig ők is hatalmas játékosok, a liga jelenlegi 2 legjobb safetyje és a Seahawks Defense igazi sikerkovácsai. Két ilyen ösztönös zsenit ritkán hord a hátán a föld egyszerre, mint Troy és Ed.

Imádtam az állandó kakaskodásukat Warddal. Imádtam a pickjeit, a returnjeit és returnjei közben a lateraljait. Ugyanazt mondom rá, mint Wardra és Troyra. Ő nem FS, vagy éppen SS, vagy WR, ők futballjátékosok.

Rayt és Suggsot sosem szerettem, de ez azt hiszem így természetes Steelers-fanként, viszont mindig elismertem őket.

De egyébként nagyon szerettem a Ravensből McNairt, Masont és most Smitty-t. Mondjuk egyiket sem itt kedveltem meg, hanem már évekkel ideérkezésük előtt a Titansben, illetve a Panthersben. De attól ez nem változott meg, hogy idekerültek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én steel drukker, Polemailsta, de ahogy öregszem eluralkodik rajtam a DL fétis, a polinéz játékosok gyűjtése mellett - Őszententsége Halott Ing Gatya, bár idén alám pakolt az aderallal így kénytelen vagyok KyleWilliams felé dörzsölőzni, Szagkapitány annyira elképesztően randa, hogy képes vagyok minden meccsen csodálkozni rajta. Ögyébként régi-régi Poemotoros vagyok Vriljjel együtt.sutianap
Meglepődtem, hogy ezt nem foglaltad versbe 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én steel drukker, Polemailsta, de ahogy öregszem eluralkodik rajtam a DL fétis, a polinéz játékosok gyűjtése mellett - Őszententsége Halott Ing Gatya, bár idén alám pakolt az aderallal így kénytelen vagyok KyleWilliams felé dörzsölőzni, Szagkapitány annyira elképesztően randa, hogy képes vagyok minden meccsen csodálkozni rajta. Ögyébként régi-régi Poemotoros vagyok Vriljjel együtt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
lucio 324
Közvéleménykutatást tartok!
Melyik játékos miatt lettetek Ravens fanok?
Nálam Ed Reed volt a döntő:
malkav
Én nem játékos miatt.
Az osztrák tévében láttam már a 90-es évek második felétől az elődöntőket és a döntőket, pl a Ravens-Giants meccset is. Sokáig csak élveztem a meccseket, de a védekező foci, a nyitott pálya mindig szimpatikusabb volt, és hát mindig a gyengébbnek szurkoltam. (Az underdog szerepből azóta se nőttünk ki😀 ) De ennyi erővel lehetett volna pl. a Bills is - de miután végignéztem a Wire (Drót) sorozatot, ami Baltimore-ban játszódik (és egy szó sincs benne amerikaifociról), maradt a Ravens.
Volt szerencsém egyébként elmenni Baltimore-ba meccsre - ott minden a csapatról szól, tán a város méretéből és a kevesebb nevezetességből adódóan is. Bostonban (igaz, a Pats, nem ott játszik, hanem kb. másfél órányi vonatútra) pl. a Patriots jelenléte nem érezhető ennyire, igaz, a város is nagyobb és rengeteg más dolog is van (más csapatok, történelmi nevezetességek stb.)
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Akkor én is részletesebben írom le ..
Arizon-Pittsburgh SB láttam először 2009-ben, és akkor még a | Steelers | tetszett.
A kövi szezonban viszont a Baltimore volt színpatikus azért, mert már az akkor is túlhypolt NE elpicsázták a rájátszásban és akkor tetszett meg Reed is.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nekem vicces. Régebben csak soccert néztem, aztán 1-2 meccset, amit adott a sport tv. Aztán persze ez radikálisan átfordult, nem is tudom mikor néztem végig foci meccset a VB döntő óta.

Az egyik kedvenc íróm pedig Edgar Allan Poe... 😀 Innentől olyan sok választási lehetőség nem volt. 😀

Reed nagy kedvenc marad, én őt nagyon bírtam, olyan agya volt ehhez a játékhoz, mint nagyon keveseknek.

Jah, és persze Defense fanatikus vagyok. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Közvéleménykutatást tartok!
Melyik játékos miatt lettetek Ravens fanok?
Nálam Ed Reed volt a döntő:
malkav
Nekem nem játékos miatt lett a Ravens a kedvenc 😀 nagy filmnéző vagyok/voltam és egy csomó amerikai filmben láttam Baltimore-t mint csapatot, aztán Blind side, aztán elkezdtem nfl-t nézni a sporttv-n kb egyszerre a kosárral, tetszenek minden sportban a jól védekező csapatok, hozzám is ez áll közel.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nekem az első kedvencem a denveri John Lynch volt 😀

Akkoriban még csak hébe-hóba néztem nfl-t. De mire a gurulósfoci a tarcsiba, majd a fakóba került (mára cutoltam) és az amerikai foci átvette a vezetés addigra már Ray volt az atyaúristen 😊 Leginkább miatta lettem Ravens fan. Nekem jellemzően egy-egy játékos megkedvelése elég (Admirális 95-95 --> Spurs, Rivaldo 98--> Barcelona), hogy szurkoló legyek, aztán le is horgonyzok ott. 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
2005 november 13, Ravens @ Jaguars. 3-30

Pocsék meccs volt, de a bejátszások alatt láttam meg azokat a tackle-öket a szezonból és korábbról is, melyek miatt itt maradtam. Tetszett a szerelés színe is (lila-fekete)... azt az évet végigszenvedtem.(6-10),

Akit abban az évben nagyon megszerettem az OGDEN, Mason, HEEEAAAP az O#-ben, McAllister és GREGG a D#-ben (Ray-ray ugye IR)

Aztán jött 2006, kiváló év, s a kedvencek közé bekerült Ray-ray és Őszentsége is 😊 O# oldalon ekkor kedveltem meg a különösebben sokra nem jutó Demetrius Williams-t is. 😀

szerk: Reed-nek sokat köszönhetünk, de igazán kedvenc valahogy mégse lett... ami fura is 😐

Kb.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közvéleménykutatást tartok!
Melyik játékos miatt lettetek Ravens fanok?
Nálam Ed Reed volt a döntő:
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez egy jó év volt.....
Ezt még utólag:
 www.youtube.com/watch?v=BUHKr3f93W8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most nézem Art Jones csak 9 meccset játszott és nem volt nagy szám úgyhogy az inkább egy 4-5-ik körös lesz sajna.

Graham jól produkált és végig játszott közepes pénzért,az is egy 4-ik

Digs pedig egy 6-ik kör vagy ha mázlink van egy 5-ikPeter
Szerintem túlbecsülöd a dolgokat. Sok tényezője van a comp. pickek kiosztásának. Egyrészt a pénz, másrészt az új csapatában töltött játékidő és teljesítmény. És nem tudom volt-e FA-érkezőtök, mert azt meg ki kell vonni a távozókból. Mondjuk e tekintetben szerencsétek van, mert csak a lejárt szerződésű FA-k számítanak, a cut utániak (S. Smith, Forsett) nem.

Na most Arthur Jones mindössze 9 meccsen játszott, abból mindössze hármon volt kezdő. Ez nem ér többet például egy 6. körnél és azt is csak azért, mert nagy pénzért írt alá. Graham is inkább 5. kör, csak a meccsek felén volt kezdő, viszont így is korrekt mennyiséget játszott. Dickson legfeljebb 7. kör: kis pénz, kis produkció (110 yard). Oher lehet 4-5. kör. De ezekből még ki kell vonni, ha volt érkezőtök.Soldados
Durva hogy Arthur Jones-t mennyivel többre tartottam, aztán nem sokat csinált idén. Ha az általad leírtak lesznek, tökéletesen elégedett leszek 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Varjú?@)ZoliZoltán
Még friss 😀

*Holló


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Varjú?@)