Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
nyilván, ha kiderül, hogy nem csalt a Patriots, akkor eltussolás, ha kiderül, akkor meg ti megmondtátok.
 en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinkingwinston
Nem derülhet ki.akkor újra kéne játszani azt a meccset ami lehetetlen.én leszarom miket írnak a bértolnokaitok meg Faragoricsi és Galuska országúti bringáját is (probowl közvetítés) de tény:a tárgyi feltételek nem voltak azonosak a két csapatnál és ez a "kis" dolog az incsek játékában igenis számít.peterk2005 mondta a legnagyobbat.fordítsátok meg egyszer az egyik gate ügyet.ha mi nyerünk a meccsünkön és teszem azt kiderült volna hogy videozunk titeket itt fröcsögnétek egész nap.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
Hát jah kb ez lesz. Függetlenül attól, hogy csináltak-e valamit vagy sem, az NFL imidzsén nem eshet szennyfolt, el lesz maszatolva az egész úgy ahogy van, az is vicces, hogy az nfl network egy héttel a kirobbanás után kezdett el egyáltalán foglalkozni ezzel. minden biszem baszom pro bowl hír meg bohóckodás nagyobb sztori volt. Ha Rice ügyet sikerült, úgy terelnie a "független" kivizsgálással, ahogy, akkor az nfl legnagyobb eseménye előtt sem lehet és nem lesz itt semmilyen ügy. Mindegy ez van ezt kell(?) szeretni.

Közben nem tudom volt e róla szó, de az első súlyos offszízön ügyünk le is zajlott --> Codytól könnyes búcsút vehetünk. Más hír kb nincs is a csapat háza táján, max a pro bowlos bohóckodás akit érdekel (személy szerint engem teljes mértékben hidegen hagyott) meg az, hogy kikkel váltott pár szót a csapat a senior bowl alatt. Nagyon egyik prospect sem hozott lázba akikkel volt az nfl.com hírei szerint valamilyen contact. Ubi szezon pörög ezerrel.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.Peter
nyilván, ha kiderül, hogy nem csalt a Patriots, akkor eltussolás, ha kiderül, akkor meg ti megmondtátok.
 en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinking
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀malkav
Rice nincs már a csapatnál és egy "kis sarat" is hátrahagyott ami meghatározza a jövőnket is.a patsnek kutya baja nem lesz ebből az egészből.el fogják tusolni ezt is, max a tizenakárhány millát kereső BB a végén kap egy piti pénzbüntetést.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem egyébként tök vicces ez az egész PSI vicc... Ray Rice sztori után kijár nekünk is egy kis öröm hogy mások nyomorán röhöghessünk 😀
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Azok után, hogy a cheatriotst leszámítva már mindenki hibás (bírók, ravens, harbs, colts, megint a ravens és harmadszor is mi), belicheat pedig nyilvánosan majmot csinált magából azzal a szánalmas előadásával, nyilvánvalónak kell lennie, hogy nincs itt semmi probléma. Nem is értem mire ez az ingyen nyomásellenőrzés?Blaise
grat a szinttartáshoz 😊winston
Gondoltam visszaélek én is azzal a jogommal amivel a nálatok kommentelők döntő többsége.Blaise
Áh Blaise, hagyd a francba... Azistenipeccel kapcsolatban mindig és mindenért a szrszemtravens a hibás. Talán néha a mégajjasabbkólc 😊

Irány a Hawks bandwagon, nagyon remélem, hogy elveszik tőlük a GOSB4 örömét ^^
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azok után, hogy a cheatriotst leszámítva már mindenki hibás (bírók, ravens, harbs, colts, megint a ravens és harmadszor is mi), belicheat pedig nyilvánosan majmot csinált magából azzal a szánalmas előadásával, nyilvánvalónak kell lennie, hogy nincs itt semmi probléma. Nem is értem mire ez az ingyen nyomásellenőrzés?Blaise
grat a szinttartáshoz 😊winston
Gondoltam visszaélek én is azzal a jogommal amivel a nálatok kommentelők döntő többsége.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azok után, hogy a cheatriotst leszámítva már mindenki hibás (bírók, ravens, harbs, colts, megint a ravens és harmadszor is mi), belicheat pedig nyilvánosan majmot csinált magából azzal a szánalmas előadásával, nyilvánvalónak kell lennie, hogy nincs itt semmi probléma. Nem is értem mire ez az ingyen nyomásellenőrzés?Blaise
grat a szinttartáshoz 😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nekem tetszik ez a back,jó a keze is,egyedűl pass-protectionben gyenge

Check out this video I'm watching on NFL Now:
 www.nfl.com/now/share?id=59311624-7e9e-4fb6-89d9-410687162db3

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
😀😀😀
Peter
Azok után, hogy a cheatriotst leszámítva már mindenki hibás (bírók, ravens, harbs, colts, megint a ravens és harmadszor is mi), belicheat pedig nyilvánosan majmot csinált magából azzal a szánalmas előadásával, nyilvánvalónak kell lennie, hogy nincs itt semmi probléma. Nem is értem mire ez az ingyen nyomásellenőrzés?
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mosley 2. a probowl szavazason AFC ilb poszton 😍Voice
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-onmalkav
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀Voice
Jó kárpótlásnak nem rossz a PB részvétel, de jobb lett volna a Pats helyett mi jütünk a döntőbe... Mi legalább a labdákat fel tudjuk fújni 😀 .. Ez csak egy vicc volt kedves Pats drukkerek semmi sértegetés nincs benne.malkav
😀😀😀

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀Voice
Super Bowlra mi a megérzésed? 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most Nézem Mosley és Timmons lesz a két ilb ... csak nehogy Timmons lerókázza szegényt 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mosley 2. a probowl szavazason AFC ilb poszton 😍Voice
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-onmalkav
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀Voice
Jó kárpótlásnak nem rossz a PB részvétel, de jobb lett volna a Pats helyett mi jütünk a döntőbe... Mi legalább a labdákat fel tudjuk fújni 😀 .. Ez csak egy vicc volt kedves Pats drukkerek semmi sértegetés nincs benne.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mosley 2. a probowl szavazason AFC ilb poszton 😍Voice
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-onmalkav
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
Asszem ebben az évben megjósoltam pár dolgot előre (kb mindent? 😀 ), lottó számokat esetleg? 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy legyen, szerepeljen jól az összes Raven a PB-n 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
akkor a kérdés, hogy egy fecske csinált-e nyarat... 😀Collapo
Fiatal srácról beszélünk, szerintem meg akarja mutatni magát, ahogy Forsett is szeretne kitűnni, más okokból $ .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akkor a kérdés, hogy egy fecske csinált-e nyarat... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van a tavalyi egy nagyon jó Pro Bowl volt pláne, hogy Foles lett az MVP 😀. Ha hasonlóan védekeznek, talán Parkey-nak is lesz esélye rá 😛
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hajnalban újra lesz kinek szorítani, remélem Mosley darál 😀Voice
A probowl nem a hatalmas hitekről szól, de végül is... 😀Collapo
Tavaly arról szólt, ha olyan lesz mint tavaly akkor érdemes megnézni.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hajnalban újra lesz kinek szorítani, remélem Mosley darál 😀Voice
A probowl nem a hatalmas hitekről szól, de végül is... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hajnalban újra lesz kinek szorítani, remélem Mosley darál 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you


Egy kis múltidézés. 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha olyan draftot hozunk össze mint tavaly akkor szerintem bármi lehet....
több mint 9 éve
gedam 5 700
Stez a Ravensről is írt, de nem tud ide írni, mert láma

www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-afc-eszak-szezonertekelo-2389603Wyatt
nekem van egy olyan érzésem, hogy a steelerssel együtt kiemelkedünk jövőre a csoportból. ehhez a sorsolás miatt egy 10-6 elég lesz.