Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.Vrijbloed
Én már nem tudom mi a tuti.a Denver vs Ramsre mit mondasz?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
szép ez a csoport meg kell hagyni!malkav
A csoport inverze meg az NFC South.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szép ez a csoport meg kell hagyni!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A TEX több mint 200 yardot futott Foster nélkülPeter
A sütik futás elleni védelme idén elég ergya.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megnézve a mai Sainset... nem folytatom, mert eddig nem jött be egyszer semBlaise
Írj valami pesszimistát. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A TEX több mint 200 yardot futott Foster nélkül

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megnézve a mai Sainset... nem folytatom, mert eddig nem jött be egyszer sem
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
LOL. Cleveland győzelmet, és Cincy zakót tippeltem, erre jön valószínűleg az ellenkezője.

Cleveland is 6-4 lesz, mint mi, meg a Steelers, de ők tolnak MNF-t...

Továbbra is agyfasz ez a csoport. 😀
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
CLE lehet megajándékoz minket egy L-el 😀

Bengals feltehetőleg nyer, ma drukkolok a TEN-nek 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Öröm költözne a szívembe, ha a héten a tisztelt csoport riválisaink mindegyike összeszorgoskodna egy vereséget. Ugye erre a Steelersnek van a legtöbb esélye, tekintve az ellenfél 2-7-es mérlegét.malkav
Bármi lehet de a texans egyetlen fegyvere (Foster) nem játszik a Browns ellen

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Öröm költözne a szívembe, ha a héten a tisztelt csoport riválisaink mindegyike összeszorgoskodna egy vereséget. Ugye erre a Steelersnek van a legtöbb esélye, tekintve az ellenfél 2-7-es mérlegét.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A Suggs sack miért nem lett safety a második félidőben?Voice
Asszem azért mert kilógott az endzoneból a QB lába ,de ez nem 100%Peter
Tényleg kilógott, én azt hittem elég ha beesik, nem tudtam, hogy a teljes teste bent kell hogy legyen. Kösz


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A Suggs sack miért nem lett safety a második félidőben?Voice
Asszem azért mert kilógott az endzoneból a QB lába ,de ez nem 100%

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A Suggs sack miért nem lett safety a második félidőben?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem Blaise-től nem is szabad pozitív véleményt elvárni.. Abból mindig vereséggel jöttünk ki eddig. Kell a bandába egy örök pesszimista aki szerint a pohár félig üres, szerintem az ő véleménye és írásai pont annyira fontosak mint bárki másé.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egyébként pedig értem, hogy unalmas, hogy mindig negatív vagyok, de nem nagyon tudok optimizmust magamra erőltetni amikor nem látom rózsaszínben a csapat jövőjét, valamint nem is igazán értem, hogy miért ilyen irányt követve próbáljuk a csapatot építeni.
A feltételezhető jövő évi DLine teljesen rutintalan lesz, a safetieink hatalmas kérdőjelek, a cb sorban meg még a létszám is kérdéses. Mindez úgy, hogy évek óta számolatlanul öntjük a D-be a pickeket. Ezek után pedig nehezen látom optimistán azt, hogy hurrá megvannak a draftpickjeink meg jönnek a comp pickek.
Persze offenz oldalon is minden csudajó, csak éppen a skillpozíciókban nincs egy darab fiatal sem aki 2-3 év múlva képes lehet húzni a csapatot. Ha Kubiak marad a két TE-s rendszerébe nekünk nincs egy sem, nincs első számú receiverünk, mert bármennyire sem kellett A. Johnson mellé második számú Houstonba, nekünk nincs egy Johnsonunk sem és egy igaz all down back is hibádzik jelenleg.
Meg úgy összességében sem fogunk belefulladni a rengeteg sapkahelyünkbe.

Egy telitalálat draftal persze minden visszájára fordulna, de az elmúlt évek nem a Ravens hatalmas draft telitalálatairól szólnak ezért erre az opcióra nem bazíroznák túlságosan.Blaise
Nem unalmas de kellett idő hogy megszokjam bevallom.te így szurkolsz,ilyen vagy,kész.az O részre nem térnék ki,abban egyetértünk.

Amit fontos ebben a cikkben az az,hogy egy ilyen contract extension vagy restructure esetén adunk is és kapunk is,mint egy normál üzletnél.Suggs összeségében több pénzt visz haza viszont a szerződése "cap friendly".ugyanez lehetséges Ngatanál,egy sapibarát szerződést kötünk vele,Ravenként vonulhat vissza viszont adunk is mivel több pénzt kínálunk neki csak szétosztva.ugyanez Webbnél akinek ráadásúl kicsi deadmoneyja lenne ha cuttolnánk de a jelenlegi cap hittje nincs a teljesítménye szinjén.magyarúl drága Webb nem kell,olcsó Webb kell.Cantyt hagyjuk,gyengén muzsikál,pótolható olcsóbb játékossal.2,5-et spórolunk,600E deadmoney ,ha brutál szezont produkál amit kétlek akkor is kell az a 2,5 nekünk.Koch dettó.lényeg a lényeg ha megvan a capspace akkor lehet gondolkodni,hogy milyen elit játékost tudunk idehozni.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát ezen azért lehet, hogy ha panthers szurkoló vagyok, akkor elgondolkozom... no offense párducicák, de kikkli is fura szituban van...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Lehet ledraftoltuk a következő 10 év legjobb LB-jét, nem tudok negatív lenni 😀Voice
azigen!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lehet ledraftoltuk a következő 10 év legjobb LB-jét, nem tudok negatív lenni 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyébként pedig értem, hogy unalmas, hogy mindig negatív vagyok, de nem nagyon tudok optimizmust magamra erőltetni amikor nem látom rózsaszínben a csapat jövőjét, valamint nem is igazán értem, hogy miért ilyen irányt követve próbáljuk a csapatot építeni.
A feltételezhető jövő évi DLine teljesen rutintalan lesz, a safetieink hatalmas kérdőjelek, a cb sorban meg még a létszám is kérdéses. Mindez úgy, hogy évek óta számolatlanul öntjük a D-be a pickeket. Ezek után pedig nehezen látom optimistán azt, hogy hurrá megvannak a draftpickjeink meg jönnek a comp pickek.
Persze offenz oldalon is minden csudajó, csak éppen a skillpozíciókban nincs egy darab fiatal sem aki 2-3 év múlva képes lehet húzni a csapatot. Ha Kubiak marad a két TE-s rendszerébe nekünk nincs egy sem, nincs első számú receiverünk, mert bármennyire sem kellett A. Johnson mellé második számú Houstonba, nekünk nincs egy Johnsonunk sem és egy igaz all down back is hibádzik jelenleg.
Meg úgy összességében sem fogunk belefulladni a rengeteg sapkahelyünkbe.

Egy telitalálat draftal persze minden visszájára fordulna, de az elmúlt évek nem a Ravens hatalmas draft telitalálatairól szólnak ezért erre az opcióra nem bazíroznák túlságosan.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy jó cikk.összefoglalva ahogy kb én is gondolom csak végre konkrét számokkal alátámasztva.az első mondatban a doomsday szót nyugodtan kicserélhetnénk Blaise-re. 😊

 www.baltimorebeatdown.com/2014/11/11/7180531/how-much-cap-will-it-take-to-resign-our-guys-in-the-offseason#commentsPeter
Ez mind szép és jó, csak van pár apró gebasz: Kezdetnek, hogy ez csak azt feltételezi, hogy nem ég a ház, azt nem, hogy hatalmas lehetőségeink lesznek erősödni. Ezzel nem is lenne gond, ha nem egy PO ért fötrető csapat lennénk, de azok vagyunk. Nincs bérelt helyünk a PO-ba és erősítés nélkül nem is lesz.

Az idei Ngata elvesztése bizony probléma lesz, nem is kicsi. Jernigan mutat ígéretes dolgokat, de nem lehet tőle elvárni, hogy már jövőre feledtesse, ha nem tudjuk megtartani. Ráadásul ha Canty is megy, márpedig erre 99% a sansz, akkor B-Will lesz a legtöbb rutinnal rendelkező falemberünk jövőre? McPhee ugye a levegőben lóg. Őt meg kellene tartani szerintem mindenképpen.

Webb, ha nem megy bele paycutba, akkor nálam simán cut. Tavaly sem volt jó, idén meg egyenesen katasztrófa, ráadásul porcelán. Hiába a leggyengébb pozíciónk a cb a kivágásával nem fogunk jelentősen romlani. Ide kell ember akár FA akár draft korai körben, és ideális esetben mindkettő. A CB felhozatalt még nem nagyon ismerem ezért nem tudom milyen, majd kicsit utána böngészek a dolgoknak.

Torrey már visszatérő téma, valami diszkont áron okés, de nem törném érte magam. A nagyobb baj az, hogy tavalyi drafton qwa nagy lehetőséget szalasztottunk el, így idén a sokkal vékonykább (persze a Strong-Cooper-White-Parker 4-es igencsak ígéretes) WR felhozatalból kellene hozni valakit, de ugye a Wr drafttól Oz qwára fázik és persze arra sem lehet mérget venni, hogy bent lesznek még amikor üt az óra. A fenti négy úriemberen kívül szerintem más opció nem tudom van-e (Funchsess?, ilyen karakteredefektes DGB nem játszik) a későbbi körös cigányolás amit leművelünk évek óta pedig nem mehet tovább, mert 3.-4. opció már van szép számmal. Most első kellene.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy jó cikk.összefoglalva ahogy kb én is gondolom csak végre konkrét számokkal alátámasztva.az első mondatban a doomsday nevet nyugodtan kicserélhetnénk Blaise-re. 😊

 www.baltimorebeatdown.com/2014/11/11/7180531/how-much-cap-will-it-take-to-resign-our-guys-in-the-offseason#comments

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most nézem vissza jó minőségben a meccset, Will Hill remekül megelőzte a támadójátékost, így 3. kísérletet akadályozott meg 7-7-nél.
Jernigan nagyon erős, remek sacket hozott össze. T.Brooks is egyre többet van pályán és labda közelben.Viszont Gillmore kezéből esett ki labda..
7-7 nél Z.Orr megszerezte volna a labdát a TEN visszahordásánál, de ahelyett hogy kicsúszott volna vele a pályáról visszadobta és a TEN lett, annak mi értelme volt ?

Brooks hatalmas tacklejét élmény újranézni 😀

Koch puntjai jók voltak.Voice
Nem hiszem,hogy Orr megéri a szezon végét. Healthyscratch Brown viszont fejlődik ST-ben,volt egy komoly blokkja is.