Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Marcus Peters akit szintén remélek,hogy hozzánk kerűl ballhawk cornernek számít az idei 3 pickjével.13 az 13 ,igaz ez az egy kiemelkedő éve van.Ed Reednek 21 volt 4 év alatt az MU-n.az ACC azért nem Ivy leage.

 m.espn.go.com/ncf/playercard?playerId=513059&src=desktopPeter
Reednek 17 volt junior+senior éve alatt.. ott az az érdekesebb bontás.

Ez a srác redshirt sophomore, elég kemény hype-ot is fog kapni.. lásd
 bleacherreport.com/articles/2233888-2015-nfl-draft-matt-millers-scouting-notebook-for-week-7
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/plmrwr0ffb1nwu0w5bxi
Scout's Take: Louisville's Gerod Holliman like a young Ed Reed
Louisville safety Gerod Holliman is light on experience, but he has the instincts and playmaking ability that evoke memories of a young Ed Reed, NFL Media analyst Bucky Brooks says.


Az INT leaderek közül elég sok bevált NFL-ben is azóta, főleg S poszton..
 www.sports-reference.com/cfb/leaders/def-int-player-yearly.html

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nyugi,nem az asszonyát ütötte le egy kamerás helyen.Peter
Morbid, tetszik 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Marcus Peters akit szintén remélek,hogy hozzánk kerűl ballhawk cornernek számít az idei 3 pickjével.13 az 13 ,igaz ez az egy kiemelkedő éve van.Ed Reednek 21 volt 4 év alatt az MU-n.az ACC azért nem Ivy leage.
 m.espn.go.com/ncf/playercard?playerId=513059&src=desktopPeter
Utálom, hogy megint én, de valójában baggio 5 napja:
Marcus Peters (Washington CB, empty mockjában is benne van) megint balhézott az edzésen, kivágták a csapatbólbaggio
ettől még összekaphatja magát máshol, fejben rendbe is kerülhet, csak hát nem lesz túl előkelő az a draftpozi így. Ettől még, ha szerinted elég jó, nem zárkózom el előle...

Ami engem illet még megvárom a draftra jelentkezők listájátCollapo
Tudom,ezért remélem,hogy lecsúszik hozzánk.nyugi,nem az asszonyát ütötte le egy kamerás helyen.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 896 — No es importante
Erre a palira oda kell figyelni
 espn.go.com/college-football/player/_/id/530356/gerod-holliman
10 meccs 13 Pick,nem elírás 13Peter
Csak közepesen/alig figyelem az NCAA-t, szóval majd kijavít aki érti is, de azért az ACC-ben a Louisville dolga azért nem annyira bonyolult... ettől még a srác szedi a labdát, szó se róla, de azért csak fenntartásokkal kezelném ezt a statot...
Bááár, az is igaz, hogy Winstont is kétszer kapta le, Ő pedig 1. körös várományos, ha jól tudom... fene tudja, maradjon radaron a gyerek 😀Collapo
miért ne lenne olyan bonyolult? nincsenek olyan jó qb-k a konferenciában, mint a pac-12ben vagy a big12-ben, de safety-ként 13 interception 10 mérkőzésen (három további meccsen kell még neki kettő az NCAA rekordhoz) azért csak jelent valamit

ettől függetlenül érdekes, hogy az elmúlt évek két legeredményesebb ballhawk védője, Alphonso Smith és David Amerson egyaránt az ACC-ből ment az NFL-be

Ed Reed egyetemi évei alatt a Miami még a Big East tagja volt amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Marcus Peters akit szintén remélek,hogy hozzánk kerűl ballhawk cornernek számít az idei 3 pickjével.13 az 13 ,igaz ez az egy kiemelkedő éve van.Ed Reednek 21 volt 4 év alatt az MU-n.az ACC azért nem Ivy leage.
 m.espn.go.com/ncf/playercard?playerId=513059&src=desktopPeter
Utálom, hogy megint én, de valójában baggio 5 napja:
Marcus Peters (Washington CB, empty mockjában is benne van) megint balhézott az edzésen, kivágták a csapatbólbaggio
ettől még összekaphatja magát máshol, fejben rendbe is kerülhet, csak hát nem lesz túl előkelő az a draftpozi így. Ettől még, ha szerinted elég jó, nem zárkózom el előle...

Ami engem illet még megvárom a draftra jelentkezők listáját

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Marcus Peters akit szintén remélek,hogy hozzánk kerűl ballhawk cornernek számít az idei 3 pickjével.13 az 13 ,igaz ez az egy kiemelkedő éve van.Ed Reednek 21 volt 4 év alatt az MU-n.az ACC azért nem Ivy leage.

 m.espn.go.com/ncf/playercard?playerId=513059&src=desktop

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Erre a palira oda kell figyelni
 espn.go.com/college-football/player/_/id/530356/gerod-holliman
10 meccs 13 Pick,nem elírás 13Peter
Csak közepesen/alig figyelem az NCAA-t, szóval majd kijavít aki érti is, de azért az ACC-ben a Louisville dolga azért nem annyira bonyolult... ettől még a srác szedi a labdát, szó se róla, de azért csak fenntartásokkal kezelném ezt a statot...
Bááár, az is igaz, hogy Winstont is kétszer kapta le, Ő pedig 1. körös várományos, ha jól tudom... fene tudja, maradjon radaron a gyerek 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A szokásos

@RavensInsider: Browns sign Jamie Meder to practice squad after he was cut by Ravens

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jimmyre ráhívtuk az 5. éves opciót, és szerintem őt biztos itt fogják marasztalni kerül amibe kerül.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Erre a palira oda kell figyelni
 espn.go.com/college-football/player/_/id/530356/gerod-holliman
10 meccs 13 Pick,nem elírás 13

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
CB-knél nagyon nagy gond nincs.. sajnos azt a posztot idén beszívtuk sérülésekkel/egyébbel, de az elég lutri.. meg azért rookie CB még nem nagyon volt az NFL történetében aki Pro Bowl szinten játszott volna..
Igor
Nagyon kitekerve ennyi erővel ne is draftoljunk soha cb-t mert nem lesz semmi haszna első évben.
De szerinted akkor nem kellene CB-t hozni? Jimmy az egyetlen játékosunk aki nfl átlag felett képes teljesíteni. Valamiért abban a hitben voltam, hogy jövőre nincs szerződése már, de most rágoogliztam és van, legalább valami jó hír.
Asa élesben semmit nem bizonyított és nem is az a lappangó östehetség. Webb meg idén a liga legsz*rabbul teljesítő cbinek díszes kompániájához csatlakozott. Szóval már nem csak arra kellene számíthatunk, hogy le fog robbanni hanem arra is, hogy nem lesz jó. Nem tudom hova kellene erősítés ha nem ide, főleg ha szerinted Jimmyt nem fogjuk tudni majd hosszútávon megtartani. A sapka elég szűk lesz, szóval nagy FA erősítésre nem nagyon gondolom, hogy számíthatnánk.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Upshaw-val nincs baj.. sőt, ő nagyon kell oda.
Gyakorlatilag átveszi a Suggs-Doom duótól a piszkos munkát, amit ők már nem szeretnek csinálni (Suggs se annyira jó sztem futás ellen idén..)
Az a Ngata-B-Will-Upshaw tengely nekem alap.

CB-knél nagyon nagy gond nincs.. sajnos azt a posztot idén beszívtuk sérülésekkel/egyébbel, de az elég lutri.. meg azért rookie CB még nem nagyon volt az NFL történetében aki Pro Bowl szinten játszott volna..

Az zavar jobban, hogy S posztra nem tudnak értelmes embert szerezni.. mert utóbbi 3-4 meccsen nekem főleg az a megbízható centerfielder, ergo deep safety hiányzott igazán.

Hill szerintem erősen overrated, Stewart pedig használhatatlan... és a rotáció senkinek nem használ.
Inkább be kéne rakni Brooksot hosszútávra(én benne látok potenciált.. ha meg a szezont akarjuk megmenteni, akkor Hillt) - értsd egész szezonra FS-nek.. Elam pedig föl a boxba, 10 yard mélyen max a TE-kre figyel, oszt ez a szezon elmegy tanulópénzre..

PS: én is elég nagyon Jimmy Smith-fan voltam.. de ezen kívül még egy évünk lesz vele, évi 10-et nem fogunk adni neki 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Supernaw Főnök lett.remélem kap lehetőséget is

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A SzivekSzállodája-Hííííp dologban nem értünk egyet, szerintem nem elég jó kezű Gilmore, de akárcsak ebben, úgy, mint KLM kapcsán, legyen igazad Neked... sajnos abban se bízom... de kiegyeznék vele...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Leírom hátha bejön a dolog:
Szóval amikor még nem itt fórumoztam és kb. 2-3 éve mindenki ekézte Jimmy Smith-t hogy sosem lesz belőle impact player akkor én kitartottam a megérzésem mellett, hogy ebből a srácból jó CB lessz. Mivel ez bejött gondoltam leírok pár megérzést aztán meglátjuk igazam lesz-e.
Van egy olyan megérzésem, hogy KLM jövőre pusztítani fog és remélem ez be is válik. Illetve hogy Gilmore tökéletes RZ célpont lesz és Heaphez közeli szintet fog képviselni.
Azt ha nem jön be majd lehet ekézni engem is..adok egy kis támadási felületet.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondjuk itt követlek meg Martavis Bryant-ékkel kapcsolatban... talán elfért volna a srác itt is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
CB/WR kellene első körben de nem lepődnék meg ha OLB lenne. Igazából vannak needek, de ebben az a jó hogy több esély van arra, hogy a BPA-val needre húzzunk.
malkav
Ennyi, nem is kell túlragozni mi kellene nekünk. Az első körbe azért várnak pár ügyes WR-t, de amit olvasgattam azért nem lesz olyan jó mint a tavalyi felhozatal, szóval sanszosan a második körben nem fog az ölünkbe esni egy Allen Robinson. Ellenben a passrush kontingens elég masszívnak tűnik. Alvin Dupreet pl szívesen nézném hétről hétre Ravens mezben. CB-t meg bármikor jó ha húzol, de sanszosan első évben sok javulást nem fog hozni... a jelenlegi állományt nézve oda nem lesz elég csak húzni egy első köröst.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mosley 4. a tackle listán :cool: 1 tackle és 3. helyre lép 😊

Szezon végén szoktak olyat választani hogy legjobb LB ? (egy pro bowl tagság szépen mutatna)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
bár kitértem pár szó erejéig a draftra, azért komolyan úgy gondolom, hogy várjuk meg, hogy ki lesz drafton... persze látszanak needek, de most frissítünk is 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
to Collapo:
Szép írás volt pacsi érte!
Nem mintha kötekedni akarnék vagy ilyesmi, de nem Upshaw volt az aki egy időben hívta a def playeket a pályán?
Szerintem is van szakadék a veteránok meg a újak között, de ez más csapatoknál is így van, nem hiszem hogy ez egyedi eset lenne. Tavalyelőtt már kidobáltuk az idősebbeket a Rosterről és sikerült őket helyettesíteni is: Ray/DSmith, Birk/Zuttah, Pollard/Elam Boldin/SSS Oher/Wagner azt nem mondom hogy jól! Szerintem várjunk év végéig és nézzük meg mi lesz a Seckel, mert én abban bízom hogy Hill meg fogja oldani az FS posztot és Brooks még ott lesz mellette tanulni. CB/WR kellene első körben de nem lepődnék meg ha OLB lenne. Igazából vannak needek, de ebben az a jó hogy több esély van arra, hogy a BPA-val needre húzzunk.
várom az írásodat az O-ról.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah akkor ahogy én látom a dolgokat a csapat körül. Lesz egy halom egyezés, talán némi eltérés is.

Blaise a D#-el kezdte, tegyük hát mi is ezt, üssük fel a csapat rosterét az oldalunkon.

Hosszú lesz!

Safeties:
Matt Elam - 2 éve a ligában
Strong safety, legalábbis ncaa-ban Josh Evans (JAX) mellett azt játszott, hard hitter, jó a futás ellen a boxba fellépve. Ezeket lehetett hallani róla. Evans volt az ész Elam az erő a csapatában. 1/32-vel hoztuk el. Nem szeretem a highlight videókat, mert csak abból nem jönnek ki az esetleges hibák, de itt látszik, hogy mire használta a Gators. Vele az a baj, hogy tényleg erre képes. A liga ezt már nem engedi, a videó majd minden második szerelését lefújnák. Cover és Man-2-man, na abban nem Ő volt a jó. Ihedigbo és Pollard hozta ugyanezt. Szeretem Elam játékát, még ha néha a hajamat is tépem, de Ő nem FS, nem az, amit szeretett volna belőle a csapat csinálni.

Darian Stewart - 5 éve a ligában
A rams UDFA igazolása. Egy kos szurkoló javítson ki ha tévednék, de Spagni igazolása ott, hozta magával ide, csakhogy, 5 év alatt FS-ként egyedül a második évben tudott jót alkotni, 5 év alatt mindössze 1 intje van. Idekerülése előtt összesen 6 kezdő meccse volt a 2011-es egyébként jó szezonja után. A Rams valamiért letett róla. Itt 9 meccse kínlódik. 38 szerelésből 30 az övé, 3! passzt védekezett le, 1 FF-je van, ennyi... nem túl labdaérzékeny a srác.

Will Hill - 2 éve a ligában
Érdekes karriert futott be a srác. Nem kapott szerződést, irány az AFL (aréna foci). 2012-ben a Giants szerződteti, majd lebukik Adderall-al.Nem sokkal később újra elkapják szerekkel... Non-football eltiltás jön, majd 6 meccset kap év elején újra szerek miatt. A tehetsége gyakorlatilag megkérdőjelezhetetlen. A személyisége már nem. Ha játszik zseniális, HA játszik.Megkezdtük a játékba vonását, kíváncsi leszek kiszorítja-e Stewartot... én ugyanis azt mondom, hogy amennyire SS Elam, Hill annyira FS.

Jeromy Miles - 5 éve a ligában
Ligaszinten kiváló ST játékos, de nem több, a labdára max. annyira veszélyes, mint Stewart, vagy Elam. Amiért mégis megéri szerintem a csapatban az az 5 év, amit eltöltött a ligában. Lehet nem játszott sokat, de rutin már van. Egyébiránt Ő is UDFA volt a Cicáknál.

Anthony Levine - 3 éve a ligában
A megmagyarázhatatlan kategória nálam a srác. UDFA volt, majd nálunk lett ps tag, majd valamiért beleszeretett az edzői stáb és kb. kirobbanthatatlan. Mármint nyilvánvalóan csere, meg st, de ennyi. Néha villant annyit az előszezonban, hogy ne repüljön, de kész.

Brynden Trawick - 2 éve a ligában
A csapat UDFA gyöngye. Trojan. Ott 206 szerelés mellé volt egy FF-je 9(!) passz-levédekezése és 3(!) interception-je. Ő is jó labdaérzékeny gyerek, de erre még kitérek. Nagyjából egy dolog miatt emlékszünk rá! Igen, Ő rohant bele JJ-be az első meccsén... szóval kiváló ST playa is. 9 meccs, 6 szerelés, 4 önálló. Csere. (?)

Terrence Brooks - Rookie
A Florida St. kiválósága, 2-3 körbe várták, 3-ban hoztuk el. Posztja alapján CB/FS, s bár kicsit alacsony azért gyors és jól ütközik, közepesen szerel, "inconsistent". All-ACC Second Team, ami nem rossz, de nem is sok. A szakértők szerint akár kezdő alapanyag is lehet. Meglátjuk.

Szóval akkor a poszton úgy állunk, hogy van Elam, aki szagolt már puskaport, csak nem ott tud játszani, ahova szeretnénk őt tenni, ezentúl vagy egy 3. körösünk, aki újonc, tehát idén ne várjunk tőle semmit és végül van egy fejben bajos, de tagadhatatlan tehetség. Ha nem Blackmoni magasságokba jut, lehet még akár az ellenkező irány is. HA HA és HA... meglátjuk.

Ezen túl pedig van 4 UDFA játékosunk, akik több kevesebb ideje nem jutnak pályára máshol, vagy itt. És nincs értelmes tevékenység mint az S poszton? Nahát! 😀

Menjünk tovább.

Cornerbacks:
Lardarius Webb - 6 éve a ligában
A 2009-es draft harmadik körében érkezett hozzánk, kellemes meglepetés, mert sokoldalú játékos, szerel, védekezik le paszt, van kierőszakolt labdaszerzése és labdalopása is. Előbbi ugyan kevesebb, de Webb feladata más. Úgy gondolom kimondottan jó - volt eddig - emberben és zónában is. Van rutin is. Mi kéne akkor még? Hát némi egészség pölö nem lenne rossz. A srác üvegből van és ezen nem segített az sem, hogy visszahordónak használtuk. meg is van az eredménye. Nem játszik végig szezont. Olyan Ő nekünk, mint Hall a Cicáknak. Kellene mert jó, de valahogy sose használjuk ki értékén. Olyan átlag 8,5 misi megy el rá, de ritkán osztható ez el 16+x meccsre. Nem baj, kell Ő mint a falat kenyér, mert ha ő sincs, rutin is alig.

Jimmy Smith - 4 éve a ligában
A sziget. Nem szeretem ha így hívják, mert Revis után ez elcsépelt és nem hiszem, hogy kell, de legyen, Ő a sziget. Az elsőkörös játékos a harmadik évére megtanult játszani, ami jó. Ráadásul régi igazság, hogy a CB posztot nem egy nap alatt sajátítod el. Legyen. Kár, hogy a 4. contract évben, mikor lehetne használni, mikor kellene, hogy legyen, lesérül Ő is. Gyorsan teszem hozzá, most úgy állunk, ha Ők ketten, mármint Webb és Ő játszanak akkor azért picit nyugodtabban mehetünk a kanapéra meccset nézni. Csak hát sajnos ritkán vannak ketten együtt a pályán.

Aaron Ross - 8 éve a ligában
Rutin. 8 év, Giants, majd Jax. Ravens mércével nézve mostanában a 3-4 int jónak is számít. Szóval itteni mércével - hol van már Reed 8-10 intje - labdaérzékeny. Szóval. Jött, látott, lesérült és ennyi. IR. Amúgy a tartósságát lehetett tudni, hogy nincs, mert az Almában se ment neki a szezon... oh well. Egyébiránt szintén elsőkörös volt annak idején. Csak ebből mi nem látunk semmit...

Asa Jackson - 3 éve a ligában
5. körös 2012-ben. Sérült Ő is, de Ő idén még vissza is jöhet. Webbhez hasonlóan Ő is bír RS potenciállal. Egyenlőre kivárnék vele, hiszen nem volt eleget a pályán, szóval beletanulhat még, de amit eddig nyújtott, nos, az alapján nem lesz meghatározó, max ilyen 3. számú. Világ életében. Cáfoljon rám.

Danny Gorrer - 3 éve a ligában
Évben persze több, de még nincs elég meccse, hogy... illetve majd most lesz. szóval... 2009 óta (Saints UDFA) nem képes sehol sem megragadni. Nuff Said, majd megment, mivel kezdő lesz, kb.

Tramain Jacobs - Rookie
Jöhet az A&M Texasi különítmény... Rookie, most kezdő lesz. Kb. Legalább talán Gorrerrel lesz miről elmélázni az öltözőben meccs után. Ugye azok a jó kis texasi... csajok.

Rashaan Melvin - 1 éve a ligában
Who?!

Cox, Franks és Chykie Brown már nincs, így róluk csak annyit, hogy nem véletlen, hogy már nincsenek, Brown egyszer-kétszer mutatta jelét, hogy lehetne belőle embert faragni, aztán mégse.

Szóval van gond itt is... mondjuk itt nem a rutin meg az évek, hanem a hadrafoghatóság... aztán meg a rutin meg az évek. Viszont itt már van 1. körös ráfordítás, aki talán - hangsúlyozom - talán lehet impact. Elvileg azért kapják ilyen magasan a cetlit.

Közben annyi történt, hogy „bemutatkozó meccsén” (idén) nem volt rossz se Levine, se Gorrer, de még ne kapkodjuk el, egy meccs nem meccs… még tartom a kétkedést, cáfoljanak rám.

Sebaj, menjünk tovább.

Linebackers
Daryl Smith - 11 éve a ligában
A D# motorja, az egyik legjobb védőnk. Sajnos kezd látszani rajta a kora, de még mindig éles és éhes, sokat nem is ragoznám, de az egyetlen gondja, hogy öreg. Lehet, hogy idén lesz az utolsó szezonja, lehet, hogy egy év múlva, de sokáig már nem számolhatunk Vele. Azért amíg bírja legyen, kell. Olyan rég volt a draftja, már az almanachok se jegyzik. Egyébiránt második körös volt és megbízható volt karrierje során végig. Hogy mennyire Lewis, nos nem az, de ha nem is elit, akkor is legalább kiváló játékos és sportember, szeritnem.

C. J. Mosley - Rookie
Megosztó egy ember volt Ő a drafton. A tehetségét alig-alig vitattuk, a sérülékenységét már inkább, a szükségességén meg egész szép számú karaktert lőttünk el. Szerencsére – és gyorsan le is kopogom, mert még nincs vége az évnek – megbízható, egyelőre egészséges játékos, igen komoly D# tejlesítménnyel. Hogy Ő az idei DROY, kétlem, hogy impact nálunk, igen. Kellett Ő mint a falat kenyér, a képességei miatt, a posztja miatt én sem feltétlen vagyok 100%-ig biztos benne, de a játéka feledteti ezt most velem. 1. körös, talent.

Albert McClellan - 4 éve a ligában
Az örök csere. Pontosabban szerettük volna, ha több lesz, de inkább csak szituációkban tudjuk használni, meg ST-ben ász. Igaz, ez utóbbi van még pár a csapatban, de McClellan valóban hasznos teherhordó. Nem több, nem kevesebb. Megbízható csere.
Arthur Brown - 2 éve a ligában
Valószínűleg a tavalyi második körös megdugta Haribó nejét. A tavalyi betanulós éve után, amikor már mindenki azt hitte, most eljön az Ő ideje, pályára se léphetett idén. A csapat persze mondja, hogy a 4x fő, aki egy meccsen játszhat az ugye nem elég mindenkire, meg hogy annyira ász a LB corps, hogy sajnos valakinek ülnie kell, de hogy mi az ok nem tudni. Brown pihen, nem cseréljük, bár igazi értéke talán így már nincs is… Sajnos nincs jobb szó a szituációra, mint a pazarlás. Lenne helye, csak lentebbről kéne gondoskodni erről… Mondjuk ST-ben nem ász, szóóóval. Talán kevesebb rostertöltelék S kellett volna, ezt most hagyjuk.

Zachary Orr - Rookie
A meglepetésember. Lehet Ő is megdugott valakit, de olyat, hogy az repítette csapatba. Az idei UDFA idén már szerelt is. Egyet. Pedig állítólag remek ST játékos, csak valahogy nincs ott, ahol a labda. Nem értem az Ő jelenlétét, de biztos van ok, gondolom, mentálisan hergelheti Brownt, hogy ’ecccsém, ez a skacc még így is előbb van a rösztlin, mint TE, wazze’.

Terrell Suggs - 12 éve a ligában
A beat, a mókamester a zseniális passz és futás ellen is jó joker, a sackgyár… ja ez utóbbi azért már nem annyira. Mintha vesztett volna a tempóból, vagy ki tudja. Persze nagyon kel még figyelnie rá az ellennek, de valahogy kevesebb, mint eddig. Az érdemei vitathatatlanok a korábbi top 10-es draftoltunknak, meg néha olyan érzésem van, hogy okosan játszatják, hogy valami finesz jön abból, hogy a helyzete miatt nem lehet futni, vagy akárhogy passzolni, aztán mehet az all-out blitz, de… hiányérzetem van. Öregszik? Mára trash-talk is kevesebb tőle SSS ezt is lenyúlta.

Elvis Dumervil - 9 éve a ligában
A másik veterán, DOOOOOM. Na ő még mindig hozza sackeket, félni is lehet tőle, szóval fontos ember Ő az ellenoldalon, 10,5 sack… nos Ő még tud ténylegesen siettetni. Suggs is, csak nála a ravaszkodást érzem. Vagy hogy öreg. Doom mindenesetre akár Sizzle után is jó még pár évre, 10-15 sackre, a széleken tehát a kezdők posztján meglennénk, asszem.

Pernell McPhee - 4 éve a ligában
Pay that man! Komolyan. Annyi embert látok elmenni a fiataljaink közül máshova a rookie szerződése után, hogy borzalom. Ez a srác lehet a következő Sizzle. Vagy ha nem is annyira sokoldalú, akkor is kell, mert egyszerűen a két öreg szélső kilépése után nem marad veterán. És oda juthatunk könnyedén, mint ahol most a safety-k vannak. Full tapasztalatlan meg néhány sose pályát látott kvázi-veterán. Egyébiránt 5. körös gyémánt.

Courtney Upshaw - 3 éve a ligában
Munkásember, második körös, annak nem rossz, mert néha tud villanni, de borzalmasan egysíkú játékos, semmi extrát nem hoz, egy-egy megmozdulásból él. Nem tetszik a játéka, mert nem tartom elég intelligens játékosnak, de ha hasznát nem vitatom.

Erről az egységről ennyit, megvannak, az egyik legjobb rész a védelemben, de komoly gond, hogy aki itt letölt 4 évet, azt kb. azonnal el is viszik. Simonnak ennyi idő se kellett. Bynes meg Brownnal együtt döngette Haribó nejét. Ő is pocsékolás, de még egyszer, ha ebben az egységben gond van, akkor az az életkorszakadék. De az bőven.
Talent mondjuk van/volt bőven ide lőve, ez meg is látszik, de mostanában nem ragadnak itt meg a kellő potenciállal bíró játékosok, vagy nem játszanak itt…
Egyébiránt itt is érzek némi kócsing gondot. Valahogy nem tudnak a fiúk eléggé nyomni. Vagyis hát, van sack, csak vagy jön a sack, vagy közepes csak a nyomás. Pees nem elég tökös, nem elég agresszív. Ez a korábbi edzők után csalódás, de ha őszinte akarok lenni, azt a számlájára kell írni, hogy a BBNB-t elég jól nyomja és a futást is jól tömjük… idén.

Marad a DLine.
Deffensive Ends
Chris Canty – 10
A Dallas korábbi negyedik köröse és a Giant falban elég jól dolgozó falember hozza amit várunk tőle, megy, darál, figyelni kell rá, meg fontos elem is, hiszen lehet mellette menni izmozni, de nem több… kicsit a 10. évére kezd Ő is megkopni. Mennyi van még benne? Ki tudja… még elég, hogy fontos legyen itt, már kevés, hogy rendes pénzért hosszabbítson, vagy menjen tovább. Fontos Ő, de nem villog annyit, mint a társai… akik amúgy miatta (is) villoghatnak. Kell, de már nem sokat lesz itt szvsz.

DeAngelo Tyson - 3
A DL Pay That Man-je. még nincs itt az idő, de ha Ő is Arthur Jones lesz, kimegyek egy hazai meccsre, berohanok a pályára és fejhangom énekelem a RickRoll dalt, mialatt odasompolygok Haribóékhoz és addig rugdalom seggbe, míg hagyják. Irtózatos erő van a srácban, nem is túl sérülékeny és sajnos csak limitáltan használjuk mert fiatal. Szóval első körös várományos a Coltshoz… de NEM! Elég a talentek elfecsérléséből! Őt meg kell tartani. Érdekesség, hogy Ő is hátsókörös (7.) választott. Valahogy itt jól működik a scout rendszerünk. Meg persze falembert vagy top pick-kel hozol, vagy ráérsz…

Kapron Lewis-Moore - 2
Hatalmas potenciál, üveg keménységű test. Dettó, mint MacAddoo… akiről tegye fel a kezét, hogy ki tudja ki… sérülékenysége miatt a 6. körben vállalható volt, meg jól is ment neki a PreSeason, de komolyan, lassan olyan játékos kellene, aki kibír 10 meccset egymás után.

Christo Bilukidi - 3
Tölgyföld után, a cicáktól jött, PS-ről. Vagy a Game-Plan miatt hoztuk, vagy valóban láttak benne valamit, amit mi nem, mert IR-en van Ő is. Nuff said. Később még erre kitérek.

Brent Urban - Rookie
Idei negyedik körös, igéretes a Pre alatt, aztán szokás szerint Ő is IR… vagy az erőnléti edző szar ezen a poszton, vagy állandóan üveget hozunk, s akkor a scout, de ez baromi fárasztó, ott a talent, de csak a hordágyon és a pálya szélén.

Steven Means - 2
PS, nincs infó… vagyis a TB-ben 11 meccsen két év alatt 6 szerelést is fel tud mutatni, de… nem, nincs infó.

Ha végre egyszer ezen a poszton valami tartós csávó jutna ide, maximálisan elégedett lennék az alakulattal, mert igazából most is jók vagyunk itt… meg utána innen a Colts is, mert a rendszerből annyit visznek át, hogy más dolguk nincs is, mint újra összerakni a dolgot… és kvázi kész is vannak… De jó, hogy odament mindenki a védelmünkből… pff.

végül:

Deffensive Linemen
Haloti Ngata - 9
Őszentsége. Az isteni, a csodálatos, a tológép, a szökkenő-passzsávzavaró, a mindig duplázandó, az intkirály (CB-be vele, megoldja). Csak nem fiatal, bár nem látszik, meg rohadt drága. Ez látszik. Kérdéses, hogy meg tudjuk-e, meg akarjuk-e tartani, mert nem igazán éri meg szerintem kidobni, de diszkontot Ő nem ad. Korábban lenyilatkozta, miért tenné, ennyit ért, ennyit ér, nem szar, sokat van pályán. Pont. És igaza van. Ha a későbbiekben csökken a jelentősége, nos akkor lehet olcsóbbért szerződtetni. Vagy elengedni. Ennyi. Top 15 pick (12) és minden pennyt megért… 13. és 18x volt az ellenérték. 

Brandon Williams - 2
Második évére a srác egy szörny. Simán lehet a következő Őszentsége. Jól átgondoltan, ha Ngata elmegy, mikor lejár a papír, nos Ő és még valaki (talán lejjebb láthatjuk a nevet?) megoldhatja a fal közepét… de fontos, hogy továbbra is így fejlődjön és tartsuk is meg. Nagy kedvenc, szerintem van is miért. A harmadik körét simán megérte.

Terrence Cody - 5
Ő viszont nem a másodikat. Hegy, mi? Hegyomlás, inkább összeomlás… folyamatos súly (ami szerintem magatartás) probléma, nem hozza a számokat és az első éves BWill kijátszotta, a Rookie Timmy is jobb nála… röhej. El kellene adni, vagy hagyni, hogy ne legyen, de annyira vékony lett a jég a falban, hogy megtartottuk. Szerintem hiba.

Timmy Jernigan - Rookie
Limitált felhasználás mellett is mutatja már, miért gondolták elsőkörös játékosnak, s hogy miért hoztuk el a másodikban BPA alapon. Robbanékony, erős gyerek, szerintem Ő és BWill a jövő a falban. Komoly tehetség és B’moreban van is esélye nagyot alkotni.

Lawrence Guy - 4
Indiana és San Diego után került ide a srác, de ha őszinte akarok lenni eddig fel se tűnt, hogy van. Pedig szépen tol Ő is, és oda is keveredik a rotációban a pályára. Nem ügyetlen, de talán még csiszolatlan a Pacskersz 7. köröse… csak hát hetedik körös és előtte azért van bőven depth itt… azért sok sikert Law.

Egyébiránt ez a másik poszt (LB után/előtt), ahol elégedett vagyok a csapattal. Jó skillek, fiatalság és rutin kellő kombinációja, valahogy áll ez az egység. Még Cody se tudja lehúzni… tetszik. Tényleg.

A baj azonban talán már látható. Szakadék van a csapat nagy öregjei és a teljesen kezdők között, 4-7 évben alig van tényleg tehetség, aki tényleg impact, nálunk játszik és kitartóan, hosszan, sérülés nélkül áll a csapat rendelkezésre. Ez pedig baj.
Nem mintha nem lenne tehetség, azt hozunk mindig, inkább az a baj, vagy üveg, vagy egyszerűen nem tudjuk megtartani, mert a Browns, a Colts és ki tudja még nagy előszeretettel szed szét minket, mert nálunk alig van pénz megtartani bárkit, náluk meg van dögivel. A Brownsnál ez visszaüt még, mert a mi játékosainkat nem olcsón szerzik az első kör, ha nem bust, akkor a resign pillanatában nem olcsó, ha elit, akkor meg rohadt drága, de ez engem nem vígasztal. Erre valamit ki kellene találni.

Egy adat még a spotrac-ról.
Érdemes megnézni, hogy 10 játékos: Ngata, Flacco, Webb, Yanda, Suggs, Monroe, JSmith, Doom, Suggs és Pitta a kb 140 milliós jövőre várható Capből elvisz… 84, 373,000-at és ezt még terheli Rice 9,500,000 pénze…

Drága a csapat, nem vitás, nehéz kukázni, ezért nem jött Byrd se. Viszont még egy fontos dolog miatt leszünk jövőre is nehéz draft helyzetben:

D# oldalon Canty(32/10), DSmish(32/11), Sizzle(32/12), Doom, Ngata (30/9), Webb (29/6) és ha most év végén a felük visszavonul, nos, akkor még nincs meg a biztos pótlás. OLB/DE biztos kell még, OLB szerintem elöl… CB/S musthave, mert aki van fos, szóóval nehéz lesz O happy draftot csinálni jövőre is.

Szóval van/lesz még itt baj.

Pedig lenne az O#-ben is mit javítani… de ezt majd kb. egy hét múlva, ha újra lesz kedvem, időm, energiám írni…

Brace yourself, don’t know what is coming!

Kösz a türelmet, ha végigolvastad 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nálunk sem vészes a helyzet, a meghatározó játékosok közül Torrey, Tucker és Forsett jár csak le.

és Mcphee.egy fiatal,olcsó passrusher egyre égetőbb.valamint Pitta egészségétől függetlenül egy TE

Torrey egy ilyen év után nem lesz agyonfizetve, a többiekre nem tippelnék, de a rugók sem keresnek baromi sokat,

évi 3 millát meg fogja kapni szerintem minimum mármint Tucker

Forsett pedig már nem fiatal.

nem fogjuk megtartani szerintem.tudjuk olcsóbban pótolni

A pickek megvannak, túl sok lyukas poszt nincs a csapatban. Hozunk egy top cornert mondjuk első körben, FA-ről hoznék egy tapasztaltabb nfl szinten átlagos FS-t, aztán lehet erősíteni az #O-t, elkapóval+a falat.

Ha ez a 3 játékos marad nálunk, akkor nem lesz túl sok need.

no offense de az a 3 szó,hogy NEED,RAVENS és DRAFT egy ravens szurkoló szájából nem hangozhat el egy mondatban.nem fognak behúzni egy átlagos vagy karakterhibás cornert csak azért mert az "need" és otthagyni egy nekik sokkal szimpatikusabb,jobb játékost.lásd Reed,Heap vagy éppen Mosley.de tény,hogy jó lenne frissíteni a seconderyn.Jimmy óta és előtte sem nagyon húztunk korai cornert és valószínűleg Webbie sem lesz a régi már sosem ha egyáltalán marad.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A lényeg ugyanaz,sok korai körös celijük van/lesz és feltehetőleg erősödni fognak velükPeter
Nálunk sem vészes a helyzet, a meghatározó játékosok közül Torrey, Tucker és Forsett jár csak le.

Torrey egy ilyen év után nem lesz agyonfizetve, a többiekre nem tippelnék, de a rugók sem keresnek baromi sokat, Forsett pedig már nem fiatal.

A pickek megvannak, túl sok lyukas poszt nincs a csapatban. Hozunk egy top cornert mondjuk első körben, FA-ről hoznék egy tapasztaltabb nfl szinten átlagos FS-t, aztán lehet erősíteni az #O-t, elkapóval+a falat.

Ha ez a 3 játékos marad nálunk, akkor nem lesz túl sok need.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A lényeg ugyanaz,sok korai körös celijük van/lesz és feltehetőleg erősödni fognak velük

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Viccesnek fog hangzani, és néhány éve nem hittem volna hogy valaha leírok ilyet, de a szezon felén túl; innentől a divízió kb. a Cleveland kezében van 😊
Igor
Beérik a sok elsőkörös pick, bár inkább a csapathoz remek a séma, amit játszanak, de a kettő erősen összefügg.

Bizony és asszem megint van 2 elsőkörös cetlijük plusz ha lekötik Hoyert és eltradelik Manzielt akkor még egy.erősek lesznek jövőre is.Peter
Hoyer alap, a két cetli ha igaz az nekünk gáz, de Mancinak nincs értéke... még. Hiába volt ersőkörös, ez annyit jelent, hogy elöl húztak lutrit vele... Hoyer viszont hozza az évet szépen. Manci nem fogja egykönnyen az első csapatban találni magát, ha Hoyer így tolja.Collapo
Szerintem egy QB needes csapat simán ad érte egy elsőkörös ideit minimum vagy egy 2016-os első és második köröset ha volt pályán Johny idén ha nem.de majd kiderűl.Peter
Én is inkább Collapo véleményét osztom, szerintem már első köröst nem kapnak érte.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8