NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Állítólag Benji megint dagadék, remek hírek.
gabokocka
Valahol olvastam, hogy 280-nal mérlegelt. Derék fiú, nem kíméli az ízületeit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Állítólag Benji megint dagadék, remek hírek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Öt UDFA jött:

LB Ben Boulware 6-0 238 Clemson
DE Bryan Cox 6-3 265 Florida
WR Austin Duke 5-9 170 Charlotte
CB Cole Luke 5-11 198 Notre Dame
WR Fred Ross 6-1 213 Mississippi State

Elég kevés, de meglehetősen telített volt a roster FA után, nem is volt várható sok játékos érkezése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
GM Dave Gettleman confirmed that the #Panthers signed @ClemsonFB LB Ben Boulware (@benboulware7) as an undrafted free agent.
 twitter.com/Panthers/status/858466781131833346

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Safety-t nagyon vártam

#KeepPounding
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fullback, kicker, van itt minden 😊
Remélem, az új rúgó nem lesz szar és kibaszhatjuk végre Ganót.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megkaptuk a várt DE prospectet, sokaknak tetszik, sokaknak nem, mindenesetre Pepp és Big Money mögött sokat fog tudni tanulni, remélhetőleg, megvan benne a kellő tehetség.

Motonról meg azt mondják, akár első naptól harcban lehet a kezdő RT posztért, meglátjuk, depthnek mindenképp jónak tűnik.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Függetlenül attól, hogy McCaffrey és Samuel mit fog produkálni élesben, önmagában is érdekes, hogy mennyire ráállt Gman, hogy életet leheljen a tavalyra stagnált O-ba, Ginn volt az egyetlen, aki sebességet vitt a pályára, de ő meg teljesen inkonzisztens, megbízhatatlan játékos. Bár BPA párti vagyok, de kétségtelen, hogy óriási szükség volt egy ilyen vérfrissítésre, most tényleg benne van a pakliban, hogy újra izgalmas, erős támadósorunk lesz.

Perception is reality.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Na hát az a helyzet hogy lett egy RB/wr egy Wr/rb játékosunk is. Támadoknál lesz opció Ginn-re folyton hivtuk a revers játékokat kis sikerrel. Samuel ebben is jobb lehet időve, Rb múltja miatt jól mozog a sűrűjében. McCaffreyval pont az volt a gond a scoutok szerint hogy túl használják nem fogja sokáig bírni, ebből a szempontból itt jól fog járni jól fognak osztozni Stewarttal. Nem Workhorse de azt bárhol lehet Stew utan találni, ilyen playmakert nem. Moton méterei nem rosszak RT volt egyetemen ahogy ott most állnunk évvégén kezdő is lehet. Deashon Hall méretei alapján tipikus 3. downos DE, futás ellen sulytalannak láttam . szerintem jó húzás 3. Körben, ők értenek hozzá biztos láttak benne valamit ami miatt ennyire fel is akartak menni érte.

Lett 1,5 elkaponk 1,5 futonk , egy OT egy DE . vártunk Cornert, Safetyt Tightendet rajtuk kívül, lehet igy is lesz még késői körökben. UDFA be várok még FB et. Ebből a classbol azért a safety problémát orvosolni kellet volna.....Cornerbackbe szerintük nincs gond. De Teddy/Patmon/Young/Southward/Sanchez csak létszám
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Csak jött egy feltrade és egy DE, mondjuk nem vagyok hasra esve tőle.

Hát mit mondjak, nem így képzeltem el ezt a draftot, de ettől még nem borzasztó, meglátjuk mihez kezdünk az új játékosokkal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Moton, meglátjuk, depthnek biztos jó lesz, ha valaki kiesik, nem hosszabbít van biztosíték.

Shulának idén virítania kell, kapja a muníciót rendesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Curtis Samuel, speedy WR meg is van, nyami 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Inside the war room: How Carolina arrived at McCaffrey
 www.panthers.com/news/article-2/Inside-the-war-room-How-Carolina-arrived-at-McCaffrey/0970fc7e-fce2-4b19-bf5a-d6f21d1ef3bd
Gorro
Nagy gyomros volt nekem, hogy ott volt a letrade lehetősége...

Perception is reality.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Inside the war room: How Carolina arrived at McCaffrey
 www.panthers.com/news/article-2/Inside-the-war-room-How-Carolina-arrived-at-McCaffrey/0970fc7e-fce2-4b19-bf5a-d6f21d1ef3bd

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
 www.carolinahuddle.com/2017/04/28/carolina-panthers-christian-mccaffrey/

Hát igen, ez is nagy kérdés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Minden olyan játékos elkelt már, akivel találkoztunk, s az első körbe várták.
A második körre értékelt játékosok közül az OL és a S poszton van a legtöbb jelölt, akikkel találkoztunk (kb. 3-3).
Ezen kívül a LB, a RB és DE poszton van 1-2 érintet játékos. Reach persze lehet. 😊
A WR-ek közül a harmadik körbe taksált játékosokkal találkoztunk többel is.
A TE pozícióban a már elkelt 3 játékoson kívül csak 4-6 körre tartott játékosokkal volt kontakt.

A fentiek alapján, ha tévesen a korábbi találkozókból indulunk ki, akkor
a második körben - szinte borítékolható, hogy - érkezik egy safety, a másik pick mehet BPA alapon (DE, OL, LB, RB).
Harmadik kör WR választás, 4-5 kör TE és akik lecsúsznak (DE, OL, LB, RB).
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Támadó falember nekem erről a draftról nem kell, max ötödik körtől lefelé, amikor már minden mindegy.
Elkapó pedig kéne, aki sebességet visz az offense-be, ha nem húzunk akkor tényleg Byrdben látjuk a megoldást.
TE is jöhet még, arról megfeledkeztem, sztem ha a következő 4 pickből (4/8-ig bezárólag) húzunk egyet, akkor Dickson kivágható, pénzt spórolnánk és jó esély lenne rá, hogy a roster is jobb legyen. Szóval win-win.

Én anno Luke pickjét se szerettem, azért azóta rám cáfolt, szóval hajrá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egyik legizgalmasabb offense lesz ez a Newton-McCaffrey backfield
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
A srác és a játéka végtelenül szimpi, de voltak ott jobbak ahol ot huztuk. Viszont akarjuk már belemagyarázni hogy miért jó... Nem csak futót kaptunk hanem visszahordot slot elkapot. Shoutgunbol jól fut rengeteg dolog működhet vele play actionok stb. Lesznek nagy futásai, steward 20 yardon túl nemtudom mikor jutott, persze azt 3 emberrel a hátán is.

Lehet vele kreatívkodni amit tavaly hiányoltunk. Vagy 30 yardos passz vagy sack , vagy egy 8 yardos játék 3and10 re. Ez a srác hozzá tud tenni egy dimenziót.

Cam Robinson innentől jó érték lenne. Remélem Wr már nem huzunk, oda rutin kéne. Lesz 1 érthetetlen huzasunk még RB vagy LB középső körökben.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Egyiknek se különösebben, Howard biztosan hasznos játékos lesz, de nem látom benne a sztárpotenciált, Allennél meg van pár kérdőjel, ami miatt csúszott, de rá tényleg lehetett volna mondani, hogy legalább bpa. Ez így reach volt, de azt nem hiszem, hogy McCaffrey bent maradt volna a 20. helyig.
Jakehomer
Igen, több helyen olvastam, hogy pl. a Broncos fel akart jönni elénk érte, lehet jobban járunk, ha sikerül nekik 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Howard vagy Allen választásának örültetek volna?

A 24-ik pick környékén lehet esélyes a feltrade a 2 db második körösünkért.
nemtomi
Egyiknek se különösebben, Howard biztosan hasznos játékos lesz, de nem látom benne a sztárpotenciált, Allennél meg van pár kérdőjel, ami miatt csúszott, de rá tényleg lehetett volna mondani, hogy legalább bpa. Ez így reach volt, de azt nem hiszem, hogy McCaffrey bent maradt volna a 20. helyig.

Én is DE, DB és WR prospecteket várok/szeretnék a 2-3. körre.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Az a bajom ezzel a pickkel, hogy olyan játékosok voltak még benn prémium posztokon, akik közel tíz évre meghatározhattak volna egy-egy csapatrészt, ehelyet vittünk egy olyan játékost, aki tényleg sokoldalú, de korántsem biztos, hogy erre a szintre is áttudja ültetni az egyetemen mutatott játékát, vagy legalábbis jóval nagyobb a kérdőjel bennem ilyen téren, mint lett volna mondjuk Hookernél, Barnettnél, Humphrey-nál, de még mondjuk Howardnál is. Másfelől ezzel Stew pótlása sincs megoldva, hiszen nehezen hiszem, hogy McCaffrey workhorse RB lesz, ergo még el kell baszni majd picket futóra (akár idén is - Foreman, Perine), szóval dupla öngól.

Ami pozitív, hogy illik a rendszerbe, shotgunból fasza, tényleg nagyon sokféleképpen lehet használni, a kérdés csupán az, Shula és Cam mit kezd vele....

A második napon lesz három pickünk, én hoznék valakit a secondarybe, edge rushert és egy deep threatet is, meglátjuk ebből mennyi valósul meg, prospectek vannak bőven.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Howard vagy Allen választásának örültetek volna?

A 24-ik pick környékén lehet esélyes a feltrade a 2 db második körösünkért.
nemtomi
Mindkettőnek ezerszer jobban.
Ha nem visszük ki, sztem 1/20-25 körül is benn lett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Howard vagy Allen választásának örültetek volna?

A 24-ik pick környékén lehet esélyes a feltrade a 2 db második körösünkért.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nagyon féltem, hogy tényleg McCaffrey lesz a pick, túl nagy a bust esély nála, de hát ez van, végül is playmaker, az meg sose árt, próbáljunk pozitívak lenni 😊

Perception is reality.