Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
A védelembe viszont a roster gondokat sikerult tovabb tetézni a coachinggal.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Ne kezeljuk szerintem teljesen külön az edzőt és a játékosokat. Riverának kell elvileg elérni, hogy a játékosok fellegyenek készülve, de a játékos felelősége hogy gyakorkatba is átvigye. Egyik részt se sikerül maradéktalanul teljesíteni. Rivera annyival van jobb helyzetben, hogy ö kitalálhat mást ha nem megy.

De elfogytak a lehetőségek hogy mit lehet még csinálni. Rövidpasszos játékhoz nem elég precizek és kiforrotak az elkapók, kívève CMC. Futáshoz nem elég jó a fal, hosszú passzokra nincs QB. Nyílván a rövid passzokat CMC nek fogod erőltetni meg a YAC eket.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Igen a Vikesot kihagytam, ők nekem tán a legkomplettebbek, egy csapatrészt leszámítva, ott a támadófal viszont olyan gyenge, ami könnyen kinyír egy teljes csapatot. Nekünk sztem ennyire diszfunkcionális egységünk nincs (mert bár a mi falunk is max közepes, de ott igen komoly gondok vannak - lásd Remmers) Reid leigazolása előtt a seondaryt mondtam volna, de ő és Jackson egész jól betaláltak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Vikes védelembe nevek alapján is jobb volt pl. O oldalon a Thelien Diggs Rudolph trioval nem tudjuk felvenni a versenyt a többi egál.
Tehát 3 csapat akiknek jobb a roster, és van 6 hely a PO ba. Aztán szerintem van még pár csapat akinek jobb a rostere de hasonló vagy gyengébben teljesít. És van olyan ahol elvileg hu de király coaching van meg a roster is aztán gyengék.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Akkor melyek azok a rosterek, amelyek playoff helyen állnak és sokkal jobbak, mint a mienké? Az NFC-ben a Rams és a Saints jár előttünk, de ott is vannak hiányosságok, amiket ki lehetne használni és egy meccsen legyűrni őket. Sztem ez a keret a liga első harmadában van, a közvetlenül a top esélyesek mögött, mondjuk liga szintem 6-12. helyen. De a keret maga nem garancia semmire, a Falcons is faszán néz ki mégis jobban fejreálltak, mint mi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Akkor kitudott, azóta nem. Nézd meg, a Packers is el tudott köszönni McCarthytól. Pedig vele meg is nyerték a SuperBowlt. De most nem kell olyan messzire menni, érdemes megnézni, hány olyan meccsünk volt idén, amikor láthatóan felkészületlenül lépett pályára a csapat, amikor mindhárom csapatrész úgy nézett ki, mint akiket az utcáról szedtek össze. Két/három komplett meccsünk volt idén (mondjuk a Bengals, a Ravens és a Bucs elleni hazai), ott mutattuk meg mi rejlik a csapatban, azon kívül fellángolásaink voltak csak.
gabokocka
Ebben egyetértünk. Riveranak mennie kell abban is. Azt vitatom hogy ez a Roster alkamas lett volna sokkal többre.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Akkor kitudott, azóta nem. Nézd meg, a Packers is el tudott köszönni McCarthytól. Pedig vele meg is nyerték a SuperBowlt. De most nem kell olyan messzire menni, érdemes megnézni, hány olyan meccsünk volt idén, amikor láthatóan felkészületlenül lépett pályára a csapat, amikor mindhárom csapatrész úgy nézett ki, mint akiket az utcáról szedtek össze. Két/három komplett meccsünk volt idén (mondjuk a Bengals, a Ravens és a Bucs elleni hazai), ott mutattuk meg mi rejlik a csapatban, azon kívül fellángolásaink voltak csak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Amikor minden gyerek egyest ír, minek a nagyobb a valószínűsége, hogy mindegyik segghülye, vagy a tanár alkalmatlan. Pláne olyan tanulóknál, akiknék nem egy példa van rá, hogy tudnak ötöst is írni.
gabokocka
Ez a leghülyébb példa, akkor Rivera bizonyitotta hogy Super Bowlba tud vinni egy csapatot, tehát akkor ő minden diákból 5 öst tud kihozni?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Amikor minden gyerek egyest ír, minek a nagyobb a valószínűsége, hogy mindegyik segghülye, vagy a tanár alkalmatlan. Pláne olyan tanulóknál, akiknék nem egy példa van rá, hogy tudnak ötöst is írni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Rendben nem fogunk egyetérteni.
Arról beszélhetunk, hogy minek mekkora hatàsa van. Rivera nem egy zseni és a teljesítménye is vàltozhat évről évre mint a játékosoké. Eltudom képzelni hogy az ő elképzelései már sose fognak bejönni az NFL-be. Rivera a balfasz döntéseivel pont annyi meccset bukott el mint amennyit a játékosok buktak el neki mert alap dolgokat nem tudnak megcsinálni. Együtt kell kezelni, és nem nem lehet azt ráhúzni Riverára hogy nem tudnak elkapni egy k... labdát, meg elejtik. Benne van a közepes játèkosoknál hogy nem kapsz el egy lasztit kitekert helyzetben, vagy elveszted egy meccsen 3x vagy dropolsz 5 öt egy meccsen, jó játékosoknál nincs bent.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Egy Dak Prescott-tal playoffba lehet menni, egy tavaly bohócnak tűnő Bears mekkorát fordul egy jó edzőváltás után, egy Rodgers-szel a center mögött van négy győzelmed. Ennyit számít egy jó vagy rossz coaching. Ennek tükrében ezzel a kerettel egy jó edzőnek igen a PO a minimum amit el kellett volna érnie.
gabokocka
Mondjuk titeket akkor is megvertünk 😁
tüsi91
Na Ront már csak azért a meccsért ki kell baszni 😂😂😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy Dak Prescott-tal playoffba lehet menni, egy tavaly bohócnak tűnő Bears mekkorát fordul egy jó edzőváltás után, egy Rodgers-szel a center mögött van négy győzelmed. Ennyit számít egy jó vagy rossz coaching. Ennek tükrében ezzel a kerettel egy jó edzőnek igen a PO a minimum amit el kellett volna érnie.
gabokocka
Mondjuk titeket akkor is megvertünk 😁
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Egy Dak Prescott-tal playoffba lehet menni, egy tavaly bohócnak tűnő Bears mekkorát fordul egy jó edzőváltás után, egy Rodgers-szel a center mögött van négy győzelmed. Ennyit számít egy jó vagy rossz coaching. Ennek tükrében ezzel a kerettel egy jó edzőnek igen a PO a minimum amit el kellett volna érnie.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Többit csak nevekről tudnám értékelni. Talán a csoportba tudnék valami ilyet mondani. Egyetértunk hogy szarul kezeljuk a tehetségeket, de ez nem jelenti azt hogy mindenki az csak rosszul van használva. Egy 7-9 győzelmes keret ez, nagyon jo coachinggal ment volna 11-5 szarral meg kb ez ami van.
Turóczi Szabolcs
Ebben nem fogunk egyetérteni, jó coachinggal ez simán contender keret. Elég végignezni a vereségeket, hol kaptunk ki amiatt, mert jobb volt az ellenfél rostere, és hol amiatt, hogy faszok voltunk? Hát nekem a Falcons és a Steelers elleni L, amit bevesz a gyomrom, a maradék öt sztem mind olyan csapattól jött, amelyikre nem cserélném el a mi keretünket. Emellett csináltunk egy upsetet Phillyben. Szóval ha a stáb semmi extrát nem csinál, csak nem korlátozza a rendelkezésre álló tehetséget, 10-3-mal kéne álljunk. És akkor arról már nem is beszélek, hogy milyen pluszt lehetne hozzátenni, hogy meglepjünk nálunk erősebb csapatokat.

Vagy szted pl a Browns, Lions, Redskins roster jobb mint a mienk? Elcserélnéd velük a keretünket egy az egyben? Hát én rohadtul nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Többit csak nevekről tudnám értékelni. Talán a csoportba tudnék valami ilyet mondani. Egyetértunk hogy szarul kezeljuk a tehetségeket, de ez nem jelenti azt hogy mindenki az csak rosszul van használva. Egy 7-9 győzelmes keret ez, nagyon jo coachinggal ment volna 11-5 szarral meg kb ez ami van.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Teljesen nyilvánvaló, hogy nekünk most minden L egy szög Ron koporsójába, de bucira sztem nem fogtok minket verni, azt egyszer előadtuk Pittsburghben, de vmi balfasz módon le fogunk cumizni.

Nem emlékszem olyan szezonra, amikor az októberben parádézó csapatok végig tudták vopna tolni ugyanolyan szinten a teljes szezont. Sztem a Ramsnél Goff a gyenge láncszem, nálatok a WR sor necces (ha Thomas megsérül mi a fasz lesz?), a Chiefsnél Reidet hányszor láttuk hasítani majd a szezon végén fejreállni, szóval tényleg semmi meglepő nem történik. Illetve de, a Steelers balfaszkodását nem értem, ott Tomlin nyomott egy Riverát, vagy nem tudom mi a pöcs van...
gabokocka
2015 atlanta 😉

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Mondjuk ez alapján osztályozd már le a többi csapat rosterét is, minuszos érték is van? 😂😂😂

Ja, szar a LT, mert a jobbik OT-t jobb oldalt játszatod. Megint egy no comment megoldás... Simán lehet, ha beraknánk Moton LT-nek, Newhouse-t RT-nek, sokkal jobban nézve ki az egész, de minek variálni, hiszen jó nézni hogy Camet répázzák a vakoldalról. Igen, volt elejtett labdája Samuelnek és Moorenak is, nem hibátlanok, de sztem ilyen potenciállal bíró elkapóink kb egyszer voltak, amikor Smitty és Moose fiatalon itt voltak. De sztem őket se jól használjuk, mert Samuel route futásai alapján egyértelműen szélső elkapó, Moore-t pedig inkább belül kéne használni. Funchess a Lions meccs óta off, tegnap is totál homály volt. Thomasról nincs felvétel, oké, Manhertzről sincs, mégis totál veszélytelen, nulla fenyegetést jelent az ellenfél védelmére, mégis ezerszer többet volt fenn, mint Thomas. Amúgy ha Olsen nem sérül meg, akkor Thomast meddig nem látjuk? Még három évig? Williams két évet ült a padon a vak Remmers mögött, majd előjött egy allpro szezonnal. Nem lehetett volna esetleg előbb pályára küldeni? Moton is a sérülések miatt került be, különben ő is rohadna még a padon. Butlert három éven keresztül próbálgattuk, mire rájöttünk, hogy fogalmatlan. Stew-t meddig tartott elengedni, miután kifogyott a tank? Hány ilyen borzasztó döntés volt az elmúlt években talent evaluation terén?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Thomas ügybe annyit mondanék ,hogy komplett TE nézett ki a csávó.
Lehet kellet ehhez az hogy üljön 2 hónapot és komolyan vegye és a routeokat tanulta. Amúgy nyílván semmi anyag nem volt róla, szoval ez a teljesítmény kicsit olyan, mint mikor egy csere QB beáll aztán megnyer egy meccset.

Az ember anyagra meg mennyire jó példa volt már ez a meccs. Chris Clark a kezdő LT 1v1 be eselytelen egy normális DE ellen, és akkor lehet Matt akit kezdőnek számtunk szarabb lett volna. Williams megsérült aki rendben van All-pro szinten volt. Motonnal meg hatalmas mázlink volt. Ott van Roten aki egyszeruen a maradék, nem kell itt kamuzni semmit. Ryan közepes Turner meg agyatlan.

Az már alapba nem lehet jó roster ahol a falba van 1 szar 1 maradék 1 öreg 1 formán kivuli meg 1 kiváló játékos, sérüléseket nem számoltam, de azzal is ugyan itt vagyunk a rise of Motonnal, meg Clarkkal. Itt már majdhogy nem lehet bármid, ha nem tudsz futni 2 yardot amikor futnod kell 2 yardot akkor baszhatod.

De kitérhetünk az elkapó Corpra is, Moorenak Samuelnek is volt 1-1 elejtett lasztija a redzoneba. Mindenki hibázik, de ilyen éles szituban egy jó elkapó.... Nem véletlenül YAC elkapók, én jobb szeretem a megbizható de nem vilogó elkapókat, ebben hasonlitok Brady-re. Ügye Fun-raki se térjunk, de aki azt hitte hogy Torrey erősítés az menjen a picsába 😀.

Tehát a legoptimistább szemüveggel nézve de a tényeket elfogadva úgy nézett ki az O az első meccs előtt, hogy:

QB: rossz vállal, pontatlan “hosszú” passzokkal, lassú rövidekkel, de tud futni. 10/6

OT: 1 sérült All-pro, egy legjobb esetben is közepes LT. Egy masodéves akit Guardnak képeztunk egész nyáron. 10/4

OG: 1 probowler aki miota milliomos nem ugyanugy jatszik.
Egy utcárol hozott 3. Számú centerből lett Guard, akinek Aminit sikerült nagynehezen kiszoritani. 10/4

C: Egy idősödő évvégén vissza vonuló ikon. Akinek sok sérülése volt az elmult 2 évben. 10/5

TE: öregedő All-time Top 10 Olsen.
Akinek 6 meccsenként eltörik már a lába. 4. Körös kiforratlan rookie, Manhertz. 10/4

WR: legjobb napján legit WR2-nek jó WR1. Gyakorlatilag 2 Rookie mind2 playmaker. Torrey Smith, Jaris Wrigth. 10/3

HB/FB: CMC zseniális akire lehet építeni. Anderson Powerbacknek nagyon jó. Armahról meg senkinek fogalma se volt. 10/7

Aztán persze ezt lehet tulzott optimizmussal tupirozni. Hogy a Hát Funchess a Redzoneba majd mindent elkap, milyen catch radiusza van. Meg hogy Roten jó lesz Norwell is UDFA volt. Meg a sérülteknek nem lesz semmi baja jól lesznek stb..... de ezekre az elképzelt meg bele látott dolgokra nem lehet építeni. Nekem amúgy az O val volt idén kevesebb bajom a rövid yardos szituk meg nem oldása ami nagyon zavart.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Teljesen nyilvánvaló, hogy nekünk most minden L egy szög Ron koporsójába, de bucira sztem nem fogtok minket verni, azt egyszer előadtuk Pittsburghben, de vmi balfasz módon le fogunk cumizni.

Nem emlékszem olyan szezonra, amikor az októberben parádézó csapatok végig tudták vopna tolni ugyanolyan szinten a teljes szezont. Sztem a Ramsnél Goff a gyenge láncszem, nálatok a WR sor necces (ha Thomas megsérül mi a fasz lesz?), a Chiefsnél Reidet hányszor láttuk hasítani majd a szezon végén fejreállni, szóval tényleg semmi meglepő nem történik. Illetve de, a Steelers balfaszkodását nem értem, ott Tomlin nyomott egy Riverát, vagy nem tudom mi a pöcs van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Persze, hogy elfogytak, nem féleszű idióták ülnek a D coordok között sem... Az egy más kérdés, hogy hol bírja 60 percig a personal ezt, és hol nem (Boys vs. Bucs, Lions vs. Bears, csak hogy a két NFC listavezetőt nézzük).

Szerintem ez egy elég jó roster, csak az a baj, hogy hiányoznak kulcs dolgok, jelenleg ezek közül az edzői stáb nagyon látványos, a többin addig nem is érdemes gondolkodni.

Tudom, hogy nem szabad ilyet mondani, de hosszútávon jobban jártok, ha most bucira verünk titeket (negyedszer zsinórban Tepper biztos nem nyeli le Ronnak), és akkor kedd reggel már interim HC vezeti a csapatot. Ha pechetek van, és mondjuk kikap a Rams véletlenül, és a Saints sem úgy megy ki, hogy "jó, most akkor mindent bele", és nyertek, még a végén elhiszi Tepper, hogy Ron ér valamit. Szóval szurkoljatok a Ramsnek, ha már nekünk nem megy 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Várható volt, ezért idegel engem fel ez az elbaszott szezon, mert - bár szted nem - sztem potenciálban ott van ez a roster a siker kapujában, csak a töredékét sikerül kihozni a lehetőségekből. Itt az élő példa Thomas, aki két hónapon keresztül ült a büntiben, vagy a faszomtudjahol, miközben kibaszott hasznos fegyver. Ugyanígy imádkozni kellett, hogy Samuel pályát lásson, és az elmúlt években még ezer ilyen szar személyi döntés volt. Nagyon bízom Tepperben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 547
Ezek a baszó O-khogy elfogytak évvégére. steelers, KC, Rams , Saints mindegyik meg meg torpant.
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Milyen szomorú lett nálatok is a szezon vége..csak ti többet nyertetek, mint kellene egy top pickhez..
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Sztem Tepperen múlik. Ki kell rúgni ma/holnap Ront, elengedni a szezont, úgy IR-re lehet tenni Camet. Ellenkező esetben még szivatjuk három hétig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Produktív este volt, közelebb kerültünk Ron kirúgásához, tisztul a kép, hogy melyik játékosoktól kell megszabadulni, ráadásul szereztünk egy jó estét Cleveland városának is.

Ha Hurneyben van egy kis tisztesség, akkor IR-re teszi Camet, teljesen értelmetlen így kivonszolni őt a pályára, a második félidőben ma se mentek a labdái, az elsőben még úgy ahogy.

Perception is reality.