NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hurney kivágása szerintem alap - nem mintha (most) ő baszta volna el a csapatot, de nincs iránya az "építkezésünknek". Meg szerintem elég világos, hogy itt egy masszív rebuildre van szükség, ahhoz tiszta lap kell a FO-ba is.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Szerintem nem lesz holnap új HC de a stáb sorsa ma megpecsételődött, ennyiszer nem lehet lefagyni egy szezonba 2x előadni ezt a szart.

Cam-et meg kell tartani jövőre, Griert megkell nézni idén, aztán lehet gondolkozni ha lejár Cam szerződése. Ne máshol játszom jól ha tud még, inkább rohadjon meg rajtunk ha nem tud mint ezt kockáztatni.

Paradis egy darabig marad, esélyes hogy nem lesz mindig szar. Littlet is lehet probálgatni amíg olcsó, addig Daley a LT, Moton a RT, Roten ne legyen kezdő, Turnert basszuk ki, a legnagyobb alibista mióta teletömtük, Williams Maradjon RG ba itt, idén bebizonyitotta hogy tackleként nem fogja megszedni magát.

Moore oké Samuelnek hozzunk valakit aki nem dobja alul, aztán kéne 2 nagyobb elkapó, Camnek is és egy fiatalnak is nagy segítség lenne. Thomast berakni elsőszamúnak Olsent elővenni a fontos szitukban, nem blokkoltatni minden futásnál kíméljük amennyire lehet toljuk ki a karrierjét.

Bonnafon CMC egy kurva veszélyes duo lenne, hozzanak valakit aki rájuk alapozza az O-t.

McCoy fasza igazolás volt Poe hozza magát, Butler tul gyanus hogy ucso szerzodeses évbe elkezdett játszani huzzon a picsába Short alap, hozzunk 2 Projek iDL. Irvin is maradhat Addison meg amíg tart a szerződése, Burns nagy nulla egy ideje felteszem azért osszeszedi magát Haynes nekem átjön lehetne vele és Burnsel nagyokat alkotni. Kekért mindent megtenni, Shaq mehet semmi extrát nem mutat amit egy Kunaszky ne tudna.
Reid 1-2 dologra jó de azért ő is limitált, Boston helyett kell egy playmaker FS, Bberry koret masodik számú Djax kurva szar ha egésznap pályán van meg kell probálni vele a nickelt, hozni egy elsőszamú cornert.


Ebből nyílván egyik stábbal se valósül meg semmi. Szerintem Hurneyt is ki kell baszni. Bárki lesz az új HC lesz egy futója meg egy MLB-e.

Ha Camet akarják rehabilitálni itt kell hagyni Olsent. Többieket kb simán ellehetne cserélni engedni.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Új HC kell
Új QB kell
Secondary-t rendberakni végre

#KeepPounding
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Na, holnap új HC?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Remélem, Tepper bácsi már a HC jelölteket nézegeti.

Perception is reality.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Ha több pontot teszünk a táblára, mint a Saints múlt héten, az már siker 😛
Jakehomer
Sok pénzt nem tennék rá.

Az lesz a kérdés, hogy abban bízunk, hogy Cam tud egészséges maradni, Allen/Grier vmire jó lesz, vagy draftolunk QB-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha több pontot teszünk a táblára, mint a Saints múlt héten, az már siker 😛

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Burns ma Bunkós bot nélkül lássuk mit tud.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Davis mekkora pickup volt, de legalább D-Jax lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Here’s a look at their inactive list for Week 11.

CB Ross Cockrell
OT Dennis Daley
LB Jordan Kunaszyk
WR Brandon Zylstra
DT Kyle Love
RB Mike Davis
OLB Christian Miller

#KeepPounding
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Remélem Callawayt se probáljuk be, mert ő még visszahordani is tudna ha más nem.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Cockrell Daley nem játszik Djax valoszinuleg igen Bberry Litte biztosan
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Mondtam én, hogy kell Norman
gabokocka
Akinek Elder nem elég jó az túl nagy lábon él.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Mondtam én, hogy kell Norman

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Little kijött a protokollból, jatszhat vasárnap. A CB-k közül továbbra is csak Bradberry edzett...
gabokocka
Legalább ő, komoly lenne egy Cole, Elliot, Elder
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Little kijött a protokollból, jatszhat vasárnap. A CB-k közül továbbra is csak Bradberry edzett...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Sok minden eldől a hétvégén (na jó a következő kettőn).
Ha nem nyerünk (legalább egyet), hivatalosan is vége a szezonnak.
Azért tettem zárójelbe a két meccset, mert arra kevesebb esélyt látok, hogy nyerjünk a Saints ellen, mint volt a Packers ellen.
A CB sor jól néz ki, Bradberry limitált, DJ, Cockrell out volt tegnap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Elvileg ott lesz valaki az FO-ból Cap workoutján.
Arra kíváncsi lennék tud-e játszani, félő hogy nem igazàn, mondjuk Vick még a börtön után os tudott.

Szerintem vele az van hogy nem annyira jó, mint amekkora a kockázat vele egy csapatnak hogy szurkolót veszít. Szerintem mi vagyunk egyedül kockázat nélkül ezzel, aki olyan az Reid után is kivolt akadva aki meg amolyan az nedves lesz attól a csapattól aki felvette Reidet meg Colint is, szóval szurkolni fog a csapatnak. Mi vagyunk az egyetlenek akiknek csak a játékával kell törődni hogy döntsünk.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Little már múlt hèten is mozgolódott, de nagyon remélem, hogy teljesen rendbe jött.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Dortch vissza a PS-be, Little edzésbe állt.

Little kicsit bűzlik, hogy pont akkor mikor Daley lesérült, remélem nincs valami a háttérben.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha meg nem lehet minden évbe a SB ért szurkolni akkor mi marad, mert hogy a csapat a lényeg meg a játék nekem mint szurkolónak szívesebben néztem a 7-8-1 et mint mikor a Cardsot a földbe vertük az NFC döntőn, az valahogy nagyobb élmény volt hogy ott kapartunk, mint mikor paradéztunk. Egyik legkevesebb emlékem egy 16-17 Falcons meccs amikor fél yardot probáltak meg 3x megoldani aztán 4-re csinált nekik Luke -1 yardot. Nekem nem kell még egy Pats nem kell mindig győzni, csak ne legyen a csapatba egy Juju egy M.Thomas egy OBJ meg ne eresszunk le labdát, vadásszunk játékosokra.
TSzabi
De amúgy abszolút értem, amit mondasz, ezek a szubjektív élmények a legjobb dolgok a szurkolói létben. Tudat alatt kicsit talán Foxszal én is így voltam (miközben az utolsó két évétől a hideg kirázott), a kedvenc meccsem azóta is a 2006-os karácsonyi wildcat meccs Atlantában.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Persze mindig megvan a kockázata, hogy egy rosszabb edző jön, mint akit kirúgsz, főleg úgy, hogy Ronaldnak valóban megvannak az érdemei, igazán rossz csapatunk sosem volt a keze alatt. Én azért vállalnám a kockázatot, nekem nagyon uncsi már a középszer, ami valójában mindig is volt a csapat, csak Cam ezt sokáig felhúzta önerőből.

Perception is reality.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
A Coughlin Eli páros mennyire tűnik győztesnek, vagy Foles? Az NFL szurkolóknak az jut hogy 1-1x összejön egy főcsoport döntő vagy több, vannak tradicionálisan kicsit sikeresebb szervezetek akiknek ez 4-5 évbe 2x is összejön, vannak akiknek 10 évente 1x. Amikor összejön hogy egyszerre van a csapatnál egy HoF QB és HC akkor jönnek ilyenek mint a Pats, de az se egy terv része volt, nem úgy huzták ki Bradyt 1973. nak hogy 6 gyűrű lesz, meg BB se auto palyan jutott oda ahol van.

Ha meg nem lehet minden évbe a SB ért szurkolni akkor mi marad, mert hogy a csapat a lényeg meg a játék nekem mint szurkolónak szívesebben néztem a 7-8-1 et mint mikor a Cardsot a földbe vertük az NFC döntőn, az valahogy nagyobb élmény volt hogy ott kapartunk, mint mikor paradéztunk. Egyik legkevesebb emlékem egy 16-17 Falcons meccs amikor fél yardot probáltak meg 3x megoldani aztán 4-re csinált nekik Luke -1 yardot. Nekem nem kell még egy Pats nem kell mindig győzni, csak ne legyen a csapatba egy Juju egy M.Thomas egy OBJ meg ne eresszunk le labdát, vadásszunk játékosokra.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 744 — Keep pounding
Az a kérdés, hogy lehetett-e volna többet kihozni Camből. Sztem qrvára igen.
Az meg jó, hogy 3x megnyertük a csoportot, de abból egyszer negatív mérleggel, tehát csak az ordas máknak köszönhetően. Szóval bennem van bőven hiányérzet, és tény, hogy bőven lehet szarabb Ronnál a következő HC, de ő sztem nem egy nyertes alkat, még ha a játékosok tényleg imádják és sose veszíti el az öltözőt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Ez mind nagyon szép volna, ha nem láttunk volna már 5 ilyen másik szezont, ahol nem egy udfa backup QB állt a center mögött, hanem Cam.

Most komolyan igazoljunk egy all-pro TE-et, hogy Manhertz ne kerüljön pályára? Hány futó kell a rosterre, hogy CMC-n kívül más is szerepet kapjon?
gabokocka
Camről mióta tudják hogy valami szar? Lehet már 16 óta nem oké semmi aztán 18 at végig szenvedte, most összeszedett nekünk egy 0-2 öt nagy segítség volt az utóbbi időben.
17 be még PO ba döcögtünk, aztán esély nem volt egy normális környezetre sérült QB val.

13-14-15 PO ba voltunk azelőtt soha senki nem nyerte meg a Southot 2x egymás után, mi 3x. 16 hangover,17 WC ott is ucsó masodpercig esély volt a tovább jutásra. 18 ba amíg Cam rendbe volt kikaptunk 1x.

Ron tényleg nem fog csodát művelni, de mikor van egy arra alkalmas keret meg a FRQB akkor PO ba jut. Ez alól a 16 kivétel.


Ha nem is kell ide hozni Gronkot, de mondjuk Manhertzet ki lehet baszni, ott volt Gates is egyszer se probáltuk be, csak tud ugy blokkolni mint Ő és egyszer láttam hogy egész jól tud elkapni. 3 safety nem tudok mikor volt valaha a csapatban általában inkább 1. Ez a Reid, Adams volt a legjobb duó az elmúlt években kár hogy Adams már belevénült, aztán ugyan azok az arcok Colin Boston csere/kezdő határán.

CMC-t legkisebb gondnak érzem hogy sokat van pályán, bármikor csinálhat valami nagyot, max mellé mehetne fel valaki, de ha lerokkan a fal meg a drága Centered nem teljesít akkor valakinek bent kell maradni blokkolni.

Ellehet mondani a rossz döntéseit meg szidni is lehet szoktam én is, csak mellette csinál 10-20 at jól ami nem látszik, és nem vagyok benne biztos hogy sok edző van aki legalább ennyit tud. Szerintem Teppernek kell Hurneyra ezt a győzni akarást ráhúzni hogy ne menedzselgesse a csapatot hanem álljon rá a winnow gombra, mert szerintem ez belőle teljessen hiányzik.