NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
1-2 érdekes adat a Tucker vezette D-ről...
His Chicago defenses have been historically bad. With three games to go in the 2014 season, his defenses have allowed 38 or more points eight times. That is the worst two season stretch in the history of the franchise.

In the last two years, his defenses have allowed 425 yards or more of total offense on 9 different times. Nine is also the number of times Tucker's defense has allowed a quarterback to complete over 70% of their passes. I have another nine for you, the Bears' defense has allowed 21 or more points before halftime in 9 games the last two years.

Szinte minden fórumon azt írják, hogy Trestman marad, csak Tucker megy. Sok helyen olvasni, hogy a segédedzők közül lesz valaki kinevezve. Sanszosan Pasquilani, mert ő már volt D kordinátor. Most ezek tényleg ilyen hülyék? Ezek a segédedzők se érnek többet mint Tucker. Remélem reptetik az egész bandát Trestmsnnel az élen...
Egyébb: Mock draftokon most ép a 10. Pick a mienk. Egyre többen Shawn Oakmant jósolják hozzánk. Valamint gyakori nevek Shaq Thomson, Ray és Collins...Nem tudom Oakmannak örülnék-e. Még nyers, de a paraméterei 6.9 magas 280 nehéz. Ez egy ember torony... Azt írják róla ha jó edző alá kerül liga elit pass rusher lehet...Tomcsik
Ez érdekes kérdés, hogy most ki mit gondol( vagy ahogyan te írtad; hülyült meg)

Több módon lehet, ezt a szezont magyarázni,(vagy elmúlt két szezont) én most csak kettőt vázolok ami a legvalószínűbb. Az egyik ami az edzők és GM szerint történt, a másik ami szerintünk a szurkolok szerint van

Jöjjön az edzők és a GM verziója:

Elküldtük Lovie-t és jött helyette Trestman,aki nagy qb guru hírében áll, ugye ő is megakarta tartani Marinellit a D-nél aki elment, ezért mondhatni kényszerhelyzetben hoztuk Tuckert ki papíron nem volt rossz opció.Ezen kívül ment mindenki, kellett új Speciel team edző segédedzők stb. Ez előző szezonban hajszálon múlott hogy nem lettünk Po-sok ami mit ad isten a D mélyrepülésével járt.Persze lehetett szenvedni, hogy nem voltak elég jó emberei, katasztrofális a fal, öregednek a cb-k, Tucker kap még egy esélyt. Hoztunk új LB és DL edzőket,plusz rengeteg pénzt és draftot lőttünk el DL-ra. Látjuk az ide eredményt a D már történelmi mélyponton. Persze ez kurva jól jön Emerynek és Trestmannak is ahogyan az is, hogy Cutlerrra az O bénaságát is rálehet kenni.S, az külön alátámasztja őket, hogy tavaly egy nevesincs backup QB papíron úgy játszott mint Brady. Következtetés; kiváló WR-ek TE RB és célpontok, egy jól működő fal, és csak egy megfelelő irányító kell az egész működtetéséhez, és ha ez nem robog úgy mint tavaly(pontzuhatag, yard zuhatag stb) az a qb hibája(aki még int gyáros is )
Nagyon röviden ezzel lehet magyarázni, hogy miért vagyunk ilyen sz@rok. Persze ottvan még az, hogy Emery ha elküldené Trestmant két év után, beismerné, hogy ő is egy balfasz, és akkor már igencsak forró lenne a széke. Látjuk milyen Vision, nem fogja beismerné, hogy hibázott, maximum abban, hogy rossz DC-t hozott.
Most még az utolsó általuk magyarázható és védhető(vagy legkönnyebb) verzióhoz fognak nyúlni, új DC és ST edző, sok új játékos. Ha jövőre is buknak, akkor bukik az egész banda, de nekik már csak ez az egy út maradt, ami legkevesebb kockázattal jár, és ha bejön nagyon nyernek, kevés kockázattal, és munkával.Mivel ez egy vállalkozás, üzleti szempontból is ez a leghasznosabb, költséghatékonyabb.

A mi parafrázisunkat mint tudjuk; Emery alkalmatlan a pozícióra, ahogyan az általa hozott banda is, és teljesen új emberek kellenének mindenhonnan.Ez rengeteg munkával, pénzel papírral, kutatással és miegymással járna, és a vezetőséget is minősítené egy szinte, hogy két évenként teljesen új emberek kellenek.

Én ellentmondanék Tüsinek, szerintem Emery és Trestman is marad, pontosan az első vázolt opció miatt, ami a maga rendszerében teljesen védhető. Felmerült Pasquilani neve, ő ugye DL coach. 5 kezdő kaliberű embert kapott a keze alá(Allen, Houston,W. Young, Ferguson és Sutton) rajtuk ivül, itt volt Paea(aki tavaly sz@r volt, részint a sérülése miatt)és Ratliff akit tavaly hoztunk.

Ennél a csapatnál elmondható, hogy papíron, szinte minden jól van csinálva, mégis a pályán valahogy irgalmatlan nagy balfaszkodás látszik.Ez itt is változatlan:

Allent hoztuk nagy pénzért Peppers helyett, aminek szerintem többségünk örült, kivéve Jimmyt, pontosan azért, mert nagy pénzért hoztuk, jövőre szinte bizonyos, hogy marad.
eddigi idei statisztikája: comb, total, assist, sack, fubmle
Jared Allen 48 30 18 5.0 2

Houston is nagy pénzért hoztuk, ő fiatal és tehetséges, futás ellen elit, passrushban sz@r, sajnos én csak a másodikat láttam tőle.Láttuk milyen szépen írta ki magát az idei évből. Jövőre ő is marad a pénz miatt, és mivel idén jött. statisztikája, nem tudom pontosan hányadik hétig
Lamarr Houston 11 8 3 1.0 0

Young az aki megnyomja P értékét, és jő vételnek mondható, Szituációs játékos, aki idén jól játszik(és a szerencse sem kerüli el)Jövőre biztosan marad.
Willie Young 38 26 12 8.5 1

Draftolt játékosunk, túl sok lehetőséget nem kapott még, akármi lehet belőle az elkövetkező évekbe.
Ego Ferguson 21 10 11 2.0 0

Ugyanaz mint Fergussonnál.
Will Sutton 21 14 7 0.0 0

Paea, mint írtam, tavaly sz@r volt idén a szerződéséért is játszik, és odatette magát a pénzért ahogy illik. Valószinüleg kap új szerződést.
Stephen Paea 26 18 8 6.0 1

Ratliff, mint Allen már benne van a korban, de 2 éves szerződést kapott, és nem rossz szezont hoz(nagyot dobott rajta a Dolphins meccs) jövőre ő is marad.
Jeremiah Ratliff 27 16 11 4.5 0

Ezen kívül, Bass nak és Washinthonnak an 1-1 sackje és Mekkeleknek is 1.

Összesen 29 sack írható a DL részére.Mindenki döntse el ez ár érték és belefektetés arányában mennyire jó vagy rossz. P öreg róka, Mike Tice szerű karriert befuthat nálunk. Szép új világra nem kell számítani.

ui: sry a hosszu offért

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szinte minden fórumon azt írják, hogy Trestman marad, csak Tucker megy. Sok helyen olvasni, hogy a segédedzők közül lesz valaki kinevezve. Sanszosan Pasquilani, mert ő már volt D kordinátor. Most ezek tényleg ilyen hülyék? Ezek a segédedzők se érnek többet mint Tucker. Remélem reptetik az egész bandát Trestmsnnel az élen...
Egyébb: Mock draftokon most ép a 10. Pick a mienk. Egyre többen Shawn Oakmant jósolják hozzánk. Valamint gyakori nevek Shaq Thomson, Ray és Collins...Nem tudom Oakmannak örülnék-e. Még nyers, de a paraméterei 6.9 magas 280 nehéz. Ez egy ember torony... Azt írják róla ha jó edző alá kerül liga elit pass rusher lehet...Tomcsik
Egyenlőre mindenki találgat. Ami Trestman maradása mellett szól, hogy még 2 évig érvényes szerződése van, szóval ha kirúgják, komoly végkielégítést kellene kifizetni. Mindezt már bő 5 millió formájában megtették Lovie Smith esetén is 2 évvel ezelőtt. A fejesek azért nem örülnének neki szerintem, ha Emery meglépné újra. Kvázi ezzel elismerve a hibáját, hogy rossz embert választott. Mivel George és Ted sem olyan alkat, hogy kirúgja Emeryt, így ő biztos marad. Cutlert ki lehet rúgni 2016 tavaszán, és ez az ok, amiatt én is látom nem kevés lehetőségét, hogy Trestman marad még, és Cutlerral együtt mennek majd.

A csapat védelme történelmi mélyponton 2 éve, az offense egy elképesztő csalódás, s az egész csapat egy jellegtelen társaság. Ez mind Trestman ellen szól és Emery mellett is. S szerintem ez erősebb érv, mint a végkielégítés mértéke.

Szóval én ellövöm a szezon előrehaladtával a második tippem (az első az volt, hogy Trestman marad, Tucker megy, DeCamillis megy): Emery marad, Trestman és a stáb megye. Nagyon remélem, hogy kikapunk 3-szor, pedig a Lionst igazán kipöckölhetnénk a PO-ból. Ilyenkor szoktunk olyan meccset nyerni, amely rohadtul nem kellene.
----------------------------

Nem hülyék, hogy ha Trestman mégis marad, akkor házon belül jön vki. Ki jönne ide DC-nek? Ezesetben mindenki tudná, hogy eredmény kell, különben repülnek. Te dolgozol X cégnél valamilyen közepes beosztásban. Jól érzed magad, megbecsülnek. Elmennél egy totális katyvasz, süllyedő Y céghez jobb beosztásba? Ugye, hogy nem... Na ezért lépne valaki előre házon belül. Mint 2012-ben Mike Tice. Ennél nem is kell jobb példa, s messzire sem kell menni, sem időben, sem helyben...
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 966
1-2 érdekes adat a Tucker vezette D-ről...
His Chicago defenses have been historically bad. With three games to go in the 2014 season, his defenses have allowed 38 or more points eight times. That is the worst two season stretch in the history of the franchise.

In the last two years, his defenses have allowed 425 yards or more of total offense on 9 different times. Nine is also the number of times Tucker's defense has allowed a quarterback to complete over 70% of their passes. I have another nine for you, the Bears' defense has allowed 21 or more points before halftime in 9 games the last two years.

Szinte minden fórumon azt írják, hogy Trestman marad, csak Tucker megy. Sok helyen olvasni, hogy a segédedzők közül lesz valaki kinevezve. Sanszosan Pasquilani, mert ő már volt D kordinátor. Most ezek tényleg ilyen hülyék? Ezek a segédedzők se érnek többet mint Tucker. Remélem reptetik az egész bandát Trestmsnnel az élen...
Egyébb: Mock draftokon most ép a 10. Pick a mienk. Egyre többen Shawn Oakmant jósolják hozzánk. Valamint gyakori nevek Shaq Thomson, Ray és Collins...Nem tudom Oakmannak örülnék-e. Még nyers, de a paraméterei 6.9 magas 280 nehéz. Ez egy ember torony... Azt írják róla ha jó edző alá kerül liga elit pass rusher lehet...

több mint 9 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Na jól alakult ez a vasárnap!
Vikings W --> 6-7
Rams W --> 6-7
Giants W --> 4-9
Panther W --> 4-8-1

Közelebb a még jobb draft pickhez. Saints 5-8, Falcons holnap 5-8 lesz.tüsi91
igen de nagyon idegesít hogy ez a saints még képes és kikap tőlünk jövő héten...davemayer
Nem fognak kikapni. Emiatt nem kell aggódni! 😊
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Na jól alakult ez a vasárnap!
Vikings W --> 6-7
Rams W --> 6-7
Giants W --> 4-9
Panther W --> 4-8-1

Közelebb a még jobb draft pickhez. Saints 5-8, Falcons holnap 5-8 lesz.tüsi91
igen de nagyon idegesít hogy ez a saints még képes és kikap tőlünk jövő héten...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na jól alakult ez a vasárnap!
Vikings W --> 6-7
Rams W --> 6-7
Giants W --> 4-9
Panther W --> 4-8-1

Közelebb a még jobb draft pickhez. Saints 5-8, Falcons holnap 5-8 lesz.
több mint 9 éve
frozee Chicago Bears 265 — 4ever
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hn3z8h1ywdnfdpj39tvv
Bears have case of buyer's remorse with Jay Cutler
The Chicago Bears paid Jay Cutler a hefty sum this offseason -- and now they wish they hadn't. Ian Rapoport reports that the team is having a serious case of buyer's remorse over its starting quarterback.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ma vagyok 30. Menyasszonyom meglepett egy Bears jersey-vel... Szegény nem tudta hogy Hester már nem játszik nálunk 😊Tomcsik
Boldogat!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/06/trestman-appears-safe-despite-bears-lousy-season/
Gondolom nem lenne hollárihé hollárihó hangulat ha maradna.Bazzani
Kapásból kirúgják a fekete hétfőn. Szerintem csak az a kérdés, hogy Emeryt kirúgják e, de valószínűleg nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mivel általában az aktuális visszahordónkat 3 blokkolatlanul érkező ellenfél szokta eltarolni, így szerintem a fénykorában lévő Hesterrel sem érnénk semmit.

Kickoff coverageben, amúgy gondok nincsenek, punt coverage az viszont nagyon ótvar + O'Donnell még Podleshez képest is visszalépés.

---
Még egy érdekes stat a csütörtöki fenomenális defenseről. Snap szám: Ego Ferguson (2rd draft pick) 14, Brandon Dunn (UDFA rookie) 15. További szép napot!
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 199
Ma vagyok 30. Menyasszonyom meglepett egy Bears jersey-vel... Szegény nem tudta hogy Hester már nem játszik nálunk 😊Tomcsik
1. Isten éltessen!

2. Ebbe a ST ő még mindig upgrade lenne! Hátha a jövőbe lát a menyasszonyod és visszajön! 😛
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 966
Ma vagyok 30. Menyasszonyom meglepett egy Bears jersey-vel... Szegény nem tudta hogy Hester már nem játszik nálunk 😊

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Én történelmi borvidékről származom. Van olyan, hogy egy-két szar évjárat van, de bassza meg, ha a főborász/pincemester vagy kicsiben a gazda a balfasz, akkor mindegy mennyit süt a nap......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kérdés, hogy döglődünk rajta még 1 évet, vagy megpróbálunk elkezdeni egy újat, egy jobbat építeni.tüsi91
Nekem most valamiért az az érzésem, hogy keresni fognak pár bűnbakot (edző és játékos) és őket kivágják. Emery meg Trestman marad.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem az a furcsa a cikkben, hogy egy rossz évről írnak miközben a szurkolóik (jogosan) egy folyamatos leépülésről beszélnek.
Idén viszonylag sok (tavalyhoz képest) Bears meccset láttam és egyszer egy olyan gondolat fogalmazódott meg bennem miszerint ebbe a védelembe legalább 8-10 új ember kellene olyan szörnyű. Persze tudom, hogy egy új edző/új séma rengeteg változást hozhat (lásd Lions és Teryl Austin) de aki nem tud focizni az akkor sem fog megtanulni. De minden védelemben elfér 1-2 gyengébb játékos akinek rosszabb játékát el lehet maszkírozni (újabb Lions példa Cassius Vaughn nickel CB aki borzalmas).Bazzani
S, hogy őszinte legyek engem jobban aggaszt az offense botrányos produkciója. A védelemről tudtuk, hogy rossz lesz, de az a büdös nagy igazság, hogy a 49-ers meccset inkább a védelem nyerte meg, a Jets meccsen is inkább a védelem hozta magát, a Falcons és a Vikings meccs volt az, amikor mindkét egység jobb napot fogott ki, míg a Bucs meccset megint a védelem nyerte meg. Az a baj, hogy ezt sokan elfelejtik (velem az élen), mert több meccsen szó szerint lealázták a defenset. Az offense azonban konstansan rossz, aminek az okait lehet boncolgatni az edzőktől kezdve, a gameplanen, Cutleren, az OL-en, az elkapókon át mindenig és mindenkiig.

Trestman szerződése 2016-ig szól, nem tudom mennyit rak zsebre. Cutler szerződése 2016 végéig szól. Tudjuk, hogy 16' tavaszán 6 millió ellenében kirúghatod. Ezek az általad belinkelt cikk álláspontját támasztják alá. Viszont, ha ránézel ez összképre, ránézel az elmúlt 2-3 évre. Ez egy süllyedő hajó. A kérdés, hogy döglődünk rajta még 1 évet, vagy megpróbálunk elkezdeni egy újat, egy jobbat építeni.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szoktam gondolkozni azon, hogy mi lenne, ha az NFL-ben is olyan "türelmi idővel" váltogatnák az edzőket, mint a labdarúgásban, de ez már tényleg az érem másik oldala. Talán írtam már valahol, hogy ennyire szedett-vedett csapatot régen láttam az NFL-ben a "usual suspects"-eket leszámítva.baggio
Nekem az a furcsa a cikkben, hogy egy rossz évről írnak miközben a szurkolóik (jogosan) egy folyamatos leépülésről beszélnek.
Idén viszonylag sok (tavalyhoz képest) Bears meccset láttam és egyszer egy olyan gondolat fogalmazódott meg bennem miszerint ebbe a védelembe legalább 8-10 új ember kellene olyan szörnyű. Persze tudom, hogy egy új edző/új séma rengeteg változást hozhat (lásd Lions és Teryl Austin) de aki nem tud focizni az akkor sem fog megtanulni. De minden védelemben elfér 1-2 gyengébb játékos akinek rosszabb játékát el lehet maszkírozni (újabb Lions példa Cassius Vaughn nickel CB aki borzalmas).

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Szoktam gondolkozni azon, hogy mi lenne, ha az NFL-ben is olyan "türelmi idővel" váltogatnák az edzőket, mint a labdarúgásban, de ez már tényleg az érem másik oldala. Talán írtam már valahol, hogy ennyire szedett-vedett csapatot régen láttam az NFL-ben a "usual suspects"-eket leszámítva.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/12/06/trestman-appears-safe-despite-bears-lousy-season/
Gondolom nem lenne hollárihé hollárihó hangulat ha maradna.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 966
O papíron gyengébb mint a mienk, Tomcsik
Huhh.
Talán Forte az egyetlen pontja amiben papíron jobbak vagytok, bár a Bush/Bell/Riddick hármas összességében jobb mint a Ti 3 legjobb futótok.
Vagy melyik részére gondoltál?Bazzani
Ne legyél Teddy bazmeg. Sem az idő, sem a helyszín nem alkalmas a teddységre. Halmazeléméleti szempontból viszont igazad van. Amúgy Stafford szar szezont fut. MartySaurus 1000 yard felé halad (ez meglepett). Mindenki más teljesítménye folyamatosan esik vissza. Ha nem rúgják ki Emeryt is, én RusselWilsonfan98 néven regisztrálok, és megyek a 49ers topicba trollkodni.füligjimmy
Én csak azt mondtam, hogy papíron jobb a mi O-k... Ha szezon előtt megkérdezel 10 szakírót abból 8 minimum azt mondta volna hogy a Bearsé a jobb. Persze látjuk hogy ez szart se ér, hogy mi van papíron, meg elméletben, amúgy is mint sokan mondották a bajnokságot a D nyeri. Az elmúlt évek tendenciája ezt bizonyította is... Na az az ami nekünk nincs és amíg nem lesz addig ne is álmodjunk PO-ról... Amúgy lassan kezdheted a trollkodást a 49ers topicban, mert szerintem még Trestmant se biztos hogy elküldik, nemhogy MRI-t....

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha 3 összesen jobb, mint 3, itt van Aaron donald esete, Visionary nem áldozott be extra picket, hogy feltrade-eljen, inkább hozott 2 szarabb DT-t, nem hozta vissza Meltont, cserébe jött Houston, meg Jared Allen. Na, így kell csapatot építeni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
O papíron gyengébb mint a mienk, Tomcsik
Huhh.
Talán Forte az egyetlen pontja amiben papíron jobbak vagytok, bár a Bush/Bell/Riddick hármas összességében jobb mint a Ti 3 legjobb futótok.
Vagy melyik részére gondoltál?Bazzani
Ne legyél Teddy bazmeg. Sem az idő, sem a helyszín nem alkalmas a teddységre. Halmazeléméleti szempontból viszont igazad van. Amúgy Stafford szar szezont fut. MartySaurus 1000 yard felé halad (ez meglepett). Mindenki más teljesítménye folyamatosan esik vissza. Ha nem rúgják ki Emeryt is, én RusselWilsonfan98 néven regisztrálok, és megyek a 49ers topicba trollkodni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 966
Marshall szezonjának vége
 bleacherreport.com/articles/2290789-brandon-marshall-reportedly-out-for-season-with-rib-lung-injuries?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programminghpeter93
Nem is baj, jöjjön rendbe. Ennek a szezonnak már úgy is mind1. Nagyobb az esély a top 10 pickre....

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Marshall szezonjának vége
 bleacherreport.com/articles/2290789-brandon-marshall-reportedly-out-for-season-with-rib-lung-injuries?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 966
O papíron gyengébb mint a mienk, Tomcsik
Huhh.
Talán Forte az egyetlen pontja amiben papíron jobbak vagytok, bár a Bush/Bell/Riddick hármas összességében jobb mint a Ti 3 legjobb futótok.
Vagy melyik részére gondoltál?Bazzani
Mondom papíron. Ha szezon előtt szavazni kelett volna ki a jobb QB Cutler vagy Stafford szerintem inkább Cutlert mondták volna. TE poszton Benett papíron jobb mint mondjuk Ebron, ott van Forte, vagy nézzük az O falat ott egy Long, Bushrood... Vesd össze Lucassal pl...de ez mind elmélkedés. Kit érdekel mi van papíron? Szerintem azt te sem vitatod, hogy a vártakhoz képest mind a 2 O messze alul teljesít, csak nálatok van egy brutális D

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
O papíron gyengébb mint a mienk, Tomcsik
Huhh.
Talán Forte az egyetlen pontja amiben papíron jobbak vagytok, bár a Bush/Bell/Riddick hármas összességében jobb mint a Ti 3 legjobb futótok.
Vagy melyik részére gondoltál?