Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Amúgy a Lionson látszik leginkább, hogy mennyit számít a stáb csere. A D-ük tavaly sem volt rossz, de idén tudjuk hol tartanak, liga elit védelem top5 Ben vannak szinte minden D mutatóban. És meg is tudták verni a sajtokat...szerintem az O papíron gyengébb mint a mienk, mégis jó úton járnak, mert egy ilyen védőegység támogatja őket. Szóval azt mondom ha Cutlerre, Fortera építve az új edző kitalál egy normál game plant, akkor ez az O elég lehet ( pl a mostani 80% pass 20% futás pl lehetne 60% pass 40% futás, máris ott lenne a play action fegyvere, máris kevesebb labdát adna el Cutler, máris nagyobb helye lenne Marshallnak és Jeffreynek.... Csak persze ehhez kéne 1-2 olyan ember az O falba aki tud blokkolni futásban stb ....) viszont kell egy igazi ütős D konzisztens pass rushal...Ha össze hozunk egy top10 picket + jól használjuk fel a sapka alatti viszonylag jó összeget, akkor már nagyot léphetünk előre, persze egy új stábbal....

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Mindenekelőtt zavarják el Trestmant és a sleppet....
Kövezzetek meg, de én HC-nak egy D-gurut szeretnék....nem olyat, mint Lovie, hanem olyat, aki tud OC-t is választani maga mellé....
Az O-ban sokkal több van, ez tuti, egy C-n kívül adott a kezdő, ebből kell főzni, csak kell egy normális playbook és egy kis motiváció (fejben rendet rakni), aztán mennek majd a dolgok.....itt van olyan anyag, amellyel - ettől az évtől függetlenül - lehet nyerni.
A D-t azonban teljesen újjá kell építeni, ez nem is kérdés....én nem szeretem a 3-4-et, de tőlem az is jöhet, csak működőképes legyen....
Normális esetben legalább két év, mire ez összeáll, de ha vki összekaparja az O-t, akkor már kellemes lehet a következő szezon is....Bear
A csillagok állásából én inkább azt látom, hogy év végén dobnak egy gumicsontot azzal, hogy elküldik Tucker és DeCamist. Aztán jövőre megint egy hulladék szezon. Talán viszi magával Emeryt is Marc apó. Mondjuk sokáig nem hagynám Philt ügyködni, mert még a 2016-os évet is elbassza előre.
Amúgy nincsen rossz kedvem 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de ő ki?Bear
Szirmai Gergelynek hívják, youtube-ra csinál videókat, főként filmekről, sorozatokról. Csak néztem az egyiket és megakadt a szemem a sapin.gamerkr
Chicago-ban élt pár hónapig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én is jobban örülnék egy D guru HC-nak. Ezért lett anno a kedvencem a Bears, tradicionális kőkemény D... Ezért duplán szar ezt a D- nek nevezett szart nézni most...Sajnos úgy látom, hogy ha az O rendben is lenne jövőre, akkor sem lenne kellemes. Amíg nincs egy ütős D ami folyamatosan nyomás alatt tudna tartani egy Rodgerst vagy Staffordot, addig nincs miről beszélni ebben a csoportban...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mindenekelőtt zavarják el Trestmant és a sleppet....
Kövezzetek meg, de én HC-nak egy D-gurut szeretnék....nem olyat, mint Lovie, hanem olyat, aki tud OC-t is választani maga mellé....
Az O-ban sokkal több van, ez tuti, egy C-n kívül adott a kezdő, ebből kell főzni, csak kell egy normális playbook és egy kis motiváció (fejben rendet rakni), aztán mennek majd a dolgok.....itt van olyan anyag, amellyel - ettől az évtől függetlenül - lehet nyerni.
A D-t azonban teljesen újjá kell építeni, ez nem is kérdés....én nem szeretem a 3-4-et, de tőlem az is jöhet, csak működőképes legyen....
Normális esetben legalább két év, mire ez összeáll, de ha vki összekaparja az O-t, akkor már kellemes lehet a következő szezon is....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Persze hogy kell front 7, ez nem kérdés, de azért nem árt ha van jó S is lásd mennyit jelent Earl Thomas és Kancellár a Seahawksnak...persze nállam se elsőszámú prior a S de nem lenne ártalmas. Főleg hogy Cone mindig sérült, olyan mint a mesébe, mindig követi a fekete felhő 😀 ... Mindig történik vele valami. Jó persze nem tehet róla, hogy ilyen peches...

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de ő ki?Bear
Szirmai Gergelynek hívják, youtube-ra csinál videókat, főként filmekről, sorozatokról. Csak néztem az egyiket és megakadt a szemem a sapin.gamerkr
Kösz.
A sapi nagyszerű választás volt....meg kell hagyni, van ízlése....(csak most ő is bűnhődik a kiváló ízlése miatt) 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
S két új safetytől jobb lesz a védelem? Baszok én rá ki a két safety, amíg a front seven egy 0. Lovie alatt, amikor volt front 7 (pedig az sem volt már az igazi) Conte és Wright megbízhatóan játszottak, nem elit szinten, de bőven jól. Pedig Lovienál nem könnyű safetyt játszani. Hozzanak egy új edzőt, egy új sémát, más mentalitást, abba meglátjuk mit tudnak. Contet mondjuk nem biztos, hogy visszahoznám. Most meg tegyék nyugodtan IR-re, felesleges erőlködni erre a 3 meccsre. Vereen is magabiztosan mellé ugrik az embernek, ha kell.

Ezzel a védelemmel annyi munka lesz, hogy belezöldül a füle annak, aki vinni fogja őket.
5 éve azt írogattuk, hogy támadófal, meg elkapók kellenek. Az elkapókat talán megoldották. Most már csak támadófal kell, meg egy védelem.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na csak megnéztem ezt is. Egymagamba néztem a mecset, de lakótársak azt hitték van nállam valaki. Közbe csak magamban beszéltem, kb ilyeneket : Jézusom mit csinálsz bazd meg??? És ez mi a fasz volt??? Múltkor itt valaki írta, amikor mondtam hogy kell S is az offseasonba, hogy ahhoz nem nyúlna, mert Conte és Mundy nem rossz... Nem??? Nem a faszt nem... Mit csinált Beasley TD előtt? Arról már nem is szólva, hogy egy meccset nem képes lehozni sérülés nélkül, ha jól rémlik egy meccset sem játszott végig a szezonban. CB-k ... Jenningsnek is vége, sehol nincs ebbe a szezonban. Murray második TD előtt ott volt, csak meg kelett volna csinálni a tacklet, ehelyett elhasalt előtte...ahogy Tüsi is írta Fuller nagyon rookie, volt a niners ellen egy jó meccse, de még nagyon sokat kell tanulnia, rengeteg yardot és TD-t kapunk róla. Front 7 0 pressure és a futást se tudták fogni. A liga egyik legjobb RB-e a mienk és 0 a futójátél. A fal totál inkonzisztens futás blokkban...A legrosszabb, hogy amire tavaly azt hittük megoldották, és elkezdhetjük épiíteni a D-t erre tessék...tegyük be tényleg a rookiekat, nézzük mit tudnak. Remélem lesz egy top 10 Pick, amit kivételesen jól használunk fel. Remélem az edzők takarodnak és az új stáb sokkal többet tud majd kihozni ebből az anyagból...

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de ő ki?Bear
Szirmai Gergelynek hívják, youtube-ra csinál videókat, főként filmekről, sorozatokról. Csak néztem az egyiket és megakadt a szemem a sapin.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de ő ki?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
OFF

😊
OFF vége

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Gurulós focis hasonlattal élve, az utolsó három meccsre jöhetne az ifi meg a fakó, csak nálunk az az A csapat......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
3 meccs. 3 szenvedés. 3 vereség.tüsi91
Tetszik az összefoglalásod 😊

5-11. Top10-es pickünk lehetne. No meg még 3 ilyen szintű szánalom után legalább nagyobb az esélye annak, hogy fentről odacsapnak ennek a bagázsnak.

Bear
Remélem tényleg lesz nagytakarítás, Emery-t is vihetné magával Trestman Kanadába.
Ez a menzás hasonlat meg nagyon ül 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Marshall-al mi lett?Bazzani
Elkapás után amikor ment lefelé Church vétlenül hátba térdelte. Kórház. Bordasérülés, elég kérdéses, hogy idén játszik-e még. Mondjuk tökmindegy.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marshall-al mi lett?

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem sokszor volt eddig ilyen, de nem keltem fel megnézni a meccset....ennek ellenére el tudom képzelni....
Itt muszáj takarítani, nincs mese....Phillipsnek fel kell ezt ismernie, különben őt is reptetik egy év múlva.....Trestman nem alkalmas HC-nek az NFL-ben....ennyi....MRI is bukik vele, ha nem teszi ki...ha kipakolja, akkor szerintem marad....abban viszont nem vagyok biztos, hogy jó lesz az nekünk....a keret romokban...

Fanyalogtunk anno - teljes joggal - hogy milyen töketlen Angelo...tessék, ez a legény tökös, tökösen lesüllyedtünk a tó fenekére...

Ez kb. olyan, mint amikor durcizol, hogy nem túl jó a kaja a menzán...megörténik a váltás, kapsz egész pofás kajákat, aztán később mintha moslékot kellene zabálnod....már csak egy szép emlék marad a korábbi felemás koszt...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Életemben először felirkáltam dolgokat egy papírlapra meccs közben. Majd ebből is szemezgetek.

Röviden: Összességében papírforma vereséget szenvedtünk, amely a garbage time kozmetikázás miatt lett nem oly kiütéses, mint ahogy a 3. negyed végén álltunk.
Az első félidőben a védelem szerintem nem volt rossz, a másodikban aztán röhej tárgyává váltak. Az offense a garbage timeban kimondottan jónak tűnt. Az edzői munka a szokásos. S akkor egy gurulós fociból átvett honi bölcsességet beillesztve: haladunk tovább a megkezdett úton...

Hosszabban:
Ilyen hajnali meccseken mindig twittert olvasgatok, s a reakciók bámulatosak a nagyszerű chicagoi újságíróktól. Többnyire a véleményük, hogy Cutler szar. Oké.

Erről kifejtem a véleményem. Gondolom leszűrődik a hszeimből, hogy én a Cutler szimpatizánsok amúgy roppant gyér számú táborát erősítem, de azért próbálok reálisan képet formálni Jayről, és talán a hibáit is gyakran szóvá teszem. Ha ennyire nem működik a gépezet, mint ahogy nálunk nem működik (értsd egy kalap szar az egész) az sohasem egy ember hibája. Gondolom ezt a kinti újságírók (hát ide bökök pár kérdőjelet (???), mert a Biggs, meg Dickerson féle muksók (Fishbeanről szót sem ejtek) is szó szerint néha köpedelem, amit írnak) is tudják, csak éppen az esetek döntő hányadában az érvelésük fő ellensége tudjátok ki. Oké az irányító a legfontosabb poszt, szóval valamilyen szinten igazuk is van... A mai meccsről is meg lehet említeni, hogy vaj' mi volt az offense terve? Vajon Jeffery is miért a garbage timeban kezd el így játszani? vajon Cutler is miért a gargabe timeban kezd el így játszani, és kockáztatni neccesebb passzokat? vajon Trestmanék hogyan hozták össze az idei playbookot? Vajon Marshall miért villant csak 3-jára idén 12 meccs alatt? Vajon miért nincsen egy centi futójátékunk sem? vajon kinek a felelőssége a front officeban, hogy a védelem ilyen? vajon kinek a felelőssége, hogy az ST már a szánalmas jelzőt sem üti meg?... De nem bazdmeg. Szerencsére Cutler -13-nál 1:16-tal a vége előtt egy kétségkívül szar passzal lezárta a meccset, pedig ha (1) az TD, akkor már esély is van nyerni, ha (2) sikerül az onside kick, akkor támadhatunk a győzelemért, és ha (3) ekkor sikerül 1 perc alatt végiggyalogolni a pályán, akkor nyerünk is. Leírják, hogy Cutler a garbage timeban javítja a statjait. Utána 5 perccel letweeteli, hogy megint eladta a labdát. Most akkor nem kurva mindegy? Jah hát persze, hogy nem. Forte az egyik kedvenc játékosom liga szinten, s az egyetlen olyan, akinél szó nem érheti a ház elejét, de vajon le írják-e, hogy a második félidő elején a fumblejével elment a meccs? Mert ott elment... bezzeg ha Cutler adja el... S nyugodtan lehet baszogatni, hogy így elfogult vagyok, úgy elfogult vagyok. Igaz, de az a sav áradat, amit Cutler kap szerintem kivált jó pár emberből némi együttérzést vele kapcsolatban.

Nézzünk dolgokat, amiket feljegyeztem. Az első rögtön egy ST "momentum". Punt: Senorise Perry, mint gunner a pályán kívülről visszajön és megfogja a puntot. 5 yard a Cowboysnak. 2. drive 2&4. Morgan futásnak blokkol, mikor felé száll egy rövid slant passz. Utána blokkolt punt. O'Donnell rúgómozdulata borzalmasan lassú, s erre a csávóra kidobtál egy 6. kört. Hát inkább húztak volna egy projekt vízhordót, aki idővel ha szépen fejlődik, még a gatorades cuccok kiöntője is lehetne... (2. fiben O'Donnell még egy egészséges 31 yardot is puntolt...) Az első fiben 4 ST büntit írtam fel, másodikban nem számoltam. Dekamillis szó szerint meglopja a franchiset. Ezt a munkát bárki, ismétlem bárki elvégzi így. Felírtam egy ilyet a vége felé: Conte xD. Csak azt nem tudom, hogy ez a Beasley 2. TD-nél volt-e, vagy akkor, mikor megsérült.

Jah védelem. Dicsérik Romot. Utána 2 mondattal: remek pass protection, üres elkapók. Na köszi. Most akkor ki a király? Romo vagy a többiek? Netán összefügg a kettő? (s akkor nézzünk át hozzánk). A DL szó szerint a kanyarban nem volt. Épp olyan súlytalan volt a bagázs, mint mikor tavaly Landon Cohenek, meg Topou szaladgált a gyepen. Bostic és JOnes második félidei teljesítménye alapján meg belehetne vezetni a Bostic-Jones skálát a Webb mérce mintájára. Fuller nagyon rookie, Conte viszlát.

Csapongok össze-vissza. Amiről még szeretnék szót ejteni. Marshallnak jobbulást, de valamilyen szinten örülök, hogy kiszállt az idei játékból. Egyrészt nem volt jó, másrészt, akkor nézzük meg WIlsont 3 meccsen kezdőként. S múltkor Jimmy írta, hogy Emery hogyan lerohasztotta a keretet. Mennyire igaz. Mi sem bizonyítja jobban, minthogy mennyi UDFA rookie kapott idén már kisebb-nagyobb szerepet. Ola, aki ezek közül a legjobb (ma pl. úgy seggre fejelte Mincey, hogy eközben Bushrod szabta a mezét a másik oldalról). Ola helyett ma beállt Ryan Groy. A védelemben Brandon Dunn DT, Christian Jones LB, DeDe Lattimore LB, Demontre Hurst CB (bár ő asszem tavalyi UDFA rookie), Al Louis-Jean CB. Senorise Perry RB. Angelo alatt szinte lehetetlen volt ily módon a rosterre férni.... S akkor Emery a 4. kör elején behúzza KaDeem Carey-t, aki pályára sem kerül.

Vicc az egész. 3 meccs. 3 szenvedés. 3 vereség.
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Sziasztok!

Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-first-half-notes/
A második félidőről:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-second-half-notes/
Ups & Downs:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-ups-downs/

És egy videó ami bevallom most nem sikerült túl jól 😕
zolika26
Valóban, el sem indul.csi77
Na akkor fussunk neki újra


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Sziasztok!

Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-first-half-notes/
A második félidőről:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-second-half-notes/
Ups & Downs:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-ups-downs/

És egy videó ami bevallom most nem sikerült túl jól 😕
zolika26
Valóban, el sem indul.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Remélem Tüsi, hogy csak az edzői pályafutására gondolsz és nem vagy ilyen vérengző.... 😊 Én nagyon sok sikert és hosszú életet kívánok neki egy másik munkahelyen.

A meccsről annyit, hogy teljesen beleillett az idei év eseménysorozatába. Egy félidős (bár most már inkább negyedes) támadójáték, passzsiettetés hiánya (igaz, kivételesen Cutlert sem gyilkolták), benyelt nagy játékok, Conte sérülése. Semmi új....

Cutler-nek a SF meccs után talán legjobb produkciója volt, igaz 25 pontos előnyben kissé megjuhászodtak a Dallas védői. Csóri Forte döngette a betonfalat, mikor meg végre megnyílt előtte, elhagyta a lasztit..... Bennett és Jeffery jók voltak szerintem a meccs egyes periódusaiban.
A védelem többször limitálta Murray-t, hogy aztán megágyazzon egy-egy 20 yardos futásnak (mondjuk én a Dallas drukkerek nevében ideges lettem volna, hogy ennyit van a pályán, de ellenünk minden héten valakinek rekordot kell dönteni).
Hátul meg hagyjuk....

ST: Kihagyott XP+ élményszámba menő puntok, ez derék!

Örülök, hogy így alakult. Ha ilyen teljesítmény után egy pár ember széke (Kb mindenkié) nem inog meg, akkor valószínűleg Cutler a hibás....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Sziasztok!

Gondolataim az első félidőről:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-first-half-notes/
A második félidőről:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-second-half-notes/
Ups & Downs:  insidehandoff.com/2014/12/05/dallas-cowboys-at-chicago-bears-ups-downs/

És egy videó ami bevallom most nem sikerült túl jól 😕


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Íme egy szög:


amit ezzel a kalapáccsal


virtuálisan Trestman koporsójába ütök.
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Bízok benne, hogy a múlt heti megszégyenülést el fogja kerülni a csapat.

Év végén kidobnám Trestman mellett Emery-t is. Phil bácsi szépen el tudja adni magát a sajtótájékoztatókon, de sajnos valós teljesítménye nincsen. Kár, hogy egyik sem fog bekövetkezni, így jövőre még lejjebb süllyedhetünk. MRI helyében elgondolkoznék, hogy ha megtartja Trestmant, akkor jövőre őt is könnyedén magával ránthatja. No ennyit a búslakodásról, reggel munka. Kitartást Mackótestvérek! 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megfogni Murray-t meg Dezt és kész is a palacsinta.Janek
Wittent sem árthat, meg szétszedni azt az OL-t^^