Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Megfogni Murray-t meg Dezt és kész is a palacsinta.

több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Gondoltam ezt talán értékelnétek az esti meccs előtt:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Fontos lenne, hogy megfogjuk Murray-t, ezzel passzra kényszeríteni Romo-t.......De várj csak, az sem jó...... 😊 A védelmük meg hátul sebezhető, kivéve, ha az elkapóink kéz a kézben sétálnak velük.
Nem tudom, tudnék-e igazán örülni egy győzelemnek. Persze jó érzés a csapatodat győztesnek látni, de idén már nem sok értelme van. Ez olyan, mint egy vár ostrománál lövöd, lövöd a gyengébbnek hitt bástyát, majd nagy veszteségek árán elfoglalod, aztán kiderül, hogy mögötte a védők már régen újjáépítettek mindent. Így állunk mi a PO-ért folytatott harcban....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tavaly viszonylag jól megoldotta a toldozott-foldozott védelem a Cowboys O-t, McCown élete meccsét játszotta, Jeffery és Marshall még azt is elkapta, ami a közelükbe sem ment, bravúrt-bravúrra halmoztak, az OL csillagos 7-esre játszott, Forte hozta önmagát. Jelen körülmények közt én egyedül Forte jó játékára számítok ezek közül. Ha Romoék elkapják a fonalat, akkor meg se állnak 37-40 pontig és egy újabb megalázó veresé részesei leszünk.

Lehet ez lenne a legjobb opció, de valamiért úgy érzem nyerünk mondjuk 27-24-re.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Jay Feely érkezett hozzátok 😊Danny
OMG

On Christmas Day in 2010, Feely kicked a 48-yard field goal for a win over the Dallas Cowboys.Wikipedia
több mint 9 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Jay Feely érkezett hozzátok 😊
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha Emery marad, Trestman is, ez a faszi be nem vallja hogy hibázott. Sokkal nagyobb baj az a szintű pusztítás amit a keretben vitt véghez, mint amit a costa ricai nb 2-es edzőink produkálnak. De ezektől a töketlen McCaskeytól aztán várhatjuk hogy bármit is lépjenek.Delete
14 év alatt minimum háromszor teljesen átalakították az egész franchise-t. Nyilván lehetett volna többször, mert igény lett volna rá, szóval inkább az a baj, hogy rosszul alakítják át. Mondjuk Ted Phillips termeli a lóvét rendesen, azt el is költik mindig. Nem az a baj, hogy töketlenek, vagy spórolnak, a foci részéhez mérsékelten tehetségesek. Akarták fenemód DeCostát, ő maradt a seggén. Amúgy ezek szerint ilyen típusú csávót képzelnek el a csapat élén, mint Emery, előtte Angelo. Lehet persze megint 200 komment arról, hogy ki lesz most rúgva csak Tucker, vagy ki lesz rúgva mindenki, ezt játszottuk Turnerrel már 2007-ben. Azóta ez van minden évben. Én meguntam. Szép volt, jó volt, ma már unalmas óráimban se nagyon gondolok erre. Ha lépnek valamit, arra reagálok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Az hagyján hogy bustokat húzott ( Meki, Bostic, Greene és lehetne sorolni...) , de nem ismeri be. Most olvastam hogz isteníti Tucker Bosticot... Közbe kb elèri egy szolid csere LB szintjét... MRI nem érzi ezt, ő még mindig azt hiszi mekkora király atlétákat szerzett. Az hogy nem látnak a pályán, nem olvassák a játékot, nem tudnak zónázni az nem számít 😀 ....

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézzük végig Emeryt. Jött 2012 január. Éppen egy 8-8 után voltál, ahol egy hüvelykujj miatt nem lett 12-4 kb. Hozta Marshallt, így 3 szezon távlatából hozott egy pocsék draftot (mínusz AJ). Aztán 7-1 után lett 10-6. Kivágta a vezetőedzőt. Arians helyett kiválasztotta Trestmant. Volt egy Urlacher sztori. Hozott pár szabadügynököt, hát a draft az megint nem lett vmi veretes. Long so-so, de Bostic és Greene masszív bukta. Lett egy 8-8, a védelem történelmi mélységekbe süllyedt, a playoff nem lett meg, pedig Rodgers kiesése rég nem látott esélyeket kínált. Idén megint elköltött egy kazal lóvét, abból Houston és Allen totál buktás eddig. Előtte még hosszabbított Cutlerral és Marshallal. A védelem még a tavalyi produktumot is alulmúlja kb., az offense és úgy alles zusammen az egész csapat egy csürhe. Mindezt az ő általa kiválasztott Trestman hozza, míg Arianssal a kormánynál komoly szárnyalás van Arizonában. S a tendencia erősen lefelé ívelő.

Ha ezek alapján nézzük Emery munkásságát, akkor az ő fotelja sincs szilárd talajon.
több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ha Emery marad, Trestman is, ez a faszi be nem vallja hogy hibázott. Sokkal nagyobb baj az a szintű pusztítás amit a keretben vitt véghez, mint amit a costa ricai nb 2-es edzőink produkálnak. De ezektől a töketlen McCaskeytól aztán várhatjuk hogy bármit is lépjenek.


több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem akarok nektek nagyon rosszat azzal, hogy Trestman maradjon, de azért léci vhogy holnap nyerjetek 😀

Egyébként pedig ha valakinek nincs oka sírni, az Cutler (még ha nem is tehet mindenről), hiszen lényegében miatta választották azt a HC-t, akit, ha jól emlékszem.dande
Azért választották azt a HC-t, akit mert Kanadában már sikeres volt. AZért voltak a jelöltek, akik, mert már megmutatták, hogy tudnak irányítót felépíteni. Azok a csapatok sikeresek, akik tudnak irányítót felépíteni. Lehet Trestman nagy QB guru, de mint HC egy kalap szar.

-----

Más. Ha Trestman marad, az egy nyílt hadüzenet, hogy 2015-ben PO kell. Nos szerintetek melyik DC akar egy ilyen pengeélen úszkáló félig elsüllyedt hajóra felszállni? Ha Trestman marad, akkor szvsz Tucker is jó eséllyel, ha nem, akkor viszont valaki házon belülről sanszosan előléphet. Mint 2012-ben Mike "a liga legjobb OL edzője" Tice. Remélem nem marad Trestman.tüsi91
Tucker sorsa, a két 50-es meccsen, de ha nem ott akkor múlthéten eldőlt.De a hátralevő meccseken is kapni fogunk rendesen pontokat és yardokat és lassan liga utolsók leszünk minden statisztikában.Tavaly lehetett magyarázkodni, hogy kevés volt egy év blabla. Idén kapott még egy lehetőséget és játékosokat és még csúfosabbul bukott meg.Trestman is hivatkozhat a D-re részben, hogy miattuk ilyen sz@r a csapat.
Ki jöhet az rejtély, szerintem azért akad bőven vállalkozó, én valami ifjúnak is örülnék, akiben van valami sansz, ha már öreg róka nem tud jönni, csapaton belül ne hozzanak senkit, borzalmas az összes asszisztens edző, (is)
vágják ki őket is szépen Tuckerrel és dekamillással együtt

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem akarok nektek nagyon rosszat azzal, hogy Trestman maradjon, de azért léci vhogy holnap nyerjetek 😀

Egyébként pedig ha valakinek nincs oka sírni, az Cutler (még ha nem is tehet mindenről), hiszen lényegében miatta választották azt a HC-t, akit, ha jól emlékszem.dande
Azért választották azt a HC-t, akit mert Kanadában már sikeres volt. AZért voltak a jelöltek, akik, mert már megmutatták, hogy tudnak irányítót felépíteni. Azok a csapatok sikeresek, akik tudnak irányítót felépíteni. Lehet Trestman nagy QB guru, de mint HC egy kalap szar.

-----

Más. Ha Trestman marad, az egy nyílt hadüzenet, hogy 2015-ben PO kell. Nos szerintetek melyik DC akar egy ilyen pengeélen úszkáló félig elsüllyedt hajóra felszállni? Ha Trestman marad, akkor szvsz Tucker is jó eséllyel, ha nem, akkor viszont valaki házon belülről sanszosan előléphet. Mint 2012-ben Mike "a liga legjobb OL edzője" Tice. Remélem nem marad Trestman.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarok nektek nagyon rosszat azzal, hogy Trestman maradjon, de azért léci vhogy holnap nyerjetek 😀

Egyébként pedig ha valakinek nincs oka sírni, az Cutler (még ha nem is tehet mindenről), hiszen lényegében miatta választották azt a HC-t, akit, ha jól emlékszem.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Igen Rex TV- s ajaánlatát sokan boncolgatják a neten, de minden szakértő azt mondja, hogy ha kap valami jó edzői ajánlatot akkor nem fog tv- nem melózni. Azt írtàk egy ilyen hagyomànyù csapat megkeresésére mint a Bears lehet igent mondana. Persze ezek mind találgatások...

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ryannnak örülnék DC-be, csak kérdés, hogy elvállalja-e egy ilyen év után, nem tudom fő edzői állást ajánlanak-e neki valahol egy ilyen rossz év után..hpeter93
Rex előtt már egy több millió dolláros TV szerződéses ajánlat hever.Beki
Való Világ 8? 😊
Bocs, ez gonosz volt......csi77
Nekem mindegy csak a Jets-től távol legyen. 😊
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Ryannnak örülnék DC-be, csak kérdés, hogy elvállalja-e egy ilyen év után, nem tudom fő edzői állást ajánlanak-e neki valahol egy ilyen rossz év után..hpeter93
Rex előtt már egy több millió dolláros TV szerződéses ajánlat hever.Beki
Való Világ 8? 😊
Bocs, ez gonosz volt......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ryannnak örülnék DC-be, csak kérdés, hogy elvállalja-e egy ilyen év után, nem tudom fő edzői állást ajánlanak-e neki valahol egy ilyen rossz év után..hpeter93
Rex előtt már egy több millió dolláros TV szerződéses ajánlat hever.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jó kérdés, Trestman marad-e? Én is úgy vélem, még egy utolsó évet kap, már csak azért is, mert ha most elküldenék, Emery beismerné, hogy ő volt a fő hülye.Még egy év új DC-vel ST- koordinátorral és komplett játékos és edző gárda cserével még esélyt adhat neki, hogy elmondja, ő mindent megpróbált, csak főleg Cutler és Trestman az ő általa maximálistán felkutatott és elhozott játékosokkal és edzőkkel sem volt képes kihozni azt ,amit kellett volna.

Ryannnak örülnék DC-be, csak kérdés, hogy elvállalja-e egy ilyen év után, nem tudom fő edzői állást ajánlanak-e neki valahol egy ilyen rossz év után.Ergo, ha ide jönne DC-nek, többszörösen is jól járna,ha sikeres lesz a csapat, utána elmehet főedzőnek valahova, ha csak D lesz jó és az O bukdácsol, mint idén, akkor Trestman elküldése után nagy esélye lenne a HC posztra. Még az érdekes kérdés, hogy Ryan általában 3-4 et játszat és itt is ezt akarná- e megvalósítani, vagy maradnánk a 4-3 nál.

Ui:Most néztem egy draft előrejelzést, ott pass rushert írnak prioritásnak.Szerintem az LB poszt sokkal fontosabb,remélem nem akar senki Bosticcal fémjelezett LB-sort pályára küldeni, mert az maga lenne az apokalipszis.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Huh heti kedvencek. Briggs sérüléséről Tucker... Nagy alakja a Bears organizációnak, hozsannázás bla bla bla... De itt van nekünk Bostic aki most full timeos lesz és nagyon jól játszik, nagyon gyors, jól olvassa a játékot és a kedvencem HE HAVE AWSOME COVERAGE SKILL .... Te uram atyám ez az ember melyik bolygón él? Sportsraton már azt boncolgatja egy újságíró hogy menjünk top 10 pickere és teade Mariotáért... Valamint biztosra veszik hogy Trestman marad és Rex Ryan kéne D kordinátornak. Rexxel D kordinátorként még megbarátkoznék, de Trestman ne maradjon pls .... 😊

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Haverom Colts drukker. Mondom megnézem vele a vasárnapi meccsüket. A Skins D azért elég röhejes, Vödör talán hülyébb, mint mikor itt volt, de tényleg elképesztő, hogy csont üres emberek vannak mindenhol. Bár egy TY Hilton stílusú manus nálunk még csak mutatóba sincs.

Ettől függetlenül, ha Trestman megy (meglátjuk milyen 4 meccset hoz le), akkor én inkább valami defensive minded HC-re szavaznék. De félek attól, ha netán 2-2-t kihoznánk a maradékból, akkor maradna.tüsi91
Akkor még egy év leves....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Haverom Colts drukker. Mondom megnézem vele a vasárnapi meccsüket. A Skins D azért elég röhejes, Vödör talán hülyébb, mint mikor itt volt, de tényleg elképesztő, hogy csont üres emberek vannak mindenhol. Bár egy TY Hilton stílusú manus nálunk még csak mutatóba sincs.

Ettől függetlenül, ha Trestman megy (meglátjuk milyen 4 meccset hoz le), akkor én inkább valami defensive minded HC-re szavaznék. De félek attól, ha netán 2-2-t kihoznánk a maradékból, akkor maradna.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
NFL.com

I don't get the Alex Smith hate on Twitter. 15 TDs, 5 INTs with avg OL and garbage WRs. Last year, 23 TDs and 7 INTs. Accurate/mobile

15 TD 12 meccsen, hát nem mondom, hogy tragédia, de a csávó idén 20 sikeres passzkísérletet átlagol. Igaz, ezt 65%-kal teszi. Tavaly 33 passzkísérletet átlagolt, de csak 60%-kal, végezd el a matekot. Mondjuk hogy tavaly nem jött neki össze a Colts ellen rájátszásgyőzelem, az égbekiáltó statisztikai anomália. A döntőről pedig csak azért maradt le 3 éve, mert valamelyik szájbalökött returner egymás után 2 puntot is elejtett. De add nekem Cutlert akármikor Alex Smith helyett.

ui: hamár Colts, minden egyes törüresen álló elkapónak dobott 40 méteres passz után egyre jobban tetszik nekem Pep Hamilton. Komolyan.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Bears on Saturday signed safety Anthony Walters to their 53-man roster and defensive end Jamil Merrell to their practice squad.

több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
MRI egy igazán rossz döntést hozott: Trestmant választotta Arians helyett....ennyi...a többi ebből következik....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a baj hogy a tulajokkal kezdődik, hozza a zsét a csapat, a többibe meg szarnak bele... Tomcsik
Ez mondjuk szerintem szimplán hülyeség.
Ha szartak volna bele akkor hagyták volna Lovie-t meg Angelo-t tovább dolgozni, de nekik nem volt elég a középszer. Hoztak egy olyan GM-et meg HC-t akitől itt is el volt ájulva mindenki, csak utólag erre már senki sem szeret emlékezni. Meg voltak véve kilóra a drukkerek MRI dumájától. Kicsit én is berezeltem, hogy belenyúltatok a tutiba.
A csapat megerősítésénél sem garasoskodtak a tulajok. Elég idén megnézni, hogy a védőfalba (ami a csapat egyik leggyengébb pontja volt) mennyi pénzt öltek (Houston, Allen, Young, előtte Ratliff).
Egy tulajdonosnak szerintem nem feltétlenül kell érteni a focihoz, sőt nem is jó ha belepofázik a dolgokba.