NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hajra Bears fanok, rajtatok a sor, a holnapi nap már lezárnám a felpörögtök 😉

Bowl.hu szurkolói MOCK draft játék link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Foster jó kis playa, de 3-ra azért elég kemény lenne. Esetleg egy letrade után jöhetne szóba. Mondjuk ez jelentheti az is hogy Trevathen nem áll túl jól a rehabbal 😕 Minden esetre az MLB- nél 100x nagyobb needjeink vannak így nagyon meglepődnék ha őt húznánk a 3. pickkel...

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Állítólag Foster-el vacsorázgattunk, és még a csapatot is meglátogatta. Érdekes, de bőven vannak nagyobb hiányposztok, mint MLB.
proki
Én bírom a srácot, de Combine-ról kipaterolták idő előtt, mert összebalhézott az orvosi stábbal (állítólag túl nagy volt az arca) + az egyetemi karrierje alatt nem 1 agyrázkódása volt már...
Ha 2-3dik körig lecsúszik s ott elhozzuk, én örülök majd a legjobban, de 1/3ra nekem tökön szúrós kategória
Tito05
Hát a 3.kör is olyan meglepő lenne mint az 1/3.
Janek
Sőt, sztem még nagyobb is... de Bears drukker vagyok, legalább a draftig reménykedhessek benne h Pace nem kapcsol full retard módba s reachek helyett lesz pár nagy stealje...
Sírni a zuhany alatt ráérek majd a draft után/szezon kezdetével xD
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Állítólag Foster-el vacsorázgattunk, és még a csapatot is meglátogatta. Érdekes, de bőven vannak nagyobb hiányposztok, mint MLB.
proki
Én bírom a srácot, de Combine-ról kipaterolták idő előtt, mert összebalhézott az orvosi stábbal (állítólag túl nagy volt az arca) + az egyetemi karrierje alatt nem 1 agyrázkódása volt már...
Ha 2-3dik körig lecsúszik s ott elhozzuk, én örülök majd a legjobban, de 1/3ra nekem tökön szúrós kategória
Tito05
Hát a 3.kör is olyan meglepő lenne mint az 1/3.

több mint 7 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Állítólag Foster-el vacsorázgattunk, és még a csapatot is meglátogatta. Érdekes, de bőven vannak nagyobb hiányposztok, mint MLB.
proki
Én bírom a srácot, de Combine-ról kipaterolták idő előtt, mert összebalhézott az orvosi stábbal (állítólag túl nagy volt az arca) + az egyetemi karrierje alatt nem 1 agyrázkódása volt már...
Ha 2-3dik körig lecsúszik s ott elhozzuk, én örülök majd a legjobban, de 1/3ra nekem tökön szúrós kategória
több mint 7 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Állítólag Foster-el vacsorázgattunk, és még a csapatot is meglátogatta. Érdekes, de bőven vannak nagyobb hiányposztok, mint MLB.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jött John Jenkins a védőfalba. Saints draft még Pace alatt. Nem jó játékos, lehet rosteren sem lesz majd. Suttont nem tarthatják sokra.
tüsi91
A '13as Titans offense, és ugyanazon évjáratú Saints defense a cél. Ebben a tervben senki nem tudna hibát felfedezni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Helló,
Tavalyhoz hasonlóan idén is elindítom a Szurkolói Fórum Mock Draft játékot!

Amint vége az előttetek lévő picknek, Írjátok le a Ti picketeket és zárójelben a fórumon használt nick neveteket!
Link a játékhoz:

MOCK Draft Játék

Jó szórakozást!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Legalább jó, hogy nem Unreinek meg cj wilsonok rohangálnak majd a pályán.
ricsiii83
CJ Wilson nem volt olyan rossz back up szerintem. Unreinnel sem lenne bajom ha egy rotációs back up lenne és nem a kezdő DE...

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Legalább jó, hogy nem Unreinek meg cj wilsonok rohangálnak majd a pályán.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ricky Jean Francois ma érkezik látogatóba a csapathoz. Ő anno még a 49-ersnél - amikor még elit védelmük volt - játszott Fangio alatt, hasznos backupként. Az ő érkezte igazából semmit nem befolyásolna abból, hogy jön-e valaki 1/3-ra a védőfalba, de egy jó csere lehetne például Unrein helyett.

Fergusonból mennyire nem tudtak kihozni semmit sem, elég kemény.
több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Jött John Jenkins a védőfalba. Saints draft még Pace alatt. Nem jó játékos, lehet rosteren sem lesz majd. Suttont nem tarthatják sokra.
tüsi91
Hankinsnek jobban örültem volna. Jenkins hasznos depth playa lehet, de semmi több.
Tomcsik
Hankins fasza lenne.. igy a fal konkrétan meg lenne oldva

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Jött John Jenkins a védőfalba. Saints draft még Pace alatt. Nem jó játékos, lehet rosteren sem lesz majd. Suttont nem tarthatják sokra.
tüsi91
Hankinsnek jobban örültem volna. Jenkins hasznos depth playa lehet, de semmi több.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jött John Jenkins a védőfalba. Saints draft még Pace alatt. Nem jó játékos, lehet rosteren sem lesz majd. Suttont nem tarthatják sokra.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
A Colts topikban olvastam, hogy Hankins 5 év 45 milla körül kér. Még nem dobta hozzá senki.
25 éves lesz márc.29-én. A DT(NT) nem prémium poszt (aszongyák a hozzáértők), de itt nagyon elférne a Dline-ba.
HanSolo
Hát ha Márkus Wheatonnak kifizettünk 2 év 12 misit... Akkor ez nem is olyan sok Hankinsért...5 év 38-40 misire azért rábólintanék. Ráadásul nem csak NT lenne, Fangio rendszerében hanem valszeg 5 tech DE poszton is rotálva lenne 4 emberes falnál meg az alap 3 tech DT....

több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
A Colts topikban olvastam, hogy Hankins 5 év 45 milla körül kér. Még nem dobta hozzá senki.
25 éves lesz márc.29-én. A DT(NT) nem prémium poszt (aszongyák a hozzáértők), de itt nagyon elférne a Dline-ba.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
John Jenkins jön vizitre. Látszik hogy akarunk még egy falembert, érdekes hogy Hankins iránt nem érdeklődünk...Poe 1év 8 milláért ment a Falconsba, nekünk nem ért volna meg ennyit? Mondjuk máshol többet is ajánlottak neki állítólag csak a Falconssal több esélyt lát a gyűrűre... Connor Barwin is tán negérne egy hívást kicsit mélyíteni az OLB posztot ( esetleg Houston helyett??? 2év 2 ACL) vagy szituációs rusherként Dwight Freeney? Mást nem nagyon látok aki komolyabban erősítés lehet. Lehet Pace megint vár hátha megint akaszt egy frissen cutolt nagy halat a szezon kezdete előtt....

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Ehhez a Hall témához. A srác legnagyobb problémája, csakúgy mint Fullernak, hogy az embert nézi, s nem a labdát. Ez nagyon sok corner rossz tulajdonsága, s ezek a srácok nem is kerülnek a jó játékosok közé. Safetyként ez teljesen más. Egyetemen amúgy is többet volt safety, ott jelenleg Demps mellé (aki nyilván kezdő lesz) felvonultatunk egy Amos - Bush - Jones-Quartey hármast, akik deklaráltan nem jó/rossz játékosok. Nem tudom mi a terv Fullerral, 2015-ben a szezon második fele egészen combosan nézett ki tőle, s Porterrel szemben az ő elküldése pénzügyileg sem hozna semmit.

De ha már itt vagyunk:

QB: Glennon, rookie, Shaw
RB: Howard, ???, Langford/Carey
WR: Meredith, White, Wright, Wheaton, ???, Bellamy
TE: Miller, Sims, ???
OL: Leno, Sitton, Whitehair, Long, Massie, Kush, Grasu, Compton/rookie

DL: Hicks, Goldman, Bullard, rookie, FA, Sutton/Unrein
OLB: McPhee, Floyd, Young, ???, Acho/hasonló ST kaliber
ILB: Freeman, Kwiatkoski, FA, Jones
S: Demps, rookie, Bush, Amos, ??? (Hall?)
CB: Amukamara, Cooper, LeBlanc, rookie, Fuller/Porter/Banks/Callahan ebből 2, McManis

ST:
Barth/UDFA, O'Donnell, Scales
PUP: Trevathan

Egy védőfalembert Washington pótlására mindenképpen várok még piacról. Vance Walkerrel már találkozott is a csapat. Broncosban jól tolta 2015-ben, kezdő is lett volna, de tavaly elcsettintette az ACL-jét augusztusban. Meg ugye egy ILB, amíg nincs Trevathan. S jó pár veterán minimumos játékos.

----
Pénz. Durva számítás alapján, a draftolt játékosok költségével együtt, olyan 14-15 millió szabad helyünk lehet most. S ebben nincs benne Royal kirúgása (5 millió).
tüsi91
Vègül is az egyetemen játszott S is. Alkatilag Chancellor típus szóval nem mondom hogy tök elvetélt ötlet. Viszont amikor tudott játszani akkor csinált szép dolgokat. Fene tudja meglátjuk.

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ehhez a Hall témához. A srác legnagyobb problémája, csakúgy mint Fullernak, hogy az embert nézi, s nem a labdát. Ez nagyon sok corner rossz tulajdonsága, s ezek a srácok nem is kerülnek a jó játékosok közé. Safetyként ez teljesen más. Egyetemen amúgy is többet volt safety, ott jelenleg Demps mellé (aki nyilván kezdő lesz) felvonultatunk egy Amos - Bush - Jones-Quartey hármast, akik deklaráltan nem jó/rossz játékosok. Nem tudom mi a terv Fullerral, 2015-ben a szezon második fele egészen combosan nézett ki tőle, s Porterrel szemben az ő elküldése pénzügyileg sem hozna semmit.

De ha már itt vagyunk:

QB: Glennon, rookie, Shaw
RB: Howard, ???, Langford/Carey
WR: Meredith, White, Wright, Wheaton, ???, Bellamy
TE: Miller, Sims, ???
OL: Leno, Sitton, Whitehair, Long, Massie, Kush, Grasu, Compton/rookie

DL: Hicks, Goldman, Bullard, rookie, FA, Sutton/Unrein
OLB: McPhee, Floyd, Young, ???, Acho/hasonló ST kaliber
ILB: Freeman, Kwiatkoski, FA, Jones
S: Demps, rookie, Bush, Amos, ??? (Hall?)
CB: Amukamara, Cooper, LeBlanc, rookie, Fuller/Porter/Banks/Callahan ebből 2, McManis

ST:
Barth/UDFA, O'Donnell, Scales
PUP: Trevathan

Egy védőfalembert Washington pótlására mindenképpen várok még piacról. Vance Walkerrel már találkozott is a csapat. Broncosban jól tolta 2015-ben, kezdő is lett volna, de tavaly elcsettintette az ACL-jét augusztusban. Meg ugye egy ILB, amíg nincs Trevathan. S jó pár veterán minimumos játékos.

----
Pénz. Durva számítás alapján, a draftolt játékosok költségével együtt, olyan 14-15 millió szabad helyünk lehet most. S ebben nincs benne Royal kirúgása (5 millió).

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Most olvastam valahol hogy Hallt lehet át akarják mozgatni S-be... Méretileg egy remek shot down CB lehetne és mutatott ügyes dolgokat, csak ugye sokat volt sérült. Szerintem nem kéne S-be tenni...

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)
ricsiii83
Lehet ,hogy csak a frusztráltság beszél belőlem és az, hogy Marrone még nem nyomott végig egy szezont a Jax head coachként, de én bármikor lecserélném Foxot rá. Gus Bradley, meg kb Foxal egyszinten van nekem, és most itt lehet jönni régen mit ért el meg mit nem, itt két szezon alatt a szarkupacból egy trágyadombot csinált.
hpeter93
Nana, a trágyadomb hasznosabb mezőgazdasági szempontból. Így komposztáljuk a szezont.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
El barto in da house, jövőre sem kell félni a 45 fölötti fg-knél

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)
ricsiii83
Lehet ,hogy csak a frusztráltság beszél belőlem és az, hogy Marrone még nem nyomott végig egy szezont a Jax head coachként, de én bármikor lecserélném Foxot rá. Gus Bradley, meg kb Foxal egyszinten van nekem, és most itt lehet jönni régen mit ért el meg mit nem, itt két szezon alatt a szarkupacból egy trágyadombot csinált.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)
ricsiii83
Egy jó csapat arra használja az FA-t hogy 1-2 lyukat befoltozzon, esetleg ha 1-2 elit skill playerre vannak a PO-tól akkor azt beszerezze. Legalább egy nagy nevet azért vártam ennyi cappel, de annak nem vagyok híve hogy költsünk csilliókat sztárokra. Emlékeztek pl amikor az Eagles összevásárolta az egész FA-t kb. Dream team meg minden aztán sehol se voktak. Pont a múltkor olvastam erről egy cikket hogy azok a csapatok akik a legtöbb pénzt költik az FA-n nagy részben nem jutnak PO-ba. Persze számít az edző, hogyne számítana, de én is inkább első sorban a draftról való építkezésben hiszek. Egy igazi sztár jó lett volna. Ha a Gilmore/Wagner duó eggyikét megszerezzük azért más lenne az FA megítélése.

több mint 7 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
C osztályzatot kaptubk a CBS-től az eddigi FA tevékenységeinkre. (Nagy a csend a csapat háza táján. Nem hiszem,hogy akasztanánk még valami nagyobb halat, így szerintem ez így is marad) A CBS-nél is rizikófaktornak gondolják Glennont,mint kezdő irányító. Még belegondolni is rossz. Bleeeh...
| Akit érdekel itt a többi csapaté is:  www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-free-agency-grades-give-saints-and-jaguars-an-a-but-jets-get-an-f/?ftag=COS-05-10aaa0g&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=58c6d4c6f6d7a100083925ce&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter |
Süsü
Mondjuk ezek azért nem érdekelnek mert pl a Jags folyton A kapott FA-re meg draftra is aztán mégis minden évben szarok voktak. Sőt álltalában az FA legnagyobb pénz költői nem szoktak PO-ba jutni. Én se vagyok elájulva az eddigiektől, de azért adjunk egy esélyt az igazolt játékosoknak... Legrosszabb esetben Fox és Pace is mehet a picsába és jövőre elvileg nagyon mély lesz a QB class 😊
Tomcsik
Az se mindegy ki edzi az A értékelést kapott FAkat meg Draftolt playákat... Jags hc minden volt csak jó nem.. (igaz, minket megtudtak verni :'d)