Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 1 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
Valakit érdekel ez a 2db Bears babaruha? 3-6 hónaposra jó.

 drive.google.com/file/d/14wJfTY0DqpdMjWX6mkaR1ZZc8Vh7f4-g/view?usp=drivesdk
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Néhány fontosabb hír a az edzőtáborból. Lucas Patrick egyik ujja eltört és műteni is kell. Elvileg kb 6 hét kihagyás. Valszeg a szezon kezdetre rendben lesz, de ugye szinte teljesen új a fal így nem ártott volna ha nem dől ki a kezdő center hogy jobban össze álljon a dolog. Jenkins is valami “nyavalyával” kelt fel és 3 nap zsinórban nem volt jelen.

Fields egész jól nézett ki. Sok szép zsugát kiosztott főleg Mooneynak és Kmetnek. Dobott pár intet is de az főleg a WR-el kezéből esett ki. Főleg Pringle és Harry dobott el labdákat.

Brisker és Gordon is elég jól néznek ki eddig mindketten szedtek intet. Mondjuk a mai edzésen Mooney és Velus elverte Gordont párszor.

WR-el közül Mooney és Velus Jones kiemelkedő eddig. Ami bíztató hogy úgy néz ki Velus Jones képes jó útvonalakat futni csak egyetemen nem annyira kérték tőle.

RB-k közül eddig mindenki jól teljesít de Ebner volt tán az aki a legjobban felhívta magára a figyelmet. Életveszélyes elkapó a backfieldről indulva. Szerintem többet fog játszani mint sokan gondoltuk…

több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Fields: "I want a Super Bowl. That's all I care about and I want to beat the Green Bay Packers."

 twitter.com/i/status/1552696302424793092
mortirolo
én rohadtul örülnék, ha mi oda-vissza ütnénk öket. A SB jöhet késöbb is.

Ha csak ez a 2 gyözelmünk lesz idén, az is böven elgendö.
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Fields: "I want a Super Bowl. That's all I care about and I want to beat the Green Bay Packers."

 twitter.com/i/status/1552696302424793092
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Úgy látszik Reiff LT lesz. Jenkins és Borom osztoztak az RT snappeken. Így az ígéretes fiatalok közül 2 padozni fog. Reiff pénze elsőre soknak tűnt de megnézzük a részleteket úgy nem olyan vészes. Az alap fizu csak 3 milla. Van pl 2.5 millió PO bónusz és lássuk be idén azért nem nagyon kell tartani attól hogy az ki lesz neki fizetve. Emellett kb 4.5 milla az különböző egyéni és O mutatók fejlődéséhez van kötve…

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
CBA szerint ha holdoutolsz, akkor 50 000 dollár bünti per nap. Ha PUP-on vagy, akkor nincs büntetés.

Tulajdonképpen a csapat úgy hagy benn pénzt Smith zsebébe, hogy Smith holdoutolhat. Edzeni nem edz a csapattal, de meetingeken ott van.
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"


empty taxi
Remélem nem árulják Smith-t...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Riley Reiff OT is érkezett szabad szemmel jól látható maximálisan elérhető pénzért. Messze túl van a csúcson, de áthidaló megoldás még lehet.
tüsi91
Ha Bears szurkoló lennék itt magasról tojnék a pénzre. Reiff még vénen is a másodok legjobb, de lehet, hogy a legjobb falembere jelenleg ennek az egységnek. Egy újoncnak meg nem árt, ha nem úgy verik mint szódás a lovát. Fields számára kb az egész holtszezonban az első segítség.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Holnap végre pályán lesz a csapat.
Ha Fields összehoz 3500 yard-ot, 30 TD-t, max. 15 INT mellett és nem verik szét, akkor elégedett leszek. A többiek jelenleg nem érdekelnek.
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Riley Reiff OT is érkezett szabad szemmel jól látható maximálisan elérhető pénzért. Messze túl van a csúcson, de áthidaló megoldás még lehet.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a full narancssárgát én annyira nem komázom, a kék+ sárga feliratozás jön be nekem a legjobban.
davemayer
Nekem az tetszik hogy ilyen metálos narancs és a navy blue C . 1 meccsen a Commanders elken fogjuk használni csak. Legalább változatos…Amúgy a kedvencem nekem is a navy blue orange combo…

több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 333 — "Grammar maci"
Ezt a full narancssárgát én annyira nem komázom, a kék+ sárga feliratozás jön be nekem a legjobban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Michael Schofield érkezett a Chargerstől.
tüsi91
Hát fene tudja Schofield egy átlagosnál kicsit jobb pass protban, de úgy emlékeztem futásoknál nem a legjobb…Gyorsan meg is néztem hogy nem csal-e az emlékezetem PFF -nél 75.2 pass block grade és 59.5 run blocking grade szóval jól rémlett. Mondjuk Dozier kidőlt ( mondjuk amúgy se voltam oda érte hogy kezdő közelébe legyen) Mustipher meg hát tudjuk hogy egy erősebb csere színvonal tehát Schofield nagy eséllyel a kezdőben találja magát, már csak a rutin és tapasztalat miatt is. Hacsak az egyik rookie nem hoz valami bivaly pre seasont…

Apropó hogy tetszik az új narancs sárga szerelés? Kövezzetek meg, de nekem bejön.



Szerkesztette: Tomcsik

több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Michael Schofield érkezett a Chargerstől.
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
DT Eddie Goldman visszavonul, komoly, Covid alatt ott valami nagyon eltört

több mint 1 éve
mortirolo Chicago Bears 964
N'Keal Harry WR jött a Patriotstól egy 2024/7. körért.

Nem fűzök hozzá sok reményt, hogy nálunk megtáltosodik, de ennyiért megpróbálni meglehet.
tüsi91
Hát igen, fordított előjellel szoktak ezek az akciók működni. 1-2. körös bustok ==> Pats = All pro

Na de majd mostantól mi találunk gyöngyszemet a kavicsok között.
csi77
Én örülök neki, mert egy nem létező WR nem hoz yardokat. Ez az ember meg úgy látszik stabilan hoz évente 200-at, ami még jól jöhet Fields-nek, hogy meglegyen a 4000. 200 +Mooney 1000 +Kmet 500 és Fields fut még 500-at, az már 2200. Szóval majdnem ott vagyunk. 😊 Reálisan nézve, ha csak azt az 500-at hozná, amit ARII legutóbb hozott, akkor már bőven megérte idehozni.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
N'Keal Harry WR jött a Patriotstól egy 2024/7. körért.

Nem fűzök hozzá sok reményt, hogy nálunk megtáltosodik, de ennyiért megpróbálni meglehet.
tüsi91
Hát igen, fordított előjellel szoktak ezek az akciók működni. 1-2. körös bustok ==> Pats = All pro

Na de majd mostantól mi találunk gyöngyszemet a kavicsok között.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
N'Keal Harry WR jött a Patriotstól egy 2024/7. körért.

Nem fűzök hozzá sok reményt, hogy nálunk megtáltosodik, de ennyiért megpróbálni meglehet.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Megy az élet amerikai foci nélkül is. Polgi. asszony nénje vezér párt titkàr elvtárs asszony, kupolát húzna a Soldierre, csak, hogy a Bears Chicagoba maradjon. Szerintetek?? nyilván történelmi a Soldier, a Lembauval egyetemben, s szentség törés lenne rá a kupola, de, sajnos haladni kell a korral, én elfogadnam a kupolát, csak maradjon a Soldier.
ricsiii83
Kedvenc példám és persze nem biztos, hogy releváns, de talán érdekes.
A Vikings négyszer jutott Super Bowlba, amíg nyitott stadionban játszottak. Egyszer sem, amióta fedettben.
A Lions a bajnoki címeit akkor nyerte, amikor még a régi Tiger Stadionban játszottak, ami teljesen nyitott volt. Amióta "bezárkóztak", ők sem kerültek a döntő közelébe sem.

Vannak persze sikeres ellenpéldák is (Colts), de nekem egy északi fekvésű csapattól annyira fura, amikor eldobják azt az előnyt, amit egy potenciálisan kemény decemberi-januári időjárás jelenthet. Persze pont a Packers közelmúltjából lehet találni számos esetet, amikor inkább mi fagytunk be ilyen helyzetben, mint az ellenfél, de nekem akkor is fura egy északi dome.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Megy az élet amerikai foci nélkül is. Polgi. asszony nénje vezér párt titkàr elvtárs asszony, kupolát húzna a Soldierre, csak, hogy a Bears Chicagoba maradjon. Szerintetek?? nyilván történelmi a Soldier, a Lembauval egyetemben, s szentség törés lenne rá a kupola, de, sajnos haladni kell a korral, én elfogadnam a kupolát, csak maradjon a Soldier.
ricsiii83
Amilyen remek a szervezeti kultúrátok, simán reális, hogy a szél majd egyszer elfújja...mármint a kupolát

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Megy az élet amerikai foci nélkül is. Polgi. asszony nénje vezér párt titkàr elvtárs asszony, kupolát húzna a Soldierre, csak, hogy a Bears Chicagoba maradjon. Szerintetek?? nyilván történelmi a Soldier, a Lembauval egyetemben, s szentség törés lenne rá a kupola, de, sajnos haladni kell a korral, én elfogadnam a kupolát, csak maradjon a Soldier.

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 1 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Érdemes lesz nézni a Steelers meccseit is. Először Trubi, most meg Ogunjobi...
mortirolo
Van akik szerint túl sok az a 8 millió 1 évre, mi meg adtunk volna 40,5-et 3 évre. Nem tudom mit gondoljak.
mortirolo
majd szezon végén tedd fel ezt a kérdést, okosabbak leszünk akkor 😃