Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?Süsü
Ahogy kinézett az elmúlt két év. Rámész a legjobbakra: Bennett, Houston, Hardy, akár Ayers. Leigazol egyet, valószínűleg a 2. legjobban fizetett lesz ebből az FA csoportból. Igazol egy olyan kalibert, mint mondjuk Everson Griffen, vagy Willie Young. Aztán drafton húz olyat, akiről nem is hallottál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Seed 3-at akarok! SEED 3-AT!!!!

Amúgy hol lehet nézegetni az év végén lejáró szerződésű játékosok listáját? Esetleg posztokra is vannak ezek valahol bontva?Süsü
Így első blikkre ezeket találtam:
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents/
 overthecap.com/freeagents.php?Position=QB&Year=2014

Nem vállalok felelősséget a minőségért 😊vandeminek
Ezek alapján ki lenne az a két szabadügynök DE aki a Peppers cut után szóba jöhetne nálunk?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Seed 3-at akarok! SEED 3-AT!!!!

Amúgy hol lehet nézegetni az év végén lejáró szerződésű játékosok listáját? Esetleg posztokra is vannak ezek valahol bontva?Süsü
Így első blikkre ezeket találtam:
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents/
 overthecap.com/freeagents.php?Position=QB&Year=2014

Nem vállalok felelősséget a minőségért 😊vandeminek
Én nem merem leírni, hogy mit akarok, már így is van tizenkilenc figyelmeztetésem, huszadikra eltiltás jön.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Seed 3-at akarok! SEED 3-AT!!!!

Amúgy hol lehet nézegetni az év végén lejáró szerződésű játékosok listáját? Esetleg posztokra is vannak ezek valahol bontva?Süsü
Így első blikkre ezeket találtam:
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
 nfltraderumors.co/2014-nfl-free-agents/
 overthecap.com/freeagents.php?Position=QB&Year=2014

Nem vállalok felelősséget a minőségért 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Seed 3-at akarok! SEED 3-AT!!!!

Amúgy hol lehet nézegetni az év végén lejáró szerződésű játékosok listáját? Esetleg posztokra is vannak ezek valahol bontva?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
füligjimmy-nek üdvözlettel 😊

@smartfootball: NFL's top rush O RT @Rich_Campbell: CHI DC Tucker: Philly runs 5 running plays. They're out of different formations. They aren't complicatedbaggio
Execution vs. Innovation. Én tudom a különbséget, sajnos, eddig is tudtam, ugye. Lehet, hogy az új CBA megkötései miatt nem tudnak annyit, és olyan minőségben edzeni? Mondjuk akkor a többi miért tud, de talán van annak oka, hogy ennyi történelmien rossz védelem van az idén a ligában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Röviden összefoglalva a futás elleni védelem.

CIN: 63 yard, 3.0 avg
MIN: 123 yard, 3,7 avg
PIT: 80 yard, 3,8 avg
DET: 159 yard, 5,3 avg
NO: 64 yard, 2,2 avg
NYG: 123 yard, 4,7 avg ---------> 612 yard, 102 yard/game, 3,83 yard/carry
---------------------------------------------------
WAS: 209 yard, 4,9 avg
GB: 199 yard, 6,9 avg
DET: 145 yard, 5,6 avg
BAL: 174 yard, 4,2 avg
STL: 258 yard, 8,9 avg
MIN: 246 yard, 6,2 avg
DAL: 198 yard, 7,1 avg
CLE: 93 yard, 5,5 avg
PHI: 289 yard, 8.0 avg --------> 1811 yard, 201,2 yard/game, 6,27 yard/carry
GB: ???
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
füligjimmy-nek üdvözlettel 😊

@smartfootball: NFL's top rush O RT @Rich_Campbell: CHI DC Tucker: Philly runs 5 running plays. They're out of different formations. They aren't complicatedbaggio
ROFL

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
füligjimmy-nek üdvözlettel 😊

@smartfootball: NFL's top rush O RT @Rich_Campbell: CHI DC Tucker: Philly runs 5 running plays. They're out of different formations. They aren't complicated


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Boldog Karácsonyt mackó társak! Boldog Karácsonyt! 🏈
több mint 10 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Jay Cutler: "I’m on to Green Bay. This game is wiped clean. I think the rest of the locker room is the same way."hpeter93
Szerintem 2 hete a Packers ellen készülnek. Marshall szó szerint gyűlöli őket, pedig mostanában szedi a gyógyszereit.füligjimmy
Megenyhülök ha csúnyán megtekerjük őket 😊
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Defensive Coordinator Mel Tucker: "There's no excuses. There are no explanations...It's really just focusing in on the task at hand.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jay Cutler: "I’m on to Green Bay. This game is wiped clean. I think the rest of the locker room is the same way."hpeter93
Szerintem 2 hete a Packers ellen készülnek. Marshall szó szerint gyűlöli őket, pedig mostanában szedi a gyógyszereit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Jay Cutler: "I’m on to Green Bay. This game is wiped clean. I think the rest of the locker room is the same way."

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ryan nem 3-4 es edző?hpeter93
Egy olyan szezon után, mikor átlag 30 pontot kapsz, szerintem a sémaváltás k. tökmindegy. Nem vagyok híve akkor, amikor egy sikeres rendszert buzerálnak. Ezért is örültem, mikor MRI lenyilatkozta, az új HC jelöltnek nagyon komoly érveket kell felhoznia, ha át akar állni 34 frontra. Aztán ez lett belőle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan nem 3-4 es edző?hpeter93
De az. Ha váltanánk (nem fogunk) ő abszolút jelölt lenne. 4-3as manusok közül lesznek jó páran az utcán, Frazier tényleg opció lehet, ha menesztik. Meglátjuk. Ennél rosszabb nem lesz.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ryan nem 3-4 es edző?

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem sem az fáj, hogy kikaptunk (jó, persze az is), hanem ahogy.....rendben, -21 van pillanatok alatt, de legalább néztünk volna ki utána úgy, mint egy csapat, az isten szerelmére....
43 gombóccal többet ettek meg....ne vicceljünk, basszus....
Foghatjuk bárkire, ez fostalicska volt....pont úgy játszottunk, mintha a meccs előtt fél órával szállt volna el a PO-esély....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
tudjátok milyen rossz minden évben izgulni még januárban is?KGB
Nem 😕

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ja, lereszelünk. Rettegjetek sajtosok, po nélküli szezonotok lesz, a szőke hercegnőtök pityeregve gratulál majd Briggsnek. 😊 (Ok, lehet, hogy nem.) 😊promax
Nem is játszik mivel újra megsérült a hejcegnő, persze attól még ott lesz és gratulálhat neki. Adná az ég hogy ne legyen PO, tudjátok milyen rossz minden évben izgulni még januárban is?KGB
Remélem összejön nektek a mackók miatt a stresszmentes január! Nem olyan szörnyű ez, tollaslabda, strandolás, lángos (sajtos, egy kis tejföllel). 😊 Hajrá!
több mint 10 éve
KGB 79
Ja, lereszelünk. Rettegjetek sajtosok, po nélküli szezonotok lesz, a szőke hercegnőtök pityeregve gratulál majd Briggsnek. 😊 (Ok, lehet, hogy nem.) 😊promax
Nem is játszik mivel újra megsérült a hejcegnő, persze attól még ott lesz és gratulálhat neki. Adná az ég hogy ne legyen PO, tudjátok milyen rossz minden évben izgulni még januárban is?
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Most megnéztem az ismétlést, s mi nyertünk. 😊 Majd vasárnap. sajtreszelés lesz és szeva'! Ha nem, akkor piszkálhatjuk a csapatot hónapokig. Úgy emlékszem, május környékén arról beszélgettünk itt a szaktársakkal, hogy ha az utolsó fordulóra úgy megyünk ki, hogy sanszunk van a po-ra, akkor ok a szezon. Újonc HC, új rendszer első éve, a kezdő QB és a védelem playmaker része a fél alapszakaszt kihagyta... S mégis. Az utolsó karika előtt a saját kezünkben a sorsunk. Bármi lesz, nekem okés a szezon így. Ledarálunk minden... Ja, lereszelünk. Rettegjetek sajtosok, po nélküli szezonotok lesz, a szőke hercegnőtök pityeregve gratulál majd Briggsnek. 😊 (Ok, lehet, hogy nem.) 😊
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Egyszerűen nem értem. Tudod, hogy ha nyersz, bent vagy. Tudod, hogy ha nem nyersz, a legnagyobb rivális ellen kell ki-ki meccsen bekerülni. Nem lehet nyerni mindig, akkor sem ha adott esetben jobb vagy. De mi a faszom volt ez? komolyan. MI? ez egy hulladék baszod. Fingasz kettőt és -21? Hogy bazdmeg, hogy? Nem értem. Leszarom, hogy kikaptunk, de mi a retkes faszom volt ez? Nem néztem végig a meccset. Ilyen nem történt velem még soha, mióta elkezdtem nézni a sportot, és Bears drukker lettem(2007).


Tuckert meg itt kell tartani. Szeretem az olyan edzőket aki lépésről lépésre halad. szép lassan építi a várat. értem én, hogy rossz irányba, de tudod róla hogy minden egyes meccsel egyre szarabb lesz. Én is Ryant favorizálnám, btw.



"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Feljött. Forte futás. Utána kimossák a zsebből, hoz lábon pár yardot, védő nagyot szerel. 3&2 Forte nem tudja felvenni a blitzet. Sack. Punt. 0-14. Visszajön. Futás-futás-incomplete, punt, 0-21. Elment a meccs. Szóval nem futotta meg 0-0-nál a first downt, nem kerülte el a sacket. Ez került 14 pontba. Utána incomplete passz, újabb 7 pont. Van még kérdés?
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Miért olvasok megint mindenhol Cutlert? Dobott egy pick6 ot igen balfasz volt, de ott ahol már réges régen közünk nem volt a meccshez, nem baj lehet megint fikázni hogy ö cseszte el