Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Van mit helyrehozni:
Cody Whitehair $12.3 millió
Eddie Goldman $11.8 millió
Nick Foles $10.67 millió Adhatnának érte egy 6. kört, vagy adjunk inkább mi? 😊
Tarik Cohen $5.75 millió

Eddie Jackson $15.09 milliója is sok, de úgy emlékszem, hogy azon már nem lehet segíteni.

Fields $4.29 millióba fog kerülni, ami jól mutatja, hogy mennyivel egyszerűbb lenne ilyenkor jó csapatot építeni, ahhoz képest, mint amikor 40 milliós QB-d van.
mortirolo
Whitehairel nemtudbak mit kezdeni.
Folesal egytradel buknánk a legkevesebbet. Goldman és Cohen cutolható. Jackson viszont sokat keres, de évvégére nagyon összeszedte magát, tőle nem sajnálom

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Van mit helyrehozni:
Cody Whitehair $12.3 millió
Eddie Goldman $11.8 millió
Nick Foles $10.67 millió Adhatnának érte egy 6. kört, vagy adjunk inkább mi? 😊
Tarik Cohen $5.75 millió

Eddie Jackson $15.09 milliója is sok, de úgy emlékszem, hogy azon már nem lehet segíteni.

Fields $4.29 millióba fog kerülni, ami jól mutatja, hogy mennyivel egyszerűbb lenne ilyenkor jó csapatot építeni, ahhoz képest, mint amikor 40 milliós QB-d van.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Reggie McKenzie (LOL) GM interjúra érkezik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Képzelt interjú Brian Dabollal:

-Nálunk is meg tudnád csinálni, amit legutóbb BB ellen, hogy az első 5 támadásból 5 TD-t szerez a csapat és aztán még hozzácsap kettőt?
-Igen.
-Itt írd alá!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Cincinnati Bengals vs Las Vegas Raiders? Ez komoly?
Mindkét csapatot kipicsáztuk.
Igaz tavaly a Tampát is aztán mi lett belőle. 😊
mortirolo
Egyetlen bajnok sem akar majd veletek játszani...sovány vigasz egyelőre 😉
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Cincinnati Bengals vs Las Vegas Raiders? Ez komoly?
Mindkét csapatot kipicsáztuk.
Igaz tavaly a Tampát is aztán mi lett belőle. 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jim Caldwell-t is a listára.
mortirolo
Broáf
davemayer
9-8-as szezonok kisujjból
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Már mindenre lehet fogadni. Flores jól áll:

 twitter.com/JoeOstrowski/status/1482071555224084480

Ez meg egy másik cég:

Jim Harbaugh +450
Brian Flores +500
Leslie Frazier +500
Doug Pederson +750
Brian Daboll +800
Pat Fitzgerald +900
Eric Bieniemy +900
Matt Eberflus +1000
Josh McDaniels +1000

mortirolo
Fraziert kivéve az elso ötből barki jó lenne szvsz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Jim Caldwell-t is a listára.
mortirolo
Broáf

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Már mindenre lehet fogadni. Flores jól áll:

 twitter.com/JoeOstrowski/status/1482071555224084480

Ez meg egy másik cég:

Jim Harbaugh +450
Brian Flores +500
Leslie Frazier +500
Doug Pederson +750
Brian Daboll +800
Pat Fitzgerald +900
Eric Bieniemy +900
Matt Eberflus +1000
Josh McDaniels +1000

Szerkesztette: mortirolo
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A GM jelölteknél azon nem csodálkoznek viszont, ha azért is beszélnénk ennyi emberrel, mert szeretnénk kinevezni valakit valamilyen pozícióba a GM mellé.tüsi91
George McCaskey won’t hire a president of football operations, but his job description for the GM position asks that person to be “responsible for the entire football operation.”

So he better hire someone who is overqualified to be a GM. Column:

 t.co/MeITdhzalV
r.baggio
 youtu.be/-UYgORr5Qhg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A GM jelölteknél azon nem csodálkoznek viszont, ha azért is beszélnénk ennyi emberrel, mert szeretnénk kinevezni valakit valamilyen pozícióba a GM mellé.tüsi91
George McCaskey won’t hire a president of football operations, but his job description for the GM position asks that person to be “responsible for the entire football operation.”

So he better hire someone who is overqualified to be a GM. Column:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Megmondom őszintén ennyi embert full feleslegesnek látok meghallgatni. Napi 2-vel haladunk, gondolom én lesz második körös interjú is, szóval lesz még idő, mire Gm/HC párost nevezünk meg.
A GM jelölteknél azon nem csodálkoznek viszont, ha azért is beszélnénk ennyi emberrel, mert szeretnénk kinevezni valakit valamilyen pozícióba a GM mellé.

Ez a Chargerses úr szép rezüméval rendelkezik.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Jim Caldwell-t is a listára.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Jeff Ireland gm interview, Flores hc interjú done.
Kemény kombó lenne, akit Ireland nem zavar el szerződéskötés előtt azt majd Flores utálja el.
Philbin kéne még karónyelt ocnek
briareos
Csercseszovok, Csercseszovok előre!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Jeff Ireland gm interview, Flores hc interjú done.
Kemény kombó lenne, akit Ireland nem zavar el szerződéskötés előtt azt majd Flores utálja el.
Philbin kéne még karónyelt ocnek

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Champ Kelly is volt interjút.
Bears asst. Director of Player Personel.

És semmi negatív vagy diszkrimináció dolog vagy ilyesmi, de nem lennék meglepve, hogyha szinesbőrű GM&HC páros lenne, márcsak a politikai aktivitások és egyéb külső nyomások miatt is. (mielőtt bárki megtámadna nekem Rick Smith a GM jelöltem, márcsak azért is mert én picit olyan típus vagyok, hogy a járt út az biztos, s Smith útja szerintem átlag feletti).

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Felsoroltam jó néhány érvet Roman mellett, erre az jön válaszul, hogy szét akarom futtatni és üttetni Fields-et
mortirolo
Olvasd el mégegyszer légyszíves, amit írtam, mert nem vagyok benne biztos, hogy sikerült értelmezni. De felesleges többet írni erről neked, te így látod. Elfogadom.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Felsoroltam jó néhány érvet Roman mellett, erre az jön válaszul, hogy szét akarom futtatni és üttetni Fields-et, mintha nem írtam volna már le itt számtalanszor, hogy elsődleges feladat őt megvédeni, amire jelen helyzetben éppen a zseben kívül lenne a legjobb lehetőség.

Egyébként Roman javított Lamar Jackson passzjátékán. Fields-én pláne tudna.
Fields-ből nem lesz Brady, de Josh Allen még lehet.

Roman-ban jobban bízok, mint abban az emberben (Polian) aki 2018-ban azt mondta, hogy Lamar Jackson receiver és nem QB... Roman ezzel szemben megoldotta, hogy az legyen.
2017-ben Polian szerint Chad Kelly volt a legtehetségesebb QB a drafton...
Nála még Pace is jobb lóra tett Trubisky-vel.

Másik két jelöltem közül:
Kellen Moore (QB Dak Prescott) szintén nincs a listán.
Dabol (QB Josh Allen) ott van, hátha Ő bejön.
mortirolo
Ez hülyeség. Meg ha a jelen helyzetben el van könyvelve az OL szarnak akkor is az építkezés nem kezdődhet úgy hogy "szar a pass prot, futkározz". Ez lehet gyógyír meccs közben bizonyos szitukban, de Fields-cel nem szabad ezt az irányt venni.

Igen,Fieldsből nem lesz Brady ugyanis a mi kölkünk képes 20 yardon túl is pontosan passzolni 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Felsoroltam jó néhány érvet Roman mellett, erre az jön válaszul, hogy szét akarom futtatni és üttetni Fields-et, mintha nem írtam volna már le itt számtalanszor, hogy elsődleges feladat őt megvédeni, amire jelen helyzetben éppen a zseben kívül lenne a legjobb lehetőség.

Egyébként Roman javított Lamar Jackson passzjátékán. Fields-én pláne tudna.
Fields-ből nem lesz Brady, de Josh Allen még lehet.

Roman-ban jobban bízok, mint abban az emberben (Polian) aki 2018-ban azt mondta, hogy Lamar Jackson receiver és nem QB... Roman ezzel szemben megoldotta, hogy az legyen.
2017-ben Polian szerint Chad Kelly volt a legtehetségesebb QB a drafton...
Nála még Pace is jobb lóra tett Trubisky-vel.

Másik két jelöltem közül:
Kellen Moore (QB Dak Prescott) szintén nincs a listán.
Dabol (QB Josh Allen) ott van, hátha Ő bejön.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Pontosan tüsi, nagyon egyetértek. Fieldsnek egy Allen-szerű irányt kell biztosítani, és a pocket passer tulajdonságait kell fejleszteni. Láttuk hogy sem a karerejével sem a pontosságával nincs probléma, a zsebben való mozgásán kell segiteni és kellő képpen meg kell védeni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
8
Az lehet, hogy mások nem hívják, de minket nem kellene, hogy érdekeljenek más "szerencsétlen" csapatok, mert ők is azért keresnek most HC-t, mert korábban rosszul döntöttek.

Miért illene meghallgatni Greg Roman-t:

Kikkel dolgozott?
Vic Fangio: Ő most is szabad...
Harbaugh...

Kiktől tanulhatott még? BB és Ryan-ék.

Mihez ért? OC, QB, TE.
Kikkel volt sikeres? Kaepernick, Tyrod Taylor, Lamar Jackson
A Ravens rendszere Lamar Jackson nélkül is működik.
A QB-hoz adaptálta rendszerét? Igen.

Nálam a fentiek megérnek egy beszélgetést.

+A legjobb támadó játékosaink a Fields-Mooney kapcsolat mellett jelenleg a futóink, Őket is tudná használni.
mortirolo
Na látod pont ezért nem dolgoznék Romannel. Mert zsebirányítokkal gyakorlatilag Alex Smithen kívül még csak nem is dolgozott. S tetszik nem Fieldsnek köze nincs Lamar Jacksonhoz, se nem Colin Kaeparnickhoz. Jackson passzjátéka sokat fejlődött, viszont én azt hiszem, hogy Fields naturális passz képessége messze jobb, mint Lamarnak. Nem kellene egy az általad használt futkorászós QB-vá tenni. Egyrészt látjuk, hogy a teste úgy tűnik nem bírja a rengeteg ütést, másrészt hosszú távon akkor lehetünk sikeresek, ha Fields megtanul a zsebből játszani. Én ezért sem nyúlnék Romanhoz, mert bár kétségtelenül a liga legjobb futójátékát képes összerakni, de passzjátékban vannak limitációi.
Fieldsnek megvan minden képessége, hogy a classic pocket QB-ként sikeres legyen, s igen az átlagon felüli mobilitását lehet majd használni emellé. Szóval ha az a terv, hogy Fields nagyon sokat használja a lábát, az nem jó irány szerintem, ha az a terv, hogy Fields sikeres legyen a zsebből, akkor meg nem Roman a mi emberünk.

Ha Fieldset akarjuk hasonlítani stílusra akkor legyen az inkább Watson, talán egy mobilisabb Prescott vagy Josh Allen. Nekünk valahol az említett irányítok stílusában kell megtalálni Fieldset.

Legalábbis szerintem. A másik, hogy az nem tudom miért van, hogy Roman nem kapott egyetlen egy interjút sem eleddig. Lehet valami van is a háttérben, amit nem tudunk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout

empty taxi
Ez is jó hír. Többen hiányolták a listától eddig.
Tomcsik
Khannak tényleg van respektje, bár a hírek szerint ő ink capszakember, a scoutinggal kevés dolga van jelenleg. Persze lehet így is értelmes csapatot csinálni, lásd Saints, ahol a GM Loomis szintén legink a capvarázslattal a foglalkozik, a scouting döntések elsősorban Payton ill. Loomis helyettesének, Jeff Irelandnek a reszortja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982

empty taxi
Ez is jó hír. Többen hiányolták a listától eddig.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...