Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
Beki
Fura, hogy a faszi harmadik GM megkeresést is visszamondja.

Eberflus jön majd második kanyarra.
tüsi91
Lényegében akkor maradni akar Coltsnál vagy vmelyik melót ennyire biztosnak érzi?
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
Beki
Fura, hogy a faszi harmadik GM megkeresést is visszamondja.

Eberflus jön majd második kanyarra.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Mennyire lehetünk vonzóak?
Az interjúk számából ítélve nagyon. 😊
Pozitívum pedig nem sok van: Szabad kéz a GM-nek és fiatal irányító a HC-nak.
Nem gondoltam volna, hogy ennyi GM jelöltet tartanak majd alkalmasnak.
Lassan többen lesznek már, mint ahány NFL csapat van.

HC keresés:
Szerintem egy HC akkor érezheti magát biztonságban, ha van egy Top10-es QB-ja, de azoknál a csapatoknál éppen ezért általában nincs is szabad HC pozíció.
Előny lehet, hogy az idei drafton nincs Fields-nél ígéretesebb QB. A jelenlegiek közül pedig egyedül Carr az, aki valamennyire biztos pont lehet egy edző számára. Olyan HC kell, aki tényleg látja a fantáziát Fields-ben és akiről elhihető, hogy a segítségével elit irányító lesz. Szerintem a személyes interjún már inkább Fields-nek kellene ott ülnie és nem a kisebbségi biztos hölgynek.
mortirolo
Na végre... köszönöm 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Colts assistant GM Ed Dodds informed the #Bears he’s withdrawing his name from their GM search
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Mennyire lehetünk vonzóak?
Az interjúk számából ítélve nagyon. 😊
Pozitívum pedig nem sok van: Szabad kéz a GM-nek és fiatal irányító a HC-nak.
Nem gondoltam volna, hogy ennyi GM jelöltet tartanak majd alkalmasnak.
Lassan többen lesznek már, mint ahány NFL csapat van.

HC keresés:
Szerintem egy HC akkor érezheti magát biztonságban, ha van egy Top10-es QB-ja, de azoknál a csapatoknál éppen ezért általában nincs is szabad HC pozíció.
Előny lehet, hogy az idei drafton nincs Fields-nél ígéretesebb QB. A jelenlegiek közül pedig egyedül Carr az, aki valamennyire biztos pont lehet egy edző számára. Olyan HC kell, aki tényleg látja a fantáziát Fields-ben és akiről elhihető, hogy a segítségével elit irányító lesz. Szerintem a személyes interjún már inkább Fields-nek kellene ott ülnie és nem a kisebbségi biztos hölgynek.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Instan jonnek mennek a hírek, ha igaz. Harbaught fel hivták, hogy lenne e kesve nosztalgiázni. via 670 the score (blik)

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Sean Desai intetjú a Seahawks-nál.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Daboll és Flores az élen a Hc candidate versenyen via Erik Lambert
ricsiii83
Ez szép és jó, csak olyan emberekről beszélünk, akik még nem voltak interjún.
hpeter93
Mindketten voltak.

Ameddig nem dől el az első dominó kapkodni nem kell sem GM, sem HC ügyben.
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Daboll és Flores az élen a Hc candidate versenyen via Erik Lambert
ricsiii83
Ez szép és jó, csak olyan emberekről beszélünk, akik még nem voltak interjún.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Daboll és Flores az élen a Hc candidate versenyen via Erik Lambert
ricsiii83
Ez jó hír ha igaz, a többitől van hogy a hideg kiráz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Daboll és Flores az élen a Hc candidate versenyen via Erik Lambert

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Tudom, hogy türelmetlen vagyok, de azt gondoltam, hogy kb. 7-10 nap után okosabbak leszünk. Csak az nyugtat, hogy hat másik csapat keres HC-t, három másik GM-t és ha jól tudom még egyik sem szerződtetett le senkit.

Az új GM azért is lesz jó, mert én úgy érzékeltem, hogy Pace túlságosan "jó" ember volt erre a posztra. Úgy értem túlzottan ragaszkodott az általa szerződtettet, draftolt játékosokhoz, így rengeteg felesleges pénzt elszórt. Jó lenne, ha az új GM egy kemény üzletember is lenne egyben.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
Proki_
s az jó?
ricsiii83
Amennyire szegényes tudásunk van a GM jelöltekkel kapcsolatban, az alapján a kevés alapján igen.
A Colts az elmúlt két offseasonról forgatott kisfilmet, abban szerepel Dodds jó pár alkalommal, esetleg érdemes megnézni.
tüsi91
Egyébként 2020-ban hívták a barnák, visszautasította az interjút, tavaly a Panthers, azt is visszautasította. Jó jel lehet, hogy a miénket most elfogadta, bár ha jól tudom megy még máshova is.
Proki_
Igen, a Raiders is engedélyt kért a Coltstól az interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
Proki_
s az jó?
ricsiii83
Amennyire szegényes tudásunk van a GM jelöltekkel kapcsolatban, az alapján a kevés alapján igen.
A Colts az elmúlt két offseasonról forgatott kisfilmet, abban szerepel Dodds jó pár alkalommal, esetleg érdemes megnézni.
tüsi91
Egyébként 2020-ban hívták a barnák, visszautasította az interjút, tavaly a Panthers, azt is visszautasította. Jó jel lehet, hogy a miénket most elfogadta, bár ha jól tudom megy még máshova is.
Proki_
erről azt hiszem steelreses insidereknél olvastam, hogy berágott a steelers vezérkarra amiért a leköszönő Gm helyét nem kapta egyből meg a dolgokat.. (amugy erthető a felhaborodasa) s gondolom ezert utasitotta vissza az elmult evekben

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nekem olyan GM tetszene, aki a 2024-es szezonra legkésőbb egy bajnokesélyes, de legalábbis stabil PO csapatot tud összeállítani. Ez persze azt is feltételezi, hogy Fields beválik és frencsi irányító lesz. 23-ra is összejöhetne ez akár, de úgy vélem az O falat összerakni nem lesz olyan egyszerű. A védelem egy része is kiöregszik, jól kell sáfárkodni a pickekkel.
2024-es szezonig lesz három draft és FA,ahol az első szegényes.

A HC manager típusú legyen, ne koordinátor szemléletű.

Azért, ha Fields nem válik be, ezeket a terveket nehezebb lesz véghezvinni....😊

Vagy túl sokat kérek? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
Proki_
s az jó?
ricsiii83
Amennyire szegényes tudásunk van a GM jelöltekkel kapcsolatban, az alapján a kevés alapján igen.
A Colts az elmúlt két offseasonról forgatott kisfilmet, abban szerepel Dodds jó pár alkalommal, esetleg érdemes megnézni.
tüsi91
Egyébként 2020-ban hívták a barnák, visszautasította az interjút, tavaly a Panthers, azt is visszautasította. Jó jel lehet, hogy a miénket most elfogadta, bár ha jól tudom megy még máshova is.
Proki_
Szerintem a mi pozíciónk egyébként nagyon kecsegtető.
1. Full control a football operáció felett, amire mindenki vágyik.
2. Türelem. Itt van, lásd Ryan Pace 7 éve.
3. A tulaj nem pofázik bele (mert tényleg nem), s egy laikus.
4. Nem kell QB-t keresni. Legyen Fields bármilyen, ha nem jön közben sérülés, akkor 2-3 évig legalább nem kell a legfontosabb poszton döntést hozni.
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
Proki_
s az jó?
ricsiii83
Amennyire szegényes tudásunk van a GM jelöltekkel kapcsolatban, az alapján a kevés alapján igen.
A Colts az elmúlt két offseasonról forgatott kisfilmet, abban szerepel Dodds jó pár alkalommal, esetleg érdemes megnézni.
tüsi91
Egyébként 2020-ban hívták a barnák, visszautasította az interjút, tavaly a Panthers, azt is visszautasította. Jó jel lehet, hogy a miénket most elfogadta, bár ha jól tudom megy még máshova is.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
Proki_
s az jó?
ricsiii83
Amennyire szegényes tudásunk van a GM jelöltekkel kapcsolatban, az alapján a kevés alapján igen.
A Colts az elmúlt két offseasonról forgatott kisfilmet, abban szerepel Dodds jó pár alkalommal, esetleg érdemes megnézni.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
Proki_
s az jó?

több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Azt írják, hogy Dodds az első számú GM jelölt.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
The #Bears will interview #Bills DC Leslie Frazier for their vacant HC job on Friday.
Beki
Broáf

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Bears will interview #Bills DC Leslie Frazier for their vacant HC job on Friday.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Van mit helyrehozni:
Cody Whitehair $12.3 millió
Eddie Goldman $11.8 millió
Nick Foles $10.67 millió Adhatnának érte egy 6. kört, vagy adjunk inkább mi? 😊
Tarik Cohen $5.75 millió

Eddie Jackson $15.09 milliója is sok, de úgy emlékszem, hogy azon már nem lehet segíteni.

Fields $4.29 millióba fog kerülni, ami jól mutatja, hogy mennyivel egyszerűbb lenne ilyenkor jó csapatot építeni, ahhoz képest, mint amikor 40 milliós QB-d van.
mortirolo
Whitehairel nemtudbak mit kezdeni.
Folesal egytradel buknánk a legkevesebbet. Goldman és Cohen cutolható. Jackson viszont sokat keres, de évvégére nagyon összeszedte magát, tőle nem sajnálom
ricsiii83
Valószínűleg Foles marad, és Dalton megy, ezzel nincs mit kezdeni, valamelyiküknek muszáj.
hpeter93
Jaja, nade amikor a backup qb 11m kap 😂 contender csapatnál ahol számít a backup qb ha lesérül a kezdő aztmondom oke. Amúgy komédiába illő amit Cutler után művelt Pace a qb fronton
ricsiii83
Dalton nem kérdés. Ide sem kellett volna hozni. Ha Foles helyett tudnánk szerezni valakit a piacról az OL-ba, azzal már jóval előrébb lennénk. Remélem olyan GM lesz aki ezt megoldja.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Van mit helyrehozni:
Cody Whitehair $12.3 millió
Eddie Goldman $11.8 millió
Nick Foles $10.67 millió Adhatnának érte egy 6. kört, vagy adjunk inkább mi? 😊
Tarik Cohen $5.75 millió

Eddie Jackson $15.09 milliója is sok, de úgy emlékszem, hogy azon már nem lehet segíteni.

Fields $4.29 millióba fog kerülni, ami jól mutatja, hogy mennyivel egyszerűbb lenne ilyenkor jó csapatot építeni, ahhoz képest, mint amikor 40 milliós QB-d van.
mortirolo
Whitehairel nemtudbak mit kezdeni.
Folesal egytradel buknánk a legkevesebbet. Goldman és Cohen cutolható. Jackson viszont sokat keres, de évvégére nagyon összeszedte magát, tőle nem sajnálom
ricsiii83
Valószínűleg Foles marad, és Dalton megy, ezzel nincs mit kezdeni, valamelyiküknek muszáj.
hpeter93
Jaja, nade amikor a backup qb 11m kap 😂 contender csapatnál ahol számít a backup qb ha lesérül a kezdő aztmondom oke. Amúgy komédiába illő amit Cutler után művelt Pace a qb fronton

több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Van mit helyrehozni:
Cody Whitehair $12.3 millió
Eddie Goldman $11.8 millió
Nick Foles $10.67 millió Adhatnának érte egy 6. kört, vagy adjunk inkább mi? 😊
Tarik Cohen $5.75 millió

Eddie Jackson $15.09 milliója is sok, de úgy emlékszem, hogy azon már nem lehet segíteni.

Fields $4.29 millióba fog kerülni, ami jól mutatja, hogy mennyivel egyszerűbb lenne ilyenkor jó csapatot építeni, ahhoz képest, mint amikor 40 milliós QB-d van.
mortirolo
Whitehairel nemtudbak mit kezdeni.
Folesal egytradel buknánk a legkevesebbet. Goldman és Cohen cutolható. Jackson viszont sokat keres, de évvégére nagyon összeszedte magát, tőle nem sajnálom
ricsiii83
Valószínűleg Foles marad, és Dalton megy, ezzel nincs mit kezdeni, valamelyiküknek muszáj.