Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Annyira szívesen folytatnák értelmes vitát a jelöltekről, de úgy érzem itt a Daboll/Leftwich szuperbiztos sikeres duón kívül más szóba sem jöhet. Lehet azok lesznek félreértés ne essék, de én még mindig úgy látom, hogy itt offensive koordinátort és QB edzőt akarunk most választani és ezzel próbálunk érvelni.
tüsi91
En még a Caldwell Hc kinevezéssel sem lennék annyira kétségbe esve, ha pofás koordinator/ poszt edzői brigádot szed maga köré. csak ne egy olyan HCnk legyen aki nem
képes beismerni ha egy fasztarisznya lásd Fox/Nagy duot

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Annyira szívesen folytatnák értelmes vitát a jelöltekről, de úgy érzem itt a Daboll/Leftwich szuperbiztos sikeres duón kívül más szóba sem jöhet. Lehet azok lesznek félreértés ne essék, de én még mindig úgy látom, hogy itt offensive koordinátort és QB edzőt akarunk most választani és ezzel próbálunk érvelni.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A GM a hozzá értő szakik szerint nagy fogás lehet. A KC twitteresei nagyon istenítik, 3 helyen is finalista volt tehát lehet benne valami. Meglátjuk… Viszont az edzők??? Pont azok akiket rohadtul nem akartam. Bamba Jabba hogy a Lions időket idézzem pont ahogy említették is ő a langyos fos. Nem persze győztes mérlege van, de valahogy nem látom hogy majd ő lesz az aki atom O-t csinál majd itt. Vele pont az a középszar utat választjuk amin rajta vagyunk. Quinn is olyan meh, bár állítólag ütős stábbal jönne…Bowlestól kiráz a hideg. Jets-ben kalap szar volt. Egy átlagon felüli DC de nem túl jó HC. A PO meccsen meg nálam elásta magát azzal az all out blitzel…Nem tudom Poles mennyire szólhat bele hogy ő kit szeretne…

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Én ertem mindenki fennakadását, de senki nem lát a színfalak mögött, hiàba szabad Daboll meg Flores meg stb, ha pl megmondta az interjú végén, hogy köszi de mégse… akkor hiába megy értük a rinya

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Caldwell és quinn még érthető számomra, Caldwell szerintem nem is lenne rossz dontes de bowles? Egy tragédia a csávó.
hpeter93
Várható Caldwelltől SB győzelem valaha? Lehet annyira szerencséje, van tudása hozzá? Tipikus langyos szar, nem leszünk sem rosszak sem jók. Be sem jutunk vagy halálra vagyunk ítélve a PO első körében, ez a maximum vele. Developer, az...
davemayer
Azért mióta kivágták Lionstől kicsit változott a szememben annak fényében ami azóta ott történt és pozitív irányba .
nando89
Amikor olyan nevek vannak a piacon mint pl Flores? Vagy Daboll? Vagy Pederson? Az ő munkásságuk a volt/jelenlegi csapataikra milyen a szemedben? És nem a Lionsról beszélünk...
davemayer
Ezzel nem vitatkozom főleg Flores esetében , inkább csak megjegyeztem h ahogy telik az idő ugy szépül meg Caldwell detroiti ténykedése
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
HC posztra a legesélyesebbek:
Caldwell, Dan Quinn, Todd Bowles, de azért szerencsére említik még Matt Eberflus-t is.
Aggódok, nagyon.
mortirolo
3 jelölt volt akiket semmiképp sem akartam: caldwell, quinn es frazier.

Nevetséges, begyöpösödött szarok vagyunk akik tönkretesszük az egyik legígéretesebb qbt.
davemayer
A Marc Trestman és a Matt Nagy nagyon "rad" választásként voltak beharangozva, igazi QB-barát edzők...
gyeek
És ez azt jelenti hogy innentől felesleges is ilyet keresni...
davemayer
Én a helyedben kicsit kiábrándult lennék az ilyenektől.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Caldwell és quinn még érthető számomra, Caldwell szerintem nem is lenne rossz dontes de bowles? Egy tragédia a csávó.
hpeter93
Várható Caldwelltől SB győzelem valaha? Lehet annyira szerencséje, van tudása hozzá? Tipikus langyos szar, nem leszünk sem rosszak sem jók. Be sem jutunk vagy halálra vagyunk ítélve a PO első körében, ez a maximum vele. Developer, az...
davemayer
Azért mióta kivágták Lionstől kicsit változott a szememben annak fényében ami azóta ott történt és pozitív irányba .
nando89
Amikor olyan nevek vannak a piacon mint pl Flores? Vagy Daboll? Vagy Pederson? Az ő munkásságuk a volt/jelenlegi csapataikra milyen a szemedben? És nem a Lionsról beszélünk...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
HC posztra a legesélyesebbek:
Caldwell, Dan Quinn, Todd Bowles, de azért szerencsére említik még Matt Eberflus-t is.
Aggódok, nagyon.
mortirolo
3 jelölt volt akiket semmiképp sem akartam: caldwell, quinn es frazier.

Nevetséges, begyöpösödött szarok vagyunk akik tönkretesszük az egyik legígéretesebb qbt.
davemayer
A Marc Trestman és a Matt Nagy nagyon "rad" választásként voltak beharangozva, igazi QB-barát edzők...
gyeek
És ez azt jelenti hogy innentől felesleges is ilyet keresni...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Caldwell és quinn még érthető számomra, Caldwell szerintem nem is lenne rossz dontes de bowles? Egy tragédia a csávó.
hpeter93
Várható Caldwelltől SB győzelem valaha? Lehet annyira szerencséje, van tudása hozzá? Tipikus langyos szar, nem leszünk sem rosszak sem jók. Be sem jutunk vagy halálra vagyunk ítélve a PO első körében, ez a maximum vele. Developer, az...
davemayer
Azért mióta kivágták Lionstől kicsit változott a szememben annak fényében ami azóta ott történt és pozitív irányba .
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
HC posztra a legesélyesebbek:
Caldwell, Dan Quinn, Todd Bowles, de azért szerencsére említik még Matt Eberflus-t is.
Aggódok, nagyon.
mortirolo
3 jelölt volt akiket semmiképp sem akartam: caldwell, quinn es frazier.

Nevetséges, begyöpösödött szarok vagyunk akik tönkretesszük az egyik legígéretesebb qbt.
davemayer
A Marc Trestman és a Matt Nagy nagyon "rad" választásként voltak beharangozva, igazi QB-barát edzők...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Caldwell és quinn még érthető számomra, Caldwell szerintem nem is lenne rossz dontes de bowles? Egy tragédia a csávó.
hpeter93
Várható Caldwelltől SB győzelem valaha? Lehet annyira szerencséje, van tudása hozzá? Tipikus langyos szar, nem leszünk sem rosszak sem jók. Be sem jutunk vagy halálra vagyunk ítélve a PO első körében, ez a maximum vele. Developer, az...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Caldwell és quinn még érthető számomra, Caldwell szerintem nem is lenne rossz dontes de bowles? Egy tragédia a csávó.

Szerkesztette: hpeter93

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
HC posztra a legesélyesebbek:
Caldwell, Dan Quinn, Todd Bowles, de azért szerencsére említik még Matt Eberflus-t is.
Aggódok, nagyon.
mortirolo
3 jelölt volt akiket semmiképp sem akartam: caldwell, quinn es frazier.

Nevetséges, begyöpösödött szarok vagyunk akik tönkretesszük az egyik legígéretesebb qbt.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
HC posztra a legesélyesebbek:
Caldwell, Dan Quinn, Todd Bowles, de azért szerencsére említik még Matt Eberflus-t is.
Aggódok, nagyon.
mortirolo
Nem aggódni kell, hanem elásni ezt a franchiset úgy ahogy van. Ha ezt meglépik én Fields helyében nyomnék egy watsoningot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
HC posztra a legesélyesebbek:
Caldwell, Dan Quinn, Todd Bowles, de azért szerencsére említik még Matt Eberflus-t is.
Aggódok, nagyon.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poles nyert!

 twitter.com/AdamSchefter/status/1486036931939024899
Hulkeinstein
Osszeall a Poles-Foles GM-QB tengely.
Stez
Sőt még a Ryan P rész is egyezzik az előző GM-mel. 😀
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Former Lions and Colts’ HC Jim Caldwell is in the Bears’ building today. Matching the experienced Caldwell with the upstart Ryan Poles is a gameplan that some around the league now believe the Bears easily could deploy.

Azért figyelnek rá, hogy nehogy túl fiatalos irányba mozduljon el a csapat.
Hulkeinstein
Hányok

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Poles nyert!

 twitter.com/AdamSchefter/status/1486036931939024899
Hulkeinstein
Osszeall a Poles-Foles GM-QB tengely.

több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Mindenképpen ismét a Chiefs-ből kellett hozni embert a stábba?
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
36 éves, tehát tudhat valamit, ha ilyen kapós volt. + Friss élmény neki Daboll. Hátha... 😊
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Former Lions and Colts’ HC Jim Caldwell is in the Bears’ building today. Matching the experienced Caldwell with the upstart Ryan Poles is a gameplan that some around the league now believe the Bears easily could deploy.

Azért figyelnek rá, hogy nehogy túl fiatalos irányba mozduljon el a csapat.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Poles nyert!

 twitter.com/AdamSchefter/status/1486036931939024899
Hulkeinstein
Praktikus döntés, így az öregasszonynak nem kell új keresztnevet tanulnia.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Poles nyert!

 twitter.com/AdamSchefter/status/1486036931939024899
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Polesnak orulnenk?
ricsiii83
Abszolút semmit nem tudunk a jelöltek jó részéről.
Nekem az nem tetszik h csak egy csapatnál volt. Aka Pace. De mivel 3 helyen döntős, az tök jó jel. Igazából sokat nem tudunk tényleg.
tüsi91
Bárki is lesz a befutó, az még egy jó ideig nem fog kiderülni, hogy örülhetünk-e neki vagy sem. Amikor kiderül a HC személye, akkor lehetnek már sejtéseink, de semmi több. Én egy üzletembert szeretnék, mert az NFL egész rendszere úgy van felépítve, hogy jutalmazza a kereskedői vénát. Úgy értem a legjobban gazdálkodó nyer. Van draft tőke, van cap és fejleszthetsz játékosokat. Ha mondjuk hoznak egy jó draftoló embert, de akár csak egy másik területen gyenge, akkor nem fogunk semmire menni.

Ezért voltam kiakadva mindig a pénzszórás miatt.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Polesnak orulnenk?
ricsiii83
Abszolút semmit nem tudunk a jelöltek jó részéről.
Nekem az nem tetszik h csak egy csapatnál volt. Aka Pace. De mivel 3 helyen döntős, az tök jó jel. Igazából sokat nem tudunk tényleg.