Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó vezető és kiváló tanár hírében áll, ami talán a két legfontosabb tulajdonság egy HC esetén.
Én a Colts defenset nem tartottam játékos minőségben olyan hű de jónak, edge rushere abszolút nem volt átlag feletti, de rengeteg játékos fejlődött a keze alatt, szóval én abszolút megvagyok ezzel a választással.
Nem egy szexi pick az biztos. Várom a stábot. Aztán neki állok Colts meccseket nézni. A 4-3 védelem egy olyan dolog, hogy gyakorlatilag mi is 4 fős fronttal játszottunk végig.
tüsi91
Azert Eberflusnak volt nem egy teljesen homaly meccse, ahol nagyon el voltak szurva a hivasok es olvastag, siman outcoachingoltak. De szerettek a jatekosai, jo tanar. Hogy jo vezeto-e, azt nem tudom. Most majd kiderul.
Stez
Akárcsak minden más jelöltnek.
Én abszolút megvagyok ezzel a választással. Várom a stábot mit rak össze.
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
A fenti kis kékség maradhatna továbbra is, hogy lássuk kik lesznek a stáb többi tagjai.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó vezető és kiváló tanár hírében áll, ami talán a két legfontosabb tulajdonság egy HC esetén.
Én a Colts defenset nem tartottam játékos minőségben olyan hű de jónak, edge rushere abszolút nem volt átlag feletti, de rengeteg játékos fejlődött a keze alatt, szóval én abszolút megvagyok ezzel a választással.
Nem egy szexi pick az biztos. Várom a stábot. Aztán neki állok Colts meccseket nézni. A 4-3 védelem egy olyan dolog, hogy gyakorlatilag mi is 4 fős fronttal játszottunk végig.
tüsi91
Azert Eberflusnak volt nem egy teljesen homaly meccse, ahol nagyon el voltak szurva a hivasok es olvastag, siman outcoachingoltak. De szerettek a jatekosai, jo tanar. Hogy jo vezeto-e, azt nem tudom. Most majd kiderul.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó vezető és kiváló tanár hírében áll, ami talán a két legfontosabb tulajdonság egy HC esetén.
Én a Colts defenset nem tartottam játékos minőségben olyan hű de jónak, edge rushere abszolút nem volt átlag feletti, de rengeteg játékos fejlődött a keze alatt, szóval én abszolút megvagyok ezzel a választással.
Nem egy szexi pick az biztos. Várom a stábot. Aztán neki állok Colts meccseket nézni. A 4-3 védelem egy olyan dolog, hogy gyakorlatilag mi is 4 fős fronttal játszottunk végig.
több mint 2 éve
Proki_ Chicago Bears North Carolina Tar Heels 96
Bedobok egy új nevet. Eberflus-hoz mit szólnánk mint új HC?
Proki_
Akkor most már aktuális a kérdés.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En birom Eberflust, orultem volna, ha marad a Coltsnal. De oszinten szolva, egyelore semmi olyan radikalisat, nagyot nem lattam tole, amiert o nalam don't miss szakember lenne. Nekem tetszett a Colts-vedelem jobbara iden, de igazabol azert nyeltuk a jatekokat, csak az egyseg mindemellett turnovergep volt a szezonban.

Kivancsi leszek erre a kinevezesre, drukkolok neki. Mindettol fuggetlenul egyelore nem igazan latom, hogy o HC-materia. De remelem, remcafol.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Eberflus az új HC
Beki
kíváncsi vagyok milyen sémát fog hozni.

Szinte biztos, hogy marad a 4-3 részéről.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Eberflus az új HC
Beki
 chicago.suntimes.com/bears/2022/1/27/22903098/bears-matt-eberflus-colts-dan-quinn-head-coach-interview-ryan-poles-jim-caldwell-george-mccaskey

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Eberflus az új HC
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Eldőlt az első Dominő Hackett személyében-Broncos.
hpeter93
Ha Aaront is viszik, akkor kevésbé kockázatos.
mortirolo
Denver fanok már posztolják Rodgerst Denver mezben minden fele 😊 Adná az ég…
Tomcsik
Nem tudom, én jobban szeretném, ha legyőzhetnénk, évente legalább kétszer, mert akkor jó csapatunk van. Az nekem jobban tetszene, mint, hogy elmegy innen és akkor 4 fos csapat gyúrja a szart .........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Eldőlt az első Dominő Hackett személyében-Broncos.
hpeter93
Ha Aaront is viszik, akkor kevésbé kockázatos.
mortirolo
Denver fanok már posztolják Rodgerst Denver mezben minden fele 😊 Adná az ég…
Tomcsik
Hát Hackett ide vagy oda, én továbbra is erős fenntartással kezelem, hogy nálunk kötne ki. Persze sose lehet tudni, de az elmúlt évek alapján hiszem, ha látom kategória nálam. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Eldőlt az első Dominő Hackett személyében-Broncos.
hpeter93
Ha Aaront is viszik, akkor kevésbé kockázatos.
mortirolo
Denver fanok már posztolják Rodgerst Denver mezben minden fele 😊 Adná az ég…

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Eldőlt az első Dominő Hackett személyében-Broncos.
hpeter93
Ha Aaront is viszik, akkor kevésbé kockázatos.
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Eldőlt az első Dominő Hackett személyében-Broncos.

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
A DC jelöltek esetében pl. Eberflus és Quinn (remélem a többi nem játszik) jó lenne tudni, ki az OC várományos.

Brian Flores, Poles csapattársa volt a Boston College-nál. Azt nem tudom, hogy ez előny vagy hátrány, de érdekes.
mortirolo
Még van egy egész híres ex-csapattársa Polesnak: Matt Ryan előtt volt kezdőguard college-ban.
empty taxi
Irányítónk már van. 😊

Mondjuk Foles helyett még jöhetne, de akkor legyen Quinn a HC. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A DC jelöltek esetében pl. Eberflus és Quinn (remélem a többi nem játszik) jó lenne tudni, ki az OC várományos.

Brian Flores, Poles csapattársa volt a Boston College-nál. Azt nem tudom, hogy ez előny vagy hátrány, de érdekes.
mortirolo
Még van egy egész híres ex-csapattársa Polesnak: Matt Ryan előtt volt kezdőguard college-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
A DC jelöltek esetében pl. Eberflus és Quinn (remélem a többi nem játszik) jó lenne tudni, ki az OC várományos.

Brian Flores, Poles csapattársa volt a Boston College-nál. Azt nem tudom, hogy ez előny vagy hátrány, de érdekes.
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ryan Poles vezeti a második interjúkat, tehát ha azt gondolja, akkor kibővítheti a listát új jelöltekkel.
tüsi91
Huh, akkor lehet hogy még nem dőlt el. Reméljük okos.
davemayer
Nem gondoltam volna, hogy így lesz, de eddig minden jól alakul. Egy szavunk nem lehet McCaskey-ra. Leváltotta, akit le kellett, tényleg közvetlenül neki jelent majd GM és tényleg a GM választhatja ki a HC-t.
mortirolo
@adamjahns

George McCaskey, Ted Phillips and Bill Polian weren't involved in the Bears' head-coaching interviews today at Halas Hall. So here's looking at you Ryan Poles. My story on the three finalists as this process seemingly nears its conclusion:

Is this finally an ownership that is...dare I say...learning?


A GM keresés sem a megszokott prozess volt, de amenyniben ez tényleg igaz (és Jahns azok közé tartozik, akik általában el is találják a dolgokat), akkor nem tudom, hogy fent mit lehetett volna jobban, másképpen csinálni.
Mindenesetre Leftwich tuti befutónak tűnt Jacksonvilleben, erre Hackett megy második interjúra, akit elengedtek egy második interjú után Denverből. Ez a keringő is addig megy, míg az első dominó el nem dől. Ha ma nem nevezünk meg HC-t magyar idő szerint 18:00-ig, akkor jó eséllyel nálunk is lesz még jelölt, akit meghallgatnak.
tüsi91
A próféta szóljon belőled mert én ebből a háromból amit mondanak egyiknek sem örülnék. A tény, hogy a háromból kettő az a kettő akiket a leginkább nem akartam volna, mutatja hogy mennyire lép előre ez a franchise - szerintem. Még reménykedek valami fordulatban, de válószínűbb hogy hiába.
davemayer
Mondjuk az fel sem merül, hogy esetleg valaki a fentiek közül nem ide akar jönni? Mert akkor fejre is állhatunk, nem ő lesz a befutó....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Arról volt már szó, hogy hány éves szerződést ajánlanak az új HC-nak? Csak azért kérdezem, mert hallottam olyat, hogy volt egy? olyan hülye franchise, aki egy licitháború után, 6 évre szerződtettet HC-t, aztán pár hónap múlva már szabadult volna tőle.
mortirolo
Hát ez nem is nagyon fog leakelődni, majd csak ha megvan a szerződés.
tenorx
Grétsy tanár úr is szívesen olvasná eme szavaidat 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Ryan Poles vezeti a második interjúkat, tehát ha azt gondolja, akkor kibővítheti a listát új jelöltekkel.
tüsi91
Huh, akkor lehet hogy még nem dőlt el. Reméljük okos.
davemayer
Nem gondoltam volna, hogy így lesz, de eddig minden jól alakul. Egy szavunk nem lehet McCaskey-ra. Leváltotta, akit le kellett, tényleg közvetlenül neki jelent majd GM és tényleg a GM választhatja ki a HC-t.
mortirolo
@adamjahns

George McCaskey, Ted Phillips and Bill Polian weren't involved in the Bears' head-coaching interviews today at Halas Hall. So here's looking at you Ryan Poles. My story on the three finalists as this process seemingly nears its conclusion:

Is this finally an ownership that is...dare I say...learning?


A GM keresés sem a megszokott prozess volt, de amenyniben ez tényleg igaz (és Jahns azok közé tartozik, akik általában el is találják a dolgokat), akkor nem tudom, hogy fent mit lehetett volna jobban, másképpen csinálni.
Mindenesetre Leftwich tuti befutónak tűnt Jacksonvilleben, erre Hackett megy második interjúra, akit elengedtek egy második interjú után Denverből. Ez a keringő is addig megy, míg az első dominó el nem dől. Ha ma nem nevezünk meg HC-t magyar idő szerint 18:00-ig, akkor jó eséllyel nálunk is lesz még jelölt, akit meghallgatnak.
tüsi91
A próféta szóljon belőled mert én ebből a háromból amit mondanak egyiknek sem örülnék. A tény, hogy a háromból kettő az a kettő akiket a leginkább nem akartam volna, mutatja hogy mennyire lép előre ez a franchise - szerintem. Még reménykedek valami fordulatban, de válószínűbb hogy hiába.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan Poles vezeti a második interjúkat, tehát ha azt gondolja, akkor kibővítheti a listát új jelöltekkel.
tüsi91
Huh, akkor lehet hogy még nem dőlt el. Reméljük okos.
davemayer
Nem gondoltam volna, hogy így lesz, de eddig minden jól alakul. Egy szavunk nem lehet McCaskey-ra. Leváltotta, akit le kellett, tényleg közvetlenül neki jelent majd GM és tényleg a GM választhatja ki a HC-t.
mortirolo
@adamjahns

George McCaskey, Ted Phillips and Bill Polian weren't involved in the Bears' head-coaching interviews today at Halas Hall. So here's looking at you Ryan Poles. My story on the three finalists as this process seemingly nears its conclusion:

Is this finally an ownership that is...dare I say...learning?


A GM keresés sem a megszokott prozess volt, de amenyniben ez tényleg igaz (és Jahns azok közé tartozik, akik általában el is találják a dolgokat), akkor nem tudom, hogy fent mit lehetett volna jobban, másképpen csinálni.
Mindenesetre Leftwich tuti befutónak tűnt Jacksonvilleben, erre Hackett megy második interjúra, akit elengedtek egy második interjú után Denverből. Ez a keringő is addig megy, míg az első dominó el nem dől. Ha ma nem nevezünk meg HC-t magyar idő szerint 18:00-ig, akkor jó eséllyel nálunk is lesz még jelölt, akit meghallgatnak.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Arról volt már szó, hogy hány éves szerződést ajánlanak az új HC-nak? Csak azért kérdezem, mert hallottam olyat, hogy volt egy? olyan hülye franchise, aki egy licitháború után, 6 évre szerződtettet HC-t, aztán pár hónap múlva már szabadult volna tőle.
mortirolo
Hát ez nem is nagyon fog leakelődni, majd csak ha megvan a szerződés.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 964
Arról volt már szó, hogy hány éves szerződést ajánlanak az új HC-nak? Csak azért kérdezem, mert hallottam olyat, hogy volt egy? olyan hülye franchise, aki egy licitháború után, 6 évre szerződtettet HC-t, aztán pár hónap múlva már szabadult volna tőle.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Frazier azért volt már HC ~10 éve, a Vikingsnál.
tenorx
Yep. McDermott többször is lenyilatkozta h Frazier vezetőedzői tapasztalata neki nagyon sokat jelent a munkája során, azt egész sikeres ez a buffaloi banda, nem véletlen h mind2 koordinátor jár HC-interjúkra, a Giants az új GM-et is Buffaloból vitte...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Frazier azért volt már HC ~10 éve, a Vikingsnál.